خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات

چاره اندیشی برای فیزیک وریاضی

ازدوستان یه خواهشی دارم اینکه لطفا یه کتابی که مثل شیمی بازرگانی بتونه داوطلبو کمک بکنه توریاضی وفیزیک معرفی کنید
      واقعیتش من معلم درست وحسابی نداشتم وشاید بشه گفت اصلا جزوه ندارم درصدای دروس دیگرم بالای60و70است اما چه فایده اصل ریاضی وفیزیکه که ادمو میاره تو عرش!!!!!!!!
      راستیتش شهرماکوچیکه وتوهردرس حداکثرشاید2تامعلم خوب بیشتر نداره که اونم برای دانش اموزای شهید بهشتیه وتو حق ما ظلم میشه
      ازیه طرف هم کلاسای کنکور هم زود برگزارشده وبعضی هاهم اصلا به حد نصاب نرسید بالاخره تابستون که داره تموم میشه ماهم هیچ غلطی تواین دورس نکردیم!!!
      پس خواهش میکنم دوستان اگه راه حلی کتابی دی وی دی جزوه ای دارن که میتونه به من کمک کنه تاریاضی وفیزیکمو حداقل به 30یا40برسونم معرفی کنند بالاخره ازسفیدگذاشتن بهتره!!
      من کتاب فیزیک پایه وریاضی جامع خیلی سبزرودارم ولی اصلا نمیتونه به من کمک کنه البته اگه از نظر اموزش راه بیفتم تمومه
      ببخشید متن طولانی شد!!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ریاضی جامع مهر و ماه رو نیگا کن .درسنامه هاش خوبه.
      فیزیک هم اگه یه چیز کامل میخوای جامع گاج بگیر.اگه یه چیز خیلی کامل ولی سال به سال میخوای نشر الگو/توی جامع ها گاج بهتره ولی سال به سال نشر الگو/با تشکر

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AliReza13 نمایش پست ها
      ازدوستان یه خواهشی دارم اینکه لطفا یه کتابی که مثل شیمی بازرگانی بتونه داوطلبو کمک بکنه توریاضی وفیزیک معرفی کنید
      واقعیتش من معلم درست وحسابی نداشتم وشاید بشه گفت اصلا جزوه ندارم درصدای دروس دیگرم بالای60و70است اما چه فایده اصل ریاضی وفیزیکه که ادمو میاره تو عرش!!!!!!!!
      راستیتش شهرماکوچیکه وتوهردرس حداکثرشاید2تامعلم خوب بیشتر نداره که اونم برای دانش اموزای شهید بهشتیه وتو حق ما ظلم میشه
      ازیه طرف هم کلاسای کنکور هم زود برگزارشده وبعضی هاهم اصلا به حد نصاب نرسید بالاخره تابستون که داره تموم میشه ماهم هیچ غلطی تواین دورس نکردیم!!!
      پس خواهش میکنم دوستان اگه راه حلی کتابی دی وی دی جزوه ای دارن که میتونه به من کمک کنه تاریاضی وفیزیکمو حداقل به 30یا40برسونم معرفی کنند بالاخره ازسفیدگذاشتن بهتره!!
      من کتاب فیزیک پایه وریاضی جامع خیلی سبزرودارم ولی اصلا نمیتونه به من کمک کنه البته اگه از نظر اموزش راه بیفتم تمومه
      ببخشید متن طولانی شد!!
      منم مشکل شما رو داشتم...برای ریاضی جامع خیلی سبز و برای فیزیک گاج میکرو عالینریاضی خیلی سبز ویرایش جدیدش درسنامه هاش بهتر شدن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه وضع مالیتون خوبه ریاضی آفبا هم بگیر.
      ...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نه معلومه که باید ریاضی وفیزیک وبرای کنکور بزارم کنار

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه معلومه که باید ریاضی وفیزیک وبرای کنکور بزارم کنار
      اصلاً این کار رو نکن!
      اگه خیلی ضعیفی چند تا مبحث آسون رو انتخاب کن و بخون.
      مثلاً واسه ریاضی :
      آمار
      احتمال
      فصل 1 و 4 هندسه 1
      آنالیز ترکیبی
      دنباله
      تابع
      و ......
      ...

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      وقتی یه مسئله حل که نمیتونم بکنم داغون میشم وکتابو میبندم بااینکه ریاضی وفیزیک امتحان نهاییم19شد

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پیشنهاد میکنم خود کتابو خوب بخونی و تمرین هاشو حل کنی...واقعا مفیده...
      بعد از اون بری سراغ گاج برای فزیک...
      ولی ریاضی راستش چاپ جدید رو ندیدم از خیلی سبز ولی تعریفشو شنیدم...با توجه به شرایطت مهر و ماه گزینه ی خوبی نیست و از ریاضی ممکنه زده بشی!
      اگه مشکل پایه نداری مبتکران خوب و مختصر توضیح داده...
      در کل پیشنهاد میکنم اون قسمتی که الان مشکل داری رو از روی کتاب بخونی و تمرین هاشو حل کنی و بعد بری سراغ خیلی سبز...انتظار نداشته باش دفعه ی اول بتونی همه ی سوالا یا حتی نصفشو حل کنی!
      به خودت زمان بده و ناامید نشو...و البته اینو هم بگم که وقت تلف نکن!
      فعلا اگه با کتاب نتیجه نگرفتی(که میگیری)میتونی به منابع اموزشی دیگه فکر کنی...مثل کوله پشتی یا کتاب های سال به سال و...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی مهر و ماه شنیدم عالیه البته خودم تازه سفارش دادم بیارن برام
      ولی کتاب فیزیک تخته سیاه عالیه یعنی عالی برای استاد خسرو خسروی منش هست
      اینده ای خواهم ساخت
      که گذشته ام در مقابلش زانو بزند

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشید متن طولانی شد!!
      داداش برای رباضی شما خیلی سبز جامع رو بخر دیگه غمت نباشه

فوق العادست

موفق باشی
      پیری دوره ی تثبیت خوی هاست .تغییر را از همین الان شروع کن

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشید متن طولانی شد!!
      نمیدونم آخرش چی رو میگیری ولی یه نصیحت از من،وژداناً کوله پشتی رو نگیر که آشغاله آشغاله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فیزیک جامع گاج خیلی خوبه ولی درسنامه هاش اونجوری که شما میخواید نیست، سطحش یکم بالاست
      ینی شما درسنامه رو بخونی کامل یادنمیگیری باید بااااید تستارو دونه ب دونه بررسی کنی چون پاسخنامش خودش یه درسنامس و کلی نکته ی جدید داره
      در کل شما یکم تست بزنید راه میفتید، من گاج نقرعی دارم و عالیه
      البته خواهشا از کتاب درسی غفلت نکنید، اول متن کتاب درسی و تمریناشو کامل یادبگیرید بعد نکته های کتاب کمک درسی رو تو کتاب درسی بهم ربطش بدید، 50 و راحت میزنید
      موفق باشید

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید متن طولانی شد!!
      سلام
      ببين داداش وقتي ميگي شيمي مبتكران بايد بگي دقيقا كدوم كتاب منظورته، چون كتاب آموزش شيمي همراه با دي وي دي داره و كتاب تست داره و كتاب فيل شيمي هم داره
      حالا شما اگه بگي شبيه كدوم كتاب شيمي مهندس بازرگاني رو مي خواهي بهتر ميشه پيشنهاد داد.
      اگه مشابه كتاب آموزش شيمي مبتكران بخواهي : بايد مثلا محوري گاج بگيري
      اگه مشابه كتاب تست شيمي مبتكران بخواهي : بايد مثلا نقره اي گاج بگيري
      اگه مشابه فيل شيمي بخواهي :بايد جمع بندي مثلا مهروماه بگيري

حالا واسه هر درسي يا هر موسسه اي باشه كه البته بستگي به سطح درسي و درصدي كه نياز داري و ارتباط برقرار كردنت خودت هم داره.

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خیلی سبز پارسال فقط5-6مبحثو ازروش خوندم ریاضی کنکورم شد30بعدشما این کتابو داری میگی نمی تونه بهت کمک کنه؟؟؟عجیبه؟؟؟
      همون خیلی سبزو بخون مهر وماهم خوبه

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نظرم من هم روی خیلی سبزه.قبلا خوب بود ولی یکم گویا درسنامه هاش گیر داشت الان روون تر شد و میشه گفت که خیلی بهتر شده و کیفیت خوبی هم داره انصافاً!
      به شدت مخالفم با اونایی مه میگن سطح این کتاب بالاس و اول برو با یه کتاب از زیر آوار بخون تا کم کمک رشد کنی!!!!
      من خودم ریاضیم ضعیف بود با توجه به توصیه هایی که یک سری دوستان دادن برای شروع تصمیم گرفتم که ریاضیات پایه+پبش کوله پشتی رو بگیرم!!
      در یه کلام:آشــــغال بود!!!!مفت هم نمی ارزید!!
      خلاصه این که سعی کن از همین اول با غول ها بر بخوری و کم کم خودت رو به خط بچسبونی!!
      فیزیک میکرو طبقه بندی هم جریانی مثل ریاضی خیلی سبز داره!تقریباً
      درسته که یکم درسنامه هاش خلاصه است ولی اگه خیلی خوب باهاش کار کنی و با تستاش پیش بری خیلی راحت یاد میگیری اون موقع خودت میشی ماهی گیر!!
      در کل پیشنهاد میکنم در صورت امکان قبل از انتخاب منبعت یه نیم نگاه روی کل کتاب بندازی و ببینی کلیات راهبردیش چجوریه!!
      این چیزیه که نمیشه تو pdf معرفی کتاب که انتشارات میده بیرون به وضوح دید!

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن