خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 126
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      این sn وtn چه معنی میده داشی؟
      سوالت عین خودت قشنگه

sn مخفف study number یعنی مقدار مطالعه

tn مخفف test number یعنی تعداد تست

من خودم هفته اول 47 ساعت خوندنم 1002 تست اختصاصی 474 تس عمومی

این هفته شد 63 ساعت

1228 تست اختصاصی

768 تس عمومی

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      میدونم اسپمه ولی امیدوارم پاک نشه

من از این به بعد فقط سه شنبه ها میام هم برنامه ها

هم از این هفته متن توضیحاتی که مشاور تو کارگاه ها میده و محتواشونو براتون میذارم

در پناه حق همواره کوشا باشید

ازتون فقط میخوام اگه استفاده کردید و خوشتون اومد یه دعا بکنید برای منم خخ محتاج دعای همتونم

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.....تشکر....ببخشید آیا مشاور شما این برنامه را بر اساس آزمون قلم چی ارائه میدن یا آزمون آزمایشی دیگه ای؟....ببخشید مشاورتون برای هر درس چه منابع کنکوری و تستی پیشنهاد دادند به شما....لطفا نام میبرید بصورت کامل؟....خیلی ممنونم و مرسی.

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد رضا نمایش پست ها
      سلام.....تشکر....ببخشید آیا مشاور شما این برنامه را بر اساس آزمون قلم چی ارائه میدن یا آزمون آزمایشی دیگه ای؟....ببخشید مشاورتون برای هر درس چه منابع کنکوری و تستی پیشنهاد دادند به شما....لطفا نام میبرید بصورت کامل؟....خیلی ممنونم و مرسی.
      سلام داداش گلم

مشاور من کانون رو کامل پوشش که میده هیچ از اونم بیشتر کار میکنه من الان مثلا شیمی 3 فصل دوم و 1 فصل سوم ویک فصل پیش رو کامل بستم

برای ادبیات کتب الگو کلش مبحثی ها و برای زبان فارسی هامون سبطی هم گفت بگیر

برای عربی گاج سفید یا کامل با دی وی دی 70 درصد گاج

واسه دینی گاج

واسه زبان گاج

واسه ریاضی خیلی سبز

واسه فیزیک گاج

واسه زیست کل نشر الگو ها

و واسه شیمی کل مبتکران ها

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      امروز خارج نوبت اومدم

اینم نسخه خام دفتر برنامه ریزی که یکی از دوستان ازم خواسته بود براش پ خ کنم گفتم برای همه بذارم

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با تشکر از شما که نیتت خیر بوده اما هرکسی باید برنامه ی خودش رو داشته باشه .برنامه ی شما رو اگه بهترین مشاور برنامه ریزی کنه و مطمئن باشی خیلی خوبه اما ممکنه واسه یکی دیگه خوب نباشه.
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin 95 نمایش پست ها
      خب توضیحاتش مونده اون ک م یعنی کلاس مدرسه

کلاس برای کسی که میره آموزشگاه

مدرسه هم برای دانش آموز

اگه کلاس یا آموزشگاه نری اون جا برات برنامه درسی میذاره والا خالی میذاره

اگه چیزی دیگه هم خواستی بگو تا توضیح بدم
      سلام خیلی ممنون داداش. علی رغم اینکه من خودم به شخصه نمی تونم ازش استفاده کنم چون هم خیلی ناخواناست وهم گویا برای دانش آموزایی طراحی شده که مدرسه میرن نه فارغ التحصیلان.با این وجود کارتون فوق العاده بود. نیت خیری که درش نهفته است بسیار تحسین برانگیزه.انشاالله خداوند هم بیدریغ بهتون کمک کنه تا به هدفتون برسید.

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام امین خان....خیلی تشکر میکنم....مرسی.....خواهشی هم که دارم اینه که لطفا تا آخرش ادامه بده ....اگر شخصی در تاپیکت به قولی نظر شخصی و البته قابل احترامش را بصورت موج منفی داد شما واکنشی نشون نده و این نیز بگذرد... و برای بقیه دوستانی که علاقه مند هستند که استفاده کنند و برای رضایت خدا کارت را ادامه بده....بقولی پیامبر خدا هم که باشی باز موافق و مخالف نظر و دیدگاهت خواهی داشت ...پس روی توجه شما رضایت خدا و خلقش باشه لطفا و با همین دید به جلو حرکت کنید....بنده منتظر مطالب شما از این به بعد خواهم بود همیشه و تشکر هم میکنم....لینکی هم که لطف کردید دادید را مشاهده کردم....دفتر برنامه ریزی خام را هم که قرار دادید ممنونم....(فقط ببخشید توی اون سایت دیدم )--> آیا جدول تحلیل آزمون و جدول مبحثی و جدول ثبت تعداد تست ها هم به شما دادند؟....اگر بله کمی توضیح در موردشون میدید ...اگر راضی بودید و تمایل داشتید آنها راهم قرار میدید برای همه دوستان تا استفاده کنیم؟....**ببخشید بطور میانگین چند تست برای هر کدام از درس های عمومی و اختصاصی بطور جداگانه در طول دو هفته برای آزمون قلم چی باید زد؟....مثلا عمومی هر درس 200 تا یا اختصاصی هر درس 300 تا ؟!....**اینکه تایم هر واحد و جلسه مشخص شده و تعداد تستی که باید در اون تایم و واحد کار بشه هم مشخص شده خیلی به بنده کمک کرد.....ممنونم....*البته در برنامه هفته سوم ماله بعد آزمون قلم چی چند روز آخرش انگار اون کلمه خ(خواندن) یا تعداد تست کمتر نوشته و اشاره شده....! بطور میانگین چند تا تست باید روزانه زد.....البته شاید روزانه در نظر گرفتن درست نباشه و باید هفتگی در نظر گرفت.....** آیا برای ساعت شروع مطالعه در صبح ....و ساعت اتمام آن در ظهر بصورت موقت.... و ساعت ادامه مطالعه در بعد ازظهر بعد از ناهار و استراحت ...و ساعت اتمام مطالعه در شب.... و اینکه شب و بعد ازظهر چند ساعت خواب و استراحت داشته باشید هم مشاورتون پیشنهاد و نظری دادند؟....ببخشید بین هر دو واحد مطالعاتی که اگر اشتباه نکنم 1/5 ساعت است چند دقیقه استراحت پیشنهاد کردند؟....ببخشید که سوالاتم زیاد شد...شرمندم....همیشه سربلند و موفق باشی.

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armaghan نمایش پست ها
      سلام خیلی ممنون داداش. علی رغم اینکه من خودم به شخصه نمی تونم ازش استفاده کنم چون هم خیلی ناخواناست وهم گویا برای دانش آموزایی طراحی شده که مدرسه میرن نه فارغ التحصیلان.با این وجود کارتون فوق العاده بود. نیت خیری که درش نهفته است بسیار تحسین برانگیزه.انشاالله خداوند هم بیدریغ بهتون کمک کنه تا به هدفتون برسید.
      سلام ببخشید این برنامه برای دوستانی است که صبح تا شب وقتشون آزاده و در اختیار خودشونه اتفاقا حالا یا فارغ التحصیل یا غیر حضوری.....چون در تایم صبح هم برنامه مطالعه و تست زنی قرار داده شده اگر لطفا دقت کنید!....در مورد خط هم بنده هم همین نظر را دارم که خود آقا امین هم اشاره کردند...منتها با توجه به توضیحاتی که آقا امین برای برنامه هر روز جداگانه ارائه دادند در پست های جداگانه در همین تاپیک مشکل حل شد....باز هم تشکر....امیدوارم همه موفق باشیم.

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببخشید الان که دقت کردم دیدم با آنکه بالای جدول سرفصل ک/م بوده(کلاس و مدرسه) اما گویا برای صبح هم برنامه گذاشتن.پس برای فارغ التحصیلان هم مناسبه.میشه لطفن بگید دروس عمومی را کجا جا داده اند ؟چون اون زبانفارسی هامون سبطی و چند تا تست زبان گویا بصورت روزانه و روتین در برنامه هست اگه اشتباه نکرده باشم.بقیه دروس عمومی ساعت مخصوصشان کجای برنامه درنظر گرفته شده؟ چون صبح تاظهر و دوباره بعد از ظهر تا شب همش اختصاصیه.بعد هم اون حروف اختصاری مثل خ یا اعداد 30،25،35 ،50 که با خودکار قرمزه برای چیه؟ (اگه خ علامت خوندن باشه که همه روزها باید نوشته باشه خ) و آیا اعداد تعداد صفحاتی هست که در اون روز از درس مربوطه باید خوند یا تعداد تستی هست که باید زد؟ شما چون مشاور شفاهی هم براتون توضیح میده اگه خطش براتون ناخوانا هم باشه میدونید چی به چی هست ولی برای ما که حضوری نبودیم سئوال پیش میاد. ببخشید که سؤالاتمون باعث زحمتتون میشه.

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببخشید الان که دقت کردم دیدم با آنکه بالای جدول سرفصل ک/م بوده(کلاس و مدرسه) اما گویا برای صبح هم برنامه گذاشتن.پس برای فارغ التحصیلان هم مناسبه.میشه لطفن بگید دروس عمومی را کجا جا داده اند ؟چون اون زبانفارسی هامون سبطی و چند تا تست زبان گویا بصورت روزانه و روتین در برنامه هست اگه اشتباه نکرده باشم.بقیه دروس عمومی ساعت مخصوصشان کجای برنامه درنظر گرفته شده؟ چون صبح تاظهر و دوباره بعد از ظهر تا شب همش اختصاصیه.بعد هم اون حروف اختصاری مثل خ یا اعداد 30،25،35 ،50 که با خودکار قرمزه برای چیه؟ (اگه خ علامت خوندن باشه که همه روزها باید نوشته باشه خ) و آیا اعداد تعداد صفحاتی هست که در اون روز از درس مربوطه باید خوند یا تعداد تستی هست که باید زد؟ شما چون مشاور شفاهی هم براتون توضیح میده اگه خطش براتون ناخوانا هم باشه میدونید چی به چی هست ولی برای ما که حضوری نبودیم سئوال پیش میاد. ببخشید که سؤالاتمون باعث زحمتتون میشه.
      سلام...ببخشید که بنده پریدم وسط ....آن هایی را که آقا امین در همین تاپیک توضیح دادند و بنده میدانم را میگم بقیشو خود آقا امین زحمتشو لطفا بکشند.... دروس عمومی در هفته اول شب ها هست(در هفته اول بیشتر تمرکز روی اختصاصی ها قرار داره )....در هفته دوم و سوم عمومی ها یکی ظهر و همینطور شب قرار داده شده در واقع از هفته دوم به بعد واحد چهارم تایم صبح و واحد چهارم تایم شب معمولا میشه گفت درس عمومی هستند....**اون اعداد که فرمودید تعداد تستی است که لازمه در تایم و واحد 1/5 ساعته کار بشه از روی منبع تستی هستند...تعداد صفحات فقط برای درس زیست مشخص کردند که 15 صفحه در هر واحد خ(خواندن) است و زمانی که عدد بود هم که تست است و تعدادش مشخص شده... سوال آقا امین: فقط در برنامه هفته اول بالای جدول برنامه با روانویس عددهایی مثل 73 و 136 و 160 هست که آقا امین توضیح بدهند ممنون میشم...البته احتمال میدم که تعداد تست های کلی اون مبحث با توجه به برنامه آزمون قلم چی در منبع تست هستند که لازمه در طول دو هفته تقسیم شوند؟....پایین صفحه جدول هفته اول هم یک عبارت تقسیم مانند وجود داره آیا برای تقسیم تعداد صفحات یا مجموع کل تست ها از آن استفاده میشه؟.... یا در جدول هفته دوم در کنار سمت چپ جدول عدد 600 میبینم....به چه چیزی اشاره دارد؟....در مورد کلمه اولویت و کلمه سنجش این ها به چه چیزهایی اشاره دارند ؟.....**ببخشید در هفته آیا یک نصفه روز استراحت هستید؟....**ببخشید در جدول هفته دوم در قسمت مربوط به روز 3شنبه 14 مهر چی چیزهایی نوشته شده؟.... بنده فقط واژه (جبرانی) را تونستم بخونم و قبل و بعدش را نتوستم بخونم؟..... *** ببخشید عبارت های روزخوانی....چاشنی.....زیر ذره بین....چه مفهومی دارند و به چه چیزهایی اشاره دارند؟..... خیلی خیلی ممنونم...مرسی.
      ویرایش توسط محمد رضا : 22 مهر 1394 در ساعت 15:49

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام خواهر گلم
      اولا این برنامه واسه حتی کسی که فارغم هست استفاده میشه من خودم دانشجوی انصرافی مهندسی صنایع فردوسیم و الان فارغ محسوب میشم مدرسه هم نمیرم احتمالا شما به خاطر این که دیدید نوشته کلاس مدرسه به اشتباه افتادید در حالی که اگه کسی مدرسه بره اون بخش واسش خالی میمونه نره مثل من وشما اون براش با درس پر میشه

در ضمن برنامه ناخواناست ولی بنده حقیر سراپا تقصیر از همون انتهای صفحه اول تا همین یک صفحه قبل گویا روز به روزش رو نوشتم خیلی پر زحمت بود ولی وظیفم بود به قول مولا علی زکات علم نشر اونه

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مسیح نمایش پست ها
      با تشکر از شما که نیتت خیر بوده اما هرکسی باید برنامه ی خودش رو داشته باشه .برنامه ی شما رو اگه بهترین مشاور برنامه ریزی کنه و مطمئن باشی خیلی خوبه اما ممکنه واسه یکی دیگه خوب نباشه.
      دوست گلم سلام

بنده هم نگفتم که این برنامه رو موبه مو اجرا نکنید

در پاسخ به سوال مشابه شما که یکی از برادران گل مطرح کردند عرض کردم که این برنامه رو به قصد الگو برداری دوستان گذاشتم نه تقلید صرف

میدونی من روزی که رفتم پیش مشاور بهش گفتم من چون دانشجو بودم فقط 10 روز (از 10 خرداد تا 20 خرداد) خوندم 21 هم که استراحت خخ خیلی خسته شده بودم خو 22 هم کنکور که با وجود خراب شدن حالم سر جلسه(نامردا صندلی چپ ندادن بهم صندلی اضافی هم ندادن ) و این که فقط زیست وزبان خوندم و باقی دذروس هیچ 2800 منطقه شدم مشاورم گفت دروغ میگی خخ

بهم گفت امسال اگه از برنامه جدا نشی و به کوب بخونی زیر 500 میشی حداقل

منم با خودم نذر کردم اگه موفق شدم رایگان هم مشاوره بدم هم تا حد توان به کنکوری های 96 کمک کنم ولی بعد گفتم چرا از همین الان شروع نکنم و کمک نکنم درسته هنوز موفقیت شایانی کسب نکردم ولی اگه از همین الان کمک کنم خدا هم از جایی که فکرشو نمیکنم هم روزی هم کمک بهم میفرسته که تا حالا خیلی برام پیش اومده

باز هم ممنون بابت تذکرتون دوباره میگم من برای تقلید نذاشتم برای الگو برداری دوستان و جولوگیری از اتلاف وقتشون به خاطر برنامه و سردرگمیشون گذاشتم خودم سر بی برنامگی خیلی اذیت شدم دلم نیومد دیگران هم اذیت شن

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مسیح نمایش پست ها
      دوست عزیزم سلام
      مشابه سوالتون رو دوست عزیز دیگه ای در صفحه پرسیدند که من هم جوابی در خور دادم ببینید من قصدم الگو برداری دوستان برای اینه که مانع بی برنامگیشون بشم و سر این قضیه که خودم خیلی اذیت شدم اونا دیگه اذیت نشم دلم نیومد از طرفی الگو برداشتن با تقلید صرف فرق داره دومی سمه ولی اولی ارزشش رو داره

از سویی من وقتی پیش مشاور رفتم وگفتم با 10 روز خوندن و علی رغم دانشجو بودن و تنها کار روی زیست وزبان و شرایط بد جلسم وصندلی چپ ندادن و خیلی مسایل دیگه 2800 شدم اول باورش نشد ولی بعد که باورش شد گفت امسال با پیوستگی به برنامه حداقل زیر 500 منطقه 1 میشی منم نذر کردم سال بعد به کنکوریای 96 در حد توان بی چشم داشت کمک کنم ولی بعد گذشت دو هفته از برنامم و ورد به هفته سوم برنامه گفتم چرا از حالا کمک نکنم چرا از الان دست نگیرم تا خدا هم که دستمو گرفته رها نکنه و همیشه حامیم بمونه و از جایی که فکرشو نمیکنم بهم روزی برسونه بله دوست عزیز من بی هیچ چشم داشتی و صرفا برای موفقیت یکایک دوستانی که انگیزه دارن ولی امکانات لازم رو ندارن مثل برنامه از هیچ تلاشی دریغ نمیکنم دلم میخواد با هم پیشرفت کنیم

وقتی پیغمبر خدا اجرشو از مردم نمیخواد و از خدا میخواد من سراپا تقصیر کیم که چیزی جز دعای خیر بخوام

از این جمعه گوشی میبرم کارگاه آموزشیمون و محتواشو ضیط میکنم وبرای دوستان در تاپیکی مجزا روی سایت میذارم تا از نحوه صحجیح تست زنی تا مطالعه صحیح عمومی ها و اختصاصی ها و هم اندیشی با اولیا وغیره بهره ببرن

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      یک میلیون دادی واسه این؟؟!!!!!شاید شما از مرفحان بی درد این جامعه ای که پول براشون اهمیتی نداره وگرنه هیچ ادم عاقلی نمیره یک میلیون بریزه تو جیب مشاور که این جوری تیغش بزنه!!!!!خب میومدی خودم برات رایگان یه همچین چیزی رو انجام میدادم!!!یک میلیون چه خبره مگه!!!

صفحه 3 از 9 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن