خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 43
    1. Top | #16
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshad7 نمایش پست ها
      زیست 1 الگو از همه ضعیف تره برای من از وسط جدا شده بعد با چسب نواری وصل کردمش باز جداشد

ولی خدایی گاج میکرو فیزیک 2 خیلی قویه

مبتکران شیمیم هم خوب مونده

یه سوال بین اینا کدوم زود پاره میشه و سیمی کنمش؟؟

زیست 2 سبز- زیست 2 الگو- شیمی 3 خیلی- شیمی 3 گاج- زمین مهر و ماه- مبحثی های الگو دوامش خوبه؟- عربی خیلی سبز جامع-
      کتابای مهروماه تاحالا ندیدم پاره بشن ! زیست 2 سبز لازمه . هر چند مال خودم اصلا پاره نشد ولی مال دوستام ... !
      زیست 2 الگو هم خیلی زود پاره میشه .

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      متاسفانه هر کتابی رو که باز میکنم صفحاتش از جا در میان- دیگه واسم عادی شده
      اون قدر ها سخت نیست - یه چسب مایع کاغذ بخرید - ( 800 تومنه )
      هر صفحه ای که در اومد رو چسب کاری کنید - و کتاب رو ببینید - بعد چند دقیقه چنان این صفحه هات به هم چسب میخورن که حتی دیگه غیر قابل باز شدن میشن
      من تا الان صد بار از این چسب استفاده کردم و هنوز یک پنجم چسب هم استفاده نشده
      ------
      میتونید از چسب های دیگه مثل رازی یا 123 هم استفاده بکنید

----------------------
      جدیدا من یه کار دیگه ای کردم - کتاب هایی که زیاد استفاده میکنم رو ریز ریز کردم - حالا بتونم بگم ریز ریز یعنی چی
      اینه که من هر کتابی رو میشکافم - مثلا زیست نشر الگو که زیاد استفاده میکنم - صفحات هر فصل رو جدا میکنم و تو خونه منگنش میکنم - الان زییست الگو رو به هفت قسمت تقسیم کردم - حتی پاسخ نامه ها رو جدا کردم - یعنی اینقدر بدم میاد پاسخ نامه چند صفحه با خوده سوال ها فاصله داشته باشه - خلاصه الان که زیست میخونم هر فصل رو جدا کردم و پاسخ نامش هم دقیقا روبرومه و دیگه لازم نیست دنبال جواب بگردم

3. Top | #18
      m.f
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آخه واقعا فار هم شد کتاب

4. Top | #19
      m.f
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.arvin نمایش پست ها
      نمی دونم شیمی فار دارید یا نه ولی بهترین و محکم ترین و فوق العاده ترین و پایدارترین صحافی رو داره که تا حالا تو عمرم دیدم .
      اصلا یه طوری بود 2-3 روز اول زمان بیکاری می گرفتم تو دست همین طوری خیلی خوبه .
      فار دیگه چیه؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      برای ترمیم کتاب هایی که زود زود برگاشون جدا میشه، اتو بزنید!
      برای اینکار کافیست که برگ ها رو جمع و جور کرده و بعدش تنه اصلی کتاب رو اتو بزنید تا چسب زرد رنگ آب شده و دوباره سرد شه.
      (من خودم چند بار کتابای درسی رو اینطوری درست کردم البته شانس موفقیت زیر 30 درصد هست.)

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arasre نمایش پست ها
      برای ترمیم کتاب هایی که زود زود برگاشون جدا میشه، اتو بزنید!
      برای اینکار کافیست که برگ ها رو جمع و جور کرده و بعدش تنه اصلی کتاب رو اتو بزنید تا چسب زرد رنگ آب شده و دوباره سرد شه.
      (من خودم چند بار کتابای درسی رو اینطوری درست کردم البته شانس موفقیت زیر 30 درصد هست.)

این یکی کاملا جدید بود

7. Top | #22
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m.f نمایش پست ها
      فار دیگه چیه؟
      فار همونیه که تو قفسه کتاباته !

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بهترین راهش اینه بعد خرید وقتی از کتابفروشی خارج میشین , بدین سیمی کنن , حتما باید برگهاش جدا بشه تا به فکر بیفتین ؟

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من زیست سوم الگو رو از پارسال دارم ولی برگهاش جدا نشه، البته فکر کنم عدم استفاده ازش تو این موضوع بی تاثیر نباشه ))برای منم فیزیک گاج همون پارسال کلش داغون شد، امسالم در حالی که هنوز ازخرید جامع ریاضی خیلی سبز یه ماهم نگذشته چندتا برگ ازش جدا شدن شیمی مبتکران هم از سال 92تا همین اواخر خوب بود، یهویی اونم کنده شدن برگهاش

10. Top | #25
      7p7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yek.Doost نمایش پست ها
      متاسفانه هر کتابی رو که باز میکنم صفحاتش از جا در میان- دیگه واسم عادی شده
      اون قدر ها سخت نیست - یه چسب مایع کاغذ بخرید - ( 800 تومنه )
      هر صفحه ای که در اومد رو چسب کاری کنید - و کتاب رو ببینید - بعد چند دقیقه چنان این صفحه هات به هم چسب میخورن که حتی دیگه غیر قابل باز شدن میشن
      من تا الان صد بار از این چسب استفاده کردم و هنوز یک پنجم چسب هم استفاده نشده
      ------
      میتونید از چسب های دیگه مثل رازی یا 123 هم استفاده بکنید

----------------------
      جدیدا من یه کار دیگه ای کردم - کتاب هایی که زیاد استفاده میکنم رو ریز ریز کردم - حالا بتونم بگم ریز ریز یعنی چی
      اینه که من هر کتابی رو میشکافم - مثلا زیست نشر الگو که زیاد استفاده میکنم - صفحات هر فصل رو جدا میکنم و تو خونه منگنش میکنم - الان زییست الگو رو به هفت قسمت تقسیم کردم - حتی پاسخ نامه ها رو جدا کردم - یعنی اینقدر بدم میاد پاسخ نامه چند صفحه با خوده سوال ها فاصله داشته باشه - خلاصه الان که زیست میخونم هر فصل رو جدا کردم و پاسخ نامش هم دقیقا روبرومه و دیگه لازم نیست دنبال جواب بگردم
      خيلي ممنون از كمكتون ولي من شنيدم چسب كاغذ زياد خوب نيست و كتاب كثيفف ميشه وخوب برگه هارو نميچسبونه
      حالا شايد اون نوع خوب نبوده ، اين كه شما داري اسمش دقيقا چيه ؟؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 7p7 نمایش پست ها
      خيلي ممنون از كمكتون ولي من شنيدم چسب كاغذ زياد خوب نيست و كتاب كثيفف ميشه وخوب برگه هارو نميچسبونه
      حالا شايد اون نوع خوب نبوده ، اين كه شما داري اسمش دقيقا چيه ؟؟
      تو رو خدا این قدر سختش نکنید- یکم سلیقه به خرج بدید
      چسب کاغذ اگه خشک بشه خیلی خوب جواب میده
      کثیف کاری رو چه عرض کنم - اینم بلد نیستیدددد ؟‌ خب باید از یک سوزن کمک بگیرید و با سوزن چسب رو به لای صفحات هدایت کنی - یکم از چسب رو روی کارت ویزیت بذارید با با سوزن چسب کاری کنید - کاره سی ثانیه ست
      اینم دو نمونه از چسب هام
      اون نارنجیه که بیشتر از 15 سال تو بازاره - برند معروفیه - تو هر لوازم تحریر برید ازش پیدا میکنید
      اگه واقعا دیگه حس میکنید چسب کاغذ به دردتون نمیخوره - از چسب یک دو سه استفاده کنید- لامصب مثل سنگ محکم میشه - وقتی کتاب های درسی رو چاپ کردم با یک دو سه چسبشون کردم - حس منگه زدن نبود

img_20150818_104044.jpg

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      بهترین راهش اینه بعد خرید وقتی از کتابفروشی خارج میشین , بدین سیمی کنن , حتما باید برگهاش جدا بشه تا به فکر بیفتین ؟
      يغما جان اين حرفتون منطقي نيس دوست من، انتشاراتي ها وقتي 30 تومن بابت هركتاب ميگرن ديگه حداقل كم كمش بايد يه صحافي خوبي ببرن كتابا رو
      اين نشونه بي خيالي بچه هاي ما نيس دوست من

13. Top | #28
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yek.Doost نمایش پست ها
      تو رو خدا این قدر سختش نکنید- یکم سلیقه به خرج بدید
      چسب کاغذ اگه خشک بشه خیلی خوب جواب میده
      کثیف کاری رو چه عرض کنم - اینم بلد نیستیدددد ؟‌ خب باید از یک سوزن کمک بگیرید و با سوزن چسب رو به لای صفحات هدایت کنی - یکم از چسب رو روی کارت ویزیت بذارید با با سوزن چسب کاری کنید - کاره سی ثانیه ست
      اینم دو نمونه از چسب هام
      اون نارنجیه که بیشتر از 15 سال تو بازاره - برند معروفیه - تو هر لوازم تحریر برید ازش پیدا میکنید
      اگه واقعا دیگه حس میکنید چسب کاغذ به دردتون نمیخوره - از چسب یک دو سه استفاده کنید- لامصب مثل سنگ محکم میشه - وقتی کتاب های درسی رو چاپ کردم با یک دو سه چسبشون کردم - حس منگه زدن نبود

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_20150818_104044.jpg
مشاهده: 66
حجم: 54.9 کیلو بایت
      با سوزن که نیم ساعت طول میکشه هر صفحه رو بچسبونی!!!!

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واقعن کیفیت کتابا پایینه من همه کتابارو بردم صحافی کردم ولی بازم جلداشون پاره میشه

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      آآآآخ گفتی
      منم کلن کتابام اینطوری شدن با اینکه خیلی روشون وسواس دارم و محترمانه باشون برخورد میکنم!!
      بنظر من فصلارو جدا کنیم و تو جلدش بذاریم هر وقت هرر فصل رو خاستیم بخونیم همونو برداریم. اینطوری قط کتابم کم میشه ور رفتن باهاشم آسونتر!
      نظر شما چیه؟!!!

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)