خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 67
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه باریییییییییییییییییییییی یییییکلا
      نه باریییییییییییییییییییییی یییییییییکلا
      نه باریییییییییییییییییییییی یییییییییییییکلا
      نهههههههههههههههههههههههه ههه باریکلا
      خوشمون اومد
      خدا خیرشون بده
      لایک به گاج

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali96 نمایش پست ها
      من اتفاقا شیمیشو دارم حرف نداره عالی واقعا البته هر کسی یه نظری داره فقط در مورد ریاضی جمع بندی مهروماه یا نشر دریافت چیزی نگفتید
      من بیشتر با نشر دریافت موافقم
      طوری نشه به امید خط ویزه گاج بشینید و زمان رو از دست بدین
      البته نظر شخصیه , باز خودتون هرطور صلاح میدونین.

3. Top | #33
      ahs
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوستان کسی میدونه فیزیک و ادبیاتش کی میاد؟
      اگر گویی که بتوانم ، قدم درنه که بتوانی
      وگر گویی که نتوانم ، برو بنشین که نتوانی

قرار نیست انسان ببیند بعد باور کند، قرار است انسان باور کند که می تواند تا ببیند. زیرا قانون زندگی قانون باور هاست.

4. Top | #34
      ahs
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      قضیه فیلم‌های آموزشی خط ویژه چیه؟همچنین دانش آموزان سال سوم دبیرستان می‌توانند با مراجعه به غرفه انتشارات بین المللی گاج در بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران و ثبت درخواست خود، بستهٔ ارزشمند خط ویژه گاج شامل کتاب‌های خط ویژه، فیلم‌های آموزشی خط ویژه همراه با آزمون‌های سراسری گاج را تا پایان تیرماه ۱۳۹۴ با تخفیف ویژهٔ ۵۰ درصد دریافت نمایند.
      اگر گویی که بتوانم ، قدم درنه که بتوانی
      وگر گویی که نتوانم ، برو بنشین که نتوانی

قرار نیست انسان ببیند بعد باور کند، قرار است انسان باور کند که می تواند تا ببیند. زیرا قانون زندگی قانون باور هاست.

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      صد در صد که محتوی همشون یکیه ولی داداش این کتاب اومده همون محتوی رو خوب بسته و خوب جمع بندی کرده
      بیا دقیقا واکنش بچه هارو ببین فکر میکنن این کتاب معجزس از این رفا نیست کتابای گاج خوبن ولی این کتابای متنوع چیز اضافی زیادی نداره
      جمع بندی خوبو باید خودت نسبت به توانایی خودت بکنی
      تو این زمان کم ببین یکی از دوستان میگه بخرم میتونم بالای 40 کنم
      دقیقا ببین واکنش بچه هارو

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
      هنوز که کتاب نیومده چرا قضاوت میکنین اخه
      قضاوت نمیخواد
      یکم فکر کنید میفهمید
      کتابای گاج همه چیزو گفتن حالا اینم انگار مثلا چیزای اضافیو حذف کردن فقط فرمولا و تستا هست
      باور کنید مفت نمیارزه
      به من ربطی نداره من نمیخوا پولتونو هدر بدین

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      زبان و شیمیش که خوب بود اینم حتما خوبه
      خوب؟منظور از خوب چیه این که همه فرمولارو جمع کنه و میانبر هارو بگه خوب تو کتابای قبلی هم اینا هست
      برید بخرید مقایسه کنید ببینید می ارزه؟

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      من بیشتر با نشر دریافت موافقم
      طوری نشه به امید خط ویزه گاج بشینید و زمان رو از دست بدین
      البته نظر شخصیه , باز خودتون هرطور صلاح میدونین.
      یه جوری بعضیا خوشحالی میکنن انگار این کتاب بیاد ردصد 100 مال خودشونه

9. Top | #39
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتاب عالی حتما چون گاججججج زده به کوری چشم بعضی از دوستان

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmaddd نمایش پست ها
      بیا دقیقا واکنش بچه هارو ببین فکر میکنن این کتاب معجزس از این رفا نیست کتابای گاج خوبن ولی این کتابای متنوع چیز اضافی زیادی نداره
      جمع بندی خوبو باید خودت نسبت به توانایی خودت بکنی
      تو این زمان کم ببین یکی از دوستان میگه بخرم میتونم بالای 40 کنم
      دقیقا ببین واکنش بچه هارو

واکنش بچه ها درسته این کتاب یه جوری معجزه هم هست ریاضی تجربی که شامل ریاضی 2، ریاضی 3 ، ریاضی پیش دانشگاهی و هندسه و امار هست جمع کردنش کار ساده ای نیست این کتاب اومده همه ی این کتابها رو در یه حجم بسیار معقول جمع بندی کرده این چیز کمیه ایا؟؟؟!!! اره کتابای گاج همه خوبن ولی اگه شما وقت داری این کتابهای میکرو گاج در این 5 درس رو با اون حجم بگیری و بعد از عید بشینی همشونو بخونی کار عاقلانه ای نیست ! اگر دقت کنی کتاب برای جمع بندی مهم ترین حسنش باید یاداوری نکات مهم در کنار هم باشه وگرنه قرار نیست چیز اضافه ای گفته شه گرچه با همین چند صفحه هم میتوان فهمید که در درسنامه های این کتاب دید ویژه هایی وجود داره که واسه اولین بار تو یه کتاب دیده میشه!

اره با این زمان اگه کسی بخره حداقل می تونه به 40 برسه مهم اینه که چه مباحثی را باید روش وقت گذاشت که دراین کتاب گفته شده است. به نظر من به جای انرژی منفی دادن در این پست پیشنهاد می کنم کتاب رو بببنید و اگر مطابق نظرات شما بود اونوقت اینطوری نظر بدین

درضمن هر دانش آموزی توانایی جمع بندی مناسب نداره چون جمع بندی هر درس نیاز به تسلط روی اون درس داره که فقط توسط استاد اون کار میشه انجام داد احتمالا منظوره شما خلاصه برداری از چیزی هست که دانش آموز خونده که اون هم هیچ دلیلی نداره درست خلاصه برداشته باشه!

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahan نمایش پست ها
      واکنش بچه ها درسته این کتاب یه جوری معجزه هم هست ریاضی تجربی که شامل ریاضی 2، ریاضی 3 ، ریاضی پیش دانشگاهی و هندسه و امار هست جمع کردنش کار ساده ای نیست این کتاب اومده همه ی این کتابها رو در یه حجم بسیار معقول جمع بندی کرده این چیز کمیه ایا؟؟؟!!! اره کتابای گاج همه خوبن ولی اگه شما وقت داری این کتابهای میکرو گاج در این 5 درس رو با اون حجم بگیری و بعد از عید بشینی همشونو بخونی کار عاقلانه ای نیست ! اگر دقت کنی کتاب برای جمع بندی مهم ترین حسنش باید یاداوری نکات مهم در کنار هم باشه وگرنه قرار نیست چیز اضافه ای گفته شه گرچه با همین چند صفحه هم میتوان فهمید که در درسنامه های این کتاب دید ویژه هایی وجود داره که واسه اولین بار تو یه کتاب دیده میشه!

اره با این زمان اگه کسی بخره حداقل می تونه به 40 برسه مهم اینه که چه مباحثی را باید روش وقت گذاشت که دراین کتاب گفته شده است. به نظر من به جای انرژی منفی دادن در این پست پیشنهاد می کنم کتاب رو بببنید و اگر مطابق نظرات شما بود اونوقت اینطوری نظر بدین

درضمن هر دانش آموزی توانایی جمع بندی مناسب نداره چون جمع بندی هر درس نیاز به تسلط روی اون درس داره که فقط توسط استاد اون کار میشه انجام داد احتمالا منظوره شما خلاصه برداری از چیزی هست که دانش آموز خونده که اون هم هیچ دلیلی نداره درست خلاصه برداشته باشه!
      عزیزم این کتاب آمپول نیست که اومده برخی نکاتو حذف کرده نه اینکه فشرده کنه
      و این شاهکار نیست و ارزش پول دادن نداره وقت گذاشت؟ واسه چی؟همه میدونن چیو باید چقدر بخونن و ماشالله همه جا بودجه بندی هست به عنوان مثال همه میدونن از مشتق و کاربردش تقریبا 6 تا سوال میاد
      برادر من من اینجا برادر آقای قلم چی یا بابام ناشر مهرو ماه و امثال اینا یا اینکه دشمن گاج نیستم من فقط به خاطر بچه ها میگم که وقتشونو میذارن هی اینو بخر اونو بخر هموناییرو که دارید بخونید و
      اولا اونی که تاحالا خونده دیگه همون تکنیکی که تا حالا خوندرو باید بخونه الان بیاد یه تکنیک جدید بخونه دیگه چه معنی میده اگرم همون تکنیکه خوب چه کاریه بخری اینو اونی که تاحالا خونده حتما خلاصشو نوشته یا درسنامه داره
      دوما اونیم که تا حالا نخونده این کتاب به دردش نمیخوره چون همن طور که خودتم گفتی این تابو جمع و جور کردن ینی مطالب با جزئیات کامل نیست و کسی که تا حالا یه مطلبیو نخونده نمیتونه ازش استفاده کنه چون جزئیات شرطه اینه

-----------------------------
      و در آخر آقا برید بخرید.فقط وقتی به حرف من رسیدین واسه منم دعا کنید
      ممنون

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ای بابا 50 نفر دارن میگن استفاده کردن عالیه 1 عدد نقل مجلس هی مقاومت میکنه... من زبان و دینی و امار وشیمیشو دارم عالیه

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahan نمایش پست ها

کسی نگفته کتاب بدیه و خیلیم عالی میشه به احتمال زیاد .. ولی این کتاب واسه اونایی خوبه که مسلطن نه یکی که به درصد 30 و 40 فک میکنه .. این کتاب خلاصه و جمع بندی هست نه آموزش و تمرین اشتباه نگیر

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      • شما فکر کنید یکی تا الان نخونده ...تو 45 روز چن فصلو میتونه جمع کنه؟؟به قول شما مفهومی وکامل...خب نهایت بشه 6 فصل...تازه از بین اینام نمیدونه کدوم قسمتا بیشتر مدنظر طراحه ..اتفاقا این دسته آدمایی که زیاد نخوندن کتابای جمع بندی بیشتر به دردشون میخوره چون این کتابا درست زوم میکنن رو نکات مهم وتست خیز...البته نه هر کتاب جمع بندی.. خط ویزه امتجان خودشو پس داده

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eli94 نمایش پست ها
      • شما فکر کنید یکی تا الان نخونده ...تو 45 روز چن فصلو میتونه جمع کنه؟؟به قول شما مفهومی وکامل...خب نهایت بشه 6 فصل...تازه از بین اینام نمیدونه کدوم قسمتا بیشتر مدنظر طراحه ..اتفاقا این دسته آدمایی که زیاد نخوندن کتابای جمع بندی بیشتر به دردشون میخوره چون این کتابا درست زوم میکنن رو نکات مهم وتست خیز...البته نه هر کتاب جمع بندی.. خط ویزه امتجان خودشو پس داده
      جمع بندی تعریفش چیه .. کسی که نخونده دقیقا چیو میخواد جمع بندی کنه ...

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)