خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 32 از 32
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bita75 نمایش پست ها
      سلام
      از نظر محاسبات تراز و 25 درصد تاثیر و اینجور چیزا نگفتم.چون تاثیر آزمون کنکور به معدل سه به یک هست و از نظر عددی حتما شدنیه.
      از نظر روحیه منظورم بود. توی همین یه سالی که اینجا میومدم اکثر بچه هایی که از تاثیر معدل گلایه داشتن اصلا اهل درس نبودن. فکر میکردن خیلی درسخونن!
      شما توی پروفایلتون نوشتین لیسانس دارین.پس موقع دیپلم شما تاثیر مستقیم مطرح نبود.اما موقعی که من دیپلم میگرفتم بهمون گفته بودن تاثیر معدل جدیه.
      ولی همکلاسامو میدیدم با بیخیالی میگفتن اینو بیخیال سال کنکور میترکونیم. ودقیقا همون آدما سال کنکور رتبه نجومی آوردن.بعدش گفتن یه سال میمونیم حتما پزشکی میاریم.
      و الان میخوان یه رشته نه چندان خوب برن. من از این جور موارد زیاد دیدم و اصولا حرفاشون رو جدی نمیگیرم.
      من آدمی نیستم که جایی که نظرمو نپرسیدن حرف بزنم. ولی همون طور که میبینین سوال به صراحت نظر بنده رو درباره تاثیر معدل میخواست.
      حق با شماست باید قید میکردم اکثر موارد این طوری هستن.همون طور که گفتین شما مثال نقض حرف بنده هستین.
      موفق باشید

پ ن :شما همونی نیستین که گفتین تاحالا چندین کارنامه دیدین و برای من تخمین زدین رتبه 750 منطقه3؟ و برای خودتون تخمین زدین 140؟
      خیلی ممنون که نظرتون رو عوض کردین.
      بله.البته فکر کنم گفتم 600! اره دیگه معدل خیلی تاثیر داره منم گفتم که از معدل ضربه خوردم.
      همین جاهم میخوام به همه اونایی که معدل پایین دارن بگم برن دیپلم دوم بگیرن! این فرصت رو از دست ندین

برای شما هم آرزوی موفقیت دارم
      ویرایش توسط m.a_935267 : 13 مرداد 1394 در ساعت 11:37

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تبریک خانوم دکتر!!!امیدوارم در مراحل بعدی هم موفق و موید باشید...

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن