خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 60 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 889
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

Cool ■کاری که نفر قبلیت گفته انجام دادی؟■

خب همون جور که از اسم تاپیک معلومه...
      کاری که نفر قبلیت گفته رو میگی انجام دادی یا نه...میتونی خاطره اش رو هم کوتاه بگی...
      و یه کار هم واس نفر بعدیت میگی...
      .
      .
      خب خودم که نفر قبل ندارم اما واس نفر بعدم میگم...

تا حالا پشت سر ناظمت رقصیدی؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m a h s a نمایش پست ها
      خب همون جور که از اسم تاپیک معلومه...
      کاری که نفر قبلیت گفته رو میگی انجام دادی یا نه...میتونی خاطره اش رو هم کوتاه بگی...
      و یه کار هم واس نفر بعدیت میگی...
      .
      .
      خب خودم که نفر قبل ندارم اما واس نفر بعدم میگم...

تا حالا پشت سر ناظمت رقصیدی؟؟

نه بابا این چه حرفیهاولا رقص بلد نیستم.دوما ناظممون مهربون بوده همیشه.منم دوسش داشتم

اما سوال من:تا حالا شده عینک به چشت باشه بعد یه عالمه دنبال عینکت بگردی بعد در نهاین ضایگی ببینی عینک چشت بوده.؟!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه...چون هنوز عینکی نشدم...
      اما وسایل دیگه خیلی اتفاق افتاده مثلا گوشی تو دستم منم در به در گوشی به دست دنبالش گشتم
      .
      تا حالا تجدیدی اوردی؟؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiyeh313 نمایش پست ها
      نه بابا این چه حرفیهاولا رقص بلد نیستم.دوما ناظممون مهربون بوده همیشه.منم دوسش داشتم

اما سوال من:تا حالا شده عینک به چشت باشه بعد یه عالمه دنبال عینکت بگردی بعد در نهاین ضایگی ببینی عینک چشت بوده.؟!
      اخــــــــــــــــــــــ این یه مورد بارها برام اتفاق افتاده ....شده گاهی اوقات کل اتاق و همه ی جاهاشو کامل بگردم ریز به ریز...بعد از تلاش سخت دیدم عینک رو چشام بوده...حالا من .... عینک .... اتاق بهم ریخته.....

سوال:تا حالا شده دبیراتون رو ضایع کرده باشی؟؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه باو من همیشه شاگرد اول بودم.

تا حالا شده معلمت روت اسم بذاره؟؟؟.مثلا دبیر زمینمون سر یه قضیه همش به من میگفت:
      سه بعدی.دبیر شیمی بهم میگفت: آنا گیبس دبیر تاریخ میگفت: بختیار و دبیر زیست هم بهم میگفت: کچلخودم هم هنوز نفهمیدم ارتباط این القاب با من چین؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa.m نمایش پست ها
      اخــــــــــــــــــــــ این یه مورد بارها برام اتفاق افتاده ....شده گاهی اوقات کل اتاق و همه ی جاهاشو کامل بگردم ریز به ریز...بعد از تلاش سخت دیدم عینک رو چشام بوده...حالا من .... عینک .... اتاق بهم ریخته.....

سوال:تا حالا شده دبیراتون رو ضایع کرده باشی؟؟؟؟

تا دلت بخواد حتی مشاورمم ضایع کردم..اوووه...البته قصدم ضایع کردن نبوده ها

تا حالا شده پشت سر دبیرت حرف بزنی بعد یه دفعه جلوت سبز شه؟؟؟.من هر موقع پشت سر دبیرم حرف زدم عین اجل معلق جلوم ظاهر میشد.یه دفعه پشت سر دبیر ریاضیم حرف زدم حرف بدی هم نبود ها درباره ی نمره و...بعدش گوشمو کشید تا یه هفته درد میکرد.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      پشت سرش بد بیراه گفتم اما خودش نفهمید
      پسرش فهمید.
      تا حالا با معلم درگیری فیزیکی داشتی؟؟؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      تا دلت بخواد حتی مشاورمم ضایع کردم..اوووه...البته قصدم ضایع کردن نبوده ها

تا حالا شده پشت سر دبیرت حرف بزنی بعد یه دفعه جلوت سبز شه؟؟؟.من هر موقع پشت سر دبیرم حرف زدم عین اجل معلق جلوم ظاهر میشد.یه دفعه پشت سر دبیر ریاضیم حرف زدم حرف بدی هم نبود ها درباره ی نمره و...بعدش گوشمو کشید تا یه هفته درد میکرد.
      من زیر پوستی زیر اب معلم میزدم و پشت سرش حرف میگفتم.......اگه واقعا بد بود....

تا حالا شده دوستت زیر ابتو پیش معلمت بزنه؟؟؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faghat Pezeshki نمایش پست ها
      پشت سرش بد بیراه گفتم اما خودش نفهمید
      پسرش فهمید.
      تا حالا با معلم درگیری فیزیکی داشتی؟؟؟

نه بابا....خانما زیر پوستی جنگ میکنن.....من کاری بهش میکردم از درگیریه فیزیکی بدتر.....
      تا حالا شده از معلمی کتک بخوری؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من زیر پوستی زیر اب معلم میزدم و پشت سرش حرف میگفتم.......اگه واقعا بد بود....

تا حالا شده دوستت زیر ابتو پیش معلمت بزنه؟؟؟؟؟

البته کار اشتباهی انجام نمیدادم که زیر آبمو بزننتو عمرم که تقلب نکردم.نهایت خلافم این بود که ...یادم نمیادولی خلاصه کسی جرئت نداشت زیر آبمو بزنه

به این میگن جذبهدر عین خوش اخلاقیم جرئتشون نمیشد اذیتم کنن.

تا حالا شده خواب آلود باشی بعد به جای خمیر دندون پماد بریزی رو مسواکت؟؟؟وای خدا....خیلی حس بدیه
      ویرایش توسط Mahdiyeh313 : 16 آذر 1394 در ساعت 21:40

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نه بابا هیچکی جرئت نداشت تو کلاس زیر آب منو بزنه.

تا حالا شده خواب آلود باشی بعد به جای خمیر دندون پماد بریزی رو مسواکت؟؟؟وای خدا....خیلی حس بدیه

ااااااااااااااااااااااااه .......نه چون من وسایلم جای مشخصی هستن...خمیردندونم هم تابلوترین وسیله اس ..... نه تجربه اشو نداشتم....ولی حس بدیه......خــــــــــــــیلی

تا حالا شده یه چیزی تیپ ات رو خراب کرده باشه و تو با همون تیپ ضایع بری خیابون....؟؟؟؟؟خودتم ندونی و مردم یه جوری نگاهت کنن؟؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      البته کار اشتباهی انجام نمیدادم که زیر آبمو بزننتو عمرم که تقلب نکردم.نهایت خلافم این بود که ...یادم نمیادولی خلاصه کسی جرئت نداشت زیر آبمو بزنه

نه نشده ولی یه بار داشتیم آش درست میکردیم مامانم روغنو ریخته بود تو یه ظرف نارنجی گذاشته بود تو یخچال.نصف شبی هر چی دنبال آب گشتم پیدا نکردم بعد یخچالو وا کردم فک کردم روغن آبه خوردمش....وای وای وای.....
      تا حالا شده به جاهایی مث اورژانس و آتش نشانی و...زنگ بزنی اسکلشون کنی؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ااااااااااااااااااااااااه .......نه چون من وسایلم جای مشخصی هستن...خمیردندونم هم تابلوترین وسیله اس ..... نه تجربه اشو نداشتم....ولی حس بدیه......خــــــــــــــیلی

تا حالا شده یه چیزی تیپ ات رو خراب کرده باشه و تو با همون تیپ ضایع بری خیابون....؟؟؟؟؟خودتم ندونی و مردم یه جوری نگاهت کنن؟؟؟؟

مردم همیشه یه جوری نیگام میکننمطمئنم تجربشو داشتم ولی یادم نمیاد الان

تا حالا شد با کله بری تو یه چیزی؟؟؟من یه بار با کله رفتم تو شیشه.خیلی تجربه ی دردناکی هست.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات

مردم همیشه یه جوری نیگام میکننمطمئنم تجربشو داشتم ولی یادم نمیاد الان

تا حالا شد با کله بری تو یه چیزی؟؟؟من یه بار با کله رفتم تو شیشه.خیلی تجربه ی دردناکی هست.

اره.....سرم پایین بود محکم رفتم خوردم به در...وای که کل بدنم داغون شد...حالا اون به کنار...پخش زمین شدم...سوژه ی ملت....موجبات شادی دیگران رو فراهم کردم......

تا خالا شده کسی اشتباهی تو رو مقصر کاری بدونه؟؟؟؟

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_reza_sbt نمایش پست ها
      نه نشده ولی یه بار داشتیم آش درست میکردیم مامانم روغنو ریخته بود تو یه ظرف نارنجی گذاشته بود تو یخچال.نصف شبی هر چی دنبال آب گشتم پیدا نکردم بعد یخچالو وا کردم فک کردم روغن آبه خوردمش....وای وای وای.....
      تا حالا شده به جاهایی مث اورژانس و آتش نشانی و...زنگ بزنی اسکلشون کنی؟
      نه تا حالا نشدهدلم واسشون میسوزه اینجوری سر کارشون بذارم.ولی بچه که بودم چند باری مزاحم تلفنی شدم.یاده یه بار زنگ زدم گفتم منزل فلانی؟؟؟بعد گفتن بله بفرمایید.بعد الکی گفتم:مریم هست؟گفت بله هست صبر کنید صداش بزنم.در نهایت از استرس و تعجب داشتم میمردم.از اونموقع این رفتار قبیح رو ترک کردم.

تا حالا شده نمیدونم چرا هیچ سوالی به ذهنم نمیرسه.تا حالا شده تقلب کنید و لو برین؟؟؟

صفحه 1 از 60 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن