خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دوستان باتجربه لطفا کمک کنن، رفتن یا ماندن؟!

سلام خدمت همه دوستان، من تازه در این انجمن عضو شدم.
      رشتم ریاضی، رتبم 23000 منطقه دو. معدل کتبی سوم : 14.49، معدل دیپلم : 18.55
      من تا همین سوم دبیرستان معدلم از 19 پایین نیومده بود، تا اینکه از آخرای سال سوم افت تحصیلیم شروع شد و باعث شد معدلم بیاد پایین و کنکورمم خراب کنم. دوران تحصیل همه فکر میکردن دانشگاه شریف و فلان رو شاخمه . اما این آخر گند زدم، اصلا یجورایی دیگه میل به درس نداشتم، کتابخونه همیشه میرفتم اما خوابم میبرد با اینکه خوابم نمیومد. شاید بخاطر اینه که علاقه اصلی من تاریخ بود نه ریاضی اما بخاطر معدل بالا و وضعیت افتضاح شغلی تاریخ و به توصیه همه مشاورا و رتبه یک دکتری تاریخ اومدم ریاضی تا یه شغل خوب پیدا کنم و درکنارش تاریخ هم بخونم، البته عوامل دیگه ای هم بودن مثله استفاده زیاد از اینترنت و دوستانی که درس نخون و بی انگیزه بودن، بگذریم.
      از منطقه محروم هم هستم، بنابراین شغل خیلی مهمه و اینکه آزاد نمیتونم برم ، با این رتبه نه دانشگاه دولتی قبول میشم نه رشته درست و حسابی.
      با این اوصاف، یه سال دیگه بمونم یا برم؟ شبانه اگه انتخاب رشته کنم و نرم منع نداره مثله روزانه واسه کنکور سال بعد؟ چیکار کنم انگار دنیا داره رو سرم خراب میشه
      ببخشید اگه سرتونو درد آوردم
      ویرایش توسط Mohammadgw : 31 تیر 1394 در ساعت 23:05

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان خواهشا کمک کنید

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه سال اول هستش ک کنکور دادی و واقعا این روحیه رو تو خودت میبینی ک بشینی عین بچه ی ادم درس بخونی بهتره ی سال بمونی.
      چون الان دیگه همه دانشجو میشن.دانشجو شدن دیگه مهم نیس مهم رشته و بازار کاره.
      اگه پشت کار داری بشین بخون وگرنه وضعت احتمالا بدتر از اینم میتونه بشه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این 2 3 روز خیلیا این سوالو پرسیدن و ما هم جوابشونو دادیم اگه بتونی بری بخونی چی گفتیم بهتره.
      درصدات چنده؟
      خلاصه ی حرف من رو نفر بالایی زدن.باید با پشت کار قوی بمونی اگه بخوای مثل امسال کنی اصلا فایده نداره.چون یه سری تازه نفس و با انگیزه دارن از الان آماده میشن.
      یه مشاور بود میگفت یا باید در حال درس خوندن باشی یا خواب باشی.غیر از این 2تا کار دیگه ی نباید بکنی.
      ببین اگه میتونی اینجوری باشی بمون.
      بنظر من باید میرفتی دنبال علاقت که تاریخ بود.هرکی رفته دنبال علاقش هرچند که چیز ساده ای باشه آخرش موفق میشه و راضی و خوشحال.
      سوالی داشتی بپرس
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون دوستان میدونم تاپیک مشابه هست اما شرایط فرق میکنه ، درصدام :
      ادبیات 24
      عربی 5.4
      دینی 46.7
      زبان 34.7
      ریاضی 5.6
      فیزیک 9.7
      شیمی 0.9-
      اینم بگم فیزیک و دینیو فقط دو هفته مونده به کنکور خوندم! الباقی درسارم بعد عید خوندم بدون تست زدن (باورتون میشه؟)
      راستی اینم درصد دوستمه
      ا 12
      ع 18.7
      د 38.7
      ز 4
      ر 12.4
      ف 3
      ش 12.4
      میبینید که من عمومیام بعلاوه فیزیکم از دوستم بیشتر شده، معدلشم یک نمره از من بیشتره اما رتبه اون 15000 شده، واقعا این اختلاف 8000 تایی تو رتبه واسه چیه ‌‌!!!؟
      راستی تو کنکور ساله بعد تاثیر معدل طبیعتا بیشتر میشه منم که معدلم متوسطه میترسم رتبه مو بیشتر از امسال خراب کنه، حرف شمام درسته میترسم وسط راه ببرم و الکی یه سال عقب بیفتم، الان دیگه از همه چی زده شدم بنظرم بتونم بخونم.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست گلم منظورم این نبود که چرا سوال بقیه رو پرسیدی.چون شرایط هرکس فرق داره.
      منظورم اینه که واسه بقیه شاید مفصلتر توضیح دادیم و اینکه نظرات تکمیل کننده ی هم بودن شاید نکته ای بدردت بخوره.
      تفاوت اینقد رتبه در اول بخاطر ریاضیه که بیشتر زده و بخاطر شیمی که تو منفی زدی.
      اگه تلاشتو کنی و درصدات بالا شه نگران معدلت نباش.
      عمومیات وضعیت ادبیات و زبان و دینیت میشه گفت خوبه و میشه رشدش داد اما عربی یکم تلاش بیشتری میخواد.
      تخصصیات خیلی کار میخواد چون حداقل تا 40 50 باید بیاریشون بالا.
      نباید اشتباهاتی که امسال کردیو باز انجام بدی.
      اگه باز سوالی داشتی یا من از قلم انداختم حتما بپرس
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      به علاقت و تواناییت نگاه کن البته باید پشتکار هم داشته باشی اما توانایی و علاقه حرف اول رو میزنه
      موفق باشی
      بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مسیح نمایش پست ها
      دوست گلم منظورم این نبود که چرا سوال بقیه رو پرسیدی.چون شرایط هرکس فرق داره.
      منظورم اینه که واسه بقیه شاید مفصلتر توضیح دادیم و اینکه نظرات تکمیل کننده ی هم بودن شاید نکته ای بدردت بخوره.
      تفاوت اینقد رتبه در اول بخاطر ریاضیه که بیشتر زده و بخاطر شیمی که تو منفی زدی.
      اگه تلاشتو کنی و درصدات بالا شه نگران معدلت نباش.
      عمومیات وضعیت ادبیات و زبان و دینیت میشه گفت خوبه و میشه رشدش داد اما عربی یکم تلاش بیشتری میخواد.
      تخصصیات خیلی کار میخواد چون حداقل تا 40 50 باید بیاریشون بالا.
      نباید اشتباهاتی که امسال کردیو باز انجام بدی.
      اگه باز سوالی داشتی یا من از قلم انداختم حتما بپرس
      عمومیا مشکلی ندارم واسه پیشرفت، عربیم کم زدم بخاطر سختیش بود همین رفیقم خدای عربی بود مثلا 18 درصد تونست بزنه! اما تخصصیا رو خیلی میترسم، علی الخصوص شیمیو که انقدر سخت کردن بعید میدونم پنجاه درصد دیگه بشه زد، همین امسالم من شیمی از بقیه تخصصی ها بیشتر خونده بودم اما آخرش منفی دراومد! (دو تا سوال شک داشتم درسته رو نزدم اشتباهه رو زدم منفی دراومد! ریاضیم چند تا سوال گذاشته بودم واسه آخر دیگه وقت نشد برگردم)
      دوستان کسی از شهریه دانشگاه های آزاد تهران خبر داره ‌‌؟
      تو انتخاب رشته کانون و گزینه دو با این رتبه واسم هیچ رشته مهندسی در هیچ دانشگاه دولتی پیدا نشد، بنابراین یا باید برم آزاد یا بمونم سال بعد.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadgw نمایش پست ها
      من تا همین سوم دبیرستان معدلم از 19 پایین نیومده بود، تا اینکه از آخرای سال سوم افت تحصیلیم شروع شد و باعث شد معدلم بیاد پایین و کنکورمم خراب کنم. دوران تحصیل همه فکر میکردن دانشگاه شریف و فلان رو شاخمه . اما این آخر گند زدم، اصلا یجورایی دیگه میل به درس نداشتم، کتابخونه همیشه میرفتم اما خوابم میبرد با اینکه خوابم نمیومد. شاید بخاطر اینه که علاقه اصلی من تاریخ بود نه ریاضی اما بخاطر معدل بالا و وضعیت افتضاح شغلی تاریخ و به توصیه همه مشاورا و رتبه یک دکتری تاریخ اومدم ریاضی تا یه شغل خوب پیدا کنم و درکنارش تاریخ هم بخونم، البته عوامل دیگه ای هم بودن مثله استفاده زیاد از اینترنت و دوستانی که درس نخون و بی انگیزه بودن، بگذریم.
      از منطقه محروم هم هستم، بنابراین شغل خیلی مهمه و اینکه آزاد نمیتونم برم ، با این رتبه نه دانشگاه دولتی قبول میشم نه رشته درست و حسابی.
      با این اوصاف، یه سال دیگه بمونم یا برم؟ شبانه اگه انتخاب رشته کنم و نرم منع نداره مثله روزانه واسه کنکور سال بعد؟ چیکار کنم انگار دنیا داره رو سرم خراب میشه
      داداش بمون ولی کارایی رو که پارسال انجام دادیو بیخیال شون شوو خوب بخون
      پاسخ به سوالات سربازی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از شدن که میشه.
      اما اگه رفتی دیگه نمیتونی برگردی پس باید تا آخرش جا نزنی و با انرژی الان و پشتکار بری تا نتیجه بگیری.

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز سال دیگه تاثیر معدل 35درصد هست و مسلما شرایط تو سخت تر خاهد شد
      هرچی امسال در اومدی به نظرمن برو من یه سال موندم جای اینکه رتبم پائین تر بیاد 5000تا بالاتر رفته البته برعکس اینم ممکنه اتفاق بیوفته ..بستگی به خود ادم داره....ولی اگه من بودم حتما میرفتم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا منم از خدامه برم فقط مشکل اینجاست هیچ دانشگاه دولتی رشته مهندسی قبول نمیشم، نظر شما درباره پیام نور چیه؟ اطلاعات خاصی ندارم فقط میدونم که بدرد نمیخوره! غیر انتفاعیام که هیچ وضعشون از همه خراب تره

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان گل بالاخره دارم به نتیجه هایی میرسم! دانشگاه بو علی همدان پارسال با 17000 عمران برداشته! دانشگاهای دولتیو میزنم قبول شدم که هیچ قبول نشدم نمیرم، فقط اگه قبول نشدم منع که نداره؟
      هم چنین اگه دولتی قبول نشدم میخوام برم غیر انتفاعی های خوب مثله علم و فرهنگ تهران یا علم فرهنگ شمال آمل یا اصفهان، نظرتون چیه ؟ اینا بدرد بخورای غیر انتفاعی هستن، نزدیکم هستن، از آزاد خرجشون کمتره. غیر انتفاعیا خوابگاه دارن یا نه؟
      الان موندم بین رشته ها، عمران، مکانیک، آی تی یا صنایع!

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان گل بالاخره دارم به نتیجه هایی میرسم! دانشگاه بو علی همدان پارسال با 17000 عمران برداشته! دانشگاهای دولتیو میزنم قبول شدم که هیچ قبول نشدم نمیرم، فقط اگه قبول نشدم منع که نداره؟
      هم چنین اگه دولتی قبول نشدم میخوام برم غیر انتفاعی های خوب مثله علم و فرهنگ تهران یا علم فرهنگ شمال آمل یا اصفهان، نظرتون چیه ؟ اینا بدرد بخورای غیر انتفاعی هستن، نزدیکم هستن، از آزاد خرجشون کمتره. غیر انتفاعیا خوابگاه دارن یا نه؟
      الان موندم بین رشته ها، عمران، مکانیک، آی تی یا صنایع!
      دوستان لطفا کمک کنند

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      ب نظر من برو سراغ علاقه ت! تاریخ اونقدرام بد نیست!
      فوقش تا دکتری میخونی میشی استاد دانشگاه!! بده؟!
      ببین غیر از تاریخ علاقه ی دیگه ایی هم داری یا نه؟ ک حتما داری!
      من میگم بمون واسه ساله بعد! اینده تو خراب نکن!
      برو رشته ایی ک علاقه داری! و حاضری یه سال واسش پشت کنکور بمونی!
      هزار تا رشته هست! برو تو دفترچه انتخاب رشته نگاه کن!
      ب ریاضی علاقه ایی نداری مجبور نیستی بخونیش! ب حرف دیگران گوش نده ب حرف قلبت گوش بده!
      شاید اگه بری رشته ی تاریخ بخاطر علاقه ایی ک بهش داری بتونی خیلی توش پیشرفت کنی!
      من خودم رشته م زبانه مردم خیلی مسخره م میکردن ک تو ک رشته ت انسانیه برو حقوق بخون!
      میگفتن ک زبان کار نداره و... اما من بهش علاقه داشتم! ب حرف دلم گوش دادم! رفتم سمت علاقه م!
      و حالا خیلی راضیم ک ب حرف مردم گوش ندادم!

برو سمت علاقه ت! ب مردم گوش نده! ب خودت گوش بده!
      موفق باشی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن