خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 84
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYEDALI1374 نمایش پست ها
      این که یکیشون دیپلم 93 داره اون یکی دیپلم 90 ؟؟؟؟؟؟؟؟!!
      چه ربطی داره ؟ تاثیر معدل برای 84 به بعده حالا میخاد 90 باشه یا 93

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      بحث تخریب روحیه و این جور چیزا اصلا مطرح نیس اما لطفا اگه به فکر خودتون نیستید لااقل الکی حرف های خیال پردازانه واسه بقیه نزنید
      نمیشه که به بهانه ی دادن روحیه الکی بچه ها رو امیدوار کرد که...
      این زیست بالای 85 رو اگه خودتون مَردِشید بسم الله ، بیاید به ما هم بعد از کنکور نشون بدید...
      دوست عزیز کسی مجبورتون نکرده به حرفای الکی و خیال پردازانه ی ما گوش بدید . . .

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      معدل تو رتبه های بالای ده هزار اونقدر تاثیری نداره داره ها ولی خودشو نشون نمیده تو رتبه های زیر ۵ هزار به شدت نشون میده خودشو شما توجه داری حتی یک نفرم پیدا نمیکنی که معدلش پایین باشه و رتبش خوب باشه،،درصد بالای زیست به شدت سخته ما هم نمیگیم معدلمون کمه اشتباه از خودمون نیست میگیم چرا جبران نذاشتن واسش؟؟؟ حالا که بحث ترمیم معدله که امیدوارم واسه ۹۵ اجرایی شه راهی واسه جبرانش پیدا میشه
      دوست عزیز شما رتبه ی بد میخواین عمدتا بالای ۵ هزار تو تجربی هر معدلی داری بشین بخون حله ولی باور کن اکر رتبه ی خوب میخوای باید نمراتت خوب باشه
      کسی که معدلش کمه گناه نکرده اونیم که معدلش خوبه تافته جدا بافته نیست همین کنکورم از نظر ارزش علمی به شدت سطحش پایینه چه برسه به نمرات نهایی پس کسی که معدلش بالاست از بهشت نیومده که همه حقی رو میدین به اونا
      دوست عزیز من رتبه ی بد نمیخام انشاالله بعد از کنکور 95 نمرات نهاییم و کارنامه ی کنکورمو میذارم تا بدونین که چه خبره .... البته کلا تو این مملکت هر کاری بکنی یه عده هستن که ساز مخالف باشن ....حالا ما میایم 8-9 ماه دیگه اثبات میکنیم که معدل انچنان موثر نیس ....

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سه تا درصد بالای 50 داره طرف ! زیست 50 خودش میدونی چیه ؟ اگ معدلش بالا بود خب این رتبش زیر 7 هزار بود ! پس نمیشه از تاثیر معدل چشم پوشی کرد

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19behnma91 نمایش پست ها
      دوست عزیز من رتبه ی بد نمیخام انشاالله بعد از کنکور 95 نمرات نهاییم و کارنامه ی کنکورمو میذارم تا بدونین که چه خبره .... البته کلا تو این مملکت هر کاری بکنی یه عده هستن که ساز مخالف باشن ....حالا ما میایم 8-9 ماه دیگه اثبات میکنیم که معدل انچنان موثر نیس ....
      صد در صد شما زحمتتو بکش ایشالا که موفق میشی حتما
      ولی دوست عزیز تو رشته ی تجربی بخاطر تعداد شرکت کننده و درصدای بالا و سخت بودن کنکور تجربی معدل خودشو خیلی بهتر نشون میده من ساز مخالف نمیزنم من اینارو دیدم من دشمنی ندارم اصلا شما هرکاری دوست داری بکن ولی معدل تو کسب رتبه ی برتر و بخصوص تو کسب رتبه واسه رشته های پزشکی خودشو نشون میده من خودم معدلم ۱۳ هستش و نیت بدی ندارم واسه این حرفم اما باز خود دانی

6. Top | #36
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عاغا من از یه دید دیگه میگم این دوستان درصداشون به ۱۷۰۰۰ نمیخوره هاااا برین گزینه ۲ با این درصدا رتبه ۱۰۰۰۰ الی ۹۰۰۰ کسب میشه!!!!!!»!!!!!

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      آخه عزیز من 85 درصد اونم تو زیست واقعا شاهکاره ها

خیلی سخته بالای 80 زدن تو زیست شناسی. نمیگم نمیشه ها ولی خیلی خیلی خیلی سخته
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام تاپیک خوبی بودش
      فقط منو یاد بدبختیم افتاد ک تازه فراموشش کرده بودم
      اره همون معدلم ک 16/60 شد
      اگ درس ب درس بشه تاثیر 13 14 15 دارم تو کارنامه ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نباید به قطعیت روی درصد بالا توی درس مهمی مثل زیست که هر سال سبک اون غیر قابل پیش بینی تر میشه اکتفا کرد چون گزینه ها طولانی دام های تستی زیاد و وقت بیشتری برای پاسخگویی می طلبد معلوم نیست جواب هم درست باشد یا نه امکان داره یه گزینه درست تر باشه هیچکس همچین ریسکی نمیکنه چون میدونه درصد متعادل تو ریاضی یا فیزیک بشدت تراز رو میبره بالا چون میانگین درصد پاسخگویی پایین هست مگه امسال واسه تجربیا چند تا تست ریاضی فیزیک سخت بود؟ دو تا از تست های مقاومت کیفی بود بقیه هم که مشابه سوالای کنکور بود بجز چند تاش یا تو درس ریاضی .بهترین روش درصد متعادل توی همه دروس هست نه اینکه دو تا درس رو فدای اون یکی بکنی .

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی برای من یه مقدر عجیب هست البته با صرف نظر کردن از استثنائات مثل نخوندن یا روحیه خراب کردن و غیره میگم.از کسی که با معدل 19.56 دینی رو 8 درصد میزنه یا شیمی رو 10 درصد میزنه کمی تامل کرد یا اونیکه با معدل 13 و خورده ای بعد 3 سال کنکور دادن شیمی رو 10 میزنه یا ریاضی رو 3 ؟ امکان داره بخاطر معدل روحیه شو باخته باشه کسی که نه روحیه نه انگیزه داشته باشه اخرش همین میشه .

11. Top | #41
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed96 نمایش پست ها
      عاغا من از یه دید دیگه میگم این دوستان درصداشون به ۱۷۰۰۰ نمیخوره هاااا برین گزینه ۲ با این درصدا رتبه ۱۰۰۰۰ الی ۹۰۰۰ کسب میشه!!!!!!»!!!!!
      منم همین کارنامه ها رو از سایت گزینه 2 برداشتم دوست من یه نیگا بندازی عین می بینی تو سایت هستن

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اين كارنامه ها اگه اشتباه نكنم مال منطقه٢بايد باشه...
      هر دوي اونها رتبشون يكي شده...
      ولي اينجا بحث جبران كمبود معدل نيست...
      چون اوني كه معدلش ١٣هست و اين درصدا رو زده بدون تاثير معدل هم همين رتبش ميشد!پس چيزيو از دست نداده...
      ولي اوني كه ١٩شده، رتبش بايد حدود٢٥هزار ميومده ولي خيلي به نفعش شده...
      پس يكي نفع كرده و ديگري ضرر نكرده،چون رتبش بدتر نشده...

در كل در هر رنج رتبه اي تا حدي جا به جا ميكنه با توجه به معدل كسايي كه اون رتبه رو داشتن...

13. Top | #43
      dow
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشکل اکثر کنکوریای عزیز جبران نیست اینه :
      ابتدا به رتبه کنکور سپس به معدل نگاه میکنن میگن 20 بود به جا 10000 الان 1000 بودم اینطوریه نه اینکه بگن اونی که 20 گرفته این میره دنبالش نمیتونه بگیرتش الان تو کارنامه که شما گذاشتی اگر معدل 13 با 19 جاش عوض می شد تو رتبه اش کلی تاثیر داشت.

14. Top | #44
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      زیر 2000 با معدل کمتر از 18 داریم عایا؟

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19behnma91 نمایش پست ها
      سلام به همه بچه هایی که معدل شون کمه مثه خودم
      از اونجایی که همیشه گفتم تاثیر معدل بسته به انحراف از میانگین تو درصد های پایین تر اثرات خودشو بیشتر بروز میده ولی با این حال باز میشه جبران کرد این دو تا کارنامه رو ببینید تا بفهمید با داشتن درصد های یکم بهتر میشه تاثیر معدل رو کاملا جبران کرد
      پس بدون توجه به اینکه میشه ترمیم کرد یا نه فقط و فقط بشینید درس بخونین که یادگرفتن حتی یک تست بیشتر بهتر از ترمیم معدل خواهد بود ... ارزوی موفقیت همه رو دارم مخصوصا اونایی که ناخواسته معدل شون کم شده ...

فایل پیوست 44007
      فایل پیوست 44008
      درسته
      ولی معمولا اونایی که نهایی خوبی دارن کنکورشون هم خوبه
      در کل نگران این چیزا نباید بود
      خوب درستون رو بخونید

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)