خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

فروش تعدادی کتاب کنکوری با قیمت خوب

سلام دوستان بنده در این تایپک تعدادی کتاب کنکور برای فروش قرار دادم که بیشترشون کاملا تمیز هستن.

لیست کتاب ها:
      ریاضی جامع تجربی مبتکران ( چاپ 93 94) کاملا سالم تمیز و بدون استفاده. قیمت پشت جلد : 18 تومن قیمت من : 10 تومن
      زیاضی پایه و پیش تجربی کوله پشتی چاپ 93 . ریاضی پایه کاملا سالم تمیز و بدون استفاده هستش. قیمت پشت جلد 17 تومن قیمت من : 10 تومن
      ریاضی پیش هم کمی استفاده شده اما تمیزه و فقط زیر برخی از جملات چند صفحه اول خط کشیده شده جلدشم یه کمی از پایین پارگی داره که به چشم نمیاد
      قیمت پشت جلد: 19.5 تومن قیمت من : 9 تومن.
      کتاب همایش زیست عمارلو جلد اول چاپ 92 کاملا سالم تمیز و بدون استفاده هستش. قیمت پست جلد : 14 تومن قیمت من : 6 تومن
      کتاب شیمی پیش یک ( چاپ 92) و دو ( چاپ 93) خیلی سبز. شیمی پیش یک استفاده شده. قیمت پشت جلد : 23.500 تومن قیمت من : 9 تومن. شیمی پیش دو هم استفاده شده و فقط زیر برخی از جملات چند صفحه اول خط کشیده شده اما کاملا تمیز هستش. قیمت پشت جلد : 29 تومن قیمت من : 15 تومن.
      ادبیات میکرو گاج جلد اول و دوم چاپ 93 94 کاملا سالم تمیز و بدون استفاده هستش . قیمت پشت جلد اول : 24 تومن قیمت من : 12 تومن. قیمت پشت جلد دوم : 18.500 تومن قیمت من : 9 تومن
      ادبیات جامع خیلی سبز چاپ 93 94 کاملا سالم تمیز و بدون استفاده هستش به هماره پاسخ نامه رایگان . قیمت پشت جلد: 32 تومن قیمت من : 16 تومن

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)