خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 101 نخستنخست ... 45615 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 1515
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      سلام
      با وجود معدل و سابقه خوبی که داری حتی بهتر از این هم می تونی بیاری
      فقط هوشمندانه چند فصل و مبحث انتخاب کن و با تست کنکور و نهایت از تالیفی ها سنجش جمع جورش کن زودتر
      ممنون ...با توجه ب وقت کمی ک دارم اختصاصی فقط زیست پیش2+1تا4سوم خوبه بخونم بالغت واملاوارایه ادبیات+دین وزنگی پیش+لغت وگرامرزبان؟

2. Top | #62
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      سلام استاد... من فقط رتبه زیر گروه دو برام مهمه...فقطم داروسازی میخوام.. با وجود اینکه زمینو خوب کار کردم از اول سال و تو اخرین ازمون سنجش 75 زدم چقدر میتونه رتبه ی زیر گروه 2مو جابجا کنه...؟؟
      زمین میشه خیلی تکون داد
      سلام
      فصول خیلی خوبی مثل زنگ و کانی که اغلب حفظی هم هستن و فرار مرور کنی ، بالا میای

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

3. Top | #63
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید
      من یه مشکل فوق العاده بد دارم
      اونم بیخیالیه!!
      منی که شاگرد ممتازم و امید به قبولی تو رشته ی دندونپزشکی دارم ولی اصلا تلاشی از خودم نشون نمیدم و خیلی ریلکسم! امتحانای نهاییم که حیاتی بودنو نصفه شب شروع میکردم ب خوندن بعضی قسمتام میموند ولی عین خیالم نبود !! (هرچند نمره ی خوبی هم میگیرم )
      چیکار کنم یه ذره به خودم بیام؟!!!!
      سلام
      بالاخره از یکجا این حس بی خیالی نشات میگیره که باید متوجهش بشی ، شاید یک ناکامی تحصیلی در چند ماه اخیر
      اما در مجموع به تبعات کم کاری هات فکر کن و سعی کن خودت نسبت به این قضیه حساس کی تا بخاطر فرار از حس ترس هم شده ، بخونی

www.alirezael.ir

4. Top | #64
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HellishBoy نمایش پست ها
      سلام دکتر افشار

من رشتم ریاضیه ولی تو سال به ریاضی کم توجهی کردم و تو ازمونا سنجش 10 درصد میزنم میتونم با تستای گنکور به 30 یا حتی 40 درصد برسونمش ؟ دینی هم تا حالا حیلی کم خوندم از کاج خط ویژه بخونم میتونم حدود 50 بزنم ؟!! ممنون
      سلام
      اگر خیلی راحت ظرف دو هفته ریاضی 10 حدود 50 میشد که دیگه معجزه کنکور را یکماهه بخوانید برخی موسسات هم به حقیقت می پیوست و با 2 بازی تدارکاتی و چند تا انشالله میشه جام جهانی فوتبال در روسیه قهرمان شد . معقول تر فکر کن
      ریاضی 10 در سنجش حقیقت تسلط فعل شماست ، و در شرایطی که مبحث کم تساط و ساده خوب شناسایی کنی تا 25 درصد ماکزیمم جای رشد داری . اما اگه خط ویژه یا هر منبع خلاصه بازاری سطحی بخوانی ... شاید همه جا تا کنکور نیم نگاهی کرده باشی ، ولی طراح سوال مفاهیمی ازت میخواد که سر جلسه به چالش کشیده میشی و اغلب غلط میزنی . پس لطفا از منابع جمع بندی مثل جزوه های بنی هاشمی شب امتحان برخورد نکنیم ... چون واقعا کنکور با امتحان های دیگه فرق میکنه . باورکن بزرگترین خطابی بچه های همینه که بجای مطالعه 30 درصد با تسلط و عمق زیاد ، 90 درصد مطالب با تسلط خیلی خیلی کم کار می کنن
      این میشه اتلاف وقت سر جلسه کنکور و افزایش تعداد غلط ها

www.alirezael.ir

5. Top | #65
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zagheh نمایش پست ها
      سلام آقای افشار....من سال چهارم ریاضی هستم وامسال به دلیل بعضی مشکلات نتونستم درس بخونم...یه نمونش این بود که باید تا 15 اردیبهشت میرفتیم مدرسه و بیشتر وقتم توی مدرسه تلف شد و متاسفانه معلمامون اصلا خوب درس نمیدادن و اگر هم سوالی ازشون میپرسیدم بعضیاشون که اصلا جواب آدمو نمیدادن و بعضیاشون هم که میگفتن برین از همون کلاس خصوصی های بیرون بپرسین اینجا جای سوالات کنکوری نیست...و این منو خیلی نا امید می کرد از درس خوندن .....بگذریم
      متاسفانه کم کم بی خیال درس شدم و الان ضررش رو دیدم و همه امتحانای داخلی و نهایی رو دارم شب امتحانی میخونم جوری که تا صبح بیدارم چون وقتی ندارم براشون....
      اعصابم خیلی به هم ریختس خیلی استرس دارم .... معدل کتبی سال سومم هم 17.54 شد که اصلا خوب نیست...
      به نظرتون میشه امسال قبول شد؟من هدفم مهندسی صنایع بوعلی سینا همدانه خودم هم منطقه دو و در استان همدانم ...که از این بهتر نمیشه هدفی داشته باشم........بیشتر از این میترسم که امسال قبول نشم و اگه بخوام بمونم برا سال بعدی تاثیر معدل بیشتر بشه و حتی ممکنه پیش رو هم تاثیر بدن که من دارم الان گند میزنم...پس چه بهتره که همین امسال قبول بشم....ولی نمیدونم میشه یا نه.؟؟؟
      امتحان هامون 10خرداد تموم میشه....و من تازه باید 10 خرداد بشینم برا کنکور بخونم و در واقع 10 روز بیشتر وقت واسم نمیمونه......
      (( 10 خرداد باید از صفر صفر شروع کنم چون همون طور که گفتم شب امتحانی بودم امسال و پارسال همش )))
      دیگه نمیدونستم به کی اینا رو بگم....اعصابم خیلی به هم ریختس...خواهش میکنم شما کمک کنین....
      چیکار کنم؟؟؟
      سلام ، بعید می دونم سهم معدل (ریز نمرات کتبی سال سوم) افزایش پیداکنه یا این شایعه تاثیر نمرات کتبی پیش محقق بشه ؛ اما بازهم تا قانون اعلام نشده و در سایت سازمان سنجش اطلاعیه اش نیاد هر حدس و گمان و حتی مصاحبه ای قابل اعتبار نیست و همه ساله این شایعات از سال 90 به بعد بوده ، اما تغییری ندیدیم .
      اما برای اینکه به هدفت برسی ترجیح میدم توپ در زمین خودت بیندازی
      این فایل صوتی خوب گوش کن و سعی کن قبول مسئولیت کنی و بجای اینکه امکانات خوب نیوده و فلان منابع نداشتم و مشاورم بد بوده و .... از خودت اصلاح شروع کنی

fargh tahsil Dr.Afshar 09358960503

www.alirezael.ir

6. Top | #66
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasul.professional نمایش پست ها
      از شروع امتحان نهایی ها ساعت مطالعاتیم کم شده خفن !

چه کنم؟ انگیره ای ندارم
      قضیه امتحانات رو برای خودت حساس کن و فکر کن خدایی نکرده اگر بد بشه معدلت برای شروع قدرتمند کنکور95 از تابستان ، یک ضدحال عجیب داری
      این کلیپ صوتی 10 دقیقه هم بچه ها درست کردن از کارگاهای مشاوره ای من
      گوش کن ، تهییج انگیزشی بشی

کلیپ انگیزشی دکتر افشار برای کنکوریها

www.alirezael.ir

7. Top | #67
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Al I نمایش پست ها

سلام و درود ،
      از دیدگاه شما تو هفته آخر کنکور ، آرمون جامع زدن مسئله ای ایجاد میکنه یا خیر
      با تشکر
      سلام
      مشکلی نیست ؛ جامع کنکورهات هم تمام شده جامع گزینه دو و سنجش کار کن ؛ حتی اگر اشکالات کسی برطرف شده و نیاز نیست دو روز و نیم برای هر جامع صبر تحلیل و بررسی کنه ، می تونه جامع های بیشتری بزنه

www.alirezael.ir

8. Top | #68
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasul.professional نمایش پست ها
      استاد سنجش اخر رو شرکت کنیم ؟
      انگیزه آدمو نابود نمیکنه ؟؟!؟!؟
      سلام ، از اون حرف های رتبه برترهای استرسی بودااااا
      اگر بد بین هستی به جامع و فقط تو فکرت رتبه و معادل سهمیه و .... میاد
      نرو
      اما بهتره بری تا بیشتر تو شرایط سرجلسه باشی و به علاوه به جنبه های آموزشی فکر کنی

www.alirezael.ir

9. Top | #69
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط vahid75 نمایش پست ها
      سلام
      پیش ریاضی ام درصدای آزمون های جامع که میانگین گرفتم اینه
      ادبیات 50
      عربی 40
      دینی 60
      زبان 50
      ریاضی 65
      فیزیک 70
      شیمی 65
      سوالم اینه که با توجه به درصد های اختصاصیم و اینکه ریاضی رو بدون هندسه پایه میزنم و نیاز به جمع بندی ندارم آیا میشه تا روز کنکور 70 به 30 درصد عمومی بخونم؟چون مشکل اصلیم تو اختصاصی مرور شیمی و فیزیک پیش 2
      ادبیات رو لغت و املا و تاریخ ادبیات نخوندم میشه اینارو خوند؟ اما تو آزمونا بعضی لغات رو با تاریخ ادبیات میزنم
      عربی هم فقط ترجمه کار میکنم و 4 تست درک مطلب میشه منصوبات خوند؟
      دینی رو مرور نکردم همه درسا رو مرور کنم یا گزینشی و به ترتیب اهمیت؟
      زبان مشکلم ردینگ و کلوزه با شبی دو ردینگ میشه 10 درصد دیگه بیاد بالا؟
      با این درصد های پایین میتونم به زیر 200 منطقه 3 امیدوار باشم؟تراز کانونم 6400
      خیلی خیلی عذر میخوام طولانی شد
      سلام ؛ خودت خیلی خوب فراشناخت داری و آنالیز کردی .
      با همه پیشنهاداتت موافق هستم . در مورد دین و زندگی هم اگر بحث مرور باشی ، با روزی 3 درس میشه 2 هفته کلش جمع کرد و این بهتره

www.alirezael.ir

10. Top | #70
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lvjqd نمایش پست ها
      سلام مطلب اين دوستمون كه در لينك http://forum.konkur.in/thread25186.html#post445323

هست رو هم خواهشا جواب بدين.

سلام دوستان

من رشته تجربی هستم و رتبه 5 هزار منطقه 3 رو میخوام

تا الان زیست فصل 3 4 6 8 رو خوندم با خلاصه
      5 و 7 دوم رو یک ماهی میشه نخوندم

از سال سوم
      فصل 1 رو با خلاصه نوشتم

فصل 4 رو امروز تموم میکنم
      فصل 11 رو هم خوندم
      اما فصل های 2 و3 رو قبل از عید دو بار خوندم و تا الان نخوندم

گیاهی ها رو حدود 5 ماه پیش سه چهار بار خوندم ولی تا الان دیگه بهش دست نزدم

از پیش هم فصل یک رو با خلاصه خوندم
      فصل 6 و 7 رو یک ماه پیش خوندم

و ویروس و باکتری ها هم خوندم

از طرفی دینی هنوز تموم نکردم ( سال سوم 7 درس اخر ) و پیش هم ( 5 درس اخر )

نمیدونم چکار کنم که بتونم تموم کنم

از طرفی فیزیک الان نور هندسی رو دارم میخونم و بعدشم میخوام فیزیک اتمی و هسته رو بخونم
      ریاضیات هم احتمال + امار + ماتریس خوندم

بگید چکار کنم

فقط 14 رو مونده و حتی تست های اخیر هم نزدم

از طرفی پدرم تصادف کردم و من از 24 ساعت حدود 15 ساعت توی بیمارستانم و همونجا مجبورم بخونم ( حدود 1 هفته است )

و حتی تا بعد کنکور هم باید بمونم

برادری کسی هم ندارم که بخواد اونجا بمونه

چکار کنم ؟
      سلام
      انشالله حال پدرشون خوب بشه به زودی
      اما پیشنهاد اینه هکه با یکسری کتاب جمع بندی کوچیک و بیشتر از دروس عمومی و بخش های حفظی تر در شرایط بیمارستان هم میتونه برای خودش جاهای زیادی دوره مرور کنه
      توکل بخدا داشته باشه که نمیذاره حقی از کسی ضایع بشه انشالله .

www.alirezael.ir

11. Top | #71
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Faghat Pezeshki نمایش پست ها
      عرض سلام و وقت بخیر...
      جناب افشار من ادبیاتو تو آزمونا معمولا 70-80 میزنم وتنها سوالای زبان فارسی رو بدون جواب میذارم
      اگه به زبان فارسی مسلط شم راحت میتونم ادبیات رو صد بزنم
      با توجه به این که این این ایام بیشتر دوران مرور هست تا یادگیری مطالب جدید
      به نظرتون تو این فرصت روزی یکساعت وقت گذاشتن روی زبان فارسی کار درستی هست یانه؟؟؟
      درضمن بقیه دروس عمومیم هم در همین حده که البته برای زبان معمولا با کمبود وقت مواجه میشم
      و کمتر میزنم...
      پیشاپیش از توجهتون سپاسگزارم

سلام
      زبان فارسی جالی خیلی خوش قلقی نیست ؛ کم اینکه طی دو سه سال گذشته سوالان عجیبی از ترکیب اشعار و زبان فارسی میدن که واقعا تشخیص سخت کرده
      من جای شما باشم الان ظرف دو هفته دست به تحلیلی ها نمی زنم و جاهای دیگه قوی می کنم

www.alirezael.ir

12. Top | #72
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bita75 نمایش پست ها
      سلام آقای دکتر افشار.
      من رشتم تجربی هست و فارغ تحصیلم. پارسال زیرهزار منطقه سه آوردم. میانگین تراز قلمچی 7000
      تخمین رتبه سه آزمون آخر سنجش به ترتیب : 227_ 159_309
      من مشکلم اینه زیاد تلاش نمیکنم. با توجه به این که سال گذشته نسبتا خوب کار کرده بودم و امسال هم همون درس ها رو خوندم مطالب برام به شدت خسته کننده و تکراری شده
      و دائم به خودم میگم تو که همه چیز رو بلدی. واین تفکر باعث شده کمتر تلاش کنم تاحدی که توی این هفته اصلا درس نخوندم یعنی صفر ساعت! و از خودم ناراضی ام.
      هدفم رتبه زیر صد منطقه سه هست. راهکار شما چیه برای افزایش انگیزه و ساعت مطالعه توی این دو هفته آخر؟
      ثانیا هدفی که گفتم با توجه به عملکردم قابل دسترسی هست؟
      در ضمن خیلی از شما سپاس گزارم که وقتتون رو به ما میدین. من توی یه منطقه محروم زندگی میکنم و این خیلی برام با ارزشه که بهترین مشاور کشور به مشکلم پاسخ بده. پاینده باشید
      سلام .بهترین خودت هستی و امیدوارم که این چند هفته آخر خودت نشون بدی . تا وقتی که روی آمار و ارقام قبلی و تخمین و درصدهای سال گذشته و احتمال زیاد معدل تاپ سال های دبیرستان و سوابق المپیاد و ... تمرکز کنیم ، یعنی امسال کار خاصی نکردیم و دستاوردی نداشتیم ؛ پس بهتره به اصل خودت برگردی و درست و حسابی مایه بذاری تا چیزی که حقت هست بهش برسی . از سایتم ماه اردیبهشت استفاده کن .مقاله و کارگاه انگیزشی زیاد می تونی پیدا کنه و حتی یکی از آنها بهت تلنگر بزنه کافیه که جرقه از من باشه و بقیه اش انشالله با خودت . رویاهای تو تاریخ انقضا ندارن و یک عاشق از الانم می تونه عاسشقی کنه .... این کلیپ هم می تونه بهت انگیزه بده

http://s5.picofile.com/file/81649523...dClip.mp3.html

www.alirezael.ir
      ویرایش توسط afshar : 07 خرداد 1394 در ساعت 08:08

13. Top | #73
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شاداب شریعتی نمایش پست ها
      ممنون ...با توجه ب وقت کمی ک دارم اختصاصی فقط زیست پیش2+1تا4سوم خوبه بخونم بالغت واملاوارایه ادبیات+دین وزنگی پیش+لغت وگرامرزبان؟
      اینهایی هم که گفتی خوبن و میشه خواند ....اما کیفیت فدای کمیت نکن
      کنکور مسابقه کی بهتره خوانده هست و نه کی بیشتر خوانده

www.alirezael.ir

14. Top | #74
      mmn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام آقای دکتر خسته نباشید

فارغ التحصیل تجربی و کنکوری95 هستم (چند سال از کنکور دور بودم)

از پارسال مجددا شروع کردم و در دروس زیست وشیمی و عمومی ها قوی هستم از مهر ماه هم قصد دارم قلم چی شرکت کنم

برای کسب درصد 70 به بالا ریاضی و فیزیک چه پیشنهادهایی از الان دارید؟ نیاز هست حتما بعد از تموم کردن یک کتاب تست خوب از دومی استفاده کنم یا با تمرکز روی یک منبع خوب هم می توان به این درصدها نیز رسید؟

با توجه به اینکه رتبه های دو رقمی بودن که زمین رو صفر زدن به نظر شما برای کسب رتبه زیر صد کشوری حتما زمین رو بخونم یا اگر وقتش رو تو آزمون بزارم روی بقیه درسها بهتره؟ (با توجه به اینکه داروسازی رو نمی خوام و فارغ التحصیلم)

لطفا یه منبع خوب برای آموزش ریاضی و فیزیک معرفی کنید؟ (برای تست ریاضی خیلی سبز و برای تست فیزیک گاج رو دارم اما وسواس دارم که یه منبع آموزش خوب برای تسلط رو مفاهیم هم داشته باشم حالا به نظر شما واقعا نیازه یا همون کتاب درسی کافیه؟)

با تشکر
      ویرایش توسط mmn : 07 خرداد 1394 در ساعت 09:14

15. Top | #75
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmn نمایش پست ها
      سلام آقای دکتر خسته نباشید

فارغ التحصیل تجربی و کنکوری95 هستم (چند سال از کنکور دور بودم)

از پارسال مجددا شروع کردم و در دروس زیست وشیمی و عمومی ها قوی هستم از مهر ماه هم قصد دارم قلم چی شرکت کنم

برای کسب درصد 70 به بالا ریاضی و فیزیک چه پیشنهادهایی از الان دارید؟ نیاز هست حتما بعد از تموم کردن یک کتاب تست خوب از دومی استفاده کنم یا با تمرکز روی یک منبع خوب هم می توان به این درصدها نیز رسید؟

با توجه به اینکه رتبه های دو رقمی بودن که زمین رو صفر زدن به نظر شما برای کسب رتبه زیر صد کشوری حتما زمین رو بخونم یا اگر وقتش رو تو آزمون بزارم روی بقیه درسها بهتره؟ (با توجه به اینکه داروسازی رو نمی خوام و فارغ التحصیلم)

لطفا یه منبع خوب برای آموزش ریاضی و فیزیک معرفی کنید؟ (برای تست ریاضی خیلی سبز و برای تست فیزیک گاج رو دارم اما وسواس دارم که یه منبع آموزش خوب برای تسلط رو مفاهیم هم داشته باشم حالا به نظر شما واقعا نیازه یا همون کتاب درسی کافیه؟)

با تشکر
      سلام انشالله موفق باشی کنکور95 . به عنوان مشاور عرض می کنم که حتی اگر دارو نمیخوای زمین بنا به دلایلی خیلی مفصل که بارها در همایش ها گفتم قدر یکی ، دو تست نیمه دوم سال بخوان
      درصد بالای ریاضی مهارت و تمرین میخواد و خیلی به منبع خاصی وابسته نیست . پس اسیر تبلیغات آنچنانی که خیلی ها بجچای کار خودت هزینه کردن برای منابع تشویق می کنن ، نباش لطفا و الان کم کم بخوان و بیا جلو . ویسواس در انتخاب 100 درصد عالی نه منجر به عمل گرایی میشه و نه منجر به انتخاب .
      فقط وقتت تلف میکنه ، از منابع خودت استفاده کن

www.alirezael.ir

صفحه 5 از 101 نخستنخست ... 45615 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن