خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 46
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -SmS- نمایش پست ها

از اونجایی که منم قراره در آینده آشخور بشممیخواستم بدونم چیکار کردی افتادی سپاه؟ من احتمالا تا آخر اسفند کارت فعال بگیرم. میدونی بعد از اون باید چی کار کنم تا بیفتم سپاه؟؟؟
      سوال بعدیم اینکه میشه قبل از اعزام کاری بکنم که مسئولیت سبکی داشته باشم؟ مثلا گرفتن گواهینامه برای اینکه تو خدمت راننده بشم.
      بقیه دوستان هم اگه چیزی میدونین ممنون میشم راهنمایی کنین.
      من هیچ کاری نکردم کاملا شانسی افتادم ولی میدونستم که شهید قاضی میخواد برج 9 سرباز آموزشی برداره و منم برج 9 اعزام فرستادم این رو دوستم که قبل منتو شهید قاضی سرباز بود و داشت خدمت میکرد گفتم از نیروی انسانی پادگان پرسید و گفت برج 9 میخواد نیرو برداره پادگان
      مسئولین رانندگی سنگین ترین مسئولیت در خدمت میتونم بگم هست
      دفتر داری و اداری بهترین جا برای خدمته من خودم قسمت اداری بودم کارم با پرونده کسر و نامه زدن و ... بود
      عین یه کارمند

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      من هیچ کاری نکردم کاملا شانسی افتادم ولی میدونستم که شهید قاضی میخواد برج 9 سرباز آموزشی برداره و منم برج 9 اعزام فرستادم این رو دوستم که قبل منتو شهید قاضی سرباز بود و داشت خدمت میکرد گفتم از نیروی انسانی پادگان پرسید و گفت برج 9 میخواد نیرو برداره پادگان مسئولین رانندگی سنگین ترین مسئولیت در خدمت میتونم بگم هست دفتر داری و اداری بهترین جا برای خدمته من خودم قسمت اداری بودم کارم با پرونده کسر و نامه زدن و ... بود عین یه کارمند
      پس این دوره تکمیلی که میگن چیه؟شما داشتی اینو؟اخه گفتی هیچکاری نکردی

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SOLO_PRODUCTION نمایش پست ها
      دوره تکمیلی برگ سبز میشه که باید قبل از 18 ماه از اینکه اعزام ات رو بفرستی داشته باشیش یعنی میری بسیج ثبت نام میکنی که یه دوره 45 روزه میرین آموزش برگ سبز میبینین در اینصورت شما احتمالن موقع سرباز رفتن میافتین سپاه که اگر بیافتین چون در بسیج آموزش45 روزه دیدین دیگه تو سربازی آموزش ندارین و یه راست میرید یگان و 6 ماه هم کسری خدمت دارین ولی اگر بیافتین ارتش و نیرو انتظامی باید آموزش اونارو ببینید ولی کسر هنوز هم شامل حالتون میشه

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگر کارت فعال بسیج داشته باشین و ساعات فعالیت تون تو بسیج خوب باشه به ازای هر سال فعالیت در بسیج تا یک ماه کسر خدمت تا سقف 3 ماه تعلق میگیره که اگر برگ سبز و حکم شورا بسیج داشته باشین تا حداکثر 6 ماه میتونه افزایش پیدا کنه کسر ولی اینکه صد در صد تو سپا بیافتین قطعی نیست من خودم کارم تو حوزه با بسیجی ها بود و کار اونا و پروندشون رو برسسی میکردم و کسری خدمت براشون تنظیم میکردیم با توجه به سوابقشون اگه سوالی داشتی بپرس

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات

از اونجایی که منم قراره در آینده آشخور بشممیخواستم بدونم چیکار کردی افتادی سپاه؟ من احتمالا تا آخر اسفند کارت فعال بگیرم. میدونی بعد از اون باید چی کار کنم تا بیفتم سپاه؟؟؟
      سوال بعدیم اینکه میشه قبل از اعزام کاری بکنم که مسئولیت سبکی داشته باشم؟ مثلا گرفتن گواهینامه برای اینکه تو خدمت راننده بشم.
      بقیه دوستان هم اگه چیزی میدونین ممنون میشم راهنمایی کنین.
      درضمن این رو هم اضافه کنم شما اگر بسیج غعال باشید میتونید قبل اعزام با فرمانده حوزه بسیج و نیروی انسانی اش هماهنگ کنیدتا برای شما نامه معرفی بزنن و تحویل نیروی انسانی ناحیه بدهید تا اونها هم نامه تونو بدن به لشگر حوزه پذیرش سرباز تا شما رو در جذب نیرو در اولویت قرار بدهند برای سربازی که این هم قطعی نیست

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هیچ کاری نکردم کاملا شانسی افتادم ولی میدونستم که شهید قاضی میخواد برج 9 سرباز آموزشی برداره و منم برج 9 اعزام فرستادم این رو دوستم که قبل منتو شهید قاضی سرباز بود و داشت خدمت میکرد گفتم از نیروی انسانی پادگان پرسید و گفت برج 9 میخواد نیرو برداره پادگان
      مسئولین رانندگی سنگین ترین مسئولیت در خدمت میتونم بگم هست
      دفتر داری و اداری بهترین جا برای خدمته من خودم قسمت اداری بودم کارم با پرونده کسر و نامه زدن و ... بود
      عین یه کارمند
      ولی من شنیده بودم راننده شدن تو خدمت خیلی بهتره. میشه بیشتر توضیح بدین که چرا سنگین ترین مسئولیت رانندگیه؟
      بعد اینکه شما اتفاقی افتادی قسمت اداری؟ قبل خدمت میشه کاری کرد که قسمت اداری بیفتم؟ مثلا مدرک کامپیوتر یا همچین چیزی بگیرم؟

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر کارت فعال بسیج داشته باشین و ساعات فعالیت تون تو بسیج خوب باشه به ازای هر سال فعالیت در بسیج تا یک ماه کسر خدمت تا سقف 3 ماه تعلق میگیره که اگر برگ سبز و حکم شورا بسیج داشته باشین تا حداکثر 6 ماه میتونه افزایش پیدا کنه کسر ولی اینکه صد در صد تو سپا بیافتین قطعی نیست من خودم کارم تو حوزه با بسیجی ها بود و کار اونا و پروندشون رو برسسی میکردم و کسری خدمت براشون تنظیم میکردیم با توجه به سوابقشون اگه سوالی داشتی بپرس
      فرض کن یکی تمام مزایای بسیج رو داشته باشه در بهترین حالت همون شیش ماه کسری میگیره یا این بیشترم میشه؟

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از اونجایی که من احتملا دو سه ماه بعد از اینکه کارت فعالم بیاد باید برم خدمت، اگه صرفا کارت فعال داشته باشم تاثیری توی اینکه سپاه بیفتم داره؟ برای پذیرش کی اقدام کنم بهتره؟
      ویرایش توسط -SmS- : 18 شهریور 1399 در ساعت 00:38

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات

ولی من شنیده بودم راننده شدن تو خدمت خیلی بهتره. میشه بیشتر توضیح بدین که چرا سنگین ترین مسئولیت رانندگیه؟
      بعد اینکه شما اتفاقی افتادی قسمت اداری؟ قبل خدمت میشه کاری کرد که قسمت اداری بیفتم؟ مثلا مدرک کامپیوتر یا همچین چیزی بگیرم؟
      ببینید رانندگی رو اگر قبول کنیید یعنی مسئولیت تمام کمال بار و افراد و ماشین و ... رو دوش شماست اگر تصادف کنید باید از جیب خودتون خرج بدین پادگان فقط و فقط از نظر فنی مسئولیت داره یعنی چی حالا فنی؟؟؟ یعنی بنزین و روغن و لنت ترمز تموم شد و .... که اونم زمان مصرفی داره و همه چی قشنگ ثبت میشه یعنی اگه لنت ترمز رو امروز تعویض کنی برات تا دو یا سه سال تاریخ میزنن قبل اون تموم کنی باید از جیبت بدی و اینکه کلا راحت نیستی دیگه پر استرسی من با اینکه گواهینامه داشتم مسئولیت رانندگی رو قبلو نکردم
      بعد از آموزش که یگانتون مشخص شد هنگام تقسیم نیرو در یگان میفرستنتون نیروی انسانی اونجا ازتون میپرستن چی بلدی و چیکار کیتونی بکنی اونجا بگی کامپیوتر و رانندگی خیاطی و اشپزی و .... که توصیه میکنم آشپزخونه هم نرید چون کارش سنگینه از کت و کول میافتین البته سربازای آشپزخونه و گردان مهندسی که کارشون سنگینه و خسته میشن پست نگهبانی ندارن و بعد از کاراشون آزادان هر کاری خواستن بکنن
      من خودم گفتم دست خط ام خوبه و کامپیوتر بلدم دادن به نبروی انسانی حوزه شهری درضمن اینم بگم که چون من غیر بومی بودم گفتن ما تا حالا نیرو غیر بومی نداشتیم و تو مهمون مایی فرستادن حوزه شهری (واقعا هتل بود)
      در کل خدمت من خیلی خوب بود و شما خدمت من رو ملاک قرار ندین تو ذوقتون میخوره (البته آموزش سنگینه)
      مرزبانی نیافتی بقیه هم جای خوب دارن مثلا کلانتری تو نیرو انتظامی یا سرباز زندان
      توی ارتش توپخانه میگن خوبه پشتیبانی هم خوبه توی سپاه هم حوزه و ناحیه بسیج خوبه

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات

از اونجایی که من احتملا دو سه ماه بعد از اینکه کارت فعالم بیاد باید برم خدمت، اگه صرفا کارت فعال داشته باشم تاثیری توی اینکه سپاه بیفتم داره؟ برای پذیرش کی اقدام کنم بهتره؟
      در کل نگرلن نباش اگه اشنایی چیزی داری برگ اعزامت رو بده بهش سپاه پذیرشت کنه بیافتی شهر خودت راحت باشی

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      فرض کن یکی تمام مزایای بسیج رو داشته باشه در بهترین حالت همون شیش ماه کسری میگیره یا این بیشترم میشه؟
      نه بیشتر از ۶ ماه نمیشه حداکثر ۶ ماه کسری میگیرید اگر همه چی بسیج رو ترکونده باشین

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات

شما دو سه ماه دیگه هنوز میخوایید بسیج فعال بشید؟این حتی کسری هم نمیده بهتون
      ولی همونطوری که گفتم میتونید برید یکی از ارگانهای سپاه و بگید قصد دارید سرباز سپاه بشید اونا راهنماییتوندمیکنن
      پیشنهاد میکنم برید ناحیه مقاومت بسیج منطقه تون قسمت نیروس انسانی بسیج یا پایور

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه بیشتر از ۶ ماه نمیشه حداکثر ۶ ماه کسری میگیرید اگر همه چی بسیج رو ترکونده باشین
      الان شما روی کارت پایان خدمتت زده که توی سپاه بودی؟این مشکلی به وجود نمیاره بعدا؟مثلا برای سفرای خارجی مشکلی پیش نمیاد چون از یکی شنیدم میگفت برای اینکه توی کشورای خارجی مشکلی پیش نیاد روی کارت پایان خدمت نمیزنن که طرف توی سپاه خدمت کرده البته اینو تازگیا شنیدم راسته؟

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      الان شما روی کارت پایان خدمتت زده که توی سپاه بودی؟این مشکلی به وجود نمیاره بعدا؟مثلا برای سفرای خارجی مشکلی پیش نمیاد چون از یکی شنیدم میگفت برای اینکه توی کشورای خارجی مشکلی پیش نیاد روی کارت پایان خدمت نمیزنن که طرف توی سپاه خدمت کرده البته اینو تازگیا شنیدم راسته؟
      نه روی پایان خدمت هیچی نمیزنن حتی تو ارتش و نیروی انتظامی هم باشی اطلاعات ارگان خدمتی رو نمیزنن و ستاد کل نیروهای مسلح میزنن
      برای سفر های خارجی هم من ندیدم مشکلی پیش بیاد برای سرباز بودن
      دست خودتون نیست که کجا بیافتین و کجا نیافتین

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه روی پایان خدمت هیچی نمیزنن حتی تو ارتش و نیروی انتظامی هم باشی اطلاعات ارگان خدمتی رو نمیزنن و ستاد کل نیروهای مسلح میزنن برای سفر های خارجی هم من ندیدم مشکلی پیش بیاد برای سرباز بودن دست خودتون نیست که کجا بیافتین و کجا نیافتین
      ممنون بابت جواب دادنهات انشاالله موفق باشی

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن