خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 84
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      سلام یه سوال دارم
      من معدل نهاییم 18.75 و نمره زیستم 20 و بقیه درسا بالای 19 فقط فیزیک و زمینم افتضاح پایینه(15 و خوردی) زمین برام مهم نیست ولی آیا فیزیک خیلی تاثیر بدی روی تراز فیزیک کنکور میذاره؟ طرف ما خیلی روی معدل مانور میدن میگن اگه معدلت پایین باشه فلان میشه بهمان میشه من خیلی میترسم
      من اگه بخوام با این معدل رتبم زیر 2000 بشه باید چه خاکی بریزم سرم؟براساس 93 و 94 مثلا حدودا باید چند بزنم که جبران بشه؟
      I Thought That I Said It

In The Things

That I Didn't Say

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      بابا بچسبین ب درس ی جوری از ترمیم معدل میگین انگار میدونین امتحان رو حتما حتما نمره بالا میارین ..اینا فقط گمراه کنندس. درصد بالا بزن اون نمره ایی ک کم اوردی رو جبران کن

3. Top | #18
      کاربر انجمن

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1375 نمایش پست ها
      بابا بچسبین ب درس ی جوری از ترمیم معدل میگین انگار میدونین امتحان رو حتما حتما نمره بالا میارین ..اینا فقط گمراه کنندس. درصد بالا بزن اون نمره ایی ک کم اوردی رو جبران کن
      من نمره فیزیکم پایینه ولی فیزیکم کلا هم خوب نیست. فیزیک سوم رو قشنگ شوتم. فیزیک پیش رو یه خورده مثلا خوبم 40-50 به زور میزنم واقعا بنظر خودتون قابل جبرانه؟
      I Thought That I Said It

In The Things

That I Didn't Say

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      چ تاپیکا ک دیده نمیشه تو انجمن

و اینجایی که ایران است

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما اومدین دو تا کارنامه از رتبه بالای 15000 گذاشتین!! من قبول دارم که معدل رو میشه با درصد بالا جبران کرد ولی بستگی به رتبه شما داره.... آخه برای رتبه 17000 فکر میکنین معدل 13 چه قدر تاثیر منفی داره؟ تازه با این حال تقریبا با 30 درصد زیست تونستن این معدل رو جبران کنن... ولی چیزی که مهمه اینه که شما برای جبران معدل برای رتبه ای مثل 1000 کارت خیلی سخت تر میشه. در واقع معدل برای رتبه های تاپ خیلی مطرحه. البته اینم درسته که شما با درصد بالاتر برای هر رتبه ای میتونین معدل رو جبران کنین...

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بارون97 نمایش پست ها
      من نمره فیزیکم پایینه ولی فیزیکم کلا هم خوب نیست. فیزیک سوم رو قشنگ شوتم. فیزیک پیش رو یه خورده مثلا خوبم 40-50 به زور میزنم واقعا بنظر خودتون قابل جبرانه؟
      معدلتون رو دیدم ک خوب بود،البته تو کنکور درس درس و اونم تراز اون درس نسبت ب بقیه تو همون درس سنجیده میشه ...

اینکه بگی فیزیک خوب نیست بعد بگی شوتی بعد بگی پیش رو 40-50 میزنی ی خورده پیچیدگی داره و نتیجه میگیریم ک حتما یاد میگیری ک 50 میزنی پیش رو ....شما باید بشینی اولا خوب بخونی فصلو رو کتاب درسی و کمک درسی بعد تستشو بزنی طبقه بندی و..... بعد ببینی واقعا چقد میتونی یاد بگیری ..

امسال هم پیش نهایی و برخلاف سالای دیگه فیزیک تاثیر داره و مثبت پس بهتره مثه سال سوم نکنید و بخونید ک بالا بیارید..

فیزیک 3 رو ک نمره کم اوردی رو میتونی با تمرین زیاد تو کنکور جبران کنی یا اگه ترمیم اومد بش فکرکنی ولی ترمیم معلوم نیست و ب کنکور ک حتمیه تکیه کن..

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      باشه منم در مقابل رتبه ی 1000 که معدلش 19 هست و زیستو 60 میزنه زیستو 90 میزنم تا رتبم بشه 1500!!! بابا دیگه خیال پردازی هم نکنین بخدا تاثیرش از معدل هم بدتره! دو سال تجربه ی کنکور دادن دارم و اینو خوب می دونم,
      فقط ماکس تلاشتونو بذارین , ترمیم معدل هم اجرا بشه درصد موفقیت بالامیره , البته اگه نمره کسب کنیم
      شما با این اوضاع و احوالی که داری 6% هم زیستو نمی تونی بزنی ... داداش من کلا بریدی برو یه فکری به حال روحیه و امیدواریت بکن بعد بشین درس بخون ... البته که از نظرات شما در تاپیک های دیگر میشه فهمید که کلا فاز تخریب روحیه رو داری...

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بارون97 نمایش پست ها
      سلام یه سوال دارم
      من معدل نهاییم 18.75 و نمره زیستم 20 و بقیه درسا بالای 19 فقط فیزیک و زمینم افتضاح پایینه(15 و خوردی) زمین برام مهم نیست ولی آیا فیزیک خیلی تاثیر بدی روی تراز فیزیک کنکور میذاره؟ طرف ما خیلی روی معدل مانور میدن میگن اگه معدلت پایین باشه فلان میشه بهمان میشه من خیلی میترسم
      من اگه بخوام با این معدل رتبم زیر 2000 بشه باید چه خاکی بریزم سرم؟براساس 93 و 94 مثلا حدودا باید چند بزنم که جبران بشه؟
      ببینین بستگی به نمره ی میانگین داره اگه نمره ی میانگین فیزیک مثلا 14 باشه چون نمره ی شما بالاتر از نمره ی میانگینه واستون خوب میشه ... به هر حال بازم مهم ترین بخش کنکور سراسری است سعی کنین در اونجا بالا بزنین ... برای قبولی در پزشکی طبق گفته ی کلیشه ای مشاوران باید مجموع ریاضی و فیزیک بالای 110% باشه که میشه تو کارنامه ها اینو دید ...

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asemoon نمایش پست ها
      شما اومدین دو تا کارنامه از رتبه بالای 15000 گذاشتین!! من قبول دارم که معدل رو میشه با درصد بالا جبران کرد ولی بستگی به رتبه شما داره.... آخه برای رتبه 17000 فکر میکنین معدل 13 چه قدر تاثیر منفی داره؟ تازه با این حال تقریبا با 30 درصد زیست تونستن این معدل رو جبران کنن... ولی چیزی که مهمه اینه که شما برای جبران معدل برای رتبه ای مثل 1000 کارت خیلی سخت تر میشه. در واقع معدل برای رتبه های تاپ خیلی مطرحه. البته اینم درسته که شما با درصد بالاتر برای هر رتبه ای میتونین معدل رو جبران کنین...
      دوست عزیز من فقط خاستم بگم که معدل بالای 19.5 انچنان تاثیری نداره اگه درصدات پایین باشه ولی اگه درصدات یکم بالاتر باشه میتونی تاثیر معدل رو خنثی کنی همین ...

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوستان من فقط با گذاشتن این کارنامه ها خاستم بهتون بگم نگران این نباشین که طرح تصویب بشه یا نشه بشینین درستون رو خوب بخونین تا نتیجه ی کنکورتون خوب شه
      حالا بعضی از دوستان میخان همش به تاثیر معدل فک کنن و زانوی غم بغل بگیرن ، دیگه به خودشون مربوطه ! لابد میخان تجربه ی کنکورشون رو افزایش بدن

11. Top | #26
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19behnma91 نمایش پست ها
      شما با این اوضاع و احوالی که داری 6% هم زیستو نمی تونی بزنی ... داداش من کلا بریدی برو یه فکری به حال روحیه و امیدواریت بکن بعد بشین درس بخون ... البته که از نظرات شما در تاپیک های دیگر میشه فهمید که کلا فاز تخریب روحیه رو داری...

من فاز تخریب روحیه رو دارم؟ خوبه تو همه تاپیکا بدجور جواب اونایی که موج منفی می دادنو دادم,
      بله معدل کاملا قابل جبرانه اما این جبران یه برنامه ریزی می خواد, شما داری خیال پردازی میکنی بیاین همه زیستو 80 بزنین, کنکور که *** نیست, به این میگن خیال پردازی, اصلا صحبت کردن از درصد تو این مقطع چه 10% زیست باشه چه 80% زیست خیال پردازیه, تنها کاری که تا بعد عید باید کرد بالا بردن سطح علمی هست و از بعد عید میشه درصد خودتونو بفهمین, الان بیاین بگین زیستو 80 میزنیم بخدا نمیزنین!
      برین از اونایی که پارسال قبول شدن با معدل پایین بپرسین بگین اقا شما اینجوری خیال پردازی کردی؟! بخدا نه فقط نشستن درس خوندن و اخرش درسی که خوندن درصدشونو ساخت,
      تمام منظور من اینه که اهل عمل باشین نه حرف, دو سال حرف زدم و هیچی نشدم ولی امسال خداروشکر دارم زیست قلمچیو دفترچشو تو خونه و خدایی کاملا با شرایط ازمون میزنم و زیر60% تا حالا نزدم,
      معدلمم 12 هست و روزی 11ساعت حداقل دارم می خونم, پس نگو داداش من که موج منفی میدم, کسی که وضعش خراب باشه خودش نمی تونه موج منفی بده و اگه هم بده اولین نفر خودش ناامید میشه, اما میبینی که من ناامید نیستم ,

ماکس تلاشتونو کنین, حرف نزنین , عمل کنین...

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      من فاز تخریب روحیه رو دارم؟ خوبه تو همه تاپیکا بدجور جواب اونایی که موج منفی می دادنو دادم,
      بله معدل کاملا قابل جبرانه اما این جبران یه برنامه ریزی می خواد, شما داری خیال پردازی میکنی بیاین همه زیستو 80 بزنین, کنکور که *** نیست, به این میگن خیال پردازی, اصلا صحبت کردن از درصد تو این مقطع چه 10% زیست باشه چه 80% زیست خیال پردازیه, تنها کاری که تا بعد عید باید کرد بالا بردن سطح علمی هست و از بعد عید میشه درصد خودتونو بفهمین, الان بیاین بگین زیستو 80 میزنیم بخدا نمیزنین!
      برین از اونایی که پارسال قبول شدن با معدل پایین بپرسین بگین اقا شما اینجوری خیال پردازی کردی؟! بخدا نه فقط نشستن درس خوندن و اخرش درسی که خوندن درصدشونو ساخت,
      تمام منظور من اینه که اهل عمل باشین نه حرف, دو سال حرف زدم و هیچی نشدم ولی امسال خداروشکر دارم زیست قلمچیو دفترچشو تو خونه و خدایی کاملا با شرایط ازمون میزنم و زیر60% تا حالا نزدم,
      معدلمم 12 هست و روزی 11ساعت حداقل دارم می خونم, پس نگو داداش من که موج منفی میدم, کسی که وضعش خراب باشه خودش نمی تونه موج منفی بده و اگه هم بده اولین نفر خودش ناامید میشه, اما میبینی که من ناامید نیستم ,

ماکس تلاشتونو کنین, حرف نزنین , عمل کنین...
      داداش اگه میدونستم اتیشی میشی تاپیک نمیزدم ...
      به هر حال شما از توان و بار علمی 500000 داوطلب تجربی خبر نداری که میتونن 80 بزنن یا فقط دارن خیال پردازی میکنن ... شما فکر خودت باش بذا بقیه خیال پردازی کنن ...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      30 درصد زیست یعنی 15 تا تست بیشتر یعنی هفته ای متوسط 20 ساعت بیشتر.
      حالا این فقط یه درس زیست بود.
      من خودم داغون ترم ... ولی اگه بشه بالا 85 زد که میشه همه چی جبران میشه...
      داداش اگه میدونستم اتیشی میشی تاپیک نمیزدم ...
      به هر حال شما از توان و بار علمی 500000 داوطلب تجربی خبر نداری که میتونن 80 بزنن یا فقط دارن خیال پردازی میکنن ... شما فکر خودت باش بذا بقیه خیال پردازی کنن ...
      بحث تخریب روحیه و این جور چیزا اصلا مطرح نیس اما لطفا اگه به فکر خودتون نیستید لااقل الکی حرف های خیال پردازانه واسه بقیه نزنید
      نمیشه که به بهانه ی دادن روحیه الکی بچه ها رو امیدوار کرد که...
      این زیست بالای 85 رو اگه خودتون مَردِشید بسم الله ، بیاید به ما هم بعد از کنکور نشون بدید...

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این که یکیشون دیپلم 93 داره اون یکی دیپلم 90 ؟؟؟؟؟؟؟؟!!

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      معدل تو رتبه های بالای ده هزار اونقدر تاثیری نداره داره ها ولی خودشو نشون نمیده تو رتبه های زیر ۵ هزار به شدت نشون میده خودشو شما توجه داری حتی یک نفرم پیدا نمیکنی که معدلش پایین باشه و رتبش خوب باشه،،درصد بالای زیست به شدت سخته ما هم نمیگیم معدلمون کمه اشتباه از خودمون نیست میگیم چرا جبران نذاشتن واسش؟؟؟ حالا که بحث ترمیم معدله که امیدوارم واسه ۹۵ اجرایی شه راهی واسه جبرانش پیدا میشه
      دوست عزیز شما رتبه ی بد میخواین عمدتا بالای ۵ هزار تو تجربی هر معدلی داری بشین بخون حله ولی باور کن اکر رتبه ی خوب میخوای باید نمراتت خوب باشه
      کسی که معدلش کمه گناه نکرده اونیم که معدلش خوبه تافته جدا بافته نیست همین کنکورم از نظر ارزش علمی به شدت سطحش پایینه چه برسه به نمرات نهایی پس کسی که معدلش بالاست از بهشت نیومده که همه حقی رو میدین به اونا

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)