خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 69
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اجرتون با امام حسین(ع) چیز با ارزش تر از این به ذهنم نرسید.....

2. Top | #17
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erwin schrodinger نمایش پست ها
      حرف شما متین...
      اگر براتون مقدوره و وقت اجازه میده تو همین تاپیک یا هر جای دیگه که امکانش هست کمی از نحوه برخوردتون با سوالات از لحاظ مرحله بندی حل سوالات وکلن نحوه تنظیم زمان و تجربه هایی که سر جلسه داشتید بگید خیلی عالی میشه...
      همیشه شاد و سر بلند باشید...
      باتشکر...
      ببخشید که خیلی دیر دارم جواب میدم .

اولا که کنکوری های عزیز خسته نباشید . دیگه چیزی نمونده تا روزی که براش زحمت کشیدین . اینو بگم که نظام خدا منطق داره و باید به این منطق ایمان داشته باشیم ...هر کسی نتیجه ی زحمتاشو می بینه . خدا میگه : (( لقد خلقنا الانسان فی کبد )) . هر انسانی ( تا وقتی از انسانیت بیرون نره ) تو سختی و رنج هست ... حالا کسی که این رنج رو خودش به جون بخره و تحمل کنه با این سختی ها بزرگ میشه و میره بالا ولی کسی که این رنج رو خودش نخواد به شکلای دیگه ای این سختی ها میان سراغش . حالا از اینا بگذریم .

در مورد آزمون دادن که الان فقط میتونم در مورد سر جلسه بهتون بگم . اولا که الان دیگه سعی نکنید نحوه ی برخورد با سوالا و ترتیب درسها تو آزمون یا وارد کردن گزینه ها یا هر چیزی رو تغییر بدین ...تا حالا تجربه های زیادی داشتین و از همونا استفاده کنید . در مورد درسها و خوندن و جمع بندی هم که دیگه الان با برنامه دارین پیش میرین ایشالا و با آمادگی تقریبا کاملی سر جلسه حاضر میشین ...اینم بگم که هیچ کس قرار نیس فول باشه سر جلسه ! ولی خب کلا این یه حس طبیعی هست که روزهای نزدیک به اون حس میکنید که مطالب نخونده دارین و آمادگیتون کامل نیست و فلان و فلان ! شما زحمت هاتون رو تو این مدت کشیدین ...این مدت دیگه رو هم تلاش خودتون رو در حد اعلا بکنید که دیگه عذاب وجدان نداشته باشین که چرا تلاش نکردم !

سر جلسه ی کنکور از همه چیز مهم تر اینه که آرامش داشته باشین , نمیگم بیخیال باشین ولی بدونید که (( الا بذکرالله تطمئن القلوب )) . وقتی به خدا توکل میکنید یعنی من یه مقدار خوبی تلاش کردم ...زحمت کشیدم ...درس خوندم ...علم یاد گرفتم ...آزمون های آزمایشی دادم ...الان هم قراره با آمادگی نسبی برم سر جلسه و تمام تلاشم رو بکنم و با انرژی کامل و تدبیر و مدیریت آزمون بدم ...حالا که من این کارا رو کردم نتیجه ی اون هر چی میخواد بشه چیزی هست که از دست من خارجه و میسپرمش به اونی که خودش میدونه قضیه چیه و کی به کیه و هر کسی چقدر میارزه و همچنین چی براش بهتره ! پس فکر نکنید به این که قراره چه اتفاقی بیفته در آینده اگه فلان جور بشه ! با این فکرها به خودتون استرس وارد نکنید .

سر جلسه اگه یه درس سخت بود خودتون رو نبازین و کنکور رو تموم شده بدونید ! اعتماد به نفس داشته باشین ...شما تلاشتون رو بکنید تا ماکزیمم بازدهی رو تو آزمون داشته باشین ...بازم تاکید میکنم به نتیجه فکر نکنید باور کنید بودن کسایی که سر جلسه جا زدن و گفتن میذارم واسه سال بعد ! ...یکی از دوستای من میگفت سر جلسه انقدر خراب داشتم میکردم که یه لحظه وایسادم گفتم بیخیال ...من یه سال میمونم ..باشه برای سال بعد...ولی بعد گفته حالا ادامه میدم ببینم چی میشه و الان داره همراه من مکانیک شریف میخونه . این استرس ها سر جلسه زیاد هست برای همین میگم سر جلسه آروم باشین ... اگه ادبیات رو دارین میزنید می بینید فقط 5 تا سوال کلا جواب دادین در حالی که همیشه 20 تا جواب میدادین خودتون رو نبازین ! حتی اون قدر اعتماد به نفس داشته باشین که بگین من فقط 5 تا جواب دادم بقیه چی کار کردن ؟!؟ بگین که من از عربی رو میترکونم بعد وقت زیاد میارم برمیگردم همینا رو هم جواب میدم ...حواستون باشه سر جلسه اونقدر نرین تو جو کنکور که رو یه سوال گیر کنید و زمان از دستتون در بره ...میدونم که اینا رو تو آزمونای آزمایشی تمرین کردین ولی خب ممکنه برای یه عده اسم کنکور دلهره آور باشه و استرس ایجاد کنه در حالی که اونم یه آزمونه مثل همه ی آزمونا ! ...اگه سوالای کنکور یا شرایطش متفاوت بود با شرایط آزمونای آزمایشی جا نخورید ...خودتون رو آماده کنید که قراره یه جای نامعلوم و سوالای با سبک نامعلوم آزمون بدین و بدونید که این نامعلوم بودن برای همه همینه .

دیگه همینا یادم اومد ...سوالی هست در خدمتم .

3. Top | #18
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کیفیت جزوات پایین بود !!!! از نظر دست خط و ... کلا با وجود انتشارات خوبی مثل گاج که خط ویزه رو داده دیگه اینجور خلاصه ها بدرد نمیخوره

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mk.meydani نمایش پست ها
      سوالی هست در خدمتم .

تورق سریع رو چند روزه و چطور انجام دادید ؟؟
      روز قبل از کنکور درس خاصی رو مطالعه کردید و تا کی به مطالعه ادامه دادید ؟؟
      ...

5. Top | #20
      نفر برتر کنکور

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط siavash123 نمایش پست ها
      کیفیت جزوات پایین بود !!!! از نظر دست خط و ... کلا با وجود انتشارات خوبی مثل گاج که خط ویزه رو داده دیگه اینجور خلاصه ها بدرد نمیخوره
      مجبور نیستی بخونی!
      Hey yeah, Don't let'em know we're coming
      Hey yeah, Tiptoe higher
      ...Take some time to simmer down, keep your head down low
      !!!HEY YEAH! TIPTOE HIGHER

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Edward نمایش پست ها
      مجبور نیستی بخونی!
      ســــــلام

...

7. Top | #22
      نفر برتر کنکور

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      ســــــلام

تورق سریع نداشتم ولی روزای آخر هفته ی آخر خلاصه های شیمیمو مرور کردم.
      آره تا ظهر دین و زندگی خوندم!
      Hey yeah, Don't let'em know we're coming
      Hey yeah, Tiptoe higher
      ...Take some time to simmer down, keep your head down low
      !!!HEY YEAH! TIPTOE HIGHER

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام علکم!
      یه سوال!
      من این روزا تستای کنکور 88 به اینورو دارم میزنم نکاتشم یادداشت میکنم. به نظر شما همین نکاتو هفته اخر دوره کنم خوبه!؟
      ممنون

9. Top | #24
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HaDJoon نمایش پست ها
      سلام علکم!
      یه سوال!
      من این روزا تستای کنکور 88 به اینورو دارم میزنم نکاتشم یادداشت میکنم. به نظر شما همین نکاتو هفته اخر دوره کنم خوبه!؟
      ممنون
      سلام ...آره خوبه .

منم تورق سریع اون جوری که میگن نداشتم و روز آخر هم همین نکاتی رو که از کنکور ها و آزمون های آزمایشی یادداشت کرده بودم سریع یه نگاه انداختم از صب تا قبل از ظهر .

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Edward نمایش پست ها
      تورق سریع نداشتم ولی روزای آخر هفته ی آخر خلاصه های شیمیمو مرور کردم.
      آره تا ظهر دین و زندگی خوندم!
      سلام ...آره خوبه .

منم تورق سریع اون جوری که میگن نداشتم و روز آخر هم همین نکاتی رو که از کنکور ها و آزمون های آزمایشی یادداشت کرده بودم سریع یه نگاه انداختم از صب تا قبل از ظهر .
      سلام به شما بزرگواران
      می خواستم ببینم که آیا از کتاب های کمکی مثل گام به گام و ... استفاده می کردید ؟ اگه آره هر سوال مثلاً ریاضی رو چقدر برای حل وقت می گذاشتید که بعدش برید سراغ کتابکار ؟؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببخشید که خیلی دیر دارم جواب میدم .

اولا که کنکوری های عزیز خسته نباشید . دیگه چیزی نمونده تا روزی که براش زحمت کشیدین . اینو بگم که نظام خدا منطق داره و باید به این منطق ایمان داشته باشیم ...هر کسی نتیجه ی زحمتاشو می بینه . خدا میگه : (( لقد خلقنا الانسان فی کبد )) . هر انسانی ( تا وقتی از انسانیت بیرون نره ) تو سختی و رنج هست ... حالا کسی که این رنج رو خودش به جون بخره و تحمل کنه با این سختی ها بزرگ میشه و میره بالا ولی کسی که این رنج رو خودش نخواد به شکلای دیگه ای این سختی ها میان سراغش . حالا از اینا بگذریم .

ممنون بابت کل متن اما این قسمت رو انتخاب کردم چون خستگی رو یه جورایی از تنم در اورد و امروز با این جمله بعد مدت ها دوباره تا الان 9 ساعت خوندم و میرم بالای 10 ساعت
      مرسی از شما اقای میدانی
      من یه سوالی داشتم میدونم تو همین تاپیک تکراریه و چند نفر پرسیدن به نظرتون اشکالی نداره روز خر هم واکنش های شیمی رو بخونم و هم لغتایی از ادبیات که نشون دار کردم؟

12. Top | #27
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirHosseinKhan نمایش پست ها
      سلام به شما بزرگواران
      می خواستم ببینم که آیا از کتاب های کمکی مثل گام به گام و ... استفاده می کردید ؟ اگه آره هر سوال مثلاً ریاضی رو چقدر برای حل وقت می گذاشتید که بعدش برید سراغ کتابکار ؟؟
      سلام . کتاب کمک درسی که استفاده میکردم ولی اکثرا کتاب های تست بودند نه کتاب حل المسائل مثل گام به گام . اگه منظورتون سوالای کتاب هست اونا رو تا حد ممکن دیگه خودم حل میکردم ...برای سوالات سخت تر و تست هم سعیم این بود که خوب فکر کنم و حل کنم ولی اگه مثلا بعد از یه وقت طولانی مثلا 10 دقیقه حتی ایده ای برای حل سوال نداشتم از یکی میپرسیدم ولی اگه نزدیک به حل بودم دیگه حل میکردم...معمولا پاسخ تشریحی کتاب رو برای تایید روش حلم و یا اگه از راه دیگه ای حل کرده باشه نگاه میکردم .

13. Top | #28
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد3568 نمایش پست ها
      ممنون بابت کل متن اما این قسمت رو انتخاب کردم چون خستگی رو یه جورایی از تنم در اورد و امروز با این جمله بعد مدت ها دوباره تا الان 9 ساعت خوندم و میرم بالای 10 ساعت
      مرسی از شما اقای میدانی
      من یه سوالی داشتم میدونم تو همین تاپیک تکراریه و چند نفر پرسیدن به نظرتون اشکالی نداره روز خر هم واکنش های شیمی رو بخونم و هم لغتایی از ادبیات که نشون دار کردم؟
      خواهش میکنم ...خوشحال شدم از حرفتون .

نه هیچ مشکلی نداره به نظر من . حتی روز آخر رو اگه کامل هم بخونید اگه به خودتون مسلط باشین و استرس بهتون وارد نشه هیچ مشکلی پیش نمیاد .

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم ...خوشحال شدم از حرفتون .

نه هیچ مشکلی نداره به نظر من . حتی روز آخر رو اگه کامل هم بخونید اگه به خودتون مسلط باشین و استرس بهتون وارد نشه هیچ مشکلی پیش نمیاد .
      اقای میدانی یه سوال دیگه شما هر سه تا جمع بندی کانون رو شرکت کردین؟به نظرتون سطح سوالای کانون بالاتر نیست؟مثلا همین ازمون 1 خرداد امسال رو اگه دیده باشین به نظرتون از کنکور سخت تر نبود؟

15. Top | #30
      نفر برتر کنکور
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد3568 نمایش پست ها
      اقای میدانی یه سوال دیگه شما هر سه تا جمع بندی کانون رو شرکت کردین؟به نظرتون سطح سوالای کانون بالاتر نیست؟مثلا همین ازمون 1 خرداد امسال رو اگه دیده باشین به نظرتون از کنکور سخت تر نبود؟
      سلام ...بله شرکت کردم ...سوالای امسال رو ندیدم ولی پارسال سوالاش خوب بودن به نظرم . از کنکور هم سطحش بالاتر نبود .

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)