خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 46
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa7 نمایش پست ها
      نه عزیزم چنین انتظاری ندارم . صرفا میگم حقایق پزشکی رو باید بدونن و فکر نکنن یه بهشت خوشگل در انتظارشونه و بدونن چه مسیر سختی دارن.
      در غیر این صورت بعدا غافلگیر میشن و به مشکل برمیخورن .
      دیپلمه رو کلی گفتم منظورم صرفا شما نبود اما حرف شما هم درسته اگه کسی فکر کنه پزشکی قبول شد دیگه همه چی تمومه که اشتباه میکنه

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همه به شمامیگویند :امیدوارم سال خوبی داشته باشیدولی من می گویم :امیدوارم سال خوبی را برای خودتان خلق کنید!به فکر اومدن روزهای خوب نباشید؛ آنها نخواهند آمد …به فکر ساختن باشید؛روزهای خوب را باید ساخت.سال نو پیش رویت بی نظیر دوست خوب من...

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط uni dentist76 نمایش پست ها
      اینجا بارون میاث من برم چادر بزنم خیش میشم
      چادر مسافرتی ها بارون توش نمیره

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa7 نمایش پست ها
      نه عزیزم چنین انتظاری ندارم . صرفا میگم حقایق پزشکی رو باید بدونن و فکر نکنن یه بهشت خوشگل در انتظارشونه و بدونن چه مسیر سختی دارن.
      در غیر این صورت بعدا غافلگیر میشن و به مشکل برمیخورن .
      ببینید هر رشته ای سختی خودشو داره , البته خیلی شغل ها مثل کار تو معدن و .... سخت تر که چه عرض کنم شب بیداری پزشکی جلوشون آقاست ولی درآمد ها زمین تا آسمون فرق داره. پزشکی هم سختی خودشو داره مثل هر رشته دیگه ای ولی تو ایران درآمدش واقعا خوبه. در حالی که کشورهای اروپایی و آمریکا شاید درآمد دکی انقدر نباشه. البته به نرخ اونجا ها نه تبدیل دلار به ریال
      ویرایش توسط Ab0lfazl_97 : 03 فروردین 1394 در ساعت 20:30

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      یه رفیق دارم یه 405 داره باهاش اندازه پول سه تا پزشک در ماه رو در میاره شوتی کار میکنه حتما که نباید پزشک شد والا بخدا

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      شما انتظار داری در حد دیپلم سواد داشته باشی و هر روز چند میلیون درآمد داشته باشی این که نمیشه! هر کاری سختی خودشو داره اما جایگاه یک پزشک و درآمدش در مقابل سختی کار قابل توجه هست. در ضمن من با پرستار مقایسه کردم که تقریبا از نظر زمان کار وشرایطش مشابه اند.
      به زبون میگی سختی
      هنوز ندیدی به خاطر سختی درسا ماهی یه کشته از دانشجوهای پزشکی فقط تو دانشگاه ماست

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the END نمایش پست ها
      به زبون میگی سختی
      هنوز ندیدی به خاطر سختی درسا ماهی یه کشته از دانشجوهای پزشکی فقط تو دانشگاه ماست
      شما راست میگی پزشکی که تو دانشگاه صنعتی درس بخونه بایدم خودکشی کنه(رشتشو نگاه کنید).حالا جدای از شوخی ما تو کشور 19805 پزشک داریم چرا اینا خودکشی نکردن.

8. Top | #38
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شما راست میگی پزشکی که تو دانشگاه صنعتی درس بخونه بایدم خودکشی کنه(رشتشو نگاه کنید).حالا جدای از شوخی ما تو کشور 19805 پزشک داریم چرا اینا خودکشی نکردن.
      دانشگاه شیراز صنعتیه ؟! :yahoo (21):

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اول اینکه من برق دانشگاه شیراز(پهلوی قدیم) میخونم.دوم خوابگاه دانشجویان پزشکی دانشگاه شیراز روبه روی خوابگاه بچه های مهندسیه.اسمش هم خوابگاه دستغیبه.از اول ترم 3 نفر خودکشی کردن.دو نفر خودشون رو از طبقه های بالا پرت کردن پایینن یه نفر هم توی هتل چمران بیستا قرص خورده مرده!!
      بعدم من آمار کل کشور رو ندارم ولی شیراز خیلی فشار زیاده.
      خدایی نکرده نمیخوام کسی رو ناامید کنم یا هر چیز دیگه ای ولی پزشکی خوندن توی دانشگاه با کنکور دادن خیلی فرق می کنه.
      من خودم خیلی از رشته های تاپ تجربی خوشم میاد...
      در نهایت یه توصیه به عنوان دوست می کنم اینه که توی این چند ماهی که مونده ذهنتون رو آزاد کنید.سعی کنید هیچ وابستگی ذهنی نداشته باشید,اینقدر هم نگید مهمون میاد...اگه واقعا درس خونید جاش و راهشو پیدا می کنید...

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Behrus58 نمایش پست ها
      دانشگاه شیراز صنعتیه ؟! :yahoo (21):
      دانشگاه شیراز و صنعتی شیراز و علوم پزشکی شیراز متفاوتن و البته فقط علوم پزشکی رشته پزشکی رو ارائه میده! پس به هرحال تو دانشگاه ایشون خودکشی انجام نمیشه. البته گفته های من بر اساس ویکی پیدیا بود. البته قسمت اول پست قبلیم زیاد مهم نیست قسمت دومش مهمتره. the end عزیز حرف آخر شما هم متینه(bold شده رو میگم)
      ویرایش توسط jarvis : 03 فروردین 1394 در ساعت 22:27

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      راستی از موضوع تاپیک دور نشیم تا استارتر هم به هدفش برسه.

12. Top | #42
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دانشگاه شیراز و صنعتی شیراز و علوم پزشکی شیراز متفاوتن و البته فقط علوم پزشکی رشته پزشکی رو ارائه میده پس به هرحال تو دانشگاه ایشون خودکشی انجام نمیشه. البته گفته های من بر اساس ویکی چیدیا بود شاید اینجوری نباشه. البته قسمت اول پست قبلیم زیاد مهم نیست قسمت دومش مهمتره.
      اولا که مرسی که خودت جوابه خودت رو دادی ...
      دوما که کشوری که نتونه زمینه ی مورده علاقه ی کاری و درسیه هر کسیو از همون کودکی کشف کنه و همه (یعنی همه ی همه !) رو در آرزوی پزشکی و مهندسی تا حد جنون برسونه ، بایدم انتظاره چنین خودکشی هایی رو داشته باشه.
      طرف اصلا باید خواننده میشده اما از بس مادر پدرش ، مدرسش ، ملت ، همه و همه گفتن باید بشی آقا / خانوم دکتر / مهندس بشی ... مجبوره که اون علاقه و استعدادش رو ... متاسفانه ... متاسفانه .. به گور ببره ..

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Behrus58 نمایش پست ها
      اولا که مرسی که خودت جوابه خودت رو دادی ...
      دوما که کشوری که نتونه زمینه ی مورده علاقه ی کاری و درسیه هر کسیو از همون کودکی کشف کنه و همه (یعنی همه ی همه !) رو در آرزوی پزشکی و مهندسی تا حد جنون برسونه ، بایدم انتظاره چنین خودکشی هایی رو داشته باشه.
      طرف اصلا باید خواننده میشده اما از بس مادر پدرش ، مدرسش ، ملت ، همه و همه گفتن باید بشی آقا / خانوم دکتر / مهندس بشی ... مجبوره که اون علاقه و استعدادش رو ... متاسفانه ... متاسفانه .. به گور ببره ..
      اول اشتباهی گفتم صنعتی اما به هر حال هم دانشگاهی نبودن.
      شما هم درست میفرمایید. کلا اگه بخوایم تو این زمینه پیش بریم به کاستی های زیادی در فرهنگ و نظام آموزشی و... پی میبریم.

14. Top | #44
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عدالت چیزه خوبیه
      ویرایش توسط 500 : 06 فروردین 1394 در ساعت 20:19

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the END نمایش پست ها
      به زبون میگی سختی
      هااااااااااا ایطوری که تو میگی جنگ جهانی هست نه !

این دختر عمو ما یه ادم با ضریب هوشی متوسط الان ترم 4 هستا هیچ مرگیشم نزده زیادم میبینمش داره پزشکی شیراز می خونه

این حرفا کدومه برو بررسی کن از سختی درس خودشو کشته یا مشکلات عاطفی یا .... ؟ دیگه احمق ترین ادم دنیا هم واسه چهارتا کتاب و درس خودشو نمیکشه نهایتا یک سال دیرتر تموم کنه اصلا کسی که اینقدر درسش خوبه و رتبه به این خوبی اورده راحت تسلیم نمیشه...

صد در صد سخت هست ولی پشتشم اسونی هست

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)