خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا با حل دوره ای سوالات گسسته موافقی؟کدوم فصل؟

رأی دهندگان
    7. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله، آنالیز ترکیبی

4 57.14%
    • بله، احتمال

5 71.43%
    • بله، گراف

4 57.14%
    • بله، نظریه اعداد

4 57.14%
    • بله، لانه ی کبوتری و رابطه و ...

4 57.14%
    • خیر نیاز به مطالعه ی گسسته برای کنکور نیست

1 14.29%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 44
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

حل مثال و تست گسسته و جبر

عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان کنکوری ...

با توجه به اینکه سوالات گسسته و جبر حدودا 13 یا 14 تا هستن و از بین این ها حدود 7 یا 8 تاش جوری هستن که اگه کسی مطالعه ی معمولی داشته باشه میتونه بزنه گفتم شاید برای بعضی دوستان مفید باشه که ما اینجا هر هفته تعدادی سوال بذاریم و با هم حل کنیم و جواب ها و نظرات رو به اشتراک بذاریم ...

به همین خاطر بنده هفته ای چندتا سوال میذارم ، دوستانی کع علاقمند هستند در طول هفته جواباشون رو بذارن خودم هم هفته ی بعدش جواب سوال ها رو با توضیح خواهم گذاشت ...

اینجا سوال های آنالیز و احتمال هم به وفور حل میکنیم دوستان تجربی که علاقه دارن یا سوال و مشکل دارن هم میتونن فعالیت کنن ...

موفق باشید
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی
      ویرایش توسط مسیح : 20 دی 1395 در ساعت 01:16

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من موافقم ولی رشتم ریاضی نیست تگم کردید...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mtbkh نمایش پست ها
      من موافقم ولی رشتم ریاضی نیست تگم کردید...
      بله
      ببخشید من همینجور چند نفر که آنلاین بودن رو تگ کردم تا بقیه رو که میشناسن تگ کنن چون من کسی رو نمیشناسم.
      در ضمن میتونه واسه شما هم مفید باشه چون شما هم احتمال رو دارین...
      در هر صورت ممنونم.
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مسیح نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان کنکوری
      این تاپیک رو زدم که نظرسنجی کنم ببینم اگه دوستان موافق هستن هفته ای یبار چند تا سوال گسسته و جبر بذاریم و بچه ها حل کنن و نظراتشون رو به اشتراک بذارن و همینطور اگه کسی اشکالی داشت بپرسه یا اگه نیاز هست یه مطلبی رو آموزش بدیم و نکات مهم رو بگیم...
      با توجه به اینکه سوالات گسسته و جبر حدودا 13 یا 14 تا هستن و از بین این ها حدود 7 یا 8 تاش جوری هستن که اگه کسی مطالعه ی معمولی داشته باشه رو میتونه بزنه گفتم شاید مفید باشه...
      حالا اگر دوستان موافق هستن تو نظر سنجی شرکت کنن تا اگه دیدیم تعداد کافی مشتاق هستن از آخر هفته شروع کنیم ...
      موفق باشید

لطفا دوستانتون رو تگ کنید
      سلام وقتتون بخیر
      من رشتم ریاضیه ومقطع پیش دانشگاهیم ونمیتونم از گسسته سردربیارم واینکه شما جزوه خوبی رو درنظر دارین به من معرفی کنین که منم بتونم باشما شروع کنم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من 100درصد موافق اینکارم و خیلی هم خوشحال شدم..خیلی وقته که تو انجمن تاپیک مفیدی مثه این زده نمیشد
      success is my ONLY option

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yas.m نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر
      من رشتم ریاضیه ومقطع پیش دانشگاهیم ونمیتونم از گسسته سردربیارم واینکه شما جزوه خوبی رو درنظر دارین به من معرفی کنین که منم بتونم باشما شروع کنم
      جزوه ی سراغ ندارم
      اما از کتاب ها من خوشخوان رو میپسندم درسنامش هم بنظرم خوبه هم اینکه همه سطح تستی داره...
      اما در کل مطالب گسسته جوری هست که باید یه معلم بتونه خوب توضیح بده تا تو ذهن دانش آموز بطور درست شکل بگیره...
      بنظر من همون خوشخوان خوبه اگرم مشکلی برخوردید اینجا مطرح کنید تا من یا دوستان واستون بگیم ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط haniyeh_a98 نمایش پست ها
      من 100درصد موافق اینکارم و خیلی هم خوشحال شدم..خیلی وقته که تو انجمن تاپیک مفیدی مثه این زده نمیشد
      ممنون ایشالا که بقیه ی دوستان هم مشتاق باشن تا این کار صورت بگیره ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      اگه بشه عالیه چون گسسته غول بی شاخ و دمیه برا خیلیا

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasan138 نمایش پست ها
      اگه بشه عالیه چون گسسته غول بی شاخ و دمیه برا خیلیا
      ایشالا...
      پس اگه زحمتی نیست دوستاتون رو تگ کنید که اگه مشتاق هستن که فعالیت کنن نظرشون رو بگن تا ببینیم تعداد چشم گیر میشه یا نه ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      راه افتادن تضمینی توی گسسته :
      فیلمای آقای موذنی پور آلاء + تست زیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط yas.m نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر
      رها کن رئیس

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مرسی که منو تگ کردید
      منم با اینکار موافقم شروع کنید
      رها کن رئیس

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      رها کن رئیس

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مسیح نمایش پست ها
      با سلام خدمت دوستان کنکوری
      این تاپیک رو زدم که نظرسنجی کنم ببینم اگه دوستان موافق هستن هفته ای یبار چند تا سوال گسسته و جبر بذاریم و بچه ها حل کنن و نظراتشون رو به اشتراک بذارن و همینطور اگه کسی اشکالی داشت بپرسه یا اگه نیاز هست یه مطلبی رو آموزش بدیم و نکات مهم رو بگیم...
      با توجه به اینکه سوالات گسسته و جبر حدودا 13 یا 14 تا هستن و از بین این ها حدود 7 یا 8 تاش جوری هستن که اگه کسی مطالعه ی معمولی داشته باشه رو میتونه بزنه گفتم شاید مفید باشه...
      حالا اگر دوستان موافق هستن تو نظر سنجی شرکت کنن تا اگه دیدیم تعداد کافی مشتاق هستن از آخر هفته شروع کنیم ...
      موفق باشید

لطفا دوستانتون رو تگ کنید
      سلام من رشتم ریاضیه
      با اینکه میخوام کنکور تجربی بدم ولی موافقم
      ممنون از تگتون
      +دعـــــا میڪــــنم دائمــــا خــــבا ڪمکم ڪـــن خواهشــــا ....دنیام بـــــــــــــــزرگــــــ ــــــــه
      +گفت:
      + بــــــرا رســـــیـבن بهش دو راه جـــــــلوته

+ پاشـــو بــــرنامه ڪـــارتو بچین یــــا بخوابـــــو خوابشـــــو ببین ...

ســــــــامــــــــان ویلــــــــــسون
      آهنگ بیـــــــــــتابـــــــــ ـــــــــــ

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واسه شروع کار یه پیش زمینه از سوالاتی که تو کنکور میاد رو میگم بعد اگه دوستان موافق باشن هفته ی اول رو با چند تا سوال از آنالیز ترکیبی شروع میکنیم بعد میریم سراغ احتمال...
      اگرم جور دیگه ای پیشنهاد دارید بگید ...
      توی کنکور حدودا 13 ، 14 تا سوال از گسسته و جبر میاد
      آنالیرترکیبی بین 1 تا 2
      احتمال 3 تا 4
      گراف 2 یا 3
      جبر حدود 3
      نظریه اعداد هم حدود 3
      البته این تعدادی که گفتم حدودی هست هر سال ممکنه از یه فصل بیشتر بدن و از فصل دیگه کمتر
      گراف خیلی راحته سطح تستاش
      احتمال متوسطه اما اخیرا احتمال در فضای پیوسته رو سوال سختی میدن که وقت گیره بشدت
      جبر هم میشه گفت متوسط هست و عموما هرسال یه سوال از لانه ی کبوتری میدن که راحت میشه زد
      نظریه اعداد هم یه سوال هرسال از معادله ی سیاله میدن که اینم وقت گیره اما بقیشو میشه یه کارایی کرد
      آنالیز ترکیبی چون سوالای متنوعی داره نمیشه راجع به سطحش نظر خاصی داد
      در نهایت از کل این 13 ، 14 تا تست بنظر من 8 یا 9 تاشو راحت میشه زد اما واسه اینکه بتونی بقیشم بدون اشتباه بزنی باید تست زیاد کار کنی...
      سعی میکنیم ایشالا اینجا با هم از هر فصل تعدادی سوال حل کنیم و اگر کسی تو مبحثی ضعیف بود مبحث رو توضیح میدیم ...
      با تشکر از این دوستان که حمایت کردن ... @haniyeh_a98 @hrostami @pourreza @Fatemehhhh @nima4211 @faeze-kmz
      @
      Mojgan*M

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی
      ویرایش توسط مسیح : 26 آذر 1395 در ساعت 16:03

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برای شروع من چندتا سوال میذارم بقیه هم تعدادی سوال بذارن تا هفته ی بعد جواب ها رو بررسی کنیم ...
      دقت کنید که آنالیز ترکیبی توی احتمال خیلی کاربرد داره ...
      مورد بعد اینکه بچه ها فکر نکنن که قراره همه ی سوالات سطحش سخت باشه... همه سطح سوالی رو بررسی میکنیم ...

سوال اول) 7نفر میخواهند وارد اتوبوس شوند این امر به چند طریق امکن دارد اگر:
      الف) فرد a جلوتر از فرد b و فرد b جلوتر از فرد c باشد
      ب) فرد a جلوتر از فرد b باشد و فرد c جلوتر از فرد d باشد؟

سوال دوم)10 فرد متشکل از 5 زوج مفروضند.به چند طریق می توان 4 نفر از آنها انتخاب کرد بطوریکه هیچ زن و شوهری بین آنها نباشد؟

سوال سوم) با اعداد 0 تا 9 چند عدد سه رقمی می توان نوشت بشرطی که رقم صدگان بزرگتر از رقم دهگان و رقم دهگان بزرگتر از رقم یکان باشد؟(بدون تکرار)

سوال چهارم) از بین 10 نفر به چند طریق می توان یک هیئت مدیره ی 5 نفره انتخاب کرد و یکی از آنها را بعنوان رئیس هیئت قرار داد؟

سوال پنجم) 10 مرد و 7 زن به چند طریق می توانند دور یک میز بنشینند به شرطی که هیچ دو زنی کنار هم نباشد؟

سوال ششم) چند زیر مجموعه ی 5 عضوی از مجموعه ی {1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12} می توان نوشت بطوری که مجموع هیچ دو عضوی از آن 11 نباشد؟

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی
      ویرایش توسط مسیح : 16 دی 1395 در ساعت 02:14

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن