خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 85 از 85
    1. Top | #76

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adam Hart نمایش پست ها
      اینی که دفاع کنی از یک عده مشکلی نداره ولی اینکه بیای به دیگر قشر های جامعه توهین کنی برای دفاع از پولی که یک پزشک میگیره در حالی که رشته خودت هیچ ارتباطی با پزشکی نداره این مشکل داره و خودتو برای پزشکی ریز ریز کنی در حالی که اصلا پزشکی مربوط به شما نیست اینجاش مشکل داره برادر
      دوست محترم من برای بار 1001 ام میگم تو هین نکردم به کسی.... پدر خودم معلمه...
      اگرم چیزی گفتم به معدود کسانی بود که به حقوق پزشکا معترضن... مثلا معلم داریم اعتراض میکنه که حقوق من کمه خوب این درسته و منطقی من خودمم توی پست اول گفتم حداقل معلما باید حقوقشون دو برابر شه... اما اونجایی غیر منطقی میشه که معلم توقع داره حقوقش اندازه پزشکا باشه... که این غیر منطقیه.... پزشک حقوقش باید 5 برابر یه معلم باشه حداقل.... از هر لحاظ که حساب کنی.
      ضمنا من از اول مهر دانشجوی پزشکیم و نامزدمم پزشکه..............

... خدا شکرت بابت معجزه ی زندگیم ...
      ویرایش توسط sn912sajjad : 07 شهریور 1394 در ساعت 16:47

2. Top | #77
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a s o u d نمایش پست ها
      هیچ کس نسبت به زحمتی که میشه درامد نداره بلکه به اندازه ارزش کارشون درامد دارن

شاید بگین کار توی معدن هم ارزشمنده که البته درسته
      ولی منظورم از ارزشمند شامل چن مورد میشه

مثه تعداد افراد مشغول به کار(متقاضیان)، سختیه رسیدن به کار، نوع تفکر مردم نسبت به کار و...
      خیلی قشنگ گفتی بذار من تکمیلش کنم

هر کشوری نیاز سنجی میکنه
      مثلا تو کشوری که غالب کارخونه هاش یا تعطیله یا از شدت فشار محصولات چینی تعدیال نیرو میکنه
      تو کشوری که کارگر داره که 13 ماه حقوق نگرفته

خب این کشور صنایع ضعیفی داره و چندان بازار کار خوبی برای صنایع نداره

در حالی که ابر قدر تدنیا آمریکا

بهترین رشته همین صنایعه

رشته ای مثل اقتصاد

برای کشوری که به ضوابط بها میده تا روابط مثل ینگه دنیا عالیه ونوابغ این رشته رو انتخاب میکنن

ولی تو کشوری که مدام دم از سهمیه میزنه و بند پ معلومه که بهای چندانی بهش داده نمیشه

پزشکی هم شده این مدلی تو کشوری که مدام جمعیتش در حال افزایشه احساس نیاز میشه

ولی تو کشورهای حوزه اسکاندیناوی که رشد جمعیت ولو منفی شده نیاز کمه

اصلی ترین مساله نیاز سنجیه

3. Top | #78
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masood2013 نمایش پست ها
      آقا اونجا پدر معلم در میاد از بس که کار میکنه و زحمت میکشه و درس میده، ولی اینجا چی، هیچی، فقط میخوره و میخوابه معلم، ولی اونجا پزشک کارش کمتره، اینجا پدرش در میاد تا یه مطببتونه بزنه، شما خواهشا به این نکات ریز هم توجه بنمایید!
      اگر میگین مفت خوری , مفت خوری در اینجا به سبب حقوق پایینشونه عزیز من اونا اگر پدر و مادر فردی معلم باشن طی حقوق 3 ماهشون میتونن هیوندا آزرا 2012 بخرن اینجا پرایدم نمیشه

در ضمن سوتفاهم نشه من پدر و مادرم فرهنگین .
      ویرایش توسط ParsaYousefi : 07 شهریور 1394 در ساعت 16:37

4. Top | #79
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sn912sajjad نمایش پست ها
      دوست محترم من برای بار 1001 ام میگم تو هین نکردم به کسی.... پدر خودم معلمه...
      اگرم چیزی گفتم به معدود کسانی بود که به حقوق پزشکا معترضن... مثلا معلم داریم اعتراض میکنه که حقوق من کمه خوب این درسته و منطقی من خودمم توی پست اول گفتم حداقل معلما باید حقوقشون دو برابر شه... اما اونجایی غیر منطقی میشه که معلم توقع داره حقوقش اندازه پزشکا باشه... که این غیر منطقیه.... پزشک حقوقش باید 5 برابر یه معلم باشه حداقل.... از هر لحاظ که حساب کنی.
      ضمنا من از اول مهر دانشجوی پزشکیم و نامزدمم پزشکه..............
      شما معلما رو عقده‌ای خطاب کردی، در حالی اگه معلمی اعتراض میکنه بخاطر حقوق خودشه.
      در حالی که خودت داری اعتراف میکنی عقده‌ی پزشکی داشتی بعد این همه سال دوباره اومدی با مدرک مهندسی کنکور دادی!
      حداقل از پدرت که معلمه خجالت میکشیدی، نامی از معلما نمیبردی. لازم بود. حتما عقده بوده تو دلت که اسم بردی.
      دوست عزیز شما و خیلی از امثال تو در راس، درکی از شغل معلمی ندارن. پزشک با جون یک نفر سروکار داره اما معلم با زندگی صدها جوان. حالا اینکه چرا در مملکت ما آبدارچی رو میکنند معلم، باید از همون افراد همفکرت پرسید.
      خدا میدونه چی میشی. خدا هیچ مریضی رو قسمتت نکنه که از الان به فکر پول پزشکایی.
      معلما مفت خورند یا پزشکای بیکاری که به 20 میلیون هم راضی نمیشن.
      حقوق معلم رو کم میدن، معلم کار نمیکنه بعد دانش آموز به جای پزشکی میره مثلا تربیت بدنی درمیاد.

5. Top | #80
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هیشکیو نقل نکردم اما منظورم رو همه میدونن به کیام
      اما کسی که توهین میکنه و کسی که جواب توهین اونو با توهین میده
      دوتاشون باهم فرقی ندارن
      هنر اونه که با روی خوش جواب بدی اینجا یه فضای مجازی هست اگه قرار باشه توهین = توهین باشه جاهای دیگه رو انتخاب کنین
      مشاور

6. Top | #81

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد نادری نمایش پست ها
      شما معلما رو عقده‌ای خطاب کردی، در حالی اگه معلمی اعتراض میکنه بخاطر حقوق خودشه.
      در حالی که خودت داری اعتراف میکنی عقده‌ی پزشکی داشتی بعد این همه سال دوباره اومدی با مدرک مهندسی کنکور دادی!
      حداقل از پدرت که معلمه خجالت میکشیدی، نامی از معلما نمیبردی. لازم بود. حتما عقده بوده تو دلت که اسم بردی.
      دوست عزیز شما و خیلی از امثال تو در راس، درکی از شغل معلمی ندارن. پزشک با جون یک نفر سروکار داره اما معلم با زندگی صدها جوان. حالا اینکه چرا در مملکت ما آبدارچی رو میکنند معلم، باید از همون افراد همفکرت پرسید.
      خدا میدونه چی میشی. خدا هیچ مریضی رو قسمتت نکنه که از الان به فکر پول پزشکایی.
      معلما مفت خورند یا پزشکای بیکاری که به 20 میلیون هم راضی نمیشن.
      حقوق معلم رو کم میدن، معلم کار نمیکنه بعد دانش آموز به جای پزشکی میره مثلا تربیت بدنی درمیاد.
      من نمیدونم من فارسی رو خوب بلد نیستم یا شما حرفای منو نمیفهمی!
      1-عقده ای کسیه که نتونه به چیزی که میخاد برسه... من که با 4.5 ماه خوندن رسیدم و از اول مهر هم دانشگاهم... خانمم هم پزشکه تخصص هم قبول شده اتفاقا! این از این!
      2-برای بار 1002م میگم: من به همه ی معلم ها خطابم نبوده: خطاب من به همه معلم ها نبوده... خطابم به اون هایی هست که میشینن همه جا میگن پزشکا مفت خورن و توقع بیجا دارن که حقوقشون باید مساوی با پزشکان باشه...
      معلمی که صرفا معترض به اینه که حقوقش کمه حق داره و خودم هم گفتم معلم ها حداقل باید حقوقشون 2 برابر باشه... معلمی شغل مقدسیه و باید دستشونو بوسید....
      3- جواب بقیه صحبتات:
      من اگه دنبال پول بودم که توی تاپیکای مختلف حتما دیدی... خیلی دو دل بودم بخاطر شرایط سنی که برم دندون که زودتر برسم به پول یا پزشکی که عشقمه و آخر هم پزشکی رو اول زدم
      اگه من توی تاپیکی در مورد درآمد حرف زدم... خوب هرکسی دغدغه مالی داره عزیزم... مخصوصا من که توی سن 25 سالگی تازه دارم میرم دانشگاه و احتمالا کم کم ازدواج میکنم.......
      خوب نیست آدم از خودش بگه... ولی به شرافتم قسم اگه خدا توفیقم داد و پزشک شدم از آدم های مستحق هزینه ای بابت طبابت دریافت نخواهم کرد... اصلا اینو نذر کردم...
      در مورد اینکه با مدرک مهندسی اومدم دوباره کنکور دادم(پوزش از مدیران سایت... خودتون میبینید که لازمه توضیح بدم):
      بخدا از دانشگاه دولتی شیراز توی مهندسی برق فارغ التحصیل شدم و شاگرد اول بودم و بدون کنکور میتونستم برم ارشد شریف یا تهران یا حداقلش همین شیراز بخونم (منتها من به زور خانواده رفتم رشته ریاضی کلا توی دبیرستان). خدا شاهده از همون روز اول دانشگاه خواب پزشکی رو میدیدم اما از روی سادگی و بچگی خودمو محکوم دیدم به این راه و الان واقعا موندم چرا اون زمان انصراف ندادم.... تا اینکه سال 3 دانشگاه یکم عقل اومد توی سرم و دیدم واقعا نمیتونم بدون پزشکی... میخاستم انصراف بدم ولی اطرافیان گفتن حیفه 3 سال خوندی... حداقل تمومش کن و بعد هرکار میخای بکن(پیش خودشون فکر میکردن من برم خدمت باد پزشکی از سرم میوفته)
      درس رو تموم کردم و تصمیم رو گرفتم و به عشق علاقه م رفتم خدمت... خدمتم قرارگاه خاتم امریه بودم و خیلی هم التماسم کردن همینجا وایسا بعد خدمت استخدام شو... ولی من عشقم پزشکی بود. خدا شاهده حتی تا امروز یه ازمون استخدامی هم شرکت نکردم.
      تا آخر آذر سرباز بودم... توی 4.5 - 5 ماه درس خوندم اونم با زیستی که صفر صفر بودم.... خدارو شکر ناراضی نیستم رتبه م ولی میتونست بهتر از این شه.... ولی بازم خدارو شکر به عشقم میتونم برسم....
      تو منو نمیشناسی... و به همین سادگی قضاوت میکنی...
      بخدا الان بگن بیا قید اون 4 سالوو بزن و مدرکتو بده به یکی دیگه و اون 4 سال عمرت که به باد رفتو رو بهت بر میگردونیم با کمال میل قبول میکنم...

ابهام دیگه ای بود در خدمتم

ویرایش توسط sn912sajjad : 07 شهریور 1394 در ساعت 17:16

7. Top | #82

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      هیشکیو نقل نکردم اما منظورم رو همه میدونن به کیام
      اما کسی که توهین میکنه و کسی که جواب توهین اونو با توهین میده
      دوتاشون باهم فرقی ندارن
      هنر اونه که با روی خوش جواب بدی اینجا یه فضای مجازی هست اگه قرار باشه توهین = توهین باشه جاهای دیگه رو انتخاب کنین
      آریا حتما دیدی که من دقیقا با روی خوش برخورد کردم... صفحه ی 6 پست شماره 59 رو ببین... اینهمه توهین کردو من چطوری جواب دادم
      ولی مدیریت داره پستای منو حذف میکنه!!!

8. Top | #83
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من کلی گفتم با همه بودم
      توهین اصلا خوب نیست توهین نشانه کم اوردن و عصبانیته
      مشاور

9. Top | #84

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      من کلی گفتم با همه بودم
      توهین اصلا خوب نیست توهین نشانه کم اوردن و عصبانیته
      خب همون پستی که گفتم رو برو ببین... ببین چنتا توهین کرد به من...
      نفهم، آبرو بر پزشکا، پول پرست و ...
      دیگه توهین چیه؟؟؟
      مودبانه جوابشو دادم و قشنگ بیوگرافیمو براش نوشتم که بفهمونم داری بد قضاوت میکنی.... بعد بهش خصوصی دادم که عزیزم بیا و جوابمو بده حالا......
      دیگه جواب نداد که نداد.... ادعاش میشه نماینده ی بچه های پزشکیم هست...
      هیچی دیگه خیلی راحت توهین کرد و رفت....... بعدشم پستای ما دلیت میشه...

10. Top | #85
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      سلام

بدلیل کل کل وادامه داشتن آن

تایپیک بسته

خاهشا دیگر این نوع تایپیک ها را نزنید افراد ناراحت زیاد دارد

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن