خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 18 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 259
    1. Top | #31
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sn912sajjad نمایش پست ها
      آره مسلما همینطوره....
      بالاخره آدمی زاد بی نهایت طلبه .....
      شاید منم اگه توفیق پیدا کردم به 5-6 میلیارد رسیدم طمع کردم واسه بیشتر....
      البته قبل از پول سلامتی و عاقبت ب خیری رو از خدا میخام
      همه اولش همین رو میگن..دعا میکنم که تا آخر همینجوری بمونیم

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آها ینی شما میگین 5-6 میلیارد کمه؟؟؟
      دوست عزیز 5-6 میلیارد در تهران توی محله نسبتا خوب نمیشه یک خونه معمولی 400-500 متری خرید باهاش. یعنی اصلا نمیشه!
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

3. Top | #33
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      انسان آرزوهاش تموم نمیشه و 100 میلیارد هم کمشه.اول آرزمون از توپ چهل تیکه خریدن شروع شد کم کم شد گوشی و کامپیوتر و لپ تاپ بعد میشه ماشین بعد یه آپارتمان نقلی 40 متری که از خودت باشه بعد یه ویلای بزرگ!کم کم میره میرسه هواپییما شخصی و جزیره شخصی
      دوست عزیز 5-6 میلیارد در تهران توی محله نسبتا خوب نمیشه یک خونه معمولی 400-500 متری خرید باهاش. یعنی اصلا نمیشه!
      اون خونه برای شما معمولی حساب میشه برای خیلی ها آرزویی دست نیافتنی.ما که تو شهرستانیم و خونه ها ارزونه همچین خونه ای نداریم!البته توقع داشتنش رو هم نداریم.
      ویرایش توسط sajjaad1 : 11 مرداد 1394 در ساعت 01:48

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dynamic نمایش پست ها
      مگه جنگه 400-500 متر تو تهران؟
      95 درصد خونه ها در تهران زیر 120 متر هستش
      محله هایی هم که شما دارید میگید خیلی خوب حساب میشن متری 12 میلیون حدودا!
      با 600 میلیون یه خونه نوساز 100 متری میشه تو یه محله نسبتا خوب خرید!

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم خیلی مشکل داشتم با چندتا پزشک و یه دندانپزشکو داروساز حرف زدم گفتن داروسازی بهتره ولی خب اخرم بخاطر علاقم زدم پزشکی ولی هرلحظه یه تصمیم میگیرم.....کاش میشد حداقل 3 ماه میذاشتن بریم دانشگاه درباره این رشته ها درست بفهمیم بعد انتخاب کنیم
      .. نميدانم پس از مرگم چه خواهد شد ... نميخواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم چه خواهد ساخت ... ولي بسيار مشتاقم ... که از خاک گلويم سوتکي سازد ... گلويم سوتکي باشد به دست کودکي گستاخ و بازيگوش ... تا که پي در پي دم گرم خويش را بر گلويم سخت بفشارد .... و سراب خفتگان خفته را آشفته تر سازد ... تا بدين سان بشکند دائم سکوت مرگبارم را ...

6. Top | #36
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina75 نمایش پست ها
      منم خیلی مشکل داشتم با چندتا پزشک و یه دندانپزشکو داروساز حرف زدم گفتن داروسازی بهتره ولی خب اخرم بخاطر علاقم زدم پزشکی ولی هرلحظه یه تصمیم میگیرم.....کاش میشد حداقل 3 ماه میذاشتن بریم دانشگاه درباره این رشته ها درست بفهمیم بعد انتخاب کنیم
      اینکه بخاطر علاقه انتخاب کردید نه حرف مردم خیلی خوبه

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      اینکه بخاطر علاقه انتخاب کردید نه حرف مردم خیلی خوبه
      تا دوشنبه سر علاقم بمونم خیلیه...........هرلحظه میرم واسه ویرایش دوباره پشیمون میشم
      .. نميدانم پس از مرگم چه خواهد شد ... نميخواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم چه خواهد ساخت ... ولي بسيار مشتاقم ... که از خاک گلويم سوتکي سازد ... گلويم سوتکي باشد به دست کودکي گستاخ و بازيگوش ... تا که پي در پي دم گرم خويش را بر گلويم سخت بفشارد .... و سراب خفتگان خفته را آشفته تر سازد ... تا بدين سان بشکند دائم سکوت مرگبارم را ...

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mina75 نمایش پست ها
      تا دوشنبه سر علاقم بمونم خیلیه...........هرلحظه میرم واسه ویرایش دوباره پشیمون میشم
      لا مصب همه اطلاعاتم دست مامان بابامه! خودشون میرن عوض میکنن!
      هی هم دارن تکرار میکنن جای دارو پزشکی رو بزن!

9. Top | #39

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دقیقا!
      منم تعجب کردم!!!
      آقا ما تو شهرستان به زور یه خونه 220 متری داریم.... راضی هم هستیم..... تازه تمیز کردنشم خیلی سخته!!!!

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      مهندسی معدن؟ سریع بیاتو عزیز

کسی نیست جواب بده ؟؟
      پی خوشبختی میگردیم میون کاغد و آهن و تک و تنها!

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      دقیقا!
      منم تعجب کردم!!!
      آقا ما تو شهرستان به زور یه خونه 220 متری داریم.... راضی هم هستیم..... تازه تمیز کردنشم خیلی سخته!!!!
      تهران اگه 100 متر بیشتر داشته باشی یارانت قطع میشه!(الکیه! الان پلیس فتا نیاد منو بگیره!)
      ر.ا:پزشکای متخصص اگه در تهران بتونن در یه جای خوب مطب بزنن درامد غیر قابل شمارشی خواهند داشت!!!

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      والا این محله زیر متری 40-45 خونه نیست اصلا!!! 120 متری هم کلا اینجا نیست متراژها بزرگن.
      ببخشید ما یک خانواده 5 نفره چطوری توی 120 متر میشه زندگی کنیم اون وقت؟ 400 متر خونه بزرگه؟؟؟ خونه هست فضای سبزش فقط 1000 متره. انقلاب گندترین جاهاش متری 5-6 تومن اون وقت جای خوب متری 12 تومن؟ اینا رو از کجا میاری ؟ شهرک غرب متری 12 تومن؟ فرشته متری 12؟ زعفرانیه متری 12؟ والا من اگه چنین موردی سراغ داشتی بگو همین الان در همین وقت شب میگم برات کارت به کارت کنن ازت میخرن!

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دقیقا!
      منم تعجب کردم!!!
      به قول ابوی بنده اگر بنا بر اونجور زندگی کردن در تهران بود انسان همون کوره دهات ها زندگی کنه بهتره! سطح زندگی در تهران برای خیلیها پایینه . این دسوتمون درست میگه من در مورد شرایط خودم صحبت کردم.
      خب مگه آدم خودش خونه تمیز میکنه؟ من مادرم صبح تا شب دانشگاهه. اصلا نمیرسه بخواد تمیز کنه! کسی میاد کارها رو انجام میده یه حقوقی هم سربرج داده میشه بهش. در حد 800-900 تومن. کمه ولی زندگی اون بنده خدا رو میچرخونه.
      دوست عزیز جاهای متوسط به بالای تهران متراژها بزرگن چون افرادی که میخرن تواناییشو دارن قیمتها هم بالا. این دوستمون در باره اقشار متوسط به پایین که طیف اکثریت تهران رو تشکیل میدن این صحبت رو کرد.

14. Top | #44

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به قول ابوی بنده اگر بنا بر اونجور زندگی کردن در تهران بود انسان همون کوره دهات ها زندگی کنه بهتره! سطح زندگی در تهران برای خیلیها پایینه . این دسوتمون درست میگه من در مورد شرایط خودم صحبت کردم.
      خب مگه آدم خودش خونه تمیز میکنه؟ من مادرم صبح تا شب دانشگاهه. اصلا نمیرسه بخواد تمیز کنه! کسی میاد کارها رو انجام میده یه حقوقی هم سربرج داده میشه بهش. در حد 800-900 تومن. کمه ولی زندگی اون بنده خدا رو میچرخونه.
      دوست عزیز جاهای متوسط به بالای تهران متراژها بزرگن چون افرادی که میخرن تواناییشو دارن قیمتها هم بالا. این دوستمون در باره اقشار متوسط به پایین که طیف اکثریت تهران رو تشکیل میدن این صحبت رو کرد.
      خب............ از پستامون ملومه که دیدمون کلا فرق داره............
      تعریفامون از درآمد بالا و خونه خوب و اینا کلا فرق داره...........
      در کل ایشالا هممون اول سلامت باشیم و عاقبت بخیر و بعد به آرزوهامون و پول زیاد برسیم
      بگو آمین مومن

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      چه بحثی هست شما میکنید؟
      من هم دوست دارم هزار متر خونه داشته باشم اونم طبقه 30 برج توی فرشته اما اگه هدفم این باشه وقتی بهش میرسم باید 1000 متر را بکنم 1500 متر و خیابون فرشته را بکنم منهتن و همین منوال
      به نظر من آرزو و هدف باید سیری ناپذیر باشه یعنی هیچوقت تلاش رسیدن به اون قطع نشه مگر لحظه مرگ
      البته نظر من این بود و هر فردی نظراتش هم برای خودش و هم برای دیگران محترمه

Sent from my LG G3
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

صفحه 3 از 18 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)