خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 64
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

هنگام خرید پکیج های الگو مواظب دروغ الگو باشید!!

داشتم با انجمن برای مدتی خداحافظی میکردم که امروز متوجه یک چیز خیلییییییییییی بد راجع به الگو شدم!!!!تصادفا در متن پیام یکی از بچه ها در سایت الگو چیزی رو دیدم و فورا بررسیش کردم و دیدم بله درسته ایشون شاکی بودن که چرا پکیج رو خریدن اما برخلاف ادعای الگو به جای آخرین چاپ کتابها کتابهای چاپ قبلی در پکیج بوده جوری که برخی مشکلات تایپی که در چاپ جدید رفع شده رو به شدت داشته!!!! منم چک کردم و دیدم اره برای منم هیچ کدوم چاپ آخر نیست البته به جز یکیش بقیه به اصلاح احتیاج نداشت(فعلا که نداشته) اونم زیست پیش 2 بود که بازم تصادفا در سایت الگو فایل اصلاحیش رو دیده بودم و وقتی جویا شدم گفتن چاپ 12 اصلاح کردیم شمام اصلاحیه رو دانلود کرده و وارد کتاب کنید در صورتی که خودشون اعلام کردن که آخرین چاپ رو ارسال میکنن.دروغگوها......سر گردنه گیرها..... در کل فریب تخفیف 33 درصد پکیج الگو رو نخورید و مواظب باشید.دیگه خود دانید دوستان
      ویرایش توسط last shot : 11 شهریور 1394 در ساعت 22:22

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      داشتم با انجمن برای مدتی خداحافظی میکردم که امروز متوجه یک چیز خیلییییییییییی بد راجع به الگو شدم!!!!تصادفا در متن پیام یکی از بچه ها در سایت الگو چیزی رو دیدم و فورا بررسیش کردم و دیدم بله درسته ایشون شاکی بودن که چرا پکیج رو خریدن اما برخلاف ادعای الگو به جای آخرین چاپ کتابها کتابهای چاپ قبلی در پکیج بوده جوری که برخی مشکلات تایپی که در چاپ جدید رفع شده رو به شدت داشته!!!! منم چک کردم و دیدم اره برای منم هیچ کدوم چاپ آخر نیست البته به جز یکیش بقیه به اصلاح احتیاج نداشت(فعلا که نداشته) اونم زیست پیش بود که بازم تصادفا در سایت الگو فایل اصلاحیش رو دیده بودم و وقتی جویا شدم گفتن چاپ 12 اصلاح کردیم شمام اصلاحیه رو دانلود کرده و وارد کتاب کنید در صورتی که خودشون اعلام کردن که آخرین چاپ رو ارسال میکنن.دروغگوها......سر گردنه گیرها..... در کل فریب تخفیف 33 درصد پکیج الگو رو نخورید و مواظب باشید.دیگه خود دانید دوستان
      سلام

اگه ميشه لطفا بگيد اين اصلاحيه ها رو دقيقا از كجاي سايت الگو بايد گرفت؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در سایت اصلی بخش همون کتاب خاصتون رو پیدا کنید. سمت راست اون صفحه خیلی کوچولو نوشته اصلاحیه.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام

من از فروشگاه الگو قبلا خریدم و هر کتابی که خریدم آخرین چاپش اومده ( البته این پکیج هارو نمیگم ) در ضمن بهترین فروشگاه اینترنتی انلاین رو الگو داره و بدترینش رو خیلی سبز

شما باید تماس بگیرید اونها باید با هزینه پست خودشون کتاب رو پس بگیرن و اخرین نسخش رو بفرستن

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم شنیده بودم
      چه وضعشه آخه کنکور همش شده دغل بازی بعضیا

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من پکیج ادبیات موضوعی شون رو گرفتم نوبت چاپش با اونی که روی سایت نوشته بود فرق میکرد

مثلا روی سایت نوشته بود نوبت چاپ 15 ولی کتابی که برای من اومده بود نوبت چاپش 12 بود

ولی همه تغیرات توش اعمال شده بود

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط forgotten نمایش پست ها
      سلام

من از فروشگاه الگو قبلا خریدم و هر کتابی که خریدم آخرین چاپش اومده ( البته این پکیج هارو نمیگم ) در ضمن بهترین فروشگاه اینترنتی انلاین رو الگو داره و بدترینش رو خیلی سبز

شما باید تماس بگیرید اونها باید با هزینه پست خودشون کتاب رو پس بگیرن و اخرین نسخش رو بفرستن
      بله منم خرید کردم منتها این بارپکیچ گرفتم با تخفیف 33 که دیدم چرا اینقدر تخفیف دادن در صورتی که ده بار ازشون پرسیدم اخرین چاپ میفرستید و حتی در فرو سفارش متذکر شدم اخرین چاپ.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adam Hart نمایش پست ها
      من پکیج ادبیات موضوعی شون رو گرفتم نوبت چاپش با اونی که روی سایت نوشته بود فرق میکرد

مثلا روی سایت نوشته بود نوبت چاپ 15 ولی کتابی که برای من اومده بود نوبت چاپش 12 بود

ولی همه تغیرات توش اعمال شده بود
      از کجا مطمئنی تغییری هر چند کوچک نداشته؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بله منم خرید کردم منتها این بارپکیچ گرفتم با تخفیف 33 که دیدم چرا اینقدر تخفیف دادن در صورتی که ده بار ازشون پرسیدم اخرین چاپ میفرستید و حتی در فرو سفارش متذکر شدم اخرین چاپ.
      خب باید دقت کنید که شماره چاپ یا ویرایش فرق داره
      شاید ویرایشی که برای شما فرستادن آخرین ویرایش باشه
      اصل ویرایش هست نه چاپ چون ممکنه یه کتاب یه بار ویرایش بشه اما به علت فروش بالا 10 بار چاپ بشه

در ضمن از طریق تماس تلفنی سعی کنید باهاشون در ارتباط باشید به نظرم که باید پاسخگو باشن چون منم یه بار تو نظرات پرسیدم گفتن اگه مشکلی توی کتاب باشه (چاپی و ویرایشی و ... ) با هزینه خودشون از طریق پست کتاب رو پس میگیرن و بدون مشکلش رو دوباره پست میکنن

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آبجی مثلا ادبیات میخواد چه تغییری بکنه ؟ میخواد آرایه ای اضافه بشه ؟ یا چه تغییراتی که اینقد رو چاپ حساسین .. والله دوستم شیمی مبتکران داره سال 90 از کتاب الانم خیلی سرتره .. زیاد حساس نباشین اینا حاشیس والله ... همین زیست خودم مال خیلی سبز چاپ 92 هستش ولی خیلیم خوبه ///

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      آبجی مثلا ادبیات میخواد چه تغییری بکنه ؟ میخواد آرایه ای اضافه بشه ؟ یا چه تغییراتی که اینقد رو چاپ حساسین .. والله دوستم شیمی مبتکران داره سال 90 از کتاب الانم خیلی سرتره .. زیاد حساس نباشین اینا حاشیس والله ... همین زیست خودم مال خیلی سبز چاپ 92 هستش ولی خیلیم خوبه ///
      پارسا مبتکران قضیش فرق میکنه
      مولفش الان ایران نیست چند تا فرد به ظاهر مولف دارن این کتاب رو ویرایش میکنن در صورتی که نمیدونن دارن چه گندی توش میزنن
      اگر دقت کنی اون اخر کتاب که سال به سال کنکور رو اضافه میکنن نحوه ی بیانش متفاوت با متن خود کتابه

مبتکران الان همه به ویرایش قدیمیش هستن

ولی درباره ادبیات موافقم که تغییرات انچنانی نخواهد داشت

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اشتباه شما فکر کنم اینه که فکر می کنید نوبت چاپی که توی سایت زدن باید دقیقا با نوبت چاپ کتاب یکی باشه
      درسته ؟
      طمع به خاک فرو می برد حریصان را

ز حرص بر سر قارون رسید آنچه رسید

درود بر دل من باد کز ستم کیشان

ستم کشید ولی بار منتی نکشید

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه این موضوع صحت داشته باشه واسه انتشارات بزرگی مثل الگو متاسفم ... بزرگ ترین سرمایه ی یک انتشارات اعتماد مشتریانشه ...
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      البته شیمی 2 بخش 5 و شیمی پیش تغییرات خیلی زیادی کردن. غیر از شیمی و زیست به نظر منم چندان نباید حساس بود
      دینی هم تغییر داشت دو سه سال پیش البتههرچقدر بگیم نمیشه حساس نبود ادبیات 4 هم سال 92 تغییرات داشت
      خلاصه عمومی چاپش بعد 92 باشه خوبه!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط forgotten نمایش پست ها
      خب باید دقت کنید که شماره چاپ یا ویرایش فرق داره
      شاید ویرایشی که برای شما فرستادن آخرین ویرایش باشه
      اصل ویرایش هست نه چاپ چون ممکنه یه کتاب یه بار ویرایش بشه اما به علت فروش بالا 10 بار چاپ بشه

در ضمن از طریق تماس تلفنی سعی کنید باهاشون در ارتباط باشید به نظرم که باید پاسخگو باشن چون منم یه بار تو نظرات پرسیدم گفتن اگه مشکلی توی کتاب باشه (چاپی و ویرایشی و ... ) با هزینه خودشون از طریق پست کتاب رو پس میگیرن و بدون مشکلش رو دوباره پست میکنن
      پیش 2 که فرستادن که واقعا اصلاحیه خورده به منم چیزی نگفتن خودم تصادفی فهمیدم .
      درسته منم میدونم که ممکنه در یک ماه 5 بار چاپ شده باشه ولی من که میخوام با خیال راحت بخونم باید از کجا متوجه اشکالاتش بشم؟

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن