خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: پزشکی امسال یا دندونپزشکی سال بعد ؟

رأی دهندگان
    39. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • پزشکی آزاد امسال

20 51.28%
    • دندانپزشکی( چه سراسری چه آزاد) سال بعد

18 46.15%
    • فرقی نمیکنه

1 2.56%
    صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 93
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظر من که پزشکیو بیخیال اگه مطمینی میتونی قبول شی یه سال دیگه بخون دندون قبول شو.بعدها اگه خواستی جراحی فک و صورت بخون برو تو شاخه پزشکی.
      ?
      ویرایش توسط bbehzad : 31 شهریور 1394 در ساعت 13:55

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      آقا شما منظورتو رسوندی. من از نظر نظام وظیفه مشکل دارم قبول. ممنون و موفق باشید.
      من این حرفا رو برا ناراحت کردن نگفتم.چون خودم همین مشل شما رو دارم گفتم بهت بگم که در جریان باشی و گر نه صلاح مملکت خویش خسروان دانند!.مرسی شما هم موفق باشید تو هر رشته ای که انتخاب کردید.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      من این حرفا رو برا ناراحت کردن نگفتم.چون خودم همین مشل شما رو دارم گفتم بهت بگم که در جریان باشی و گر نه صلاح مملکت خویش خسروان دانند!.مرسی شما هم موفق باشید تو هر رشته ای که انتخاب کردید.
      برادر من چه کلیدی کردی شما حتما خودش بهتر میدونه دیگه بنده خدا راهنمایی میخواد هی موضوعو عوض میکنی
      ?

4. Top | #19

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      به نظر من که پزشکیو بیخیال اگه مطمینی میتونی قبول شی یه سال دیگه بخون دندون قبول شو.بعدها اگه خواستی جراحی فک و صورت بخون برو تو شاخه پزشکی.
      سلام بهزاد آقا من بدجور نیاز به صحبت و مشورت داشتم باهات...
      شماره ای که بهم دادی (اخرش8173) خاموشه دادا
      چیام خصوصیتم بسته ست

... خدا شکرت بابت معجزه ی زندگیم ...

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      برادر من چه کلیدی کردی شما حتما خودش بهتر میدونه دیگه بنده خدا راهنمایی میخواد هی موضوعو عوض میکنی
      بله حق با شماست شرمنده

6. Top | #21
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام.
      من امسال آژاد پزشکی آوردم اونم اصلا فکرشو نمیکردم بتونم بیارم چون ضعیف درس خونده بودم و پیش 2 رو هم تموم نکرده بودم ولی ترازم بالای 9600 شد و آوردم.
      از طرفی سن من زیاد هست متولد 70 هستم و تا این 7 سال رو تموم کنم و 2 سال طرح برم و برگردم شده حداقل 33-34 سالم و تازه بعد اون باید تخصص شرکت کنم تا چیزی بشم و طرح برای تخصص هم برم و .... شاید حدود 45 سالگی مستقل بشم !!!
      از طرفی اگه دندون بخونم دیگه تخصص لازم نداره و بدون تخصص درامدش از متخصص هایی مثل داخلیو اطفال و جراحی عمومی و عفونی و ... خیلی بیشتره.
      خواهرم پزشک دستیار تخصص هستن و شوهر خواهرم متخصص هستن و نظر خیلی خوبی در موردپزشک شدن من ندارن و میگن بمون برای دندون پزشکی. یکی دیگه از بچه های همین فروم ( بهزاد) هم پزشکی آزاد آورده ولی به خاطر سنش ترجیح میده دندون بخونه.
      اینم بگم اگه بمونم سال دیگه دندون سراسری رو قطعا میارم حتی با این معدل کتبی پایین.

لطفا در نظرسنجی شرکت کنین و بگین با توجه به شرایط من دندون پزشکی سال آینده بخونم (چه آزاد چه سراسری) بهتره یا همین پزشکی آزاد امسال رو برم ؟؟

لطفا در تاپیک از مقدار معدل و درصد ها و منابع مطالعاتی و میزان مطالعه روزانم و ... حرفی نزنین هدف تتاپیک چیزی دیگه هستش. با تشکر.
      دوست عزیز هیچ تضمینی وجود نداره که شما سال بعد قبول شی شاید خدایی نکرده مشکلی برات پیش بیاد بیماری پیش بیاد نقد رو بچسب و نسیه رو وللش

7. Top | #22

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهزاد تو تلگرام هم که جواب نمیدی داداشم

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دو تاش واست یکیه دیگه !! دندون هفت سال طول میکشه بذاریش ساله بعد .. پزشکی امسالتم هفت سال .. طول دوره تخصصی دندون و پزشکیم تقریبا یکیه .. مثلا ارتودنسی 3 ساله ، اگر اشتباه نکنم تخصص چشمم 3 سال .. لیسانستم روزانه باشه شهریه دندون ساله بعد واست 14 تومن حداقل در میاد .. در کل اینجور تصمیما با این تایپیکا گرفته نمیشه

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      راستش من به جفتشون علاقه دارم به همین خاطر نمیتونم بگم به پزشکی یا دندون کدومش بیشتر علاقه دارم.
      اتفاقا همین الان یه اتفاقی افتاد که من نظرم عوض شد ( رفته بودم بیمارستان )
      به نظرم پزشکی خیلی عالیه , سن زیاد مهم نیست .
      اگه به هر دو به یه اندازه علاقه دارید , ببینید با کدوم یکی زودتر میتونید مستقل شید .
      ویرایش توسط lily7 : 31 شهریور 1394 در ساعت 14:37

10. Top | #25

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
      اتفاقا همین الان یه اتفاقی افتاد که من نظرم عوض شد ( رفته بودم بیمارستان )
      به نظرم پزشکی خیلی عالیه , سن زیاد مهم نیست .
      اگه به هر دو به یه اندازه علاقه دارید , ببینید با کدوم یکی زودتر میتونید مستقل شید .
      چه اتفاقی پانی؟
      آخه منم الان تو برزخم.... اعصابم خورده....
      الان پزشکی یزد قبول شدم ثبتنام هم کردم... از شنبه هفته آینده هم باید برم یزد کلاس....
      ببین پزشکی یزد انتخاب اولم بود ولی بخاطر شرایط سنی (25سال) الان به این نتیجه رسیدم که اشتباه کردم و دندون میخام...
      نمیدونم چکار کنم

ویرایش توسط sn912sajjad : 31 شهریور 1394 در ساعت 14:54

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز، بنده هم سال سوم هست که کنکور میدم و به نظرم بهتره مبنای انتخاب رشته تون رو بر حسب علاقه بذارین! وگرنه اگر بحث درامده، که الان درامد سالیانه یه جوشکار (در تهران) از یک دندانپزشک عمومی بالاتره! اگر سهمیه ای چیزی ندارین، به نظرم ریسک نکنین و امسال نمونین! چون سال دیگه شرایط سخت تر میشه! و عملا ریسک 50/50 هست!

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بحث سر قبول شدن نیست دوستان عزیز. امسال هم میتونستم قبول بشم اگه وقت پیش 2 رو برای مرور پایه نمیزاشتم میتونستم سراسری قبول بشم رتبه در سهمیه من 2697 بود خیلی ها با رتبه مشابه پزشکی روزانه قبول شدن.
      مساله سر انتخاب هست

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام.
      من امسال آژاد پزشکی آوردم اونم اصلا فکرشو نمیکردم بتونم بیارم چون ضعیف درس خونده بودم و پیش 2 رو هم تموم نکرده بودم ولی ترازم بالای 9600 شد و آوردم.
      از طرفی سن من زیاد هست متولد 70 هستم و تا این 7 سال رو تموم کنم و 2 سال طرح برم و برگردم شده حداقل 33-34 سالم و تازه بعد اون باید تخصص شرکت کنم تا چیزی بشم و طرح برای تخصص هم برم و .... شاید حدود 45 سالگی مستقل بشم !!!
      از طرفی اگه دندون بخونم دیگه تخصص لازم نداره و بدون تخصص درامدش از متخصص هایی مثل داخلیو اطفال و جراحی عمومی و عفونی و ... خیلی بیشتره.
      خواهرم پزشک دستیار تخصص هستن و شوهر خواهرم متخصص هستن و نظر خیلی خوبی در موردپزشک شدن من ندارن و میگن بمون برای دندون پزشکی. یکی دیگه از بچه های همین فروم ( بهزاد) هم پزشکی آزاد آورده ولی به خاطر سنش ترجیح میده دندون بخونه.
      اینم بگم اگه بمونم سال دیگه دندون سراسری رو قطعا میارم حتی با این معدل کتبی پایین.

لطفا در نظرسنجی شرکت کنین و بگین با توجه به شرایط من دندون پزشکی سال آینده بخونم (چه آزاد چه سراسری) بهتره یا همین پزشکی آزاد امسال رو برم ؟؟

لطفا در تاپیک از مقدار معدل و درصد ها و منابع مطالعاتی و میزان مطالعه روزانم و ... حرفی نزنین هدف تتاپیک چیزی دیگه هستش. با تشکر.
      به نظر من بمونی برا دندون یا تو تکمیل ظرفیت آزاد شرکت کنی بهتره .. لطفا پیام خصوصی که بهت دادم رو بخون

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sn912sajjad نمایش پست ها
      چه اتفاقی پانی؟
      آخه منم الان تو برزخم.... اعصابم خورده....
      الان پزشکی یزد قبول شدم ثبتنام هم کردم... از شنبه هفته آینده هم باید برم یزد کلاس....
      ببین پزشکی یزد انتخاب اولم بود ولی بخاطر شرایط سنی (25سال) الان به این نتیجه رسیدم که اشتباه کردم و دندون میخام...
      نمیدونم چکار کنم
      رفته بودم بیمارستان آموزشی
      به نظرم ارزش کارشون خیلی بالاست . اینکه بتونی کمکی بکنی و مفید باشی ...
      دندون پزشکی و داروسازی هم خیلی میتونن مفید باشن ولی پزشکی یه جور دیگست به نظرم
      ولی کارشون هم خیلی سخته اینم در نظر بگیر , خودم دودلم .
      خدمت رفتی پس مشکلی نداری ... خودت ببین به چی علاقه داری همون رو انتخاب کن .
      من خودم مشکل سن رو دارم ...

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین برا تکمیل ظرفیت دندون شرکت کن شاید شرایط قبولی برا سال اینده مهیا نباشه

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن