خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armaghan نمایش پست ها
      به سایت زیر مراجعه کنید و به قیمت پشت جلد هر کتاب درسی که خواستید ازشون بخرید. ولی میگن فقط باید از یه پایه درسی سفارش بدین یعنی مثلن همه سفارشاتون باید از پایه دوم باشه یا سوم یا پیش...نمیشه یکی از دوم سفارش بدین یکی از یه پایه دیگه.من خودم شیمی پیش را به همراه زیست پیش سفارش دادم.با پول پست همش جمعا شد 11400تومان . آدرس سایت اینه: .: سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی :: صفحه نخست :. سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی
      مگه زیست پیش تغییر کرده؟؟؟؟؟؟[emoji33]

فرستاده شده از GT-S6310ِ من با Tapatalk
      ...

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط perspolis نمایش پست ها

تغییرات زیست پیش جزیی بوده

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      تغییرات زیست پیش جزیی بوده
      لازمه کتاب درسی جدیدو تهیه کنم آخه تا الان فک میکردم زیست فقط پایش تغییر کرده اونارو جدید کردم هم کتاب هم کمک درسی حالا باید پیش رو هم جدید کنم...؟؟؟؟[emoji25]
      ...

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      لازمه کتاب درسی جدیدو تهیه کنم آخه تا الان فک میکردم زیست فقط پایش تغییر کرده اونارو جدید کردم هم کتاب هم کمک درسی حالا باید پیش رو هم جدید کنم...؟؟؟؟[emoji25]
      اینم تغییراتش , اگه میتونین خودتون تطبیق بدین
      فصل 1 :
      1- تغییر شکل صفحه 10 درسی - حباب رونویسی و شکل عوض شده اما زیرنویس تغییر نکرده

2- تغییر شکل صفحه 14 - شکل تغییر یافته اما زیر نویس تغییر نیافته

3- افزوده شدن کنار نویس به شکل صفحه ی 24 درسی (عوامل رونویسی) متن افزوده شده : گروهی از عوامل رونویسی به راه انداز متصل میشن

4- تغییر یافتن شکل اول عوامل رونویسی صفحه ی 24 کتاب درسی

فصل 2 :
      1- افزودن زیر نویس Ecoli .... در صفحه ی 30 کتاب درسی

2- افزودن شکل و توصیحات الکتروفورز در پیشتر بدانید صفحهی 33

فصل 3 : بدون تغییر !

فصل 4:

1- تغییر طول درخت تبار زایی و درست کردنش در صفحه ی 81 ---- مرغ زیاد شده و موش کم شده است

فصل 5 : بدون تغییر !

فصل 6 :

1- عوض شدن مکان رابطه ی انگلی از بالای صفحه به صفحه ی بعد زیر همسفرگی صفحه 144 - تغییر محتوایی ندارد

فصل 7 : بدون تغییر !

فصل 8 : بدون تغییر !

فصل 9 :

1- در صفحه ی 206 کتاب درسی زیر نویس عکس ویروس ها که میگه : برخی از ویروس ها پوشش دارند . پاک شده و ابهام با صفحه ی بعدی درست شده.

فصل 10 و 11 هم بدون تغییر

این هم فایل پی دی اف زیست جدید پیش منطبق با کنکور 95
      لینک

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      کسانی که مشهد زندگی میکنند باید مطلع باشند
      من واسه کسانی میگم که شاید نمیدونن

پاساژ مهتاب
      فروشگاه بهرنگ
      کتاب نو و چاپ جدید میفروشند

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      اینم تغییراتش , اگه میتونین خودتون تطبیق بدین
      فصل 1 :
      1- تغییر شکل صفحه 10 درسی - حباب رونویسی و شکل عوض شده اما زیرنویس تغییر نکرده

2- تغییر شکل صفحه 14 - شکل تغییر یافته اما زیر نویس تغییر نیافته

3- افزوده شدن کنار نویس به شکل صفحه ی 24 درسی (عوامل رونویسی) متن افزوده شده : گروهی از عوامل رونویسی به راه انداز متصل میشن

4- تغییر یافتن شکل اول عوامل رونویسی صفحه ی 24 کتاب درسی

فصل 2 :
      1- افزودن زیر نویس Ecoli .... در صفحه ی 30 کتاب درسی

2- افزودن شکل و توصیحات الکتروفورز در پیشتر بدانید صفحهی 33

فصل 3 : بدون تغییر !

فصل 4:

1- تغییر طول درخت تبار زایی و درست کردنش در صفحه ی 81 ---- مرغ زیاد شده و موش کم شده است

فصل 5 : بدون تغییر !

فصل 6 :

1- عوض شدن مکان رابطه ی انگلی از بالای صفحه به صفحه ی بعد زیر همسفرگی صفحه 144 - تغییر محتوایی ندارد

فصل 7 : بدون تغییر !

فصل 8 : بدون تغییر !

فصل 9 :

1- در صفحه ی 206 کتاب درسی زیر نویس عکس ویروس ها که میگه : برخی از ویروس ها پوشش دارند . پاک شده و ابهام با صفحه ی بعدی درست شده.

فصل 10 و 11 هم بدون تغییر

این هم فایل پی دی اف زیست جدید پیش منطبق با کنکور 95
      لینک
      این تغییرانی که گفتید ناقص هست تغییرات رو از اینجا می‌تونید بخونید:
      http://forum.konkur.in/thread33020.html

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      فکر کنم این سامانه فقط برای پیش باشه من اطلاعاتم رو میزنم میگه درست نیست توی قسمت عضویت وقتی شماره ملی رو میزنم میگه

کد ملی شما در سامانه دانش آموزی یافت شد؛ لطفا برای ادامه، شماره سریال شناسنامه را وارد نمایید.

اما وقتی سریال شناسنامه رو میزنم میگه

• اطلاعات ارسالی صحیح نیست، لطفا به صفحه اول مراجعه نموده و از ابتدا فرآیند را آغاز نمایید
      سلام دوباره رفتم توی اون سایت توجه که کردم نوشته برای معلمان و دانش آموزان بزرگسال( ردی و پشت کنکوری و ...).پس برای همین بوده که سفارش شما به مشکل برخورده.کد ملی شمارو بعنوان دانش آموز میشناسن.راهش اینه که با کد ملی یکی از والدینتون یا کسی از افراد خانواده که دانش آموز نیست و فارغ التحصیله وارد بشین.چون این سامانه را برای افرادی گذاشتن که به روش معمول دسترسی به کتابها ندارن و تک کتاب میخوان نه سری کامل.من خودم که رفتم توی سایتشون برای پایه های دوره متوسطه اول و هفتم و هشتم و نهم و دوره متوسطه عمومی و پیش دانشگاهی همه رو برای انتخاب داشت ولی گفته بود فقط باید هر سال مال یکی از پایه هارو سفارش بدین که منم زیست و شیمی پیش رو سفارش دادم و دیگه وارد جزئیات و پایه های دیگش نشدم که عملا بیینم چطوریه.الانم که بخاطر شما رفتم قسمت پایه های دوره متوسطه عمومی ببینم چه جوریه،دیگه اونجا قبولم نمیکنه چون قبلن پیش رو انتخاب کرده بودم و دیگه مجاز نیست پایه دیگه رو بزنم. حالا شما با کد یکنفر که غیر دانش آموز باشه وارد سامانه بشین ببینین چی میشه.انشالله که مشکلتون حل بشه.

8. Top | #38
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوباره رفتم توی اون سایت توجه که کردم نوشته برای معلمان و دانش آموزان بزرگسال( ردی و پشت کنکوری و ...).پس برای همین بوده که سفارش شما به مشکل برخورده.کد ملی شمارو بعنوان دانش آموز میشناسن.راهش اینه که با کد ملی یکی از والدینتون یا کسی از افراد خانواده که دانش آموز نیست و فارغ التحصیله وارد بشین.چون این سامانه را برای افرادی گذاشتن که به روش معمول دسترسی به کتابها ندارن و تک کتاب میخوان نه سری کامل.من خودم که رفتم توی سایتشون برای پایه های دوره متوسطه اول و هفتم و هشتم و نهم و دوره متوسطه عمومی و پیش دانشگاهی همه رو برای انتخاب داشت ولی گفته بود فقط باید هر سال مال یکی از پایه هارو سفارش بدین که منم زیست و شیمی پیش رو سفارش دادم و دیگه وارد جزئیات و پایه های دیگش نشدم که عملا بیینم چطوریه.الانم که بخاطر شما رفتم قسمت پایه های دوره متوسطه عمومی ببینم چه جوریه،دیگه اونجا قبولم نمیکنه چون قبلن پیش رو انتخاب کرده بودم و دیگه مجاز نیست پایه دیگه رو بزنم. حالا شما با کد یکنفر که غیر دانش آموز باشه وارد سامانه بشین ببینین چی میشه.انشالله که مشکلتون حل بشه.
      چه سایتیه ؟ میخوام کتاب زیست مطابق کنکور 95 تهیه کنم

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

اصلا نگران نباش آجی.تغییرات خیلی ناچیزه.ولی من کتابی که الان دارم چاپ 93 و مال کس دیگه بوده و پر ازشعر و جوک و کاریکاتوره.میخوام کتابم نو و تمیز باشه که توش نکته های زیستهای الگو و تستهای نکته دار رو یادداشت کنم.الان زیستهای پیش الگو را که دارم چاپ 93 است.کتاب درسی هم همون چاپ 93 که دارین خوبه تغییرات جزئیشو هم که آقای یغما زحمتشو کشیدن و براتون آدرس لینکشو دادن.ازش پرینت بگیرین و با یه مقایسه کوچیک کار تمامه.موفق باشین.

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siavash123 نمایش پست ها
      چه سایتیه ؟ میخوام کتاب زیست مطابق کنکور 95 تهیه کنم
      سلام .سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی هست که برای معلمان و دانش آموزان بزرگسال( فارغ التحصیل کنکوری و ردی و ..) کتابهای تکی مورد نیازشون رو بصورت تک جلد با قیمت پشت جلد کتابها بصورت پستی ارسال میکنه:http;//www.irtextbook.ir
      من خودم زیست پیش و شیمی پیش را ازشون خریدم با پول پست شد11400تومان .

11. Top | #41
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام .سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی هست که برای معلمان و دانش آموزان بزرگسال( فارغ التحصیل کنکوری و ردی و ..) کتابهای تکی مورد نیازشون رو بصورت تک جلد با قیمت پشت جلد کتابها بصورت پستی ارسال میکنه:http;//www.irtextbook.ir
      من خودم زیست پیش و شیمی پیش را ازشون خریدم با پول پست شد11400تومان .
      چرا فقط پیشو داره !!؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن