خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SuccessfulStudent نمایش پست ها
      تا اونجایی که من میدونم و میشناسم 200 از اکثر شاگرداشون گرفتن اما خب حتما دلیل خاصی 280 گفتن برا ایشون. با توجه به خدماتی که ارائه میدن ، 200 تومن مناسبه به نظر من.
      البته این رو هم بگم که تعهد کاری آقای افشار خیلی بالا نیست. یعنی انقد شاگرد دارن که باید خودت مدام در ارتباط باشی و برای پیگیری موضوعات مختلف وگرنه اگه تا چهار پنج روزم خودت باهاشون در ارتباط نباشی ایشون خبری ازت نمیگیره و این شاید از نظر من تنها نکته ی منفی ایشون باشه

در کل اگه کسی تو ابتدای کار یعنی شهریور یا مهر ، یکی دو ماه با ایشون کار کنه و سراپا گوش بشه ، ایشون همه ی ریزه کاری ها رو توضیح میده و بعد دو ماه خود شخص میتونه خیلی حرفه ای به کارش ادامه بده. من تو همون زمان کار با ایشون بود که تونستم رتبه ی 1 منطقه رو تو قلم چی و بعد از یک ماه که سیستم کار اومد دستم ، دیگه ادامه ندادم
      منم دقیقا از همینشو نا راضی بودم
      1 ماه مشاوره داشتم باهاشون ولی خیلی ضعیف بود ارتباط حتی نمیدونستن کدوم مباث رو دادن و کدوم رو هنوز ندادن از خودم میپرسیدن !!! یعنی حتی یه برگه یادداشت نمیکردن ! چند بار شد برنامه ها رو تکراری میگفتن ! و میگفتم استاد اونجا رو خوندم ! + برنامه ریزیشون در این حد بود که میگفت برای 3 وز اینده مباحث * - * - * و بخونین ! مشاور باید برنامه رو خورد کنه در روز این ساعت تا این ساعت این درس و .... ! من خیلی راضی نبودم !!! این ماه مشاور دیگه ای دارم خیلی راضی ام !!!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      آقای افشار ببخشید ولی واقعا خندم میگیره وقتی میبینم راههای کمال گرایی و میل گرایی برای رتبه برتر شدن مثبت اندیشی به روش ta و اینارو برای کنکوریا میگید آخه برادر عزیزم چه ربطی داره؟کسی که بخواد رتبه برتر

شه باید خودش بخواد کسی که بخواد رشته ی خوب قبول شه باید خودش بخواد نه این که شما بهش بگین که آقا این کارو بکن تا میل رتبه برتر شدن بهت دست بده...

درسته که اگه کسی میخواد به چیزی برسه خودش باید بخواد اما یک افرادی مثل من هم هستن که میخوان اما

ارادشون کمه این حرفای مشاورا واسه این دانش آموزاست.

خداییش من خیلی دارم عذاب میکشم از دست این اراده ضعیفم.هیچ راهی هم نتونستم واسش پیداکنم

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasul.professional نمایش پست ها
      منم دقیقا از همینشو نا راضی بودم
      1 ماه مشاوره داشتم باهاشون ولی خیلی ضعیف بود ارتباط حتی نمیدونستن کدوم مباث رو دادن و کدوم رو هنوز ندادن از خودم میپرسیدن !!! یعنی حتی یه برگه یادداشت نمیکردن ! چند بار شد برنامه ها رو تکراری میگفتن ! و میگفتم استاد اونجا رو خوندم ! + برنامه ریزیشون در این حد بود که میگفت برای 3 وز اینده مباحث * - * - * و بخونین ! مشاور باید برنامه رو خورد کنه در روز این ساعت تا این ساعت این درس و .... ! من خیلی راضی نبودم !!! این ماه مشاور دیگه ای دارم خیلی راضی ام !!!
      قرمز رنگ:این کار با سبکی که الان داره انجام میشه اشتباهه روش های بهتری وجود داره
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DokToR zAhRa نمایش پست ها
      درسته که اگه کسی میخواد به چیزی برسه خودش باید بخواد اما یک افرادی مثل من هم هستن که میخوان اما

ارادشون کمه این حرفای مشاورا واسه این دانش آموزاست.

خداییش من خیلی دارم عذاب میکشم از دست این اراده ضعیفم.هیچ راهی هم نتونستم واسش پیداکنم
      این مشاورای پولکیم نمیتونن کاری بکنن فقط پولتو دور میریزی
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      این مشاورای پولکیم نمیتونن کاری بکنن فقط پولتو دور میریزی
      پس چ کنیم ما؟

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DokToR zAhRa نمایش پست ها
      پس چ کنیم ما؟
      من باید مشکلتو از تهش بدونم تا بفهمم میتونم چیزی بگم یا نه
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سعید کاش یکی حرفاتو گوش بده پول دادن به این مشاورا که کارشونو بلد نیستن فقط حروم کردن پوله

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه برنامه ریزی باشه که فبها اصلا برنامه ریزی یه کار شخصیه ایشون میتونن در عرض 20 دقیقه بهت یه برنامه پیشنهادی بدن و تو بری و از روی اون سعی کنی واسه خودت یه برنامه بریزی یه برنامه ای که با شرایطتت سازگاره با روش مطالعت سازگاره
      به نظر من اتفاقا اون قسمت دوم کار که شما گفتی ( شخص برنامه پیشنهادی مشاور رو بگیره و با شرایط سازگار خودش برنامه بریزه ) وظیفه ی مشاور هست. چون اصل مشاوره گرفتن برای همین کاره ! وگرنه اون برنامه پیشنهادی رو که برنامه های آزمون هم میدن و حداقل مشکل خود من با وجود تراز خوب آزمون ها در بخش دوم بود. حالا برای اینکه به بحث خودمون توی این تاپیک هم ربطش بدم باید بگم : ایشون توی هر دو بخش ، کار ارائه میکنن اما همونطور که قبلا گفتم و یکی از دوستان هم بهش اشاره کرد، به بهانه ی شلوغ بودن سر !!! تهعد کاریشون پایینه و اگه خودت حواست نباشه ممکنه یه جا اصلا تو برنامه ت نیاد و یه جا دو سه بار

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      به نظر من اتفاقا اون قسمت دوم کار که شما گفتی ( شخص برنامه پیشنهادی مشاور رو بگیره و با شرایط سازگار خودش برنامه بریزه ) وظیفه ی مشاور هست. چون اصل مشاوره گرفتن برای همین کاره ! وگرنه اون برنامه پیشنهادی رو که برنامه های آزمون هم میدن و حداقل مشکل خود من با وجود تراز خوب آزمون ها در بخش دوم بود. حالا برای اینکه به بحث خودمون توی این تاپیک هم ربطش بدم باید بگم : ایشون توی هر دو بخش ، کار ارائه میکنن اما همونطور که قبلا گفتم و یکی از دوستان هم بهش اشاره کرد، به بهانه ی شلوغ بودن سر !!! تهعد کاریشون پایینه و اگه خودت حواست نباشه ممکنه یه جا اصلا تو برنامه ت نیاد و یه جا دو سه بار
      مطمن باش اون برنامرو خودت بهتر میتونی بریزی
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه کل آزمونای گزینه2 امسالو ثبت نام می کردی می شد200 تومن. ..حالا بابت یه ماه مشاوره اونم تلفنی که تازه هزینه تماس رو خودمونم باید بدیم می شه 200 تومن....به این می گن یه تناسب جالب...

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خودم یه زمانی خیلی قبولش داشتم...ولی کم کم به اشتباهم پی بردم...بعضیا خیلی خودشونو مظلوم و خوب و بحق نشون می دن...

12. Top | #27
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soheil1 نمایش پست ها
      خودم یه زمانی خیلی قبولش داشتم...ولی کم کم به اشتباهم پی بردم...بعضیا خیلی خودشونو مظلوم و خوب و بحق نشون می دن...
      دوست عزیز سلام یادتونه چقدر سر این موضوع باره من کردین ؟من که همون موقع داشتم حرف الان شما رو میگفتم و پشت سر هم تاپیکام قفل و حذف میشد ☺ امیدوارم هیچ وقت بی خودی از کسی بت نسازیم کسیم. بیخودی به قعر جهنم نفرستیم به امید موفقیت همه بچه های کنکوری

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 500 نمایش پست ها
      دوست عزیز سلام یادتونه چقدر سر این موضوع باره من کردین ؟من که همون موقع داشتم حرف الان شما رو میگفتم و پشت سر هم تاپیکام قفل و حذف میشد ☺ امیدوارم هیچ وقت بی خودی از کسی بت نسازیم کسیم. بیخودی به قعر جهنم نفرستیم به امید موفقیت همه بچه های کنکوری
      بهتره ار تجارب همدیگه استفاده کنیم

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مطمن باش اون برنامرو خودت بهتر میتونی بریزی
      الان آره چون توی اون یه ماه اصولشو یاد گرفتم اما قبلش نمیتونستم

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      الان آره چون توی اون یه ماه اصولشو یاد گرفتم اما قبلش نمیتونستم
      قبلشم تحقیق میکردی یاد میگرفتی
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)