خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 134
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      من انتقاد پذیرم حتی علت اینکه کتاب فاگوزبیست هم رشد کرد این بود که نظرات بچه ها رو کاملا روش پیاده کردم. حتی در مورد تست هم که قراره از سال آینده کتابهامون تست دار وارد بازار بشه(کتاب پیش دو امسال تست دار وارد بازار میشه). کتاب من کلا داستانش با کتابهای بازار فرق داره چرا که صرفا درسنامه س
      مجموعه کتابهای فاگوزیست(زیست خوار) یکی از قوی ترین کتاب های آموزش زیست شناسی در کشور می باشد که تا به امروز استقبال بی نظیری از آن شده است.
      جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به تارنمای اینترنتی www.zist110.ir مراجعه کنید.

زیست شناسی را متفاوت بیاموزید.
      [IMG][/IMG]

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fardin javadi نمایش پست ها
      دوست عزیز منظورم شما و یا دیگران نبود بلکه گروهی خاص بود نبود. یکسری از افراد صب تا شب آنلاینن خوب کسی که صب تا شب آنلاین باشه وقت درس خوندن داره به نظرت؟
      یه سوال دارم

به نظرتون کتابتون خلاقیتو نمی گیره؟؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دکتر جواب منو هم بدین لطفا

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یه سوال دیگه

اونایی که امسال کتالتون رو گرفتند خدایی نکرده موندگار شدند دوباره باید هزینه کنند به خاطر تستا؟؟

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من نمیدونم اینایی که علیه اقای جوادی و فاگوزیست جبهه گرفتن چرا علیه خیلی سبزو الگو و انتشارات دیگه جبهه نمیگیرن...من بارها گفتم یه دونه فاگو بگیر و خیلی خیلی راحت شو...از درسنامه های متعددم خیالت راحت باشه و از چند منبعی خلاص شو....خیلی کتاب خوبیه...من دیدم و بررسیش کردم...بعدشم یادتون باشه منم یه جزوه نوشته بود فصل 1 اون 90 صفحه شده بود که تعدادی از صفحاتشو گذاشتم تو انجمن...قرار نیست که بگیم فصل اول 40 صفحس ..واییی خیلی زیاده..نه بسیارم خوبه...چون توش فقط فصل 1 نیست..خیلی چیزا هست که یاد میگیری...همشونم در حد کتاب درسی...ازت ممنونم اقای جوادی...کتابت با یه قیمت خوب و با مطالبی عالی روانه بازار شده...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      ببین رفیق انتقاد یه موضوعه اما اینکه به خون یکی تشنه باشین هم یه موضوع دیگه. من نمی گم شما انتقاد نکن اتفاقا این انتقادها خیلی خوبه چون باعث میشه من همه ی نظرات رو تا جایی که می تونم تو چاپ های بعدیم پیاده کنم و کتابم موفق تر بشه.
      همین آقای آرتیم.
      من اومدم فایلی رو منتشر کردم تحت عنوان معجزه که داستانش رو می دونید. خوب ایشون کاملا مشخصه که با من پدر کشتگی داره که اومده سریع تایپیک زده تطبیق کنکور با کتاب درسی! آخه پسر خوب مگه قراره سوالات رو خارج از کتاب بدن! خوب از کتاب درسی می دن دیگه! اگه اینجوریه باید همه کتابهای کمک آموزشی جمع کنن برن دیگه. خوب الان الگو چرا معروف شد؟ بخاطر این که این کتاب اومده نکاتی رو دانش آموز نمی تونه از مطالب کتاب درک کنه براش آورده بهش گوشزد کرده.
      در مورد دوسمون سوال پرسیدن:
      آره عزیز تا دو سه روز دیگه کتاب میرسه چون 25000 جلد چاپ کردیم یه کم طولانی شده فقط یک ماه جاپش طول کشید. در مورد کتاب تست هم خوب آره دیگه چون نمیشه جدا داد و کتاب خراب میشه تو بازار
      مجموعه کتابهای فاگوزیست(زیست خوار) یکی از قوی ترین کتاب های آموزش زیست شناسی در کشور می باشد که تا به امروز استقبال بی نظیری از آن شده است.

[IMG][/IMG]

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshad7 نمایش پست ها
      یه سوال دیگه

اونایی که امسال کتالتون رو گرفتند خدایی نکرده موندگار شدند دوباره باید هزینه کنند به خاطر تستا؟؟
      اگه الگو بگیری و بمونی چی؟؟؟؟؟؟؟البته خدا نکنه هااا ولی منیع تضمین کننده قبولیت نیست..خودت باید زحمت بکشی
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      راستی آقا بهزاد این 500 صفحه از کجا اومد؟ کی گفته کتاب من 500 صفحه س؟

[IMG][/IMG]

9. Top | #24
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقای دکتر جواب من رو هم بدید لطفا

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshad7 نمایش پست ها
      یه سوال دارم

به نظرتون کتابتون خلاقیتو نمی گیره؟؟
      صرفا دید بهت میده ولی خلاقیت ذهنتو میکشونه پایین ولی میتونی ازش یاد بگیری که من اینطوری ترکیبی کار کنم
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
      نقد منتخب من درباره ی کتاب زیست نشر الگو
      در سایتشون:
      http://www.olgoopub.ir/sn/books/pt/full/id/177
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)

بزرگ اونیه که سرش گندس نه هیکلش رو الاکلنگم بالاتره ....

