خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 101 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 1515
    1. Top | #1
      مدیر کل

نمایش مشخصات

پرسش و پاسخ مشاوره ای با علیرضا افشار

سلام دوستان

آقای افشار قصد دارند به سوالات شما ها در این تاپیک پاسخ دهند

سوالات خودتون رو بپرسید و از تکرار سوالتون پرهیز کنید و صبر کنید تا جناب افشار پاسختون رو بدهند

id-100152582.jpg

موفق و موید باشید

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام ^_^
      خسته نباشین دکتر ..
      یه سوال داشتم لطف میکنین جواب بدین ..

من پشت کنکوریم ... اکثر درسارو تموم کردم و وارد دوره شدم ..

سرعت مطالعه و یادگیریم نسبتا بالاس ... ولی من یه سری از درسا مثل بیشتر دینی سوم و شیمی سوم فصل 1 و 3 رو اصلا نخوندم ..

میخواستم ببینم کار درستیه و ارزششو داره که الان شروع کنم به جمع کردنشون یا اینکه وقتمو فقط بذارم رو چیزایی که قبلا خوندم و اونارو تثبیت کنم ؟

ممنون پیشاپیش

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      تراز پزشكي هاي دانشگاه آزاد را ميخواستم
      تهران، تبريز و نجف اباد اصفهان

you come to me in friendship, your enemies would become my enemies
      and then
      THEY WOULD FEAR YOU

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      یه سوال داشتم.
      من این روزا تستای کنکور 88 به اینورو دارم میزنم نکاتشم یادداشت میکنم. به نظر شما همین نکاتو هفته اخر دوره کنم خوبه!؟
      ممنون

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کنکور 93 داخل و خارج را الان بزنیم یا هفته قبل کنکور ؟
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من تا الان فقط ترجمه ی عربی خوندم به نظرتون ارزش داره رو مبحث های دیگه ام وقت بزارم؟
      درمورد سهمیه ی هیات علمی ام اگه میشه یه توضیح مختصر بدین
      اگه پشت کنکور بمونیم برا سال بعد نمرات نهایی پیش دانشگاهی ام قراره تاثیر داشته باشن؟
      متشکرم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام مرسی که میخواین برامون وقت بزارين

سوالم اينه
      من ریاضیم خوبه
      الان 60 میتونم بزنم
      اما از سوالاي هندسه پایه کلا رد میشم به نظرتون اگه خط ویژه بخونم میتونم 4 تاشو جواب بدم??
      چون 4 تا واقعا رتبه جابجا میکنه.7 درصد ریاضی!!!
      I love all the stars in the sky, but they are nothing compared to the ones in your eyes

Hesam

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      توی این مدت میشه حداقل چند درصد به درصدامون اضافه کنیم ؟؟؟؟؟؟
      چقدر میشه رتبه رو ارتقا داد ؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بااجازتون من 2تا سوال میپرسم
      1.تو اخرین ارمون سنجش تخمین رتبم 700شد ایا شانس داریم که تا کنکور اینو به 300 تبدیل کنم
      2.با توجه به این که من همه کنکورهای داخل و خارج88تا 93 رو تموم کردم الان سر در گم شدم که تاکنکور باید چیکار کنم ؟؟؟ایا سراغ تست تالیفی برم
      و در گوش ان کس که در تسخیر شیطان است اما این را زمزمه می کنم همان به که شیطانت را بزرگی کنی که در این نیز تو را راهی است به بزرگی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      1¦¦استاد من ریاضی از پایه مشکل دارم برا کنکورم خوندم ولی یادم رفته الان نمیدونم ولش کنم نزنم یا بخونم این مدت در کل راهکارتون برا شروع ریاضی حالا سال بعد چیه چطوری ریاضیمو قوی کنم'سوال ۲¦¦الان امتحانات شروع شده من فقط وقت کردم تو فرجه برا امتحان بخونم از جمع بندی عقب افتادم چیکار کنم خیلی درسا یادم رفته از تابستونه دارم میخونم برا یه رتبه ۵۰۰۰ یا ۶۰۰۰ منطقه سه چه درصداییو باید زنده کنم ۳¦¦امسال ۵ تا کلاس ور داشتم که مانع ساعت مطالعه بالام شد البته میدونم اشتباه کردم ولی گذشته ها گذشته استاد من توانایی خوندن و قبولی تو رشته پزشکیو تو خودم میبینم اما دلایلی نذاشت امسال میخواستم ببینم آیا اگه مشکلاتمو درست کنم ارزش داره دوباره برا هدفم بجنگم۴¦¦¦مشکل خواب دارم تو این یک سال خیلی وزنم زیاد شده ت یه سری ساعات خاص خوابم میگیره هر سری هم با خوانواده سر خواب جرو بحث داریم خواستم ببینم سال بعد میتونم باشگاه برم?5¦¦بعد ۳ ساعت خوندن مثلا مقرر میکنم ۱۵ مین استراحت کنم میام از اتاق بیرون بیشتر استراحت میکنم با این که حواسم نیست۶¦¦ برا قبولی داروسازی چه حدود درصدایی تو منطقه ۳ لازمه آیا رشته ی خوبیه درآمد خوبی داره ممنون میشم پاسخگو باشید ببخشید سرتونو درد آوردم'
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)
      نقد منتخب من درباره ی کتاب زیست نشر الگو
      در سایتشون:
      http://www.olgoopub.ir/sn/books/pt/full/id/177
      (¯`*•.¸,¤°´'`°¤,¸.•*´¯)

بزرگ اونیه که سرش گندس نه هیکلش رو الاکلنگم بالاتره ....

11. Top | #11
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      برای دارو سازی ازاد با سهمیه خاص میانیگین درصد ها باید چه جوری باشد؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام استاد

میخواستم چن تا سوال بپرسم

کنکورهای خارج کشور ارزششو داره که حلشون کنیم؟

من سومین ازمون سنجش ترازم 8000و خرده ای شد گزینه ام 7000 و خرده ای شدم با این تراز میتونم سه رقمی بیارم امسال؟تربیت معلم قبول شم؟

برای کاهش استرس چیکار کنیم؟نمیشه استرس نداشت..

شما میگین دروس اقتصاد و روان شناسی ک تک درس هستند دوباره ی مرور بکنم یا نه فقط تست؟

ممنون میشم جواب بدین.مرسی

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من ابتدای سال چون وقتم ازادتر بود زمین میخوندم در اوایل ازمونا میانگین درصدام عالی بود (حدودا70-80%)اما از بهمن کاملا کنار گذاشتمش. چند وقت پیش از یه مشاور شنیدم که رتبه رو خیلی جابه جا میکنه خاستم بدونم بنظرتون ارزش وقت گذاشتن داره تو این زمان؟مثلا تو یه درسی مثه ریاضی که ضعیفم میتونم با درصد زمین رتبمو تغییر بدم؟

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام استاد. برای کسی که تو آزمون آخر سنجش به دلایل مختلف مثل استرس و .. نتیجه خوبی نگرفته امیدی هست تو کنکور به اون چیزی که واقعا حقشه برسه؟ منظورم اینه که وقتی بر میگردم و نگاه می کنم می بینم که تو هیچ أزمون قلم چی حالا یا به علت متفاوت بودن برنامه یا حذف یک سری بخش ها یا اصلا اهمیت ندادن به آزمون ها اصلا تراز بالای 6500 نداشتم، می تونم نرم افزار تهران بیارم؟! تقریبا تو دوره های مختلف رو 70-80 درصد مطالب فیزیک و شیمی تسلط خوب پیدا کردم (که الان دیگه اون تسلط کامل نیست) ولی همیشه لنگ ریاضی بودم طوری که نهایتا تا 40 تو کنکور بتونم برسونم. تو رو خدا بگید مجبورم بمونم سال دیگه یا میشه امسال کلکشو کند؟ عمومی ها همه بالا 70.
      پ.ن: منو میشناسید تا عید مشاوره داشتیم با هم تا قلق کار دستم اومد کم کم. مهران ماندگار البرز
      ویرایش توسط M3hr4N : 06 خرداد 1394 در ساعت 00:07

15. Top | #15
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHnooxxH نمایش پست ها
      سلام ^_^
      خسته نباشین دکتر ..
      یه سوال داشتم لطف میکنین جواب بدین ..

من پشت کنکوریم ... اکثر درسارو تموم کردم و وارد دوره شدم ..

سرعت مطالعه و یادگیریم نسبتا بالاس ... ولی من یه سری از درسا مثل بیشتر دینی سوم و شیمی سوم فصل 1 و 3 رو اصلا نخوندم ..

میخواستم ببینم کار درستیه و ارزششو داره که الان شروع کنم به جمع کردنشون یا اینکه وقتمو فقط بذارم رو چیزایی که قبلا خوندم و اونارو تثبیت کنم ؟

ممنون پیشاپیش
      سلام به شما
      اگر همه درس هایی که خواندی مسلط هستی و با جامع زدن جمع جور کردی ، می تونی سمت دینی بری و از اون چند درسی کار کنی
      شیمی سوم خیلی موافق نیستم چون واقعا خیلی تحلیلی هست و نیاز به کار زیاد شما داره ، اما دین و زندگی میشه ی کاریش کرد

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

صفحه 1 از 101 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن