خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 65 از 65
    1. Top | #61
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی رفتار بعضیا بخدا در حد دبستانیاست!!!! حریم خصوصی!!!!!!!!! من اشتباه کردم که این تاپیکو زدم.
      وقتی یه نفرو بگیرین گنده کنین همین میشه! انگار حالا یارو چکار کرده!

2. Top | #62
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا یوسف انصافا خودت بگو الان تو حاشیه نیستی به نظرت الان بحث میکنی فرقی به حالت میکنه قانون تغییر میکنه به جای اینکارا فقط برو دنبال درس ما چیزی رو نمیتونیم تغییر بدیم فقط میتونیم تلاشمون رو بکنیم با دیپ مجدد هم موافق نیستم ارزش تراز کنکور خیلی خیلی بیشتر از معدل هست معلم زیستمون اقای مقدسی شاگرد داشت با معدل 12 الان داره پزشکی شاهرود بخونه داداش اصلا ما میگیم شما معدلت صفر خوبه شما برو اون 75 درصدو بگیر الان که دوستان دارند بحث میکنند شاید تو واقعیت دارند دنبال انگیزه میگردند دنبال اینند که ببینند داستان تهش به کجا میخوره اما بر باطن افراد دارند تنبلی میکنند تا شروع نکنند شروعو به تعویق بندازند دنبال اون شنبه طلایی هستند داداش اینو جدی میگم اگه بیخیال همه چی شدی این تاپیکو ول کردی دیگه بدون توجه به هیچ چیز دیگه رفتی دنبال درست و فقط به کنکورت فکر کردی و درگیر حاشیه نشدی موفقی وگرنه الان میگی معدل فردا منابع فردا کلاس دیگه دو ماه گذشته اون وقت چی میشه داستان این میشه اقا یه سوال دارم الان ابانه اگه از الان بخونم سه رقمی میشم بعد اقا یه سوال دارم الان اذره اگه از الان بخونم سه رقمی میشم بعد اقا کسی بوده از دی بخونه سه رقمی شه اقا کسی بوده از عید بخونه رتبه خوب بیاره بعد عید هم که همش ناامید رفیق من برادر من عزیز من بزرگوار داداش جیگر قربونت برم یک نفر بوده که با معدل 12 پزشکی تهران اورده یک نفر بوده با معدل 12 دندون بهشتی اورده یک نفر بوده با معدل12 دندون تهران اورده و اون یک نفر خود تویی سال بعد این موقع شما میایی تاپیک میزنی و میگی اقایون خانما این منم من هستم که با معدل 12 پزشکی قبول شدم دندان پزشکی قبول شدم دارو سازی قبول شدم دنبال اولین مورد برای انگیزه نباش اگه یک کارنامه بتونه برات انگیزه ایجاد کنه یک کارنامه دیگه این انگیزه رو ازت میگیره پس به دنبال این باش اولین نفر خودت باشی

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا دعوا نکنین.باز دوباره ی سوپرایز جدید دارم واستون از بزرگترین و کاملترین مخزن مطالب علمی کشور | فردی که با 14.32 رتبش شده 142 تجربی و پزشکی سراسری روزانه قبول شدن
      اونا که شک دارن بزنگن به بزرگترین مشاور مخزن مطالب علمی کشور

32.jpg
      پاسخ به سوالات سربازی

4. Top | #64
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من که از فردا یه ریز رو درسم, و مطمئن باشین حتی یه پست هم در این مورد دیگه از من نخواهین دید ایشالله همه توی کنکور 95 موفق باشن.

5. Top | #65
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      یعنی رفتار بعضیا بخدا در حد دبستانیاست!!!! حریم خصوصی!!!!!!!!! من اشتباه کردم که این تاپیکو زدم.
      وقتی یه نفرو بگیرین گنده کنین همین میشه! انگار حالا یارو چکار کرده!
      سلام
      آقای افشار در یکی از همایشاشون که بعد اومدن رتبه ها بود گفته بودند یکی از داوطلبا با معدل ۱۱ رتبه ی ۱۵۰۰ کشوری رو کسب کرده بودند!! البته فکر کنم ریاضی بودن

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)