خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداش فکر کنم منظور کشوری رو نفهمیدی

تو کشوری هم سهمیه داریم هم تاثیر معدل.

فقط سهمیه برای قطب ناحیه خودت برداشته میشه.

یعنی مثلا من اردبیلی به دانشگاه های آذربایجان شرقی ،آذربایجان غربی و کردستان سهمیه دارم و اون هم به دانشگاه های استان من.

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali_reza_sbt نمایش پست ها
      شاید به ظاهر اینجوری باشه
      ولی اونی که امکانات آموزش خوب نداشته چی؟
      اینم قبول دارم که شرایط یکسان نیست اما نمیشه کاریش کرد

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این قصه سر دراز داره
      اگه بخواییم سرسری بررسی کنیم میشه مث الان که هرسال یه تصمیم میگیرن
      اگه بخواییم ریشه های بررسی کنیم که میرسیم به عدالت آموزشی و عدالت اقتصادی و کمبود بودجه و...که به ما ربط نداره

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها من کاملا گیج شدم میشه یکی لطف کنه و بهم بگه فرق گزینش کشوری با بومی چیه؟ :-/

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه کشوری شه امسال ،درصد زمین اهمیتش بیشترش میشه ینی؟؟!
      ​من که کلا گیج شدم
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KOWSAR RASTAD نمایش پست ها
      ​من که کلا گیج شدم
      چه ربطی داره به زمین؟
      ...

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elhamdavoodi71 نمایش پست ها
      بچه ها من کاملا گیج شدم میشه یکی لطف کنه و بهم بگه فرق گزینش کشوری با بومی چیه؟ :-/
      توی بومی تو به استان خودت که بومی اونجایی و چند استان همسایه سهمیه داری یعنی نسبت به افراد دیگه از استان های دیگه تو الویت هستی.

مثلا همین امسال از مدرسه ما رتبه 49 کشوری شده و داره تو شهید بهشتی پزشکی میخونه ، خودش گفت که تو دانشگاه کنار یکی نشسته که رتبش حدود 260 و خرده ای هستش ،
      حالا همین 260 چون بومی زنجان بوده فکر کنم تونسته شهید بهشتی قبول شه وگرنه یکیو میشناسم با رتبه 167 نتونسته بهشتی بره رفته تبریز.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بومی بهتره
      راحت تر پزشکی شهرمون رو میاریم

9. Top | #24
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کشوری عادلانه تره به نظر من کسی که تو تهران زندگی میکنه الان به خدا فقیر تر از کسی که تو یه شهرستان زندگی میکنه اولا اون شهرستانی حداقل چون قیمت خونش کمتر از نصف تهرانه مجبور نیست تو 50 متر با حداقل 4 نفر آدم زندگی کنه در ضمن مشکل ترافیک و آب و هوای آلوده که داره بچه های تهرانیو روز به روز از نظر حافظه کم حافظه تر میکنه نداره مهمترین عامل درس خوندن هم که آرامش اعصاب هست تو شهرستان بیشتر از شهرای بزرگه . اگرم میگین معلم که من میگم معلم موقعی سرنوشت ساز بود که این همه کتاب کمک آموزشی خوب چاپ نشده بود در ضمن من که به چشم دیدم یکی از دلایل قبول نشدن بچه های کنکوری همین معلمای پر حاشیه کنکور هستن که خدارم قبول ندارن چه برسه که مثل آدم بیان خودشون رو با آزمون آزمایشی و معلمای دیگه هماهنگ کنن تازه این دبیرای میلیونیم که فقط یه عده خاص میتونن بگیرن
      و مگه ما چند تا موسسه کنکور اسمی تو تهران داریم که جوابگوی جمعیت زیاده کنکوری باشن ؟ هدف پرستو علوم راه اندیشه و چند تا دیگه واسه همینم هست که با وقاحت تمام میان کلاساشون رو 200 تا 600 نفری برگزار میکنن الان برید ببینید تو موسسه پرستو کلاس شیمی بابایی چند نفره تشکیل میشه به خدا تو سینما آدم کمتر میبینین تا سر این کلاسای مزخرف . سهمیه مناطق برای دهه 60 خوب بود که 2 تا کتاب کمک آموزشی به زور پیدا میکردین مدارس تیزهوشان و نمونه هم فقط تو شهر های بزرگ بودن الان معلم یه مدرسه دولتی تو شهرستان خیلی بهتر از معلمای شاخ کنکور تو تهران کار میکنن این کنکوریا اصلن توهین به مقام معلمه اگه اسم معلم روشون بذارین فقط یه مشت هنرپیشه هستن که به زور جوک و چرت و پرت و تیپ و ادکلن و گوشی اپل و ماشین آخرین مدل میخوان خودشون رو تو دل یه مشت بچه جا کنن برای همینم هست که الان خیلی وقته تعداد رتبه های برتر کنکور تو شهرای کوچیک خیلی بیشتر از بچه های شهر های بزرگه پس شهرستانی های عزیز خوش به حالتون کاش ما هم جای شما بودیم
      ویرایش توسط 500 : 16 آذر 1394 در ساعت 21:39

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KOWSAR RASTAD نمایش پست ها
      ​من که کلا گیج شدم
      کشوری شدن مربوط به نوع گزینشه
      به دلیل تشابه اسمی بین رتبه کشوری و پذیرش کشوری عادیه که انسان دچار اشتباه بشه این دو کاملا متفاوتن
      پذیرش هم چنان با رتبه زیر گروه صورت می گیره
      منتهی دیگه شانس قبولی یک فرد برای دانشگاه های مختلف یکسان خواهد بود
      یعنی اگه فردی در تبریز رتبه اش 50 منطقه یک بشه شانس بیشتری برای قبولی در علوم پزشکی اصفهان نسبت به فردی ساکن اصفهان با رتبه ی منطقه یک 51 خواهد داشت
      که الان این طور نیست و شانس داوطلب اصفهانی بیشتره

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      گزینش کشوری بسیار عادلانه تر از گزینش ناحیه ایه
      فردی در یکی از شهر های تهران با رتبه 300 پزشکی ایران می خونه فرد دیگه بارتبه 200 منطقه 3 از استان خودش قبول میشه
      این جوری عدالت ایجاد نمیشه

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 500 نمایش پست ها
      کشوری عادلانه تره به نظر من کسی که تو تهران زندگی میکنه الان به خدا فقیر تر از کسی که تو یه شهرستان زندگی میکنه اولا اون شهرستانی حداقل چون قیمت خونش کمتر از نصف تهرانه مجبور نیست تو 50 متر با حداقل 4 نفر آدم زندگی کنه در ضمن مشکل ترافیک و آب و هوای آلوده که داره بچه های تهرانیو روز به روز از نظر حافظه کم حافظه تر میکنه نداره مهمترین عامل درس خوندن هم که آرامش اعصاب هست تو شهرستان بیشتر از شهرای بزرگه . اگرم میگین معلم که من میگم معلم موقعی سرنوشت ساز بود که این همه کتاب کمک آموزشی خوب چاپ نشده بود در ضمن من که به چشم دیدم یکی از دلایل قبول نشدن بچه های کنکوری همین معلمای پر حاشیه کنکور هستن که خدارم قبول ندارن چه برسه که مثل آدم بیان خودشون رو با آزمون آزمایشی و معلمای دیگه هماهنگ کنن تازه این دبیرای میلیونیم که فقط یه عده خاص میتونن بگیرن
      و مگه ما چند تا موسسه کنکور اسمی تو تهران داریم که جوابگوی جمعیت زیاده کنکوری باشن ؟ هدف پرستو علوم راه اندیشه و چند تا دیگه واسه همینم هست که با وقاحت تمام میان کلاساشون رو 200 تا 600 نفری برگزار میکنن الان برید ببینید تو موسسه پرستو کلاس شیمی بابایی چند نفره تشکیل میشه به خدا تو سینما آدم کمتر میبینین تا سر این کلاسای مزخرف . سهمیه مناطق برای دهه 60 خوب بود که 2 تا کتاب کمک آموزشی به زور پیدا میکردین مدارس تیزهوشان و نمونه هم فقط تو شهر های بزرگ بودن الان معلم یه مدرسه دولتی تو شهرستان خیلی بهتر از معلمای شاخ کنکور تو تهران کار میکنن این کنکوریا اصلن توهین به مقام معلمه اگه اسم معلم روشون بذارین فقط یه مشت هنرپیشه هستن که به زور جوک و چرت و پرت و تیپ و ادکلن و گوشی اپل و ماشین آخرین مدل میخوان خودشون رو تو دل یه مشت بچه جا کنن برای همینم هست که الان خیلی وقته تعداد رتبه های برتر کنکور تو شهرای کوچیک خیلی بیشتر از بچه های شهر های بزرگه پس شهرستانی های عزیز خوش به حالتون کاش ما هم جای شما بودیم
      دوست عزیر گزینش کشوری به معنی حذف سهمیه های مناطق نیست

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elhamdavoodi71 نمایش پست ها
      در گزینش بومی شانس قبولی یک داوطلب در دانشگاه های استان بومی خود از داوطلب دیگر با همان رتبه منطقه منتهی از استان دیگر بیشتره

ولی در گزینش کشوری استان بومی مد نظر نیست و شانس پذیرش دو داوطلب هم رتبه با استان های مختلف ( مناطق یکسان) برای همه ی دانشگاه ها یکسانه

14. Top | #29
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط gign نمایش پست ها
      دوست عزیر گزینش کشوری به معنی حذف سهمیه های مناطق نیست
      امیدوارم روزی برسه که تمام این سهمیه ها حذف بشه از مناطق گرفته تا بسیج و ایثارگر و ...

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط keihani نمایش پست ها
      من دارم میگم تو دفترچه اومده بود که کشوریه اما بعد کنکور اینجوری شده.

اگه ناحیه بود با رتبه 49 نمیشد تهران قبول شد که رتبه 49 امسال افتاده شهید بهشتی
      بعد اعلام نتایج سنجش اطلاعیه دادو گفت پذیرش سه رشته پر طرفدار تجربی ناحیه ای بوده

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن