خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 42
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات

تا حالا به پلیس+۱۰ مراجعه نکردم.ایا با این شرایط غیبت خوردم؟

دوستان من خرداد امسال فارغ التحصیل شدم و کنکور دادم و میخوام بمونم برا کنکور ۹۵ و یه چیز دیگه اینکه تا حالا به پلیس+۱۰ مراجعه نکردم.ایا من حالا غیبت خوردم؟؟؟؟؟؟؟؟تو رو خدا جواب بدید دارم از استرس میمیرم.متولد نیمه دوم ۷۵ ام.دیوستان لطفا جوابمو بدین خیلی مهمه
      الهی آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم...
      و آنگونه ام بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      هر دانش اموز پسری می تونه 2 بار کنکور بده

برای بار سوم باید یه دانشگاه پیام نور و یا ازاد ثبت نام بکنه تا بتونه بار سوم شرکت کنه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان من فقط برا گواهی نامم معافیت گرفتم .بعد کنکور دیگه نرفتم بپرسم بابام رفت پرسید گفتن بایدخرداد بیای دفترچه را ارسال کنی . کار دىگه ای نباید انجام بدم ؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستانی ک رفتن پلیس +10بگن بهشون چی گفتن من قبلأ معافیت یک ساله را برا گواهی نامم گرفتم . . . الان باید کاری انجام بدم ؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      من خودم متولد دی 75 ام و از هر کی پرسیدم گفتن تا شهریور 95 وقت داری تا دفترچه بفرستی
      شما ام نگران نباش برو بشین درستو بخون

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      بله بهتون غیبت خورده چون اتفاقا من هفه پیش پلیس +10 بودم ازشون پرسیدم تا چه سالی مشمولند؟بهم گفت تا ابان 76 مشمولند چه برسه به شما که نیمه دوم 75 هستی!!!
      سوالی چیزی داشتی من در خدمتم
      موفق باشی
      بای
      نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSIDER نمایش پست ها
      دوستان من خرداد امسال فارغ التحصیل شدم و کنکور دادم و میخوام بمونم برا کنکور ۹۵ و یه چیز دیگه اینکه تا حالا به پلیس+۱۰ مراجعه نکردم.ایا من حالا غیبت خوردم؟؟؟؟؟؟؟؟تو رو خدا جواب بدید دارم از استرس میمیرم.متولد نیمه دوم ۷۵ ام.دیوستان لطفا جوابمو بدین خیلی مهمه
      آخه چرا مردمو با این حرفات نابود میکنی؟
      مشمول بودن با غیبت خوردن فرق داره
      اگه 1سال از تاریخ فارغالتحصیلیت گذشته باشه و خودتو معرفی نکرده باشی یا دانشگاه قبول نشده باشی غیبیت میخوری
      دوست عزیز شما دقیق ترین پاسخ رو میتونی از اینجا بپرسی معمولا یه روزه جواب میدن
      سازمان وظیفه عمومی ناجا - مشاوره غیر حضوری

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام داداش غیبت نخوردی و کنکورت بده بعد نامه قبولیت از دانشگاه شهریور یا مهر اینده ببر پلیس+10و معافیت متناسب با مقطع تحصیل بت مید
      من خودم خدمت رفتم تک تک قانوناش میدونم پس نگران نباش و درست بخون و ب حرف ادما سطحی نگر و نادان گوش نده
      موفق باشی

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      آخه چرا مردمو با این حرفات نابود میکنی؟
      مشمول بودن با غیبت خوردن فرق داره
      اگه 1سال از تاریخ فارغالتحصیلیت گذشته باشه و خودتو معرفی نکرده باشی یا دانشگاه قبول نشده باشی غیبیت میخوری
      دوست عزیز شما دقیق ترین پاسخ رو میتونی از اینجا بپرسی معمولا یه روزه جواب میدن
      سازمان وظیفه عمومی ناجا - مشاوره غیر حضوری
      چرا اینقدر سعی داری به بچه های بفهمونی که در مورد هر چیزی خیلی حالیته؟؟؟!!!
      در صورتیکه هیچی هم از اون مبحث نمیدونی !!!
      میگم حرفیکه خود پلیس +10 به من زده دارم اینجا میگم
      برو اول تحقیق کن بعد بیا اینجا با من بحث کن
      کسانی که مشمولند اگه دارن درس میخونن باید یک برگه اشتغال به تحصیل از مدرسه بگیره و مدارکشو اماده کنه بره معافیت تحصیلی بهش بخوره و گرنه اگه این کار رو نکنه بهش غیبت میخوره
      این حرف منو برو هر جایی که دوس داری بگو اگه غیر از این باشه من اسممو عوض میکنم
      موفق باشید
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      بله بهتون غیبت خورده چون اتفاقا من هفه پیش پلیس +10 بودم ازشون پرسیدم تا چه سالی مشمولند؟بهم گفت تا ابان 76 مشمولند چه برسه به شما که نیمه دوم 75 هستی!!!
      موفق باشی
      بای

مجبوری وقتی نمیدونی نظر بدی به ملت استرس بدی ؟!

بعله در حالت عادی در همین الان تا آذر76 مشمولند

ولی ایشون تا شهریور 95 فرصت داره

جدیددا میاد 4تا اطلاعات نادرست میده و کلیم ذوق میکنه از حرکتش

استارتر استرس نده به خودت

مشکلی نداری

بای
      =))))
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

ویرایش توسط MohadeseH_M5R : 05 آذر 1394 در ساعت 13:52 دلیل: قانون 9

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      اقا یا خانم t!g3rشما وختی ظاهر قضیه دیدی چرا الکی میگی بنده خدا گمراه میکنی
      نمیدونم را بعضی از ما خواسته یا ناخواسته رو حرف اشتبامون تعصب داریم
      شما بقیه تبصره ها نگا کن ن قانون کلی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      موفق باشی
      بای
      نقل قول نوشته اصلی توسط DARKSIDER نمایش پست ها
      کسانی که مشمولند اگه دارن درس میخونن باید یک برگه اشتغال به تحصیل از مدرسه بگیره و مدارکشو اماده کنه بره معافیت تحصیلی بهش بخوره و گرنه اگه این کار رو نکنه بهش غیبت میخوره
      موفق باشید
      تو برو بخون که هیچ چیی حالیت نیس من چهار بار دفتچه اعزام و کتاب قانون رو خوندم و مثل وتو نظر نمیدم چون سرنوشت یه آدمه ولی تو خیلی راحت بدون اینکه چیزی بدونی با یه بار پرسیدن ار پلیس+10نظر قطعی میدی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      موفق باشی
      بای

دادا مطمنی من ابان هفتادو شیشم هنو یه کنکور ندادم .چه برسه به دوتا

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      موفق باشید
      آقایی که خیلی حالیته این متن قانونه چند بار بخونش تا حفظ بشی
      اده 34 : دانش‌آموزان و دانشجويان و طلاب علوم ديني مشمول، در صورت ترك تحصيل، اخراج، انصراف يا فراغت از تحصيل، بايد براي خدمت دوره ضرورت خود را معرفي نمايند. مقامات مسئول مكلفند صورت اسامي اين قبيل مشمولين را با ذكر مشخصات كامل و نشاني و رشته تحصيلي به طور انفرادي، بدون تأخير به سازمان محل ارسال دارند.
      تبصره 1: مهلت معرفي مشمولين مذكور حداكثر يك سال پس از تاريخ انصراف، ترك تحصيل و اخراج و فراغت از تحصيل است.
      داداش
      DARKSIDER@ شما حتما از اون سایت بپرس

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یکی جواب ماروهم بده

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط a.z.s نمایش پست ها
      تو برو بخون که هیچ چیی حالیت نیس من چهار بار دفتچه اعزام و کتاب قانون رو خوندم و مثل وتو نظر نمیدم چون سرنوشت یه آدمه ولی تو خیلی راحت بدون اینکه چیزی بدونی با یه بار پرسیدن ار پلیس+10نظر قطعی میدی
      درست صحبت کن
      تو چرا عادته با بی احترامی با هر کس صحبت کنی
      مگه من بهت چی گفتم که اینقدر داغ کردی؟؟؟
      من اون کلمه ای گفتم هیچی حالیت نیست به حالت خنده گفتم خدا وکیلی گر نه قصد بی احترامی نداشتم داداش گلم
      اگه ناراحت شدی ببخشید
      اگه این پست از نظر شما و دوستان دیگه اشتباهه چشم من اینو پاکش میکنم
      ولی دوست ندارم به من بی احترامی بشه
      موفق باشید
      بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن