خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

پربازدیدترین صفحه ی اینترنت در جهان, فرآیند پاسخ و مشاوره!

کنکور,مشاوره,جزوه درسی,کلاس درس,ارتقا معدل,رتبه های برتر,مهندس دربندی

ناموساً به قیافش الرژی پیدا کردم, هر دفعه new tab می زنم به جای تاپیک مورد نظرم میاد جلوم! لعنت بر بازار کنکور!

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      آلرژی پیدا کردم به این یارو دربندی)

یه پاپ آپ بلاکر پیدا کن نصب کن راحت شی ....

از اساتید کامپیوتر دعوت میکنم یه پاپ آپ بلاکر معرفی کنن !

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      آلرژی پیدا کردم به این یارو دربندی)

یه پاپ آپ بلاکر پیدا کن نصب کن راحت شی ....

از اساتید کامپیوتر دعوت میکنم یه پاپ آپ بلاکر معرفی کنن !
      مگه چشه ؟

با اون سیبیلاش !

من میخوام بزرگ شدم ، مدل مو و مدل سیبیلم مثه این شه

=))

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خدایی قیافش خیلی ضایع ست

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      بچه ها کراواتم زده !!!!!

الکی مثلا خارجکیه:yahoo (19):

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سیبیلش

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اگه رو در رو ببینمش با کله میرم تو صورتش!!!!!
      همینان که با این همه تبلیغات کوفتی کنکوری ها رو بدبخت کردن

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      capture.jpg مکالمه تکفیرو اصتاد خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خخخخ

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واقعاً همین تبلیغاته عامل بدبختی خیلیها می شه

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بچه ها قبل از اینکه این دی وی دیا بیان و کتابهای کمک اموزشیم روشهای سریع و تکنیکی چاپ کنن واقعا بهتر نبود؟ کتب کنکنوری همون روشهای کتاب درسی بودن و بیشتر سوالای کنکنوری بودن با چن تا سوال تالیفی... هر کسی با زحمت خودش به یه جایی میرسید اما الان فقط زحمت کشیدن نیست ...این بازار کنکور بود که همه مارو بدبخت کرد و الان سوالا کلا شدن مفهومی و ترکیبی....اگه اینا نبودن بخدا کنکور امسال با 88 چندان فرقی نمیکرد

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      بچه ها قبل از اینکه این دی وی دیا بیان و کتابهای کمک اموزشیم روشهای سریع و تکنیکی چاپ کنن واقعا بهتر نبود؟ کتب کنکنوری همون روشهای کتاب درسی بودن و بیشتر سوالای کنکنوری بودن با چن تا سوال تالیفی... هر کسی با زحمت خودش به یه جایی میرسید اما الان فقط زحمت کشیدن نیست ...این بازار کنکور بود که همه مارو بدبخت کرد و الان سوالا کلا شدن مفهومی و ترکیبی....اگه اینا نبودن بخدا کنکور امسال با 88 چندان فرقی نمیکرد
      ولی رتبه ی شما که تغییری نمی کرد

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2357 نمایش پست ها
      ولی رتبه ی شما که تغییری نمی کرد
      چرا اتفاقا خیلی فرق میکرد چون یکی داره میاد دی وی دیای شمارو میگیره پیشرفت میکنه و یکی مث من که نداره نمیتونه و میاد کتاب میخونه...البته درسته افراد زیادی هم بدون امکانات پیشرفت کردن ولی درصدشون خیلی کمه...اگه قبلنا بود دی وی دی شما نیاز نبود 5 هزار میدادم گاج همونایی رو میگفت که همه میگن و تو کل ایران یکی بود...البته مهندس اگه شمام 93 کنکور میدادین نمیتونستین 100 بزنین

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      چرا اتفاقا خیلی فرق میکرد چون یکی داره میاد دی وی دیای شمارو میگیره پیشرفت میکنه و یکی مث من که نداره نمیتونه و میاد کتاب میخونه...البته درسته افراد زیادی هم بدون امکانات پیشرفت کردن ولی درصدشون خیلی کمه...اگه قبلنا بود دی وی دی شما نیاز نبود 5 هزار میدادم گاج همونایی رو میگفت که همه میگن و تو کل ایران یکی بود...البته مهندس اگه شمام 93 کنکور میدادین نمیتونستین 100 بزنین
      ببین عزیزم من همیشه گفتم باز هم میگم
      من خودم دی وی دی استفاده نکردم و کلاس کنکوری هم نرفتم-
      الان هم نیازی نیست که این ها را داشته باشید.
      شما اگر خودتان عرضه داشته باشید و تلاش کنید می توانید دانش کنکوری خود را بالاتر از مدرسان کنکور کنید.
      بخدا رتبه های برتر کنکور و زیر 1000 کم پیش میاد از دی وی دی اشتفاده کرده باشند.حالادی وی دی من یا هر ایکس یا ایگرگ ای ....
      من خودم پارسال(سال اولی که وارد بازار کنکور شدم.) 900 پکیج فروش داشتم.سال اولی که وارد بازارکنکور بصورت دی وی دی شدم.
      البته مال من خیلی ارزون هست. اکثر فروش هام 40 هزارتومانی بود. و گرونشون 90 هزار تومانی و 20 هزارتومانی هم هست.
      البته بگم هزینه ی پست 8 هزار+هزینه ی پکیج حداقل 5 تومان+هزینه فیلمبرداری+هزینه تبلیغات +هزینه دفتر و... را باید کسرکنی
      کسی زیر 100 نشد از بین اونا
      فقط آزمون آزمایشی و کتاب تست ها کافی هست. و کلاس هم فقط در حد رفع اشکال
      مثل این میمونه من بهترین متخصص سردرد باشم و شما سرت درد نکنه -من نباید سعی کنم که سرشما درد بگیره-متاسفانه موسسات این کار را میکنن قبول
      من همین الانش در 12 وبسایت کنکوری تبلیغ دارم-ولی تبلیغاتم یدونه هست تو هرسایت.و ماهی بیشتر از 1 میلیون خرج تبلیعاتم میشه.
      ولی به هرکس که زنگ زد میگم بدون اینا هم میتونی موفق بشی ولی اینا بهترین هستند
      دی وی دی های بنده خوب هست اما اینطور نیست که بگیم بدون اینها به رتبه برترشدن و ..فکرنکنید
      شما خودت به تنهایی میتونی-اتفاقا سوالات مفهومی بشه کسی که دی وی دی میگیره الکی دلش خوش میشه به تکنیک های فلانی و... ولی شما که روپای خودت بودی همه چیز را مفهومی خوندی
      سوالات هم سخت تر بشه برای همه سخت میشه
      ویرایش توسط hamed2357 : 18 اسفند 1393 در ساعت 15:35

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2357 نمایش پست ها
      ببین عزیزم من همیشه گفتم باز هم میگم
      من خودم دی وی دی استفاده نکردم و کلاس کنکوری هم نرفتم-
      الان هم نیازی نیست که این ها را داشته باشید.
      شما اگر خودتان عرضه داشته باشید و تلاش کنید می توانید دانش کنکوری خود را بالاتر از مدرسان کنکور کنید.
      بخدا رتبه های برتر کنکور و زیر 1000 کم پیش میاد از دی وی دی اشتفاده کرده باشند.حالادی وی دی من یا هر ایکس یا ایگرگ ای ....
      من خودم پارسال(سال اولی که وارد بازار کنکور شدم.) 900 پکیج فروش داشتم.سال اولی که وارد بازارکنکور بصورت دی وی دی شدم.
      البته مال من خیلی ارزون هست. اکثر فروش هام 40 هزارتومانی بود. و گرونشون 90 هزار تومانی و 20 هزارتومانی هم هست.
      البته بگم هزینه ی پست 8 هزار+هزینه ی پکیج حداقل 5 تومان+هزینه فیلمبرداری+هزینه تبلیغات +هزینه دفتر و... را باید کسرکنی
      کسی زیر 100 نشد از بین اونا
      فقط آزمون آزمایشی و کتاب تست ها کافی هست. و کلاس هم فقط در حد رفع اشکال
      مثل این میمونه من بهترین متخصص سردرد باشم و شما سرت درد نکنه -من نباید سعی کنم که سرشما درد بگیره-متاسفانه موسسات این کار را میکنن قبول
      من همین الانش در 12 وبسایت کنکوری تبلیغ دارم-ولی تبلیغاتم یدونه هست تو هرسایت.و ماهی بیشتر از 1 میلیون خرج تبلیعاتم میشه.
      ولی به هرکس که زنگ زد میگم بدون اینا هم میتونی موفق بشی ولی اینا بهترین هستند
      دی وی دی های بنده خوب هست اما اینطور نیست که بگیم بدون اینها به رتبه برترشدن و ..فکرنکنید
      شما خودت به تنهایی میتونی-اتفاقا سوالات مفهومی بشه کسی که دی وی دی میگیره الکی دلش خوش میشه به تکنیک های فلانی و... ولی شما که روپای خودت بودی همه چیز را مفهومی خوندی
      سوالات هم سخت تر بشه برای همه سخت میشه
      فقط انصافا باز دعوا درس نکنین

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      درضمن عدالت هیچوقت وجود ندارد.
      یک شخص که پدرش استاد دانشگاه و.. بوده و یکی که پدرش قاچاقچی و معتاد و... بوده
      این بچه ی دومی چه گناهی داره که به درس علاقمند نشه و باباش از مدرسه اخراجش کنه و...؟
      که اصلا به کنکور نرسه که بخواد در مورد منابعش حرف بزنه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)