خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

حقيقتا از بين اين همه منابع و كتاب هاي رنگارنگ چند درصد از هر كتاب استفاده كردين ؟

اين همه منبع و اين همه كلاس پس چرا همه موفق نمي شن همه فقط ذوق خريد كتاب داريم يا جزوه بعد 5 صفحه مي خونيم باز نتيجه نميگيريم دنبال منبع بعدي ؟ اشكال از ماست يا كتاب ؟ افرادي هم هستن با كمترين هزينه دو رقمي مي يارن..........بياين بگين از كتاب هاي قفسه كتاب كدوم كتاب رو كامل زدين كدوم رو برا ويترين گذاشتين؟............

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط safer1 نمایش پست ها
      اين همه منبع و اين همه كلاس پس چرا همه موفق نمي شن همه فقط ذوق خريد كتاب داريم يا جزوه بعد 5 صفحه مي خونيم باز نتيجه نميگيريم دنبال منبع بعدي ؟ اشكال از ماست يا كتاب ؟ افرادي هم هستن با كمترين هزينه دو رقمي مي يارن..........بياين بگين از كتاب هاي قفسه كتاب كدوم كتاب رو كامل زدين كدوم رو برا ويترين گذاشتين؟............
      من فقط زبان فارسی الگو رو درست کار نمای کردم .که اونم عوض کردم مهر و ماه خریدم چون واقعا بی مصرف بود..بقیه رو خیلی خوب دارم پیش میرم ..شاید اول سرعت کم باشه ولی شتاب زیاد میشه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باریکلا کاشکی میشد اینو به همه گفت
      من گسسته خوشخوانو کامل زدم تستاشو اما بعد از کنکور !!!
      میدونی تو فیلم ایپ میگه که مهم نیست از چه سبکی استفاده میکنی تفاوت تو آدمیه که از اونا استفاده میکنه
      اینجا ام همینه 90 درصد کتابا دقیقا عین همن و هیچکدومشون معجزه نمیکنن تفاوت تو آدماست
      با این حال میبینیم که بعضیا دنبال کتابا و رمزای رتبه های اولن فکر میکنن اونا یه کتاب کمیاب دارن که به هیچ کس نمیگن (خودمم قبلا همینجوری بودما)
      اما حقیقت اینه که فقط باید بخونی رمزی که هست اینه.
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم منبعام تقریبا میشه گفت زیاده ولی یکیشو واسه تست اولیه و درسنامه میزارم بقیه رو اولویت بندی میکنم دیگه هر روز بر اساس اولویت میام پایین و تستاشونو تو بازه های مختلف میزنم .. تست کم میاد حتی بعضی وقتا میبینیم تستی نی که نزده باشم حالا میشینم کم کم مرورشون میکنم ببینم چی چیا کردم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن