خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدومش ؟!؟

رأی دهندگان
    178. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • « ادبیات جــــــامع موضوعی گــــاج»

116 65.17%
    • « ادبیات جــــــامع خــــیــلی سـبز!»

62 34.83%
    صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 177
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alimajdi نمایش پست ها
      چرا حذف شه؟
      البته اگه خدایی پی دی اف پاسخ نامه به درد نمیخوره
      خوب قبلا میگفتیم پاسخ نامش رایگان, از نظر قیمت نسبت به گاج به صرفه تره ...
      البته از پی دی اف هم میشه استفاده کرد... در این صورت خیلی سبز یه مزیت دیگه بعلاوه زبان فارسی داره

2. Top | #32
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      از نظر قیمت که تقریبا هر دوتا یکیه, تعداد صفحات گاج یه ۵۰ تایی بیشتر اینم بخاطر توضیحات اول هر بخش و ایناست ... به نظرم تعداد تست هم یکی باشه ...
      در کل من گاجو پیشنهاد میدم , چون برا قرابت یه سرفصلایی داره که یکم کمک کنندست و برا ارایه ها و تاریخ ادبیات هم یه نکاتی گفته هرچند کم, به نظرم ۶۰_۷۰ درصد قرابت و ارایه ها و تاریخ ارجحیت داره به ۲۰ درصد زبان فارسی...
      ویرایش توسط khatte2 : 05 شهریور 1394 در ساعت 00:17

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا گاج برد
      ممنون دوستان خوشحال شدیم
      از اسی لاو هم ممنون
      خواستین تاپیکو ببستین

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alimajdi نمایش پست ها
      آقا گاج برد
      ممنون دوستان خوشحال شدیم
      از اسی لاو هم ممنون
      خواستین تاپیکو ببستین
      دوستان یه چیزی بهتون بگم.موضوعی خوندن فقط برای پیش دانشگاهی ها خوبه.چون شما فرض کن سومی بری موضوعی بخونی مدرست رو چیکار کنی پس

ویرایش توسط Mahdi1377 : 05 شهریور 1394 در ساعت 00:29

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi1377 نمایش پست ها
      دوستان یه چیزی بهتون بگم.موضوعی خوندن فقط برای پیش دانشگاهی ها خوبه.چون شما فرق کن سومی بری موضوعی بخونی مدرست رو چیکار کنی پس

فعلا که یه بارم دادیم این لامصبو

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کتاب گاج عالیه عالی زبان فارسی هفت خوان یه کتاب املا یک کتاب تاریخ ادبیات بگیرید با گاج تست بزنید اگه زیر 90 شدید هر چی خواستید بگید.
      ?

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خدایی نمیدونم کجای زبان فارسی درسنامه میخواد
      کتاب درسی + تست گاج

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظرم که موضوعی گاج بهتر باشه...البته ب نظر من....ولی هر کس باید به سلیقه ی خودش انتخاب کنه..کتاب 5 گنج مهروماهم عالیه...ببینیدش و هر کدومو که پسندیدین انتخاب کید...ممکنه ی نفری با گاج حال کنه و دیگری با خیلی سبز...نمیشه که با یک نظز سنجی مشخص کرد...خودت برو ببینشون و ببین که با کدوم بیشتر حال میکنی همونو بگیر
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      به نظرم که موضوعی گاج بهتر باشه...البته ب نظر من....ولی هر کس باید به سلیقه ی خودش انتخاب کنه..کتاب 5 گنج مهروماهم عالیه...ببینیدش و هر کدومو که پسندیدین انتخاب کید...ممکنه ی نفری با گاج حال کنه و دیگری با خیلی سبز...نمیشه که با یک نظز سنجی مشخص کرد...خودت برو ببینشون و ببین که با کدوم بیشتر حال میکنی همونو بگیر

این جا عزیز در انتخاب منبع، بحث حال و حول و حس و حال نیست === > بیشتر دنبال اینیم که کمی با دلیل، یه کمکی هرچند کوچک در انتخاب منبع ادبیات واسه دوستان داشته باشیم === > که اگه میگی گاج، چرا گاج ؟ ویا اگه میگی خیلی سبز!، چرا خیلی سبز! ==== > اینکه یه نفر بره بازار بخاد کتابو ببینه و خودش تشخیص بده، واسه همه ممکن نیست و در صورت نداشتن تجربه و شناخت کافی، ممکنه انتخاب نامناسبی داشته باشه

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط esilovexp نمایش پست ها

این جا عزیز در انتخاب منبع، بحث حال و حول و حس و حال نیست === > بیشتر دنبال اینیم که کمی با دلیل، یه کمکی هرچند کوچک در انتخاب منبع ادبیات واسه دوستان داشته باشیم === > که اگه میگی گاج، چرا گاج ؟ ویا اگه میگی خیلی سبز!، چرا خیلی سبز! ==== > اینکه یه نفر بره بازار بخاد کتابو ببینه و خودش تشخیص بده، واسه همه ممکن نیست و در صورت نداشتن تجربه و شناخت کافی، ممکنه انتخاب نامناسبی داشته باشه
      اتفافا بحث بحث حال کردنه...عزیزم شما نمیدونی....ببین دو تا کتاب مثل گاج و خیلی سبز که خیلی بهم شبیهن که دیگه نیازی به این نداره که بیای با دلیل اثبات کنی که کدومش بهتره...این دو کتاب در حقیقت هم سطح هستن...فقط مونده به طرف که با کدومش حال کنه....بره نمونه صفحه ببینه و بفهمه که کدوم منبع از نظر سطح علمی و سبک حوندن به چیزی که اون دنبالشه نزدیکتره...الحمدلله نمونه صفحه هم همه ی سایتها گذاشتن...باید یاد بگیریم که انتظار نداشته باشیم بهمون بگن که فلان منبع رو بخر..بلکه فقط کافیه چند منبع خوب رو باتوجه به سطحمون بهمون پیشنهاد بدن و معرفی کنن و بعدا ما خودمون از بین اون منابع یکی رو انتخاب کنیم...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      اتفافا بحث بحث حال کردنه...عزیزم شما نمیدونی....ببین دو تا کتاب مثل گاج و خیلی سبز که خیلی بهم شبیهن که دیگه نیازی به این نداره که بیای با دلیل اثبات کنی که کدومش بهتره...این دو کتاب در حقیقت هم سطح هستن...فقط مونده به طرف که با کدومش حال کنه....بره نمونه صفحه ببینه و بفهمه که کدوم منبع از نظر سطح علمی و سبک حوندن به چیزی که اون دنبالشه نزدیکتره...الحمدلله نمونه صفحه هم همه ی سایتها گذاشتن...باید یاد بگیریم که انتظار نداشته باشیم بهمون بگن که فلان منبع رو بخر..بلکه فقط کافیه چند منبع خوب رو باتوجه به سطحمون بهمون پیشنهاد بدن و معرفی کنن و بعدا ما خودمون از بین اون منابع یکی رو انتخاب کنیم...
      من هم تو پست اول همینو گفتم ::

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      به نظرتون ما که سومیم؟ موضوعی خوبه ؟؟

خیلی سبز درس به درس جدا کردهاون برای ما بهتره؟؟؟

من ادبیم ضعیفه باید امسال کار کنم کل پکیج الگو رو دارم

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بهترین کار اینه که مبحثی های نشر الگو رو بگیرید و از روی گاج تست بزنید
      بهترین منبع برا ادبیات همینه....

فرستاده شده از GT-S5303ِ من با Tapatalk
      «امام جعفر صادق(عليه‌السلام)»:

به ياد آن ساعتي باش که بندبند تو در قبر از هم جدا مي‌شوند و دوستانت بعد از به خاک سپردن از سر خاکت برمي‌گردند. اين تذکر، تو را از هم و غم روزگارت تسلّي مي‌دهد. (المحجّة‌البيضاء، ج ٨، ص ٢٤١)

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyed sajjad نمایش پست ها
      بهترین کار اینه که مبحثی های نشر الگو رو بگیرید و از روی گاج تست بزنید
      بهترین منبع برا ادبیات همینه....

فرستاده شده از GT-S5303ِ من با Tapatalk
      این بهترین حالت ممکن رو توصیف میکنه دقیقا. کتابهای علیرضا عبدالحمدی بی رقیبن.

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هیچکدوم رو نخوندم ولی فکر میکنم ادبیات موضوعی گاج بهتر باشه.چون کلا سطح کتابای گاج خوبه.

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن