خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 19 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 271
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr... نمایش پست ها
      نیمخوام برم ارشد چون ارزش نداره
      ارشد رشته های دیگه ام یه نگاه بنداز
      اگه نه
      با علاقه عاقلانه قشنگ با مشاوری مشورت کن و بخون برا 95
      اما اولا منابع عالی+ برنامه ریزی منظم + دفتربرنامه + ازمون ازمایشی هم تدارک بده
      مشاور

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      ارشد رشته های دیگه ام یه نگاه بنداز
      اگه نه
      با علاقه عاقلانه قشنگ با مشاوری مشورت کن و بخون برا 95
      اما اولا منابع عالی+ برنامه ریزی منظم + دفتربرنامه + ازمون ازمایشی هم تدارک بده
      این کتابها رو دارم
      زیست: فاگوزیست
      عربی : تخته سیاه مهدی شرفی
      شیمی : مبتکران
      زبان : خیلی سبز
      ریاضی :مهر و ماه
      ادبیات: الگو
      دینی : گاج

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این کتابها رو دارم
      زیست: فاگوزیست
      عربی : تخته سیاه مهدی شرفی
      شیمی : مبتکران
      زبان : خیلی سبز
      ریاضی :مهر و ماه
      ادبیات: الگو
      دینی : گاج
      زیست سمت فاگو نره
      زیست اول خیلی سبز کار کن بعد رسیدی درصد 50 الگو
      عربی گاج
      شیمی مبتکران + الگو
      بقیشون خوبه
      مشاور

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیست سمت فاگو نره
      زیست اول خیلی سبز کار کن بعد رسیدی درصد 50 الگو
      عربی گاج
      شیمی مبتکران + الگو
      بقیشون خوبه
      چرا سمت فاگو نرم؟
      چرا عربی گاج؟

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا سمت فاگو نرم؟
      چرا عربی گاج؟
      چون حجیمه و حاشیه زیاد رفته و تست نداره اگه فاگو خوب بود کتاب میشد نه جزوه فقط وقتتو میگیره و به کارت نخواهد امد
      گاج درسنامه و تست بهتر داره
      مشاور

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      بیشترین مشکل خانواد ه ام با سنم هستش!!!!!!!!!!!!!
      به نظرتون چیکار کنم آقا پویا؟

ببینین به نظرم براشون توضیح بدین که بعدا ممکنه حسرت بخورین و بگین که به این رشته علاقه زیادی دارین و .......

قبول دارم کنکور تجربی سخت شده ولی با تلاش مداوم می تونین به خواستتون برسین

به نظرم شما از الان برا 95 بخونین ، ببینین نتیجه اش چی میشه ... اون موقع می تونین خودتون تصمیم بگیرین

شاید به این نتیجه برسین که اگه ی سال دیگه بخونم بهتره و یا اینکه ارشد نرم افزار رو بگیرین و یا تصمیمات دیگه

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پویا دقتی نمایش پست ها

ببینین به نظرم براشون توضیح بدین که بعدا ممکنه حسرت بخورین و بگین که به این رشته علاقه زیادی دارین و .......

به نظرم شما از الان برا 95 بخونین ، ببینین نتیجه اش چی میشه ... اون موقع می تونین خودتون تصمیم بگیرین

شاید به این نتیجه برسین که اگه ی سال دیگه بخونم بهتره و یا اینکه ارشد نرم افزار رو بگیرین و یا تصمیمات دیگه
      چون حجیمه و حاشیه زیاد رفته و تست نداره اگه فاگو خوب بود کتاب میشد نه جزوه فقط وقتتو میگیره و به کارت نخواهد امد
      فاگو کتاب شده حتی رنگی زدن ی سر به سایت
      zist110.ir
      راستی خودت چی میخونی؟

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      من 24 سال سن و ليسانس نرم افزار دارم + کارت پايان خدمت و هنرستاني بودم
      من علاقه ي خيلي زيادي به پزشکي دارم و دوست دارم که در رشته ي پزشکي ادامه تحصيل بدم و بتونم به هم وطنانم خدمت کنم و تا جايي ک از دستم بر مياد چه از لحاظ مادي و چه از لحاظ معنوي کمکشون کنم اگه ريا نباشه .
      راستش ميخوام اين کارو انجام بدم خانواده ام مخالف هستن و میگن که رشته خودتو ادامه بده و اين کاري که ميخواي انجام بدي ريسکش خيلي بالاست و از کجا معلوم که قبول بشي اگه از امسال بخوني حداقل بايد 2 سال بخوني تا قبول بشي و اون موقع 26 ساله شدي و بايد 7 سال بخوني تا تموش کني... پس زندگيت چي ميشه؟!!
      باور کنيد ديگه اينقدر به اين موضوع فکر کردم خسته شدم خسته، ديگه نميتوم درست رو از غلط تشخيص بدم واقعا خسته شدم.... آخه من بايد چيکار کنم؟ دنبال علاقه ام نرم ؟ زماني که سنم به بالاي 30 رسيد و به گذشته فکر کردم بايد به خودم فحش و لعنت بدم که چرا اون موقع ميتونستي و انجام ندادي و حسرت پزشک بودن رو بايد با خودم به گور ببرم؟!!!!
      به نظرتون:
      اگر من بخوام بخونم و حداکثر دو سال ديگه قبول بشم و اون موقع 26 ساله شدم و 33 سالگي تمومش کنم آيا ارزش داره ؟؟ و حتما براي تخصص هم ادامه ميدم.. با اين اوصاف ارزش داره که بخوام عمرمو براش بذارم؟؟؟
      شما رو بخدا راهنماييم کنيد تا بتونم با خانواده هم صحبت کنم.
      این علاقه از اولشم بود ولی به دلیل اجبار خانواده کامپیوتر خوندم
      در ضمن من ناپیوسته خوندم و ترم یک کارشناسی میخواستم انصراف بدم ولی خانواده نذاشتن!!!!
      خدا خيرتون بده
      يا حق
      بنظرم تو این مدت دنباله کار باش .. منتظر آزمون استخدامی یا حالا پارتی و همراه باهاش واسه کنکور بخون .. اگه کار خوبی گیرت نیومد و پزشکی قبول شدی برو اگرم گیرت اومد خوب کارتو ادامه بده .. ارشدتو ادامه بدی موقعیتایه شغلی بهتری بدست میاری مگه ؟
      در ضمن اگه روزانه خونده باشی باید شهریه بدی سالی 12 تومن و اینم در نظر بگیر ممکنه قانونشو واسه لیسانسا بر دارن و فقط بشه بین الملل و آزاد خوند

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

فاگو کتاب شده حتی رنگی زدن ی سر به سایت
      zist110.ir
      راستی خودت چی میخونی؟

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      به نظرم نباید در بعضی درس ها مثل ریاضی و فیزیک مشکلی داشته باشین بلکه شاید این درسا بتونن نقطه قوتتون باشن ، این طور نیست ؟

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siavash123 نمایش پست ها
      بنظرم تو این مدت دنباله کار باش .. منتظر آزمون استخدامی یا حالا پارتی و همراه باهاش واسه کنکور بخون .. اگه کار خوبی گیرت نیومد و پزشکی قبول شدی برو اگرم گیرت اومد خوب کارتو ادامه بده .. ارشدتو ادامه بدی موقعیتایه شغلی بهتری بدست میاری مگه ؟
      در ضمن اگه روزانه خونده باشی باید شهریه بدی سالی 12 تومن و اینم در نظر بگیر ممکنه قانونشو واسه لیسانسا بر دارن و فقط بشه بین الملل و آزاد خوند
      روزانه نخوندم
      یه نظرت با سنم چیکار کنم؟

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم نباید در بعضی درس ها مثل ریاضی و فیزیک مشکلی داشته باشین بلکه شاید این درسا بتونن نقطه قوتتون باشن ، این طور نیست ؟
      ریاضی خوبم ولی فیزیک نه .. چون فیزیک فقط کاردانی داشیتم 2.5 سال پیش خوندم و یادم رفته

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      عربی گاج عالیه
      البته "کامل" درسنامه در حد نیاز و تست کافی + ریدینگ + تکات ترجمه و...
      Medicine isn't Money anymore in Iran
      یه توضیح کوچیک در مورد رشته پزشکی عمومی

I am the BOSS, Sasha Banks
      I am the BEAST, Brock Lesnar
      I love the 12th Imam
      I wanna set free MINE

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط taker190 نمایش پست ها
      عربی گاج عالیه
      البته "کامل" درسنامه در حد نیاز و تست کافی + ریدینگ + تکات ترجمه و...
      آخه گاج چند جور کتاب عربی داره !!!

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      به نظرم به علاقتون توجه کنین ..... ارشد نرم افزار رو بیشتر علاقه دارین یا پزشکی ؟؟

شما چون فرمودین که دنبال خدمت به مردمین به نظرم اصلا نباید سن براتون ملاک باشه

صفحه 2 از 19 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فکر، قبلا، قبول، ليسانس، لحاظ، ممنون، موقع، موضوع، ميخوام، ميخواي، میگن، میخواستم، میشم، میشه، نمیدونم، چي، چیکار، ناپیوسته، نرم، نرم افزار، چرا، نظرتون، هم، هنرستاني، ها، هستن، ولی، واقعا، یک، یادتون، کمک، کمک درسی، کمکم، کنم، کنم؟، کنيد، کنید، که، کامپیوتر، کارت، کارشناسی، کتاب، کجا، کردم، گذشته، پیش، پايان، پزشکي، پزشکی، پس، ؟؟، آيا، افزار، امسال، انجام، انصراف، اون، اين، این، اگه، ادامه، ارزش، از، استفاده، بچه، به، بهتون، بودن، بالاي، بايد، باید، باشه، بتونم، بخونم، بخوام، بدم، بده، بر، براي، برای، براش، بشم، تحصيل، تخصص، ترم، تشخيص، حق، حتما، حداقل، حداکثر، خوندم، خودم، خيلي، خانواده، خدمت، خسته، دلیل، دنبال، دوم، دوست، ديگه، دارم، داره، داستان، در، دردم، درسی، درست، دستم، رو، راهنماييم، راهنماییم، رسيد، رسید، رشته، زماني، زیست، سن، سوم، سال، سال دوم، سال سوم، ساله، شما، شدم، شرایط، صحبت، ضمن، علاقه، غلط

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن