خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 75
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط durna نمایش پست ها
      هه
      خیلی هم عالی
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a s o u d نمایش پست ها
      با سهمیه شما بین ایثارگران که حدود 16000 نفر هستن 800 شدین
      ولی مثلا اگه منطقه دو باشین بین 180000 نفر 800 بیارین معلومه قبول میشین

من هم کارنامه ی یکی از ایثارگران رو دیدم...
      حرف شما متین ولی یکی از همشهریه من با رتبه18000شد 800اون دانشگاه قبول شد رتبه اصلی من5800شد من قبول نشدم
      اینجاش ناعدالتیه و بنیادم بخاطر شونه خالی کردن از دادن هزینه درمان پدرامون با این کار دهن همه رو میبنده

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حرف شما متین ولی یکی از همشهریه من با رتبه18000شد 800اون دانشگاه قبول شد رتبه اصلی من5800شد من قبول نشدم
      اینجاش ناعدالتیه و بنیادم بخاطر شونه خالی کردن از دادن هزینه درمان پدرامون با این کار دهن همه رو میبنده
      ببخشید من نمیفهمم چجوری 18000 شد 800!!
      توی کارنامه ی ایثارگران همچین چیزیو نداریم که بنویسه چقد تغییر داده!!
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

4. Top | #64
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a s o u d نمایش پست ها
      ببخشید من نمیفهمم چجوری 18000 شد 800!!
      توی کارنامه ی ایثارگران همچین چیزیو نداریم که بنویسه چقد تغییر داده!!
      درسته با مقایسه فهمیدیم

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درسته با مقایسه فهمیدیم
      اها
      پس خودتون مقایسه کردین؟؟؟
      خب میدونین که سنجش برای مشخص کردن رتبه ها و قبولی دانشگاه حدودا 11 مورد مختلف رو درنظر میگیره و شما از بین همشون فقط درصدا رو میدونی!!!
      به نظرم یکم اشتباهه همچین مقایسه ای!!
      البته نظر شما هم محترمه ولی خب...
      انیشتین

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      افزایش ظرفیت لازم نیست
      با افزایش ظرفیت و پذیرش بیش از کشش و نیاز بازار پزشکی اشباع میشه
      کارهای اصولی تری باید انجام بشه از جمله اصلاح نظلم پذیرش انشجو،شیوه جذب دانشجوی پزشکی،حذف و اضافه یک سری قوانین و ایجاد مزایای نسبی برای دانشجویان پزشکی در طول تحصیل
      تعیین کف علمی پذیرش
      اصلاح نحوه سهیمه بندی ها برای کلیه رشته ها و....
      تا اون چه ک رضایت نسبی عمومی تلقی میشه برآورده بشه
      کلی کار داریم باو!با ی نامه نمیشه ک!
      10 20سال کار داره

7. Top | #67
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببخشید آقا مسعود یه سوال داشتم.مگه شما خودتون از سهمیه ایثارگری استفاده نکردید؟

8. Top | #68
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      .... بنیادم بخاطر شونه خالی کردن از دادن هزینه درمان پدرامون با این کار دهن همه رو میبنده[/quote]

با حرفت کاملا موافقم

9. Top | #69
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.23 نمایش پست ها
      سلام دوستان

افزایش ظرفیت پزشکی در آینده نزدیک مقدور میشه من با همکاری دوستانم و مادر عزیزم پیگیر کاراش بودیم ، یه طومار بلند بالا تهیه کردیم که قراره با کمک مدارس و معلمان عزیز ( که واقعا لطف کردن و کمال همکاریو داشتن ) اونو به امضایه حداقل 100 هزار دانش آموز برسونیم از اون طرف امضایه مسولین و نماینده هام ایشالله واسه اینکار میگیریم ، در آینده نزدیک ظرفیت بصورت قابل لمسی افزایش پیدا میکنه
      موفق باشید همگی

شما

یا بیکاری

یا زیاد فیلم هندی دیدی

فقط هواست باشه اومدی طرفا ی شهر ما بیارش دم خونه منم امضا کنم البته اگه الان نگی شما حق امضا نداری

10. Top | #70
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Qazale نمایش پست ها
      ببخشید آقا مسعود یه سوال داشتم.مگه شما خودتون از سهمیه ایثارگری استفاده نکردید؟
      نه.من سهمیه نداشتم...
      انیشتین

11. Top | #71
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آخه تو مصاحبتون گفته بودید مدرسه شاهد درس میخوندید!؟من منطقه3هستم و پدرم هم جانبازه...
      فقط یکیش رو میشه استفاده کرد؟من این سوالو از هر کس کردم ی جواب متفاوت بهم داد،واقعا گیج شدم

12. Top | #72
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Qazale نمایش پست ها
      آخه تو مصاحبتون گفته بودید مدرسه شاهد درس میخوندید!؟من منطقه3هستم و پدرم هم جانبازه...
      فقط یکیش رو میشه استفاده کرد؟من این سوالو از هر کس کردم ی جواب متفاوت بهم داد،واقعا گیج شدم
      مدرسمون برای سال اول دبیرستان 120 نفر رو میگرفت.حداقل امتیاز لازم 200 بود که من به خاطر معدلم 198 امتیاز گرفته بودم. چون پدرم جبهه داشت حدودا 20 امتیاز بش اضافه شد!
      من حداقل امتیاز برای قبولی رو داشتم و جزو 5 نفر اخر بودم! 90% به خاطر معدلم گرفتنم. برای کنکور هم سهمیه منطقه 3 داشتم نه ایثارگران
      انیشتین
      ویرایش توسط M a s o u d : 29 شهریور 1394 در ساعت 22:48

13. Top | #73
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آها،ممنون@-}--

14. Top | #74
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم بذارید چند تا رشته ای که هنوز بازار کارشون ****** نرفته همینجوری بمونن، نذارید پزشکی هم مثل مهندسی ****** بره، اتفاقا به نظر من الان شرایطیه که باااااید برای بقای رشته های پزشکی ظرفیت رو کم کنن، لااقل دو تا سه هزار نفر پزشک هر سال داره فارغ التحصیل میشه که خطرناکه، بهتره که به جای 20000 پزشک بیکار، دو هزار تا پزشک داشته باشیم که کارشون تضمین شده باشه

15. Top | #75
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی پاتر نمایش پست ها
      حالا هر کدوممون پزشکی ک قبول شیم میایم این تاپیکا رو میبندیم ب فوش
      واقن ک
      بقول داداشمون هرکدوممون که پزشکی قبول شدیم و به اصطلاح خرمون از پل گذشت که نباید در آرزوی ریزش پل پشت سرمون باشیم که بقیه نتونند بگذرند.تا وقتی پشت کنکوری هستیم دعا دعا میکنیم سهمیه های خاص کم بشه ،ظرفیت پذیرش مناطق بیشتر بشه و ... بعد که قبول شدیم برای تضمین درامد و آینده شغلیمون خدا خدا میکنیم ظرفیت پذیرش کم بشه،ورودی جدید و رقبای شغلی آیندمون کم بشن تا به درامدمون در آینده لطمه نخوره. طوری شده که خدا هم نمیدونه کدوم دعامون رو قبول کنه : دعای فبل از قبولی یا بعد از قبولی؟!!! البته سؤتفاهم نشه من تنها رشته موردانتخاب و مورد علاقه ام داروسازیه ولی بخدا خوشحال میشم که راه ورود بچه های هم وطنم به این رشته شریف (پزشکی)تسهیل بشه تا بچه های علاقمند به آرزوشون برسند. خیلی دلم میگیره که می بینم بچه ها به آرزوهای همدیگه رحم نمیکنند.بنظرم ترس از کاهش رزق و روزی و یا بانگرش کاسبکارانه ترس از افزایش دست (یا همون افزایش افراد هم صنف )کاملا بیمورده ، چون اگر دکتری خودش توی رشته اش تاپ و سرامد باشه جای نگرانی نداره.هزاران دکتر مغز و اعصاب توی دنیا هست ولی هیچکدوم باعث از رونق افتادن مطب پروفسور سمیعی بزرگ نمی تونن باشن. یا توی چشم پزشکی دکتر خدادوست و در کل کسانیکه سرآمد رشته خودشون بودند مطمئن باشید بدون تنگ نظری و حساسیت با افزایش شمار همکارانشون برخورد میکنند.با آرزوی موفقیت برای همه بچه های انجمن و هموطن.

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن