خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات

Question سوال در مورد بورسیه قلمچی برای کسایی که معدل بالا دارن !!!

سلام به همه ی دوستان گلم !
      یه سوالی که برام پیش اومده اینه که برای بورسیه قلمچی ، کدوم معدل باید بالای 18 باشه؟
      ممنون میشم جوابم رو بدین !

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام بورسیه ی قلمچی به این صورته که
      یک شوما باید خدایی نکرده پدرتون فوت کرده باشه یا طلاق گرفته باشه وسرپرست خانواده مادر باشه
      2.باید به حدی فقیر باشی که نون شب نداشته باشی
      3.سهمیه ایثارگری داشته باشی که از بنیاد امور ایثار گران بهت نامه میدن بری ثبت نام کنی
      به خدا من خودم رفتم پرسیدم من معدلم بلای نوزده و نیم بودـ(معدل ترم دوم)ولی قبولم نکردن گفتن پدرت سرپرست خانواده است
      واما درمورد سوالات باید معدل ترم دومت بالای 18 باشه
      ویرایش توسط MohammadMahdi14 : 18 مرداد 1394 در ساعت 01:27

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      راستی معدلت چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما نوشتین دبیرستانی هستین اما اگه فارغ التحصیل شدین من شنیدم به رتبه های خوب پارسال که دوباره کنکور میدن هم بورسیه تعلق میگیره میتونید بپرسید البته شاید الان دیگه نباشه.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط qasem نمایش پست ها
      سلام بورسیه ی قلمچی به این صورته که
      یک شوما باید خدایی نکرده پدرتون فوت کرده باشه یا طلاق گرفته باشه وسرپرست خانواده مادر باشه
      2.باید به حدی فقیر باشی که نون شب نداشته باشی
      3.سهمیه ایثارگری داشته باشی که از بنیاد امور ایثار گران بهت نامه میدن بری ثبت نام کنی
      به خدا من خودم رفتم پرسیدم من معدلم بلای نوزده و نیم بودـ(معدل ترم دوم)ولی قبولم نکردن گفتن پدرت سرپرست خانواده است
      واما درمورد سوالات باید معدل ترم دومت بالای 18 باشه
      نه بابا اینجوری نیست. کلن بستکی به نمایندگی شهرت داره کخ سختگیر باشن یا نه؟
      من خودم عضو یه موسسه خیریه آموزشی بودم و از اونجا نامه ای بردم به کانون(نامه ای که خود کانون ساخته و میده به معتمدانش برای معرفی افراد دارای بضاعت مالی) و اونا قبولیدن و البته با بابام هم صحبت کردن و تازه نامه از مدیر مدرسه هم باید ببری بعدش.
      اینجوری هم نیست بابا نداشته باشی!!!! یا نون شب نداشته باشی!!!
      لا اقل ما اینجوری نبودیم و بضاعت مالی که داشتیم.
      شما هم نامه مدیر مدرسه و موسسه خیریه ای و ... ببر، حله و اگرم حل نشد، زنگ بزن به کانون تهران و شکایت کن.

معدل هم معدل پایانی آخرین کارنامت. حالا فک نکنم زیاد به معدل گیر بدن
      Medicine isn't Money anymore in Iran
      یه توضیح کوچیک در مورد رشته پزشکی عمومی

I am the BOSS, Sasha Banks
      I am the BEAST, Brock Lesnar
      I love the 12th Imam
      I wanna set free MINE

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ایا برای فرهنگیان هم تخفیف وجود داره .. چند درصده

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adib1379 نمایش پست ها
      ایا برای فرهنگیان هم تخفیف وجود داره .. چند درصده
      30 درصد هزینه فقط آزمون.یعنی مثلا هر آزمون موقع ثبت نام 20تومن میگیرن اما برای تخفیف هر آزمون رو 12 حساب میکنند!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط taker190 نمایش پست ها
      نه بابا اینجوری نیست. کلن بستکی به نمایندگی شهرت داره کخ سختگیر باشن یا نه؟
      من خودم عضو یه موسسه خیریه آموزشی بودم و از اونجا نامه ای بردم به کانون(نامه ای که خود کانون ساخته و میده به معتمدانش برای معرفی افراد دارای بضاعت مالی) و اونا قبولیدن و البته با بابام هم صحبت کردن و تازه نامه از مدیر مدرسه هم باید ببری بعدش.
      اینجوری هم نیست بابا نداشته باشی!!!! یا نون شب نداشته باشی!!!
      لا اقل ما اینجوری نبودیم و بضاعت مالی که داشتیم.
      شما هم نامه مدیر مدرسه و موسسه خیریه ای و ... ببر، حله و اگرم حل نشد، زنگ بزن به کانون تهران و شکایت کن.

معدل هم معدل پایانی آخرین کارنامت. حالا فک نکنم زیاد به معدل گیر بدن
      نمیدونم شاید به خاطر اینکه شما نامه از موسسه ی خیریه بردین ثبت نامتون کردن درمورد برگه های معتمدم آره اگه برگه ی معتمد ببرید قبولتون میکنم ولی من دروغ نگفتم به خدا عین همین جملات رو به من گفت گفت که باید سرپرست خانواده مادر باشه یا بضاعت مالی خیلی پایینی داشته باشی دیگه نمیدونم بضاعت مالی کم یعنیی چی؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

1-شرايط ثبت نام دانش آموزان متقاضي بورسيه:
      دانش آموزان متقاضي جديد بورسيه‌ي بنياد علمي آموزشي قلم‌چي در صورت دارا بودن شرايط ذيل مي توانند جهت مصاحبه و ثبت نام به مسئولين بورسيه‌ي شهرستان‌ها و مناطق تهران مراجعه کنند.
      الف-شرط معدل چهارم دبيرستان معدل سال گذشته بالاي 17دختران پنجم دبستان تا سوم دبيرستان معدل سال گذشته بالاي 17 دوم و سوم هنرستان معدل سال گذشته بالاي 16 چهارم دبيرستان معدل سال گذشته بالاي 17

پسران پنجم دبستان تا سوم دبيرستان معدل سال گذشته بالاي 17 دوم و سوم هنرستان معدل سال گذشته بالاي 16

براي دانش‌آموزان عضو کميته‌ي امداد در صورتي که معرفي‌نامه از طرف کميته ارائه دهند، از تمامي معدل‌هاي اعلام شده يک نمره کم مي شود (به عنوان مثال: دختر چهارم دبيرستان با معدل بالاي 17،در صورت ارائه‌ي نامه‌ي کميته امداد معدل بالاي 16 نيز پذيرفته مي شود).
      ب-محرز شدن بضاعت مالي ضعيف دانش آموزان متقاضي در مصاحبهج-متقاضيان فارغ التحصيل به عنوان بورسيه پذيرفته نخواهند شد.د-دانش آموزان متقاضي بورسيه پس از شرکت در آزمون هاي دوره اي (يک فصل از زمان ثبت نام )در صورت احراز 2 شرط (عدم غيبت و کسب تراز بالاي 5000) به عنوان بورسيه‌ي نوع اول پذيرفته خواهند شد و تا سقف معيني از طرف بنياد کتاب رايگان ودفتر برنامه ريزي دريافت خواهند کرد.
      2-اهداء کتاب به دانش آموزان بورسيه‌ي بنيادعلمي آموزشي قلم‌چي

دانش آموزان تاييد شده ي بورسيه نوع اول و دوم پس از شرکت در آزمون هاي دوره اي تا سقف معيني ( 4 الي 6 جلد) کتاب به صورت رايگان دريافت خواهد کرد.

3-بورسيه‌ي نوع دوم (کمک هزينه‌ي تحصيلي)

دانش آموزان بورسيه‌ي تاييد شده (نوع اول) در صورت دارا بودن 2شرط (تراز بالاي 6000 در آزمون هاي کانون و توان مالي ضعيف)از طريق مسئولين بورسيه جهت بررسي و تاييد به عنوان متقاضي بورسيه‌ي نوع دوم به دفتر مرکزي بورسيه تهران معرفي مي شوند.دانش آموزان بورسيه‌ي نوع دوم ،ماهيانه کمک هزينه‌ي تحصيلي به طور متوسط 300000ريال (30 هزار تومان) تا 500000 ريال (50 هزارتومان) براساس وضعيت درسي دريافت خواهند کرد.4-بورسيه نوع سوم ( بورسيه فقط کتاب )
      دانش آموزان با شرايط مالي ضعيف که شامل شرايط معدل اعلام شده نمي شوند به عنوان دانش آموز بورسيه ي نوع سوم محسوب مي شوند که فقط از خدمات کتاب و بسته ي آموزشي (تا سقف 50 هزارتومان) استفاده خواهند کرد .

5-ثبت نام دانش‌آموزان استثنايي(ناشنوا-نابينا-معلول جسمي- حرکتي و..........)

الف-دانش‌آموزان استثنايي بايد معرفي نامه‌اي از طرف سازمان استثنايي شهر خود داشته باشند و اين نامه بايد ضميمه‌ي پرونده‌ي دانش‌آموز باشد.ب-دانش‌آموزان استثنايي شرط معدل و شرط تراز ندارند و با هر معدلي مي توانند ثبت نام کنند.6-روش هاي معرفي دانش آموزان بورسيه
      - - معرفي اداره آموزش و پرورش
      - - مديران و دبيران مداري
      - - مراکز و موسسات خيريه
      - - سازمان بهزيستي و استثنايي کشور
      - - کميته امداد
      - معتمدين بورسيه : افرادي مورد اعتماد بنياد علمي آموزشي قلم چي مي باشند که در شناساندن و معرفي دانش آموزان بي بضاعت موثر هستند .

براي کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد با شماره تلفن هاي زير تماس بگيريد:
      021-6463 شماره دفتر بنياد قلم چي تهران
      با داخلي هاي زير تماس بگيريد :

استان آذربايجان شرقي و غربي ، ارديبل و زنجان
      خانم اخگري
      داخلي 229
      استان لرستان ، چهار محال بختياري ، اصفهان ويزد خانم جابري داخلي 234
      استان خوزستان ، ايلام ، کرمانشاه و کردستان خانم صديقي داخلي 232
      استان بوشهر ، فارس ، هرمزگان و کهگيلويه و بويراحمد خانم عابدي داخلي 128
      استان خراسان رضوي ، شمالي و جنوبي ، کرمان ، سيستان و بلوچستان خانم خزايي داخلي 125
      استان گلستان ، گيلان ومازندران خانم نصيري داخلي 231
      شهرستان هاي استان تهران ، قم ، مرکزي ، همدان و سمنان خانم جعفريان داخلي 203
      شهر تهران خانم اميرحسيني داخلي 216

با دلام*_*

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)