خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 159
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alipezeshkiteh نمایش پست ها
      پس از نظر شما تجربی بخونم وضعیت بهتری دارم
      اما یه علاقه ای هم به کارآفرینی دارم که تو تجربی دیگه باید کنارش بزارم

Sent from my SM-N910H using Tapatalk
      اینکه بتونی دندون پزشک شی یه کلینیک بزن چن تا پرستار و یه فیزیوتراپو یه پزشکو به کار بگیر میشه کار آفرینی فرق نداره که

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedt نمایش پست ها
      اینکه بتونی دندون پزشک شی یه کلینیک بزن چن تا پرستار و یه فیزیوتراپو یه پزشکو به کار بگیر میشه کار آفرینی فرق نداره که
      آره اینم میشه ممنون

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی چون گفتی ۳۰۰ منطقه رو میاری دارم توصیه میکنم بری پزشکیا نه اینکه ۲۰۰۰ بیاری و هم از پزشکی بمونی اونوقت هم از مهندسی ک اونوقت دلت بدجور میسوزه اگ مطمئنی حتی زیر ۱۰۰۰ منطقه و زیر۶ هزار ۷ هزار کشوری تجربی میاری بخون برای تجربی و گرنه نه

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      امسال از همشهریهام 370 پزشکی گیلان 390 پزشکی گرگان 191 پزشکی گیلان 850 دارو سازی گیلان قبول شدن

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اونی که 370 آورد برای چهارمین بار کنکور داد و اونی که 390آورد دومین بار کنکور داد و گفت روزی 12 ساعت خونده امیدوارم من و شما هما هم بتونیم

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امسال از همشهریهام 370 پزشکی گیلان 390 پزشکی گرگان 191 پزشکی گیلان 850 دارو سازی گیلان قبول شدن

دقیقا...و این میشه زیر نهایتا ۱۰۰۰ منطقه ۳ گرچه باید هدف رو گذاشت به زیر ۵۰۰ ک بشه این رتبه ها رو آورد

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اونی که 370 آورد برای چهارمین بار کنکور داد و اونی که 390آورد دومین بار کنکور داد و گفت روزی 12 ساعت خونده امیدوارم من و شما هما هم بتونیم

نمیدونم ک این حرفم درسته یا یه چرتو پرت محضه اما هر چی هست قبولش دارم ب شخصه اگه شده یک سال تو اون حرفه ای ک علاقه دارم کار کنم بهتر از اینه که سی سال تو رشته ای ک دوس ندارم عمر بگذرونم...برا همین ۴ بار ک هیچ ده سال دیگم شده کنکور میدم...البته تو این مدت باید رضایت خونواده رو داشته باشی هر جور شده برا همین دارم کار میکنم و یه منبع درامد بخور نمیرپیش ب سوی هدف...

8. Top | #38
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها به مرز جنون رسیدم
      امسال کنکور دادم و 500 منطقه 3 ریاضی شدم رشته های تاپ دانشگاه های تهران رو نتونستم بزنم و اطرافیانم گفتن تو دانشگاه های دیگه یا رشته های پایین تر به جایی نمیرسی و بیکار میمونی یا حقوق کمی در آینده میگیری
      بالاخره دانشگاه نرفتم و حالا دارم تجربی میخونم
      بگید که کار درستی کردم؟
      با توجه به اینکه سال دوم و سوم رتبه کشوریم تو قلمچی 2رقمی بود
      حالا پزشکی بهتره یا مهندسی؟اگه ریاضی بخونم مطمعنم تک زیر 50 میارم
      از تجربیات آشناهای مهندس و پزشکتون بگید شغل درآمد و ...[emoji26]

فوق العاده کار اشتباهی کردی

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط design46 نمایش پست ها
      فوق العاده کار اشتباهی کردی
      چرا؟من از این که امسال وارد دانشگاه نشدم ناراضی نیستم
      فقط موندم بین مهندسی و پزشکی واسه کنکور95
      انتظارم از خودم خیلی بیشتر بود

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برو دنبال علاقت --> چون برای اینکه در اکثر رشته ها(بدون پارتی)بخوای درآمد خوبی کسب کنی باید علاوه بر کتب دانشگاه . کتابهای غیردانشگاهی مرتبط رو هم مطالعه کنی و فرد فعالی باشی و انجام این کار هم بدون علاقه قطعا اذیت کننده هست
      لبخند بزن:>
      این را مطمئن باش
      هیچ چیز در این دنیا ارزش محو شدن لبخند زیبایت را ندارد

ویرایش توسط ناخدا : 16 مهر 1394 در ساعت 11:25

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ناخدا نمایش پست ها
      برو دنبال علاقت چون برای اینکه در اکثر رشته ها(بدون پارتی)بخوای درآمد خوبی کسب کنی باید علاوه بر کتب دانشگاه . کتابهای غیردانشگاهی مرتبط رو هم مطالعه کنی و فرد فعالی باشی و انجام این کار هم بدون علاقه قطعا اذیت کننده هست
      آره درسته اما رشته های مهندسی به آدم امنیت خاطر نمیده شغل درآمد جایگاه اجتماعی متاسفانه خوب نیست با اینکه واسه مهندسی باید زحمت زیادی کشید
      الان همه دارن میان تجربی
      نمیدونم چرا اینجوریه ولی همش فکر میکنم ریاضی خوندن مثه اینه که بری با چنتا بچه فوتبال بازی کنی
      من خودم با درصدایی که زدم تو ریاضی 500 آوردم در حالی با همونا تو تجربی شاید 5000 میاوردم همش فک میکنم پزشکی جدیه و مهندسی نیست
      البته این طرز تفکر من نیست و از جامعه به من منتقل شده
      2تا از دوستام مهندسی شیمی تهران و تبریز میخونن و بعد از یکسال خوندن الان ناامیدن
      میگن بازار کار نداره و اگرم داشته باشه بخور و نمیره
      در ضمن هیچکدوم از چیزایی که میخونیم در آیندخ بکارمون نمیاد و بهترین سالای زندگیمون رو داریم با مشتق و انتگرال گرفتن هدر میدیم

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Alipezeshkiteh;630379]آره درسته اما رشته های مهندسی به آدم امنیت خاطر نمیده شغل درآمد جایگاه اجتماعی متاسفانه خوب نیست با اینکه واسه مهندسی باید زحمت زیادی کشید
      الان همه دارن میان تجربی
      نمیدونم چرا اینجوریه ولی همش فکر میکنم ریاضی خوندن مثه اینه که بری با چنتا بچه فوتبال بازی کنی
      من خودم با درصدایی که زدم تو ریاضی 500 آوردم در حالی با همونا تو تجربی شاید 5000 میاوردم همش فک میکنم پزشکی جدیه و مهندسی نیست
      2تا از دوستام مهندسی شیمی تهران و تبریز میخونن و بعد از یکسال خوندن الان ناامیدن
      در ضمن هیچکدوم از چیزایی که میخونیم در آیندخ بکارمون نمیاد و بهترین سالای زندگیمون رو داریم با مشتق و انتگرال گرفتن هدر میدیم

Sent from my SM-N910H using Tapatalk[/QUOTE
      کی گفتفه عزیزم اینقدر مهندس هست که بهترین درامد ها رو دارن .شما امسال میتونستی مکانیک اصفان بری ،نمیدونم چرا نرفتی ولی پزشکای خیلی زیادی هم هست که بیکارن و پزشکی عمومی هم دیگه تقریبن اشباه شده .شما میتونی لیسانست رو اینجا بگیری و فوقت رو اونور اب و اونجا بهترین زتدگی رو داشته باشی یا مثلا اگه همین مکانیک اصفهان رو میرفتی .مطمئنن درامد خوبی خواهی داشت .

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=ali 221488;630387]
      آره درسته اما رشته های مهندسی به آدم امنیت خاطر نمیده شغل درآمد جایگاه اجتماعی متاسفانه خوب نیست با اینکه واسه مهندسی باید زحمت زیادی کشید
      الان همه دارن میان تجربی

Sent from my SM-N910H using Tapatalk[/QUOTE
      کی گفتفه عزیزم اینقدر مهندس هست که بهترین درامد ها رو دارن .شما امسال میتونستی مکانیک اصفان بری ،نمیدونم چرا نرفتی ولی پزشکای خیلی زیادی هم هست که بیکارن و پزشکی عمومی هم دیگه تقریبن اشباه شده .شما میتونی لیسانست رو اینجا بگیری و فوقت رو اونور اب و اونجا بهترین زتدگی رو داشته باشی یا مثلا اگه همین مکانیک اصفهان رو میرفتی .مطمئنن درامد خوبی خواهی داشت .
      علی جان حرفات کاملا درست ولی باید ببینیم درامد خوب اصلا یعنی چی من دارم با مدرک صنعتی اصفهان ک حالا رو نمیدونم ولی زمان ما ۷ ۸ سال پیش ارزش مدرکش از تهرانم بالاتر بود و تمام اساتید قدر کشور اونجا جمع شده بودن و الان ۹۰ درصدشون تهران و صنعتیه شریفن درس خوندم امواتم جلو چشام اومد تونستم مدرک بگیرم اشکم دراومد الان تفاوت حقوقم تو کارخونه کاشی وسرامیک ۹۰ تومنه با نیروی دیپلم و زیر دیپلم و در عین حال مسئولیت بیشتر آره یک درصد خوب میخونن و دکترا میگیرن تو همین رشته های ماها چ علوم پایه چ مهندسی ک همونام باید اول ساعتی پیام نور تدریس کنن و بعد از چندین سال مرارت( مقاله چاپ کردن کتاب نوشتن وغیره و با رابطه یه مقداری بشن استاد دولتی) ولی فقط یک درصد و اونا میشن حقوقای الان ۵ میلیونی

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بازم میگم فقط علاقه قلبی نه سطحی و از روی احساسات حالا چ میخواد حقوقش کم باشه چ زیاد در هر صورت قرار نیست آدم رشته ای رو بخونه ک حقوقش کفاف یه زندگی سادهرو نده مشکل این مملکتو جووناش اینه ک هیچی توش معلوم نیست هیچی ...تو تاثیر معدلش موندن و اینکه چقدر افزایش بدن تو تمام چیزا موندن اینکه دیگه ده سال دیگه منه مهندس شمای دکتر چی به سرمون قراره بیاد ک هیچ...بماند...

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شرمنده دوستان هی پریدم وسط بحثتون هر چی گفتم حاصل تجربیات موفق و ناموفق خودم بود و نه چیز دیگه همگی با توکل به خدا و زحمت ک بی نتیجه نمیمونه موفق باشین

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)