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      اگه الگو بگیری و بمونی چی؟؟؟؟؟؟؟البته خدا نکنه هااا ولی منیع تضمین کننده قبولیت نیست..خودت باید زحمت بکشی
      من کنکوری نیستم

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      راستی آقا بهزاد این 500 صفحه از کجا اومد؟ کی گفته کتاب من 500 صفحه س؟
      دکتر جان شما پزشکی میخونید واسه فیزیولوژیها درسنامه هاتون خوبه ولی واسه گیاهی و ژنتیک چی؟تاحالا نمونه صفحه نزاشتید که.
      ?

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین رفیق انتقاد یه موضوعه اما اینکه به خون یکی تشنه باشین هم یه موضوع دیگه. من نمی گم شما انتقاد نکن اتفاقا این انتقادها خیلی خوبه چون باعث میشه من همه ی نظرات رو تا جایی که می تونم تو چاپ های بعدیم پیاده کنم و کتابم موفق تر بشه.
      همین آقای آرتیم.
      من اومدم فایلی رو منتشر کردم تحت عنوان معجزه که داستانش رو می دونید. خوب ایشون کاملا مشخصه که با من پدر کشتگی داره که اومده سریع تایپیک زده تطبیق کنکور با کتاب درسی! آخه پسر خوب مگه قراره سوالات رو خارج از کتاب بدن! خوب از کتاب درسی می دن دیگه! اگه اینجوریه باید همه کتابهای کمک آموزشی جمع کنن برن دیگه. خوب الان الگو چرا معروف شد؟ بخاطر این که این کتاب اومده نکاتی رو دانش آموز نمی تونه از مطالب کتاب درک کنه براش آورده بهش گوشزد کرده.
      در مورد دوسمون سوال پرسیدن:
      آره عزیز تا دو سه روز دیگه کتاب میرسه چون 25000 جلد چاپ کردیم یه کم طولانی شده فقط یک ماه جاپش طول کشید. در مورد کتاب تست هم خوب آره دیگه چون نمیشه جدا داد و کتاب خراب میشه تو بازار
      منم تایید میکنم..تو همون تاپیکم گفتم..مینای کتابهای کمک اکوزشی هم کتاب درسیه...هیچ چیز غیر اون نمیاد...کتاب های کمکی کتاب درسی رو تحلیل میکنن..همین
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      ببین علت حجم بالای کتاب ایناس:
      اولا مطالب خوب خیلی خوب توضیح داده شده
      دوم اینکه ما توی هر فصل تقریبا با 29 تا فصل دیگه ی زیست ترکیب کردیم! ینی تقریبا تمامی فصل ها تو این فصل یه سرکی کشیدن
      فونت ها خیلی درشت هستند که خودم شخصا برای جلوگیری از ضعیف شدن چشم بچه ها تصمیم گرفتم فونت درشت استفاده کنم. الان خیلی سبز فونتش 9 هستش ما فونت ما 13 هستش! یعنی 4 درجه بیشتر. اگه خیلی سبز فونتش رو 13 می کرد کتاب سوم نزدیک 1300 الی 1400 صفحه می شد.
      موضوع بدی شکل هایی هستش که استفاده می کنیم. همین نمونه رو شما نگاه کن ببین چقد من شکل گذاشتم توش ؟ خوب من اگه همین شکل ها رو حذف کنم همین 40 صفحه میشه 30 صفحه!
      یا جداول مقایسه ای که گذاشتم!

[IMG][/IMG]

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mersad نمایش پست ها
      صرفا دید بهت میده ولی خلاقیت ذهنتو میکشونه پایین ولی میتونی ازش یاد بگیری که من اینطوری ترکیبی کار کنم
      خلاقیت چیزی نیست که یکی بخواد پایینش بیاره....تو خودت اول خلاقیتتو بکار بنداز و تحلیل کن و بد فاگو رو بخون...نکاتی هم که فاگو گفته جلوش گفته از کدوم فصل و کدوم کتابه..پس قبل از خوندن نکته برو اون صفحات رو باز کن و ببین که چی گفته و سعی کن خودت تحلیل کنی...بعد فاگو رو بخون...فک کنم اینو بهت گفتم
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن