خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 109
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کنترل استرس و... ممکنه تاثیر گذار باشن !

ولی هوش در اوله - به نظرتون کسی که هوش بالایی داشته باشه نمیتونه ؟

یه دانشمند مطرح نشون بدید ضریب هوشیش کم باشه

انکار نکنیم بهتره

اقا بهزاد درست گفتن

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=ParsaYousefi;493482]کنترل استرس و... ممکنه تاثیر گذار باشن !

انکار نکنیم بهتره

اقا بهزاد درست گفتن[/Qا
      اقا من قبول دارم هوش عامل موفقیته ولی کم هوش بودن عامل عدم موفقیت نیس !!
      I LOVE BIOLOGY

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      [QUOTE=sinah1377;493486]
      نقل قول نوشته اصلی توسط ParsaYousefi نمایش پست ها
      کنترل استرس و... ممکنه تاثیر گذار باشن !

انکار نکنیم بهتره

اقا بهزاد درست گفتن[/Qا
      اقا من قبول دارم هوش عامل موفقیته ولی کم هوش بودن عامل عدم موفقیت نیس !!
      بر منکرش لعنت

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      چون واقعیته
      پروردگارا آرزوی قبول و رو سفیدی تمام دوستان کنکوری رو در این ماه مبارک دارم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=ParsaYousefi;493488]
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinah1377 نمایش پست ها

بر منکرش لعنت
      خب ببین ما اشتباهی که داریم فک میکنیم فقط رتبه های زیر 10 رو نخبه میدونیم ..ولی واقعا اینطور نیس بلکه ما رتبه های زیر صد رو باید برتر بدونیم این افراد از تظر دانشی تفاوت ندارن و این هوشه که تمایز ایجاد میکنن پس اونی که هوش داره میشه یک اونی که هوش نداره و تلاش کرده میشه 100..پس اگه تلاش باشه بدون هوش هم برتر میشیم
      I LOVE BIOLOGY

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      [QUOTE=sinah1377;493493]
      نقل قول نوشته اصلی توسط ParsaYousefi نمایش پست ها

خب ببین ما اشتباهی که داریم فک میکنیم فقط رتبه های زیر 10 رو نخبه میدونیم ..ولی واقعا اینطور نیس بلکه ما رتبه های زیر صد رو باید برتر بدونیم این افراد از تظر دانشی تفاوت ندارن و این هوشه که تمایز ایجاد میکنن پس اونی که هوش داره میشه یک اونی که هوش نداره و تلاش کرده میشه 100..پس اگه تلاش باشه بدون هوش هم برتر میشیم
      مگه من فرقی دونستم ؟ کسی میاد زیستو 100 میزنه مگه باهوشه ؟ مگه هوشو اینطوری میگیرن ماشالله زیستم که نیس ادبیاته

به نظر من 1000 نفر اول برترن

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=ParsaYousefi;493499]

مگه من فرقی دونستم ؟ کسی میاد زیستو 100 میزنه مگه باهوشه ؟ مگه هوشو اینطوری میگیرن ماشالله زیستم که نیس ادبیاته

تیکه زیست مثل ادبیاته رو خوب اومدی!!1
      I LOVE BIOLOGY

8. Top | #23
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تا تعریفمون از هوش چی باشه؟

کسی که وقتش هدر نمیده و میشینه درس می خونه ... درست هم درس می خونه نه این که فقط متن بخونه تجزیه تحلیل می کنه خودش ... وقتی احساس خستگی و بریدن و افسردگی کرد جا نزد و به خودش مسلط بود ... وقتی جلوی مشکلات و مسائلی که براش تو طول سال پیش اومد انعطاف نشون داد و از هدفش منحرف نشد ... وقتی که ازموناش رفت و سر جلسه ازمون ازمایشی فکر کرد سر کنکور نشسته ... وقتی به درصداش مغرور نشد... وقتی مرور کافی داشت... درست برنامه ریزی کرد و ...
      این ادم باهوشه و سر کنکور می تونه به خودش مسلط باشه
      این نظر منه
      اگر می خواهید چیزی را به دست آورید که تا بحال نداشته اید, باید کسی بشوید که تا بحال نبوده اید

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      [QUOTE=ParsaYousefi;493499]

ینی چی زیست مث ادبیات ؟؟؟؟میشه توضیح بدیداز چه نظر؟؟

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      وای اینقد هوش و بی هوش نکنید دیگه سرگیجه گرفتم
      هممون میدونیم که هیچکدوم به تنهایی نمیتونه کاری کنه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنظره من اگر قرار باشه واسه تعریف هوش در انسان از پارامتر عددی استفاده کنیم برخلاف نظر دوستانی که میگن 50 درصد و فلان و بهمان ، اختلاف حداکثر و حداقل این پارامتر در انسانها صرفا 10 درصده نه بیشتر.

اما چیزی که این وسط مهمه بهره گیری از هوش در راستای علاقه شخصیه.

دوستان این مسئله رو درنظر بگیرید همه دانشمندا و دکترا و بچه های علوم پزشکی تهران و شریف و غیره تنها ادمای باهوش رو زمین نیستن.

اون نقاشی که با بهره گیری از فکر و تخیل خودش یه اثر هنری زیبا رو خلق میکنه به معنای واقعی کلمه باهوشه ! فقط از هوشش در راستای علاقش بهره گرفته.

از دوستان خواهش میکنم نقاشی های آبرنگ استاد رحیم نوه سی رو ببینن و لذت ببرن. خب حالا چون رحیم نوه سی دکتر متخصص و مهندس نشد بگیم خنگ بوده دیگه ؟

مشکل اصلی ما اینه از هوشمون در راستای علاقمون بهره گیری نمیکنیم.

مخصوصا تو ایران این مسئله شدیدترم هست چون 90 درصد علاقمندان به پزشکی و رشته های اینده دار تجربی و ریاضی صرفا فکر وضعیت مالی ایندشون رو میکنن. درواقع یه حالتی تو ذهن ادم بوجود میاد که هدف و علاقه رو در اینده کاری مناسب و وضع اقتصادی خوب میبینه.

همین میشه که اکثر ملت دنبال علاقشون نرفتن.

اما اوناییم که رفتن و واقعا علاقه داشتن تو زمینه کاری یا درسی خودشون بهترین شدن.

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این اشتباه نظام آموزشی ماست که به ما تلقین میکنه موفق شدن یعنی رتبه ی بهتر و نمره ی بالاتر. می خوان همه ما رو تبدیل به عدد کنن تا جایی که خودمون رو هم به شکل درصدامون تو کنکور و معدل و ... می بینیم. یادمه چند سال پیش مقدمه ی یکی از کتاب های اندیشه سازان کنکوری ها رو با یه زندانی مقایسه کرد که موقع بازداشت بهشون یه شماره می دن.
      همه ما ها با هم متفاوتیم این اشتباهه که بخوایم زور بزنیم و شبیه هم بشیم. ما تو مدرسمون چند نفر بودن تفریحشون این بود که تست های سخت رو تخته می نوشتن با هم حل می کردن. زنگ تفریح ما می رفتیم دنبال فوتبال اونا داشتن تست حل می کردن. اصن ولشون می کردی می رفتن یه کتاب پیدا می کردن تست می زدن. کسی که روزی 14 ساعت می خونه از اول دبیرستان عادت کرده روزی 6 ساعت بخونه حتی اگه امتحان نداشته باشه. حالا ممکنه خیلی ها بیان بگن اونا آدم موفقی هستند. من که دوست ندارم اونطوری بشم. یه بعدی بشم بعد 40 سال به زندگیم نگاه کنم ببینم فقط درس خوندم!
      برای من ورزش مهمه موسیقی مهمه اصن فیلم و سریال دیدن مهمه.

در نتیجه برای جواب سوال شما بگم که خیلی ها نمی خوان برتر بشن چون حاضر نیستن خودشون رو عوض کنن تا تو قالب تعریف دیگران از "برتر" بگنجن.

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      با احترام.برای رتبه برتر شدن هوش خیلی تاثیر داره.بهتره بگم 50 درصد و شایدم بالاتر تاثیر داره.
      کی گفته من خودم رتبه برترم (یک دونه 2رقمی کشوری و 2تا 3 رقمی کشوری تو کنکور سراسری و رتبه یک رقمی ارشد ) باور کند مطلبی که دیگران تو 2 ساعت یاد میگیرن من تو 5 ساعت یاد میگیرم ولی با تلاش 4 تا رتبه خوب اوردم که جمعش میشه 760 حالا بقیه که اکثرشون از منم بهتر یاد میگیرن نمیتون توی یک سال به اندازه جمع 4 سال من بشن ؟؟؟؟؟ !!!!!
      ویرایش توسط sardare azmoon : 12 تیر 1394 در ساعت 01:20

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خیلیا موسیقیم بلدن فیلمم میبینن و فوتبالم بازی میکنن رتبه برتر هم میشن

?

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
      کی گفته من خودم رتبه برترم (یک دونه 2رقمی کشوری و 2تا 3 رقمی کشوری تو کنکور سراسری و رتبه یک رقمی ارشد ) باور کند مطلبی که دیگران تو 2 ساعت یاد میگیرن من تو 5 ساعت یاد میگیرم ولی با تلاش 4 تا رتبه خوب اوردم که جمعش میشه 760 حالا بقیه که اکثرشون از منم بهتر یاد میگیرن نمیتون توی یک سال به اندازه جمع 4 سال من بشن ؟؟؟؟؟ !!!!!
      ایشالا همیشه موفق باشید.
      ?

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن