خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 112
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات

عجب آشفته بازاریست کنکور !! (دور از حاشیه)

سلام دوستان ... هیچوقت دوس نداشتم این تاپیکو بزنم ولی مجبورم که بزنم شاید خیلیا بیدار شن ....
      همه این رو به چشم یه انتقاد بگیرین .. هرکیم ناراحت شد شد مهم نیست چون حقیقته و حرف الکی نیست ...

شروع میکنیم :
      کنکور همیشه دغدغه خیلیا بوده که باهاش دست و پنجه نرم کردن بعضیا موفق شدن و بعضیام موفق نشدن .. خیلیا هم هستن که حاضرن واسه قبولیشون دست به هر کاری بزنند و از یه طرف هستن کسایی که حاشیه ها رو خوب میشناسن و خوب و از غلط تشخیص میدن .. روی صحبتم با گروه اوله ...
      دوست گلم کنکور تلاشه کنکور خودشناسیه کنکور استفاده درست از فرصت هاست .. همه چیز کنکور به خودت برمگیرده .. زیاد دنبال این و اون نرین زیاد وارد حاشیه ها نشین هر چند در حدی نیستم نصیحت کنم .. خب بگذریم بریم سراغ اصل موضوعمون ..
      آغا طرف میاد پزشکی قبول میشه دمت هات دوستم ولی چرا میای میشی مشاور چرا میای پول بالا میاری چرا میای یه بازاری سیاه تو کنکور واسه خودت بزنی ..
      طرف میاد زیست یا شیمیو 70 80 میزنه میشه خدای شیمی و زیست آغا والله بالله زمینه نداری هنوز پر اشکالی هنوز کامل نیستی چرا میای سر یه عده کنکوری کلاه میزاری جزوه و ...

حالا این پیش زمینه بود شروع میکنم انتقاد رو :

حامد دلیجه :
      کسی که به گقته ی خودش ریاضی رو 100 زد تو کنکور ولی هیچوقت ندیدم کارنامشو که بیاد و ثابت کنه صد زده .. با این حرفش خیلیا رو گول زد و پول خوبی به جیب کسی که شخصیتش اینقد پایین بود که آخرش با فحش کاری از انجمن انداختنش بیرون ... حالا شده واسه بعضیا مشاور خوب انجمن بدون هیچ پیش زمینه ای تو مشاوره و حتی دریغ از یه مدرک ...

احمدی و کنکور آسان است :
      شاید از بین این دوستان احمدی یکم شرفش بالا باشه (به نسبت!!) چرا چون ایده داد چون اولین موسسه بود که دی وی دی داد چون زمان خودش دی وی دی هاش واقعا جواب میداد ولی الان نه و داره با کلک بازی و پول دادن رتبه ها این کنکوری ها رو جذب میکنه ... کیفیت فیلماش در سطح متوسط به پایین و ادعاش هم عالی !!!!

مکتبستان :
      به ادعای خودش (کاویانی ) تیم داره !! و تیمش همه پزشکی و دانشجویه .. از اوناییه که تا پزشکی قبول شد گفت بریم یه جیب بزنیم از بقیه ما هم ثوابی کرده باشیم .. اومد جزوه داد کلی جزوه ی الکی که مفت هم نمی ارزه و حالا دارن مشاوره هم میدن .. آقای کاویانی عزیز تو مدرک مشاوره داری ؟ تجربه داری ؟ مسلما نداری و زدی بازار سیاه کنکور برای خودت... و کلاهبرداری عجیب : جمع بندی زیست با پیامک !!!!

@TeacherBahrami: آقای بهرامی
      تا دیروز succesful بودین حالا هم teacher .. چه میکنه این کنکور .. یه روز شاگرد تبدیل میشه به معلم .. انتقاد میکنم چون دارین ادعای مشاوره هم میکنین در حالیکه مدرکی هم ندارین ... بگذریم ...

آکادمی کنکور دانشگاه تهرانی ها :
      دوستمون رتبه 20 شد زبان اومد آکادمی زد اومد مشاوره زد اومد دکون زد چه جالب !! و باز هم بدون هیچ مدرک مشاوره و آکادمیک .. داخل انجمن هم از یکی از دزدی هاشون پرده برداری شد جزوه ی دوپینگی که آقای ایرانپور چقد دروغ (از نوع مصلحتیش) تحویل بقیه دادنو و .. آخرش هم .. !!! {{آخراج!!}}

آقای مشمولی :
      انتقاد میکنم بهتون چرا ؟ قبل کنکور ادعا کردین که درست چن ساعتی بعد کنکور جواب تشریحیشو میزارن ولی خیلیا روز کنکور تگتون کردن ولی نه خبری از شما بود نه جواب تشریحیتون ...

استراتژی مطالعه (آقای گلی) :
      خودم بارها از سایتش استفاده کردم و مطالبش ولی ایشون هم تا یه چن تا مقاله زدن شدن مشاور .. کسی که امسال خدا خدا میکرد قبول شه و آرزو میکرد رتبش زیر 1000 بیاد ولی الان شده مشاور خوب .. دوباره چه میکنه این کنکور ...

@mkh-ana محمد خندان :
      از دوستانی که تو یه دانشگاه خوب قبول شدن و اومدن مشاور شدن .. یکی دیگر از تبدیلات کنکور : شاگرد به مشاور ... نه مدرک مشاوره و نه ... صرفا با یه کنکور خوب مشاور شدن ...

فردین جوادی (فاگوزیست) :
      یکی از عجیب ترین موارد .. از تبدیلات کنکور : شاگرد به مولف .. کسی که یکم زیستو بالا زد ولی بدون هیچگونه مدرکی در زمینه زیست و ... اومد کتاب نوشت و شاید الانم دستش رو شده و خیلیا از خرید این کتاب حجیم و پر از اضافه گویی پیشمون شدن

ایمان سرور پور :
      اول اینکه ایشون هم رتبه ی دو رقمی آورده بودن
      دوم فقط یه سری جمله و عکس انگیزشی رو به بچه ها میگه و نشون میده
      سوم هزینه ی جلسه های مشاوره ایش سرسام آوره به طوری که یه جلسه ی مشاوره باهاش بالای ۳۰۰ت میشه

موسسه مخدومی :
      ورداشته از بازیگر های کشور برای تبلیغ استفاده میکنه محسن افشانی و امیر حسین رستمی و ....
      تازه اوج بد بختی وقتیه که طرف تست رو اشتباه حل میکنه !!!
      http://www.negahmedia.ir/download.ph...ideo/73544.flv
      دقیقه 6:32

بیوپلاس

یه شبکه ی اینترنتیه و مطالب مشاوره ای رو بر صفحه ی اینستاش آپ میکنه
      هزینه های طرحاش کمه اما موضوع اصلی اینه اگه طرحاش خوبه پس چرا هزینهاش کمه!!! از طرفی چند بار از طریق اینستا مشاوره گرفتم ازش اما مشاورهاش خیلی سطحی بود!!
      پستهای اینستاش فقط وقت آدمو میگیره
      بعید میدونم کادری که کارهای مشاوره ای رو انجام میدن خوب باشن چون طبق گفته هام خیلی سطحی پاسخ میدن

هارد کنکور
      پارامتر مشخصی برای امتیاز دادن نداره و از روی میل و علاقه ی شخصی به کتابا امتیاز میده به بسیاری از کتاب های خوب که منابع رتبه های برتر بودن امتیازات به نسبت کم داده و به کتابایی به نسبت کم کار (در موارد کمتر)امتیاز بیشتری داده .. خودتون میتونین مقایسه کنین ...

کانون فرهنگی آموزش قلمچی :
      انتقاد به اینکه به خودشون برچسب وقف عام میزنن در حالیکه قیمتش از همه ی آزمونا بیشتر ... امکانات کمتر نسبت به ادعاها و خریدن رتبه های برتر و تغییر دادن مصاحبه ی آنها به نقع خود و کتاب های خود ..

علیرضا افشار (مشاور):
      انتقاد به اینکه :
      ادعایی مثله مشاور رتبه های برتر بودن در کارگاه های خود بدون اثبات و گذاشتن کارنامه ...
      مشاوره اصلیش با مشاوره های تلفنی که با بچه های میکنه تفاوت داره و در واقع خیلیا میگن یه ریز حرف میزنه و اجازه گفتن کامل مشکلات رو نمیگه ...
      حمایت از برخی کتاب های بی کاربرد (مانن فاگوزیست) با اغراق

محمداکبری مقدم
      این هم وبش
      تب کنکور : نقطه شروع مسیر موفقیت
      دلیل: یک مشت دختر ناقص العقل رو دورخودش جمع کرده است و گازشان میگذارد وبدجوری تیغ میزند
      خیلی خودش را حساب میکند:با21سال سن آن هم رشته مهندسی *** افزار خودرامدرس کلاس های آنلاین موفقیت و مشاوروبرنامه ریزکنکورمیداند!!
      برنامه کیلویی میفروشد(شایدم میفروخت،ازتابستان ب وبش نرفته ام)
      سه کیلوهزارتومان حراج شد دیرآمدی جاشودیدی!برنامه ی دوهفته حراج شد
      باپسران کارزیادی ندارد چون میداند پسران کمتر اعتمادمیکنند

فعلا این انتقادا رو داشته باشین تا پستای بعدی که اضافه میکنم بقیه رو هر کسی هم به ذهنتون اومد که هدفی جز کمک کنکوری ها و... داره اسمش رو بگه تا تو این تاپیک بزاریم شاید من همشون رو یادم نیامد ... یا حق
      ویرایش توسط Hellion : 14 مهر 1394 در ساعت 00:43

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      فردین جوادی (فاگوزیست) :
      یکی از عجیب ترین موارد .. از تبدیلات کنکور : شاگرد به مولف .. کسی که یکم زیستو بالا زد ولی بدون هیچگونه مدرکی در زمینه زیست و ... اومد کتاب نوشت و شاید الانم دستش رو شده و خیلیا از خرید این کتاب حجیم و پر از اضافه گویی پیشمون شدن

فعلا این انتقادا رو داشته باشین تا پستای بعدی که اضافه میکنم بقیه رو هر کسی هم به ذهنتون اومد که هدفی جز کمک کنکوری ها و... داره اسمش رو بگه تا تو این تاپیک بزاریم شاید من همشون رو یادم نیامد ... یا حق
      ایشون سال 5 پزشکیه بعد میگی بدوم هیچ مدرکی ؟ ؟؟؟
      من یکی از اوناییم که پشیمون شدم ، اما نه به خاطر حجم
      به خاطر بد قولیاشون .....

خیلی از اوناییم که میان کتاب کنکور مینویسن نمیتونن همون رو 100 بزنن
      مثلا خود سروش مویینی کنکور داد اصلا هندسه رو نزد (خودش نزد یا شک داشت یا... بماند..)

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      ایشون سال 5 پزشکیه بعد میگی بدوم هیچ مدرکی ؟ ؟؟؟
      من یکی از اوناییم که پشیمون شدم ، اما نه به خاطر حجم
      به خاطر بد قولیاشون .....
      شما برین ببینین جزوه هایی که الان کتاب شدن تو کدوم سال نوشته شدن .. هیچ چیزیو بدون دلیل نمیزارم ...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما برین ببینین جزوه هایی که الان کتاب شدن تو کدوم سال نوشته شدن .. هیچ چیزیو بدون دلیل نمیزارم ...
      3سال پیش
      یعنی وقتی سال 2 بودن
      یعنی موقع علوم پایه
      یعنی وقتی کتابایی مثل سولومون و کمپبل و... رو فول خونده

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      3سال پیش
      یعنی وقتی سال 2 بودن
      یعنی موقع علوم پایه
      یعنی وقتی کتابایی مثل سولومون و کمپبل و... رو فول خونده
      منم کمپل خوندم حالا بیام مولف شم ؟؟؟ بهتره بحثو ادامه ندیم تا تاپیک بسته نشه ... مایل به ادامه بودین منو یاد کنین تو گپ خونه ...

6. Top | #6

7. Top | #7

نمایش مشخصات
      ازتون دارم یه سوال
      اگه کی واقعا کارش خوب باشه ؟ بعد از راه کنکور پول در بیاره به نظرتون کار غیر اخلاقی میکنه ؟
      خطاب به اسامی بالا نمیگم ها کلا میخوام بدونم نظرتون رو .

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

استراتژی مطالعه (آقای گلی) :
      خودم بارها از سایتش استفاده کردم و مطالبش ولی ایشون هم تا یه چن تا مقاله زدن شدن مشاور .. کسی که امسال خدا خدا میکرد قبول شه و آرزو میکرد رتبش زیر 1000 بیاد ولی الان شده مشاور خوب .. دوباره چه میکنه این کنکور ...
      عمو حسن یدونه س

بهش اس دادم درخواست مشاوره کردم ، جواب داد ؛
      یه سوال در مورد رتبه و مدرک کردم ، دیگه جواب نداد

@Weed Master بشونش رو صندلی کنفرانس

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AliRZ نمایش پست ها
      ازتون دارم یه سوال
      اگه کی واقعا کارش خوب باشه ؟ بعد از راه کنکور پول در بیاره به نظرتون کار غیر اخلاقی میکنه ؟
      خطاب به اسامی بالا نمیگم ها کلا میخوام بدونم نظرتون رو .
      دوست گلم مشاور شدن خودت که اطلاعاتت بالاست اولن باید هرکی خواست مشور شه حالا چه خونواده چه کنکور و مدرسه و ... به هر حال خیلی از چیزاش آکادمیکه یا دانشجو باید دوره بگذرونه یکی میاد تا پزشکی قبول میشه میشه مشاور و ادعا میکنه ؟ واقعا شما بودین بهش اعتماد میکنین بهش باور میکنین ؟ ...
      اگرهم کسی بعد کنکور بیاد در مورد زمینه ای که خوبه تخصصی پیدا کنه و با اطلاعات بالاتر بیاد من حرفی ندارم و کارش هم درسته ...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      روزگار غریبی ست نازنین....
      سال قبل خیلیا بودن که خیلی ادعا ها داشتن ولی الان خبری نیست ازشون.
      اگه برای بعضیا قبولی نداشت اما برای خیلیا خوب اب ونونی داشت , کلاس هاش براتون بچرخه.

11. Top | #11

نمایش مشخصات
      دوست گلم مشاور شدن خودت که اطلاعاتت بالاست اولن باید هرکی خواست مشور شه حالا چه خونواده چه کنکور و مدرسه و ... به هر حال خیلی از چیزاش آکادمیکه یا دانشجو باید دوره بگذرونه یکی میاد تا پزشکی قبول میشه میشه مشاور و ادعا میکنه ؟ واقعا شما بودین بهش اعتماد میکنین بهش باور میکنین ؟ ...
      اگرهم کسی بعد کنکور بیاد در مورد زمینه ای که خوبه تخصصی پیدا کنه و با اطلاعات بالاتر بیاد من حرفی ندارم و کارش هم درسته ...
      نه من سر مشاور شدن بحثی ندارم
      به نظرم فقط دو نفر میتونن مشاور بشن
      1- کسی که نوع خاصی از هوشش بالا باشه که نمیخوام باز کنم بحثو
      2- کسی که شاگرد زیاد داشته از قدیم و دوره طی کرده و...
      وگرنه هر سال ما کلی رتبه زیر 2000 داریم همه بخوان مشاوره بشن که خنده داره !
      اصا به نظرم من کسی که رتبه دو رقمی به پایین نداره حرفی از مشاوره بزنه خنده داره !(نظر شخصی)
      بحث مشاوره نیس توکاملا اینجا درست میگی
      ولی به نظرم کسی که بار علمیش عالیه ( نه حالا خوب یا متوسط)
      میتونه از این علمش استفاده کنه و در قبال خدمات علمی ( نه مشاوره ای ) پول بدست بیاره مثلا تدرس یا مثلا کارایی از این قبیل
      حالا این وسط دانش اموز باید تیز باشه که کی کارش خوبه کی نیس که البته تشخیص سخته ...
      کلا اوضاع داغونه واقعا داغون ...
      ای کاش یه سازمانی بود که اعتبار سنجی میکرد ادعا ها رو تو حوضه کنکور !

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم کمپل خوندم حالا بیام مولف شم ؟؟؟ بهتره بحثو ادامه ندیم تا تاپیک بسته نشه ... مایل به ادامه بودین منو یاد کنین تو گپ خونه ...
      کمپلی که تو خوندی 6 جلدی بوده
      به عنوان کتاب مرجع استفاده کردی و سطحی خوندی
      ولی تو رشته پزشکی باید از زبون اصلیش امتحان بدی
      مولف نمی تونی بشی ، اگه میتونستی میشدی
      من همین الان واسه نوشتن کتاب در مورد کیوبینگ (2*2 تا n*n و مگامیکس و.. جامع ) پیشنهاد دارم ، بلدم
      ولی نمیام جایی که کسی مثل محمد حسین فاطمی هست از این کارا بکنم
      اگه میتونی بکن مام استفاده بکنیم

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کمپلی که تو خوندی 6 جلدی بوده
      به عنوان کتاب مرجع استفاده کردی و سطحی خوندی
      ولی تو رشته پزشکی باید از زبون اصلیش امتحان بدی
      مولف نمی تونی بشی ، اگه میتونستی میشدی
      من همین الان واسه نوشتن کتاب در مورد کیوبینگ (2*2 تا n*n و مگامیکس و.. جامع ) پیشنهاد دارم ، بلدم
      ولی نمیام جایی که کسی مثل محمد حسین فاطمی هست از این کارا بکنم
      اگه میتونی بکن مام استفاده بکنیم
      جزوه ی زیر از خودم :
      Fasl 1 -zist - parsaghaderi
      چن بارم زیست آزمونای آزمایشی رو صد زدم ..
      و کمپل جامع هم خوندم ...
      حالا میام مولف میشم .. باشد که رستگار شوم .. البته بعد کنکور ... من ادعا کردم نشون دادم
      حالا شما هم بیاین ادعاتون رو ثابت کنین
      در مورد صد زدن زیت باور ندارین هم بگین تا کارنامه اصلیمو بزارم ...
      یا حق

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شهاب اناری رو یادت رفت
      و چنتا کاربر سبز رنگ دیگه!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پول در آوردن اگ از راه درستش باش هیچ اشکالی نداره ! ولی انصاف توش باش و رضای خدا!!

کی گفته دانشجوی پزشکی دیگ نباید هیچ کاری بکنه ؟؟ من از کتابای فاگوزیست خوشم نمیاد ولی ایده کتاباش خوبه و با این تجربه کم خیلی تونسته طرفدار پیدا کنه

حالا مکتبستان دیگ زده تو فاز فانتزی!

احمدی هم ک دیگ بیخیال ! وقتی ملت میدونن ولی بازم میخرن دیگ تقصیر احمدی چیه !!

مث اینه ک شما بدونی از من بهت ضرر میرسه ولی بازم دنبال من باشی

البته فک نکنید خواستم از فردین جوادی تعریف کنم ! من خودم یکی از منتقدای اخلاق و حجم کتابشم

ولی خب کسی که از اول کتاباشو بخونه خیلی میتونه واسش خوب باش ! ( فحشم ندین )

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن