خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پیداش کردم صفحه 37 بود ممنون !!!!!!!!!!!

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afarmanie نمایش پست ها
      الان مگه مهندسی برق نمی خونی؟؟؟ برا چی بیای تجربی؟؟؟ من معدلم 19.64 بود احساس میکنم رتبم حدود 10 هزار میشه البته یه رفیق دارم خیلی اعتماد به نفس داره معدلش 15 بود فکر میکنه زیر 1000 بشه

بابا خودتون رو خسته نکنید همون رشته خودت رو بخون ایشالله بری آمریکا
      من فکر نمیکنم زیر 1000 بشم قبلا دو رقمی کشور شدم تموم شده رفته

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برنامت باشه روی زیست وشیمی از هر درس 10 تست بیشتر بزنی فشنگ معدلتو جبران میکنه..

4. Top | #34
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها
      برنامت باشه روی زیست وشیمی از هر درس 10 تست بیشتر بزنی فشنگ معدلتو جبران میکنه..

ببخشید ولی چرا انقدر بد راهنمایی میکنید ؟!! بنظر من این که میگن 10 تا 20 تا تست بیشتر بزن تمومه راه حل اشتباهیه چون وقتی میشه با یکم خوندن 15 کرد 19یا بیشتر چرا 10 برابر انرژیتو بزاری رو یه درس بعد سال بعدشم کنکور 10 برابر سخت تر میشه تو نه تنها 10 تا بیشتر نمیزنی بلکه چند تا ازونی که میخوای کمترم میزنی !! این تجربه ی شخصی منه تو کنکور 94 بنظرم هر کی میتونه جبران کنه معدلو حتما جبران کنه .... اگه هم شرایتشو نداره بازم اشکال نداره دیگه نهایتش یکم بیشتر تلاس کنه !!

موفق باشید ...

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

چه خبره خب!!!

10 تست بیشتر؟؟

معدلش 17 ا دیگه چه خبره..

6. Top | #36

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir0020 نمایش پست ها
      چه خبره خب!!!

10 تست بیشتر؟؟

معدلش 17 ا دیگه چه خبره..
      دوستان من هنگ کردم .... ضمنا بقول دوستمون 10 تا تست؟؟؟؟ چه خبره؟ اصلا منطقی نیست.
      10 تا تست بیشتر تو زیست یعنی 20 درصد و 10 تا تست بیشتر توی شیمی یعنی 28 درصد !!!!

از اون طرف من خودم کمبود معدل توی کنکور رو اینطور حساب میکنم و منطقا فکر میکنم درسته. حالا دوستان بیاین کارشناسی کنید که این شیوه محاسباتی من درسته یا خیر:
      ببینید من چون ریاضیم و میخوام تجربی امتحان بدم اگر میزان تاثیر معدل مثل سال قبل باشه یعنی ریاضی >>> تجربی: تاثیر معدل در کنکور : 18%
      میدونم تاثیرا درس به درسه حالا اگه بطور میانگین بخوایم بطور کلی و تقریبی کمبود معدل منو حساب کنید باید طبق این قاعده باشه:
      از 18 درصدی که معدل در کنکور تاثیر داره من معادل %18*(17.71/20) یعنی (17.71 تقسیم بر 20 ضرب در 18درصد) را کسب میکنم: یعنی حدود 16 درصد !
      یعنی من از 18 درصد تاثیر معدل در کنکور 16 درصد را کسب میکنم و معدلم فقط 2% تاثیر منفی در کنکور داره و تقریبا در تمام دروس این کمبود فقط با یه تست میشه گفت جبران میشه!!!
      ویرایش توسط sn912sajjad : 14 تیر 1394 در ساعت 18:33

7. Top | #37
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sn912sajjad نمایش پست ها
      دوستان من هنگ کردم .... ضمنا بقول دوستمون 10 تا تست؟؟؟؟ چه خبره؟ اصلا منطقی نیست.
      10 تا تست بیشتر تو زیست یعنی 20 درصد و 10 تا تست بیشتر توی شیمی یعنی 28 درصد !!!!

از اون طرف من خودم کمبود معدل توی کنکور رو اینطور حساب میکنم و منطقا فکر میکنم درسته. حالا دوستان بیاین کارشناسی کنید که این شیوه محاسباتی من درسته یا خیر:
      ببینید من چون ریاضیم و میخوام تجربی امتحان بدم اگر میزان تاثیر معدل مثل سال قبل باشه یعنی ریاضی >>> تجربی: تاثیر معدل در کنکور : 18%
      میدونم تاثیرا درس به درسه حالا اگه بطور میانگین بخوایم بطور کلی و تقریبی کمبود معدل منو حساب کنید باید طبق این قاعده باشه:
      از 18 درصدی که معدل در کنکور تاثیر داره من معادل %18*(17.71/20) یعنی (17.17 تقسیم بر 20 ضرب در 18درصد) را کسب میکنم: یعنی حدود 16 درصد !
      یعنی من از 18 درصد تاثیر معدل در کنکور 16 درصد را کسب میکنم و معدلم فقط 2% تاثیر منفی در کنکور داره و تقریبا در تمام دروس این کمبود فقط با یه تست میشه گفت جبران میشه!!!
      محاسبات شما بنظر منطقی میاد ولی تو کنکور اصلا اینطوری حساب نمیشه !! میان تراز بندی میکنن نمراتو یوقت میبینی 17 ایشون 10 % تاثیر مثبت میشه براشون یوقت میبینی درس اسون بوده 10 درصد کم میکنه !! امید وارم متوجه منظورم بشید البته منم اینو از خود مشاورا شنیدم اطلاع دقیقی ندارم ...

8. Top | #38

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HellishBoy نمایش پست ها
      محاسبات شما بنظر منطقی میاد ولی تو کنکور اصلا اینطوری حساب نمیشه !! میان تراز بندی میکنن نمراتو یوقت میبینی 17 ایشون 10 % تاثیر مثبت میشه براشون یوقت میبینی درس اسون بوده 10 درصد کم میکنه !! امید وارم متوجه منظورم بشید البته منم اینو از خود مشاورا شنیدم اطلاع دقیقی ندارم ...
      نظرتون هم درسته هم غلط.
      درست از این بابت که منطقی بنظر میاد.
      غلط از این بابت که شاید نحوه جبران معدل دقیقا قابل پیشبینی نباشه اما بطور تقریبی بنظرم میشه گفت که مثلا با فلان تعداد تست میشه معدل رو جبران کرد چون اگه غیر از این بود همه مشاورا نمیومدن تو فرصت برابر به اتفاق بگن با فلان تست بیشتر میشه معدل رو جبران کرد.
      حالا اینکه من گفتم با یه تست میشه جبران کرد، با توجه به فرمایشات شما که باید تلرانسی برای تقریبمون در نظر بگیریم، بنظرم میشه گفت این معدل حالا نگیم با یه تست با حدود 2-3 تست دیگه میشه گفت کاملا جبران میشه.
      ویرایش توسط sn912sajjad : 14 تیر 1394 در ساعت 18:32

9. Top | #39

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از سایر دوستان و مخصوصا اساتید مثل دکتر افشار و غیره خواهش میکنم نظرشونو در مورد چندتا پست اخیر که تخصصی تر هست بفرمایند.
      بنظرتون این نحوه محاسبات درسته؟

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sn912sajjad نمایش پست ها
      از سایر دوستان و مخصوصا اساتید مثل دکتر افشار و غیره خواهش میکنم نظرشونو در مورد چندتا پست اخیر که تخصصی تر هست بفرمایند.
      بنظرتون این نحوه محاسبات درسته؟

دوست عزیز من پارسال خیلی پیگیر این بودم که معدل رو تو کنکور چه طور میشه جبران کرد
      الان که این سوال شما رو دیدم چن تا از یادداشت ها که از پارسال مونده بود رو پیدا کردم
      خلاصه اینطور بگم که فرض کنین
      یه نفر در درس شیمی نهایی گرفته 19.25 و در کنکور زده 61 درصد
      و نفر دوم که نهایی گرفته 17.25 برای جبران تو کنکور باید 3 تست بیشتر بزنه
      تا تراز هر دو در درس شیمی برابر شه.
      این بحث هم که میگن مثلا نمره فلان بود و کنکور آسون بود ممکنه مثلا 10 درصد تاثیر منفی داشته باشه کاملا اشتباهه چون کارشون با تراز دروس هست و ربطی به درصد نداره .
      ( این اعداد بالا رو هم الکی نگفتم بر اساس ترازهایی که سازمان سنجش پارسال داده بود درآوردم )
      البته اون دوست عزیزی که گفتن توهر درس 10 تست بیشتر بزنی جبران میشه احتمالا نمره دروس شما رو زیر 15 در نظر گرفتن .
      الهی در شب فقرم بسوزان
      ولی محتاج نامردان مگردان
      عطا کن دست بخشش همتم را
      خجل از روی محتاجان مگردان

ویرایش توسط Blue.sky : 14 تیر 1394 در ساعت 19:23

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HellishBoy نمایش پست ها
      ببخشید ولی چرا انقدر بد راهنمایی میکنید ؟!! بنظر من این که میگن 10 تا 20 تا تست بیشتر بزن تمومه راه حل اشتباهیه چون وقتی میشه با یکم خوندن 15 کرد 19یا بیشتر چرا 10 برابر انرژیتو بزاری رو یه درس بعد سال بعدشم کنکور 10 برابر سخت تر میشه تو نه تنها 10 تا بیشتر نمیزنی بلکه چند تا ازونی که میخوای کمترم میزنی !! این تجربه ی شخصی منه تو کنکور 94 بنظرم هر کی میتونه جبران کنه معدلو حتما جبران کنه .... اگه هم شرایتشو نداره بازم اشکال نداره دیگه نهایتش یکم بیشتر تلاس کنه !!

موفق باشید ...

اصن اهل بحث نیسم خوشمم نمیاد و ی حرف میگم باس طرف از هرجانب بهش نگاه کنه از روی هوا حرف نمیزنم اوکی.
      !!!

من خودم برو تایپک دیپلم مجدد همه رو برای گرفتن دیپلم مجدد کچل کردم و همه ی راهشو رفتم تمام استثناهاشو (من دانشجو شیمی کاربردی ترم 2 و مشکلات زیادی داشتم واسه گرفتن دیپلم مجدد به این دلیل میگم استثناهای زیادی) طی کردم حتما ی چی میفهمم که گفتم ده تست بیشتر !!

من اگ بیام اینو برات اثبات کنم که با ده تست بیشتر توی زیست و شیمی نسبت به ی فرد خاص باس از الان تا فردا برات حرف بزنم اخرسرم هیچی نفهمی !!! مثلا بعضیا میخوان برن دیپ مجدد بگیرن هنوز نمیفهمن 18/7 درصد ریاضی چیه 6 درصد انسانی چیه میرن واسه خودشون دیپلم میگیرن !! صدای دوهول از دور خوش است !!!این مثال برات میزنم که برات قضیه اوکی بشه!! مثلا یک کسی زیست رو گرفته 20 و زیست رو زده 60 و کس دیگه ای با نمره زیست 13 و درصد60 درصد یعنی زده !! اینی که نمره اش 13 هست کافی 6 تا تست بیشتر توی زیست بزنه که درصدش حدود 12 درصد بالا بره یعنی بشه 72/8 درصد این اقا تراز زیستش از اونی که نمره ش 20 هست و 60 زده ترازش بیشتر میشه!! من خواستم باشم برات از بحث آماری برات روشنش کنم دو روز زمان میبره من حتما ی چی دیدم که خودم از دیپلم مجدد منصرف شدم اوکی...

درضمن هرکی نظری داره وصدالبته نظرمن از روی هوا نبود و شما باس بخودت بیای و با لحن بهتری برخورد کنی مرسی...

12. Top | #42
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اصن اهل بحث نیسم خوشمم نمیاد و ی حرف میگم باس طرف از هرجانب بهش نگاه کنه از روی هوا حرف نمیزنم اوکی.
      !!!

من خودم برو تایپک دیپلم مجدد همه رو برای گرفتن دیپلم مجدد کچل کردم و همه ی راهشو رفتم تمام استثناهاشو (من دانشجو شیمی کاربردی ترم 2 و مشکلات زیادی داشتم واسه گرفتن دیپلم مجدد به این دلیل میگم استثناهای زیادی) طی کردم حتما ی چی میفهمم که گفتم ده تست بیشتر !!

من اگ بیام اینو برات اثبات کنم که با ده تست بیشتر توی زیست و شیمی نسبت به ی فرد خاص باس از الان تا فردا برات حرف بزنم اخرسرم هیچی نفهمی !!! مثلا بعضیا میخوان برن دیپ مجدد بگیرن هنوز نمیفهمن 18/7 درصد ریاضی چیه 6 درصد انسانی چیه میرن واسه خودشون دیپلم میگیرن !! صدای دوهول از دور خوش است !!!این مثال برات میزنم که برات قضیه اوکی بشه!! مثلا یک کسی زیست رو گرفته 20 و زیست رو زده 60 و کس دیگه ای با نمره زیست 13 و درصد60 درصد یعنی زده !! اینی که نمره اش 13 هست کافی 6 تا تست بیشتر توی زیست بزنه که درصدش حدود 12 درصد بالا بره یعنی بشه 72/8 درصد این اقا تراز زیستش از اونی که نمره ش 20 هست و 60 زده ترازش بیشتر میشه!! من خواستم باشم برات از بحث آماری برات روشنش کنم دو روز زمان میبره من حتما ی چی دیدم که خودم از دیپلم مجدد منصرف شدم اوکی...

درضمن هرکی نظری داره وصدالبته نظرمن از روی هوا نبود و شما باس بخودت بیای و با لحن بهتری برخورد کنی مرسی...

من نگفتم نظر شما رو هوا بوده .... من نظر شخصیم اینکه با معدل راحت تر میتونم اون 12 درصدو جبران کنم تا با 6 تا تست !!

موفق باشید ...

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      فرض کن یکی میخواد کنکور تجربی بده و یه رشته خفن دانشگاه تهران قبول شه تحربه نشون داده کسایی که قیول شدن تقریبا همشون میانگین درصداشون 90 بوده و معدلاشونم بالای 19.
      حالا یکی با معدل 16،17 بخواد قبول شه نمی تونه که چندتا تست بیشتر بزنه و میانگین درصداشو ببره بالای 100 !!!!

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یا ابوالفضل
      این چه جور حساب کردنیه!!!
      تراز کنکور ازمیانگین(با تاثیر ضریب هر درس) بدست میاد. برا هر درسی تراز نمره ی نهایی ضربدر 25صدم و تراز درصد کنکور ضربدر 75 صدم میشه و دو عدد بدست اومده با هم جمع میشن که حاصل تراز اون درسه حالا تراز هردرسی رو ضربدر ضریبش میکنن و اعداد بدست اومده رو باهم جمع میکنن و حاصلو تقسیم بر مجموع ضرایب درس ها می کنن حالا جواب(ترازی که بدست اومده) هر چقدر بزرگتر باشه رتبه شما هم بهتر میشه.
      نتیجه: معدل مهمه ولی باور کنید سر جلسه کنکور اینقدر سوتی میدید که بعدش حسرت می خورید که چرا به خاطر معدل اعصاب خودمو خورد کردم. اگه رتبه زیر هزار میخواید معدل براتون مهم باشه وگرنه بیخودی خودتونو اذیت نکنید
      ویرایش توسط E.M10 : 21 تیر 1394 در ساعت 05:51

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن