خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط simin11 نمایش پست ها
      ولی وقتی زده نوع گزینش کشوری حتما رتبه کشوری ملاکه دیگه!پس نوع گزینش کشوری یعنی چی؟؟؟
      اگه به رتبه کشوری بود که دیگه تا رتبه یک تا صد سهمیه فقط میشد قبول بشه
      مشاور

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      الان که کشوری شده یعنی اینجوری محاسبه میشه که نسبت شرکت کنندگان هر یک از سهمیه مناطق به تعداد کل شرکت کنندگان هست و بومی بودن یا نبودن از بین رفته
      قانونی که زمان احمدی نژاد بود
      به به پس برگشتن به قانون های دولت قبل!!!
      خب این به این معنی نیست که اگه من که اهوازم بزنم پزشکی جندی شاپور و یکی دیگه مثلا تهرانه هم بزنه جندی شاپور من که قبلا بومی بودم دیگه برتری نسبت به اون ندارم و هرکدوم رتبه کشوریش بهتره قبول میشه؟!

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به به پس برگشتن به قانون های دولت قبل!!!
      خب این به این معنی نیست که اگه من که اهوازم بزنم پزشکی جندی شاپور و یکی دیگه مثلا تهرانه هم بزنه جندی شاپور من که قبلا بومی بودم دیگه برتری نسبت به اون ندارم و هرکدوم رتبه کشوریش بهتره قبول میشه؟!
      یه سری سهمیه دادن به بومی ها فقط که هر شهر یه تعداد از همشهری های خودش رو برداره این جای اون قانون قبل رو گرفته
      مشاور

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ولی وقتی زده نوع گزینش کشوری حتما رتبه کشوری ملاکه دیگه!پس نوع گزینش کشوری یعنی چی؟؟؟
      معنیش اینه مثلا کسی که شهرستانیه با کسی که بومی تهرانه برا قبولی در شهر تهران شانسشون برابره و فقط رتبه منطقشون ملاکه. اگر بومی گزینی بود مثلا تو یه رشته خاص تهرانی با رتبه ۵۰۰ منطقه دو قبول میشد شهرستانی با رتبه ۴۰۰ منطقه ۲ قبول نمیشد.
      اتفاقا قانون خوبیه. بومی گزینی هم از شاهکارهای «ان مرد رفته» بود
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kahkoo نمایش پست ها
      عزیزان لطفاً دفترچه راهنما رو درست مطالعه کنید و قانون من در آوردی درست نکنید ! این که پزشکی و دندون پزشکی و داروسازی گزینش کشوری شده فقط به این معنیه که دیگه بومی گزینی و گزینش ناحیه ای وجود نداره ولی سهمیه مناطق و ایثارگران همچنان به قوت خودش پایداره !!
      قانون من درآوردی؟!من فقط سوال پرسیدم.جوابم رو هم گرفتم.نیازی به زحمت شما بابت تایپ نبود دوست عزیز!!!!!

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط افق نمایش پست ها
      سلام دوستان
      امسال شهرما از منطقه 2به منطقه3 تغییر کرد
      حالا به نظرتون این به نفع منه که قراره سال 95 کنکوربدم یا به ضررمه؟
      بعضی از دوستانم می گفتن این تغییر منطقه خیلی برا ما ضرر کرده
      سردرگم شدم.

خواهشا اگه می تونیید راهنمایی ام کنید.
      سلام شهرما هم منطقه ۳ شده!!بنظرم اگه منطقه ای بردارن به ضررمون میشه چون تعداد افراد منطقه ۳ بالا میره و اینکه شهریایی ر اضافه کردن که دانش آموزای نسبتا خوبی داره رقابت سختتر میشه اما اگه کشوری باشه همون آشه و همون کاسس!
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به به پس برگشتن به قانون های دولت قبل!!!خب این به این معنی نیست که اگه من که اهوازم بزنم پزشکی جندی شاپور و یکی دیگه مثلا تهرانه هم بزنه جندی شاپور من که قبلا بومی بودم دیگه برتری نسبت به اون ندارم و هرکدوم رتبه کشوریش بهتره قبول میشه؟!
      قسمت اول حرفتون درسته. تهرانی با شما شانسش برابره
      قسمت دوم اشتباهه. ملاک رتبه منطقه است
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

8. Top | #23
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      معنیش اینه مثلا کسی که شهرستانیه با کسی که بومی تهرانه برا قبولی در شهر تهران شانسشون برابره و فقط رتبه منطقشون ملاکه. اگر بومی گزینی بود مثلا تو یه رشته خاص تهرانی با رتبه ۵۰۰ منطقه دو قبول میشد شهرستانی با رتبه ۴۰۰ منطقه ۲ قبول نمیشد.
      اتفاقا قانون خوبیه. بومی گزینی هم از شاهکارهای «ان مرد رفته» بود
      اینجوری که بد شد!
      من که منطقه 2 رتبم شده 217 و 460 کشور حالا یه نفر از منطقه 3 هم شده 200 و مثلا 800 کشور چون رتبه منطقه اون عددش پایینتره اون قبول میشه من نمیشم؟!

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اینجوری که بد شد!من که منطقه 2 رتبم شده 217 و 460 کشور حالا یه نفر از منطقه 3 هم شده 200 و مثلا 800 کشور چون رتبه منطقه اون عددش پایینتره اون قبول میشه من نمیشم؟!
      نه. منطقه دو ایها با منطقه سه ایها رقابت نمیکنن....ببینید مثل قبله چیزی عوض نشده.فقط الان کسی که بومیه برا قبول شدن تو شهر خودش با کسی که غیر بومیه اون شهره شانسشون برابره و بومی بودن تاثیر نداره
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      سلام شهرما هم منطقه ۳ شده!!بنظرم اگه منطقه ای بردارن به ضررمون میشه چون تعداد افراد منطقه ۳ بالا میره و اینکه شهریایی ر اضافه کردن که دانش آموزای نسبتا خوبی داره رقابت سختتر میشه اما اگه کشوری باشه همون آشه و همون کاسس!
      پذیرش منطقه ای نداشتیم. پذیرش بومی بود که ربطی به منطقه نداره. اگه پذیرش بومی رو بردارن به نظرم خوبه
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

11. Top | #26
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نه. منطقه دو ایها با منطقه سه ایها رقابت نمیکنن....ببینید مثل قبله چیزی عوض نشده.فقط الان کسی که بومیه برا قبول شدن تو شهر خودش با کسی که غیر بومیه اون شهره شانسشون برابره و بومی بودن تاثیر نداره
      خب یه سوال پیش میاد!
      خوزستان توی شهراش هم منطقه 2 داره هم منطقه 3!
      فرض کنید یه جای خالی واسه پزشکی ایران مونده!!!
      هم من میزنم اینو هم اون که منطقه 3.رتبه منطقه من شده 217 و اون شده 200!کدوممونو قبول میکنن؟؟؟با توجه به اینکه رتبه کشوری من بهتره و فقط رقابت بالاتر توی سهمیه منطقه 2 باعث شده رتبه سهمیه من بالاتر بشه ولی کشوری من بهتره.

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب یه سوال پیش میاد!
      خوزستان توی شهراش هم منطقه 2 داره هم منطقه 3!
      فرض کنید یه جای خالی واسه پزشکی ایران مونده!!!
      هم من میزنم اینو هم اون که منطقه 3.رتبه منطقه من شده 217 و اون شده 200!کدوممونو قبول میکنن؟؟؟با توجه به اینکه رتبه کشوری من بهتره و فقط رقابت بالاتر توی سهمیه منطقه 2 باعث شده رتبه سهمیه من بالاتر بشه ولی کشوری من بهتره.
      فرض کنید پزشکی ایران ۲۰۰ نفر برمیداره. خب همون اول مشخص میشه از هر منطقه چند نفر برمیدارن. مثلا ۸۰ نفر منطقه ۲ و ۸۰ نفر از منطقه ۱ و ۴۰ نفر از منطقه ۳.

حالا فرض کنید یه نفر تو خوزستان رتبه اش میشه ۲۰۰ یکی دیگه هم تو تهران میشه ۱۵۰ اگه اینا هردو یه منطقه باشن مثلا منطقه ۲ خب اونموقه خوزستانیه چون بومیه با اینکه رتبه منطقه اش بدتره ولی شانسش برا دانشگاه خوزستان بالاتره. اگه اینا از یه منطقه نباشن مثلا یکی منطقه دو یکی هم سه. اصلا ربطی به هم ندارن و رقابتی باهم ندارن

پس این یه جای خالی که گفتین باید ببینید برا منطقه یک هستش یا دو یا سه؟ از همون منطقه بر اساس رتبه منطقه برمیدارن
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند
      ویرایش توسط sepanta1990 : 01 مرداد 1394 در ساعت 20:03

13. Top | #28
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      فرض کنید پزشکی ایران ۲۰۰ نفر برمیداره. خب همون اول مشخص میشه از هر منطقه چند نفر برمیدارن. مثلا ۸۰ نفر منطقه ۲ و ۸۰ نفر از منطقه ۱ و ۴۰ نفر از منطقه ۳.

حالا فرض کنید یه نفر تو خوزستان رتبه اش میشه ۲۰۰ یکی دیگه هم تو تهران میشه ۱۵۰ اگه اینا هردو یه منطقه باشن مثلا منطقه ۲ خب اونموقه خوزستانیه چون بومیه با اینکه رتبه منطقه اش بدتره ولی شانسش برا دانشگاه خوزستان بالاتره. اگه اینا از یه منطقه نباشن مثلا یکی منطقه دو یکی هم سه. اصلا ربطی به هم ندارن و رقابتی باهم ندارن

پس این یه جای خالی که گفتین باید ببینید برا منطقه یک هستش یا دو یا سه؟ از همون منطقه بر اساس رتبه منطقه برمیدارن
      چقد بد!

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چقد بد!
      کجاش بده؟
      زندگی برای خردمند رویاست

یک بازی برای احمق

یک کمدی برای ثروتمند

و یک تراژدی برای مستمند

15. Top | #30
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بده دیگه.اینکه یه ظرفیت از پیش تعیین شده ای هست که باید پر بشه به هر قیمت و با هر رتبه کشوری.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)