خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 101 از 101 نخستنخست ... 91100101
    نمایش نتایج: از 1,501 به 1,507 از 1507
    1. Top | #1501
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Iruka نمایش پست ها
      سلاام
      بخش اعلانات من نوشته 16 پیام بازدید کننده
      چجوری میتونم اینو حذفش کنم ؟
      مال خیلی وقت پیشه و من همون موقع خوندم اینا رو ولی نمیتونم حذفشون کنم
      میشه شما یکاری کنین حذف بشن؟؟ @Araz
      سلام، منم همین مشکل رو دارم
      ۱۵تا نوتیف دائمی مونده رو دستم
      مال خیلی وقت پیشم هستن پیاما

میشه درستش کنید؟ @Araz
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

2. Top | #1502
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eve نمایش پست ها

سلام، منم همین مشکل رو دارم
      ۱۵تا نوتیف دائمی مونده رو دستم
      مال خیلی وقت پیشم هستن پیاما

میشه درستش کنید؟ @Araz
      پیامای بازدید کننده رو تو هم مشکل داری ؟؟
      برو پاکشون کن
      اون پیامایی که همش میمونن تو اعلان رو پاک اینجوری دیگه نمیبینیشون
      منم داشتم پاکشون کردم درست شد
      。 イルカって呼んでください
      .Please call me Iruka

3. Top | #1503
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      خسته نباشید به مدیریت عزیز @Faraz و @Araz
      چتباکس همه چیش قشنگ و خوبه. فقط یه موردی هست. اندازه‌ی ایموجی ها خیلی بزرگن. متن خوبه، فونتش عالیه ولی اگه اندازه ایموجی ها نصف بشن عالی تر میشه چشم آدم اذیت نمیشه
      ممنون میشم بررسی کنید
      آدم ها با هــــــم ها و بی هـــــم ها زوج و فــــرد و منـی که انگــــار با پـــلاک تـــنهــــائی هیچ راهی به محدوده ی زوج و فرد نـدارم

4. Top | #1504
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Iruka نمایش پست ها

پیامای بازدید کننده رو تو هم مشکل داری ؟؟
      برو پاکشون کن
      اون پیامایی که همش میمونن تو اعلان رو پاک اینجوری دیگه نمیبینیشون
      منم داشتم پاکشون کردم درست شد
      وای مال دی ماهن
      باید خیلی بگردم دنبالشون
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

5. Top | #1505
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام بر مدير سايت گرامي و تمامي کاربران

چند وقتي هست شاهد دعوا ها مکرري هستيم که من فقط در اين حد ميدونم سر چند تا لينک ناشناس بوده از باقي جريانات مطلع نيستم و از هر کسي هم ميپرسم بحث چيه کسي توضيح نميده عمدتا ميگن نپرس و انواع قسم ها که ندوني بهتره !
      بنده خودم نه لينک ناشناسي گذاشتم نه بلدم ازش استفاده کنم
      ميبينم که افرادي که تو دعوا بودن گفتن من ويسي دارم نميدونم يه حرف هايي ميگن که خودم خبر ندارم انگار پشتم گفتن و پاي منم به اين بحث باز کردن در صورتي اصلا نميدونم جريان چيه حرف هم تو دهن مون گذاشتن :/
      من اعصاب خاله زنک بازي ندارم و اي اون فردي که اين حرفا پشت من زدي بساط خاله زنک بازي تو جمع کن ببر جاي ديگه
      بنده تو دعوا ناشناس نبودم وانلاين هم نبودم حرفي و نظري هم بخوام بگم تو صورت تون ميگم اگر کسي در مورد اون وقايع حرف تو دهن ما گذاشت بدونيد من نبودم

از همينجا بهتون اخطار ميدم در صورت مشاهده مجدد و وسط کشيدن منو به دعوا با شما برخورد خواهم کرد حتي شما دوست عزيز !
      ? Happy or sad
      ویرایش توسط TomyShellby : 05 اردیبهشت 1403 در ساعت 16:53

6. Top | #1506
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      لینک های نمایش مستقیم آپارت به درستی عمل نمیکنن و نمیشه فایل آپارات رو دید
      البته مطمعن نیستم که مشکل از سیستم منه صرفا یا برای همه اینجوری شده
      من که هم با گوشی هم با سیستم چک کردم توی هردو آپارت توی فروم نمایش داده نمیشه
      بعنوان نمونه یکی هم میذارم خودتون هم یه چک کنید نمایش داده میشه براتون یا خیر

7. Top | #1507
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      لینک های نمایش مستقیم آپارت به درستی عمل نمیکنن و نمیشه فایل آپارات رو دید
      البته مطمعن نیستم که مشکل از سیستم منه صرفا یا برای همه اینجوری شده
      من که هم با گوشی هم با سیستم چک کردم توی هردو آپارت توی فروم نمایش داده نمیشه
      بعنوان نمونه یکی هم میذارم خودتون هم یه چک کنید نمایش داده میشه براتون یا خیر

من یه مستطیل سفید می بینم فقط
      ----* خبری نیس *----

صفحه 101 از 101 نخستنخست ... 91100101

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

mohammad26، فقط، فیلم، فیزیک، فروم، فرد، فردی، فرصتی، فرض، قلم، كنيد، كه، كار، كردم، كسي، لینک، لطفا، مفید، من، منو، منتظر، مهم، مهمه، موبایل، مورد، میگم، میگه، میاد، میتونه، میخواستم، میخوره، میدم، میشم، میشه، ما، مارکت، محصول، مخصوصا، مديريت، مدیر، مدیریت، مراجعه، مشورت، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطالعه، نمی، چون، نوشتم، نوشته، چی، نیست، ندارن، نرم افزار، چرا؟؟؟؟، نشون، هم، همچین، همون، همگی، هی، هایی، هدف، هر، هزار، هست، هستیم، هستش، وقتي، ولی، ونوس، واقعا، وارد، واسه، يه، یه، یک، یک ماه، کل، کلاه، کم، کمک، کنم، کنن، کنه، کنیم، کنین، کنید، کنکور، کنکور سراسری، کنکوری، که، کاری، کتاب، کرده، کسی، گفتم، گوگل، گزینه، پول، پیدا، پیشرفت، پک، پایین، پر، پزشکی، پست، آقاي، آره، آزادي، افبا، اقا، ال کلاسیکو، الله، الان، امکان، امتیاز، امتحان، امروز، اناری، انتقال، انتقاد، انجمن، انجمن کنکور، انجام، انساني، اون، اونی، اونایی، اين، ایمیلم، این، اینترنت، ایجاد، اگه، احترام، ادم، ادیتور، ادبیات، ادغام، از، ازش، اساتید، است، استفاده، اصل، اعتراض، بچه، بنده، به، بود، بیا، با، باید، بار، باز، باشه، بخواد، بخر، بخش، بدین، بدرقه، بریز، برام، برای، برات، بردن، برده، بسيار، بشه، بعدش، تهمت، تو، تيم، تک، تا، تاپيك، تبلیغات، تست، تشکر، جمله، جوان، جوابی، جوری، جالب، جزوه، حال، حجم، حذف، حساب، خلاصه، خواهش، خوب، خود، خیلی، خیلی سبز، خیر، خاک، خدمت، خدا، خریدم، خرابه، دهنده، دوم، دوباره، دوس، دیروز، دانش آموزان، دانشجو، داده، دارم، داره، داشت، داشتم، دختر، در، درخواست، درس، دست، دعای، رهایی، رو، رئیس، راهنمایی، راست، زنگ، زیر، زیست، زیست شناسی، زبان، زدم، زدن، سنجش، سوال، سوالای، سوالات زیست، سی، سايت، سایت، سایت کنکور، ساحل، ساعت، ستاره، سخت، سراسری، سرعت، شما، شیمی، شاید، شده، صفحه، صفحات، صحبت، طور، عملی، عمومی، عنوان، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن