خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 63
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات

Exclamation معدل کم و عاشق پزشکی!

سلام دوستان خوب یه راست میرم اصل مطلب ...من سر یه سری اشتباهات کودکانه و نوزادانه!!!!!معدل کتبیم شد 14.59 امسالم پشت کنکورم....راست وحسینی میخام به سوالم جواب بدین....من بغیر از پزشکی هیچی نمیخام خوب معدلمم کمه...فرض کنیم امسال تاثیر معدل بشه 30 درصد ایا من بازم میتونم با روزی میانگین 12 الی 14 ساعت مطالعه رتبه خوبی کسب کنم؟نه انگیزشی میخام نه چیزی فقط میخام بدونم ارزششو داره یانه ...نمیخام وقتمو تلف کنم اگه نمیشه پاشم برم دنبال سربازی چون نمیخام 12 -14ساعت بخونم اخرشم هیچی و بشم یه افسرده روانی!...
      bhh3_untitled.bmp
      اینم کارنامم...
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری
      ویرایش توسط ata.beheshti : 25 مرداد 1394 در ساعت 16:06

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من فقط یه نصیحت برات دارم:
      اونم اینه که بخدا پزشک نشدن اخر زندگی نیس!! از زندگیت لذت ببر(هرچند توی ایران یکم سخته!!!).
      البته اینم بگم که هیچ کاری نشد نداره.ولی هیچ چیزی هم ارزش روانی شدن رو نداره!!! پس سعی نکن به خاطر یک موضوع ساده زندگیه خودتو ****** بدی...
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قطعا شدنیه نه اینکه بخوام امیدوارت کنم واقعا میشه فقط اینو بدون ساعت مطالعه مهم نیس کیفیت رو بالا ببر

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خدایی پست من نیاز به ویرایش داشت؟؟؟!!!
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M a s o u d نمایش پست ها
      خدایی پست من نیاز به ویرایش داشت؟؟؟!!!
      ببخشید متوجه نشدم چی فرمودین
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ata1001 نمایش پست ها
      ببخشید متوجه نشدم چی فرمودین
      نه عزیز.با شما نبودم.
      انیشتین

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر من میشه..تو سعی کن انقد بخون که بدون تاثیر معدل درصدات بشه70-80
      اونوقت وقتی تاثیر معدل بیاد روش خیلی درصدات بد نمیشه و میتونی پزشکی قبول شی
      حتی اگه به احتمال 20% سراری نشه،آزاد میشه
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

8. Top | #8
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان خوب یه راست میرم اصل مطلب ...من سر یه سری اشتباهات کودکانه و نوزادانه!!!!!معدل کتبیم شد 14.59 امسالم پشت کنکورم....راست وحسینی میخام به سوالم جواب بدین....من بغیر از پزشکی هیچی نمیخام خوب معدلمم کمه...فرض کنیم امسال تاثیر معدل بشه 30 درصد ایا من بازم میتونم با روزی میانگین 12 الی 14 ساعت مطالعه رتبه خوبی کسب کنم؟نه انگیزشی میخام نه چیزی فقط میخام بدونم ارزششو داره یانه ...نمیخام وقتمو تلف کنم اگه نمیشه پاشم برم دنبال سربازی چون نمیخام 12 -14ساعت بخونم اخرشم هیچی و بشم یه افسرده روانی!...
      bhh3_untitled.bmp
      اینم کارنامم...
      شما ازمون قلم چی ثبت نام کن سعی کن ترازت به 7000 برسه و بعد از اون هم افت نداشته باش قول میدم ک رتبت زیر 1000 بشه 12 یا 14 ساعت درس خیلی خوبه البته گفتنش اسونه هر وقت تونستی بهش عمل کنی بدون شک قبولی
      مطمئن باش هیچ تلاشی بدون پاسخ نمیمونه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      bhh3_untitled.bmp
      اینم کارنامم...

شدنش که قطعا میشه چون بستگی به درصد های کنکورت داره

فقط یه سوال کوچیک ! شما که خرداد 94 امتحان نهایی دادی چه طوری امسال پشت کنکوری ؟!
      الهی در شب فقرم بسوزان
      ولی محتاج نامردان مگردان
      عطا کن دست بخشش همتم را
      خجل از روی محتاجان مگردان

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اره میشه ولی باید تلاشتو دو چندان کنی و به هدفت متمرکز بشی البته سعی کن تو دروسی مثل ریاضی که با درصد بالا ترازی بالایی بهتون میده درصد 70 تا 80 کسب کنی که بشه جبرانش کرد . در کل 100 درصد شدنیه اما یه کم سخته باید بخوای و باورش داشته باشی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب نمیشه فقط از روی ساعات درس خوندن کسی حدس زد که پزشکی قبول میشه یا نه...عوامل دیگه رو هم در نظر بگیرین مثل سطح درسی تون و منابع کمک آموزشی اگه سطح درسی تون خوبه پس کتاب هاتون رو انتخاب کنین و بخونین و در ضمن از همون اول کار بالای ده ساعت نخونین چون از درس زده میشین...انشالله که موفق میشین

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      خدا لعنتشون کنه که این تاثیر معدل آوردن تو کنکور .....
      کلا تنها کارش تخریب روحیه ....

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khatte2 نمایش پست ها
      خدا لعنتشون کنه که این تاثیر معدل آوردن تو کنکور .....
      کلا تنها کارش تخریب روحیه ....
      خب اگه واقعا کسی در حدیه که درصدهاش زیاده و پزشکی دوست داره چرا باید معدلش کم شده باشه...امتحان نهایی که از کنکور خیلی آسون تره واقعا برای من یه سوال شده

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      bhh3_untitled.bmp
      اینم کارنامم...
      آره میتونی !
      ولی پیشنهادم اینه که به فکر دیپلم مجدد باش

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیه بانو نمایش پست ها
      خب اگه واقعا کسی در حدیه که درصدهاش زیاده و پزشکی دوست داره چرا باید معدلش کم شده باشه...امتحان نهایی که از کنکور خیلی آسون تره واقعا برای من یه سوال شده
      خدا یه راه بازگشتی گذاشته , دیگه اینا راه بازگشتو بستن...
      شاید یکی شب امتحان مشکل داشته, مریض بوده, تصادف کرده, معلماش خوب نبودن, هر اتفاقی, حالا سرش به سنگ خورده, میخواد مث ادم بخونه...
      الان قضیه معدل مث ادمای خلافکار سابقه داره, رو پیشونیمون هست, سال به سال نمایانتر میشه

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن