خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 28 از 28
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها
      اگه منظورتون از شرط معدل , صفحه 6 بند 11 دفترچه راهنمای ازمون سراسریه , باید عرض کنم , اون شرط معدل برای اتباع خارجی هستش .
      برای زشته های اموزش پزشکی شرط معدل وجود نداره , اما برای دانشگاه فرهنگیان طبق فرموده خودتون معدل حداقل 15 نیازه.
      شما قاطعانه راحت رو ادامه بده تا بتونی با بدست اوردن یک رتبه خوب , تاثیر معدلت رو جبران کنی

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

برادر من , استارتر تاپیک کسه دیگس , بنده دفترچه رو هم مطالعه کردم , در راهنمایی اشتباهی که دوستمون joker چند پست قبل تر از من فرمودند بنده رو هم به اشتباه انداختن , مجبور شدم برم دوباره مطالعه کنم , حالا بنده هیچ , اون شخصی که این مشکل رو داره چه گناهی کرده که با یک پاسخ اشتباه باید کل زندگیش بهم بریزه .
      بله.پس اشتباه نکنن.خیلیا طوطی واری مطالعه کردن

2. Top | #17
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      بچه‌های که معدلشون کمه، باید بدونن، بطور کلی، همه چیز در تمام دنیا به خود آدم بستگی داره. شما اگر تلاش لازم رو داشته باشید، چه با معدل 10، چه با معدل 20، نتیجه دلخواهتون رو می‌گیرید. مشکل ما اینه که همیشه آرزوهامون بزرگ هستند، ولی تلاش متناسب با آرزوهامون نداریم. شما اگر پزشکی تهران می‌خواید، باید صدبرابر بیشتر از حالت عادی تلاش کنید. نمی‌شه که فقط آرزوی پزشکی تهران کنید، بعد تو دلتون برای خودتون امید ببندید که "من پزشکی تهران قبولم" و بعد هیچ تلاشی نکنید و آخر کنکور بشینید به درس و کنکور ناسزا بگید!

موفقیت فقط یک راه داره، اونم تلاشه. هر وقت حس کردید یه راه میانبر پیدا کردید که شما رو زودتر به نتیجه میرسونه، بدونید دارید اشتباه میرید. درس خوندن = مشاور + کلاس های عحیب غریب تست زنی + سی دی های مضحک نیست. درس خوندن = کتاب باز کردن و خوندن هست. مشاور و کلاس صرفاً مثل کاتالیست عمل میکنه. وقتی اصل واکنش ( که همون درس خوندنه ) شروع نشه، شما هر چقدر هم کاتالیست بزنید، واکنش انجام نمیشه.

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anahita Najafi نمایش پست ها
      بچه‌های که معدلشون کمه، باید بدونن، بطور کلی، همه چیز در تمام دنیا به خود آدم بستگی داره. شما اگر تلاش لازم رو داشته باشید، چه با معدل 10، چه با معدل 20، نتیجه دلخواهتون رو می‌گیرید. مشکل ما اینه که همیشه آرزوهامون بزرگ هستند، ولی تلاش متناسب با آرزوهامون نداریم. شما اگر پزشکی تهران می‌خواید، باید صدبرابر بیشتر از حالت عادی تلاش کنید. نمی‌شه که فقط آرزوی پزشکی تهران کنید، بعد تو دلتون برای خودتون امید ببندید که "من پزشکی تهران قبولم" و بعد هیچ تلاشی نکنید و آخر کنکور بشینید به درس و کنکور ناسزا بگید!

موفقیت فقط یک راه داره، اونم تلاشه. هر وقت حس کردید یه راه میانبر پیدا کردید که شما رو زودتر به نتیجه میرسونه، بدونید دارید اشتباه میرید. درس خوندن = مشاور + کلاس های عحیب غریب تست زنی + سی دی های مضحک نیست. درس خوندن = کتاب باز کردن و خوندن هست. مشاور و کلاس صرفاً مثل کاتالیست عمل میکنه. وقتی اصل واکنش ( که همون درس خوندنه ) شروع نشه، شما هر چقدر هم کاتالیست بزنید، واکنش انجام نمیشه.
      حتما شما هم میخواین بگین از کتاب آبی قلم چی استفاده کردین ک شدین رتبه 2 کنکور؟؟؟؟؟؟

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anahita Najafi نمایش پست ها

دهن با حلو احلوا گفتن شیرین نمیشه .اگه کمک میکنی یه 4تا جزوه توپ بزار رو انجمن بچه ها استفاده کنن

5. Top | #20
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه های عزیز درس خوندن دبیر خصوصی گرفتن و ته امکانات شدن نیست, درس خوندن یعنی کتاب درسی رو باز کنی بشینی بخونی درس خوندن یعنی بشینی متن کتابو بخونی, درس خوندن یعنی همین

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خانم آناهیتا نجفی برای شما چقد دعوتنامه فرستادن ک برین خارج از کشور درس بخونین؟؟

منم وقتی پیام نور قبول شدم خیلی واسم دعوتنامه فرستادن ک پاشو بیا خارج ولی نرفتم :yahoo (4):

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza25 نمایش پست ها
      دهن با حلو احلوا گفتن شیرین نمیشه .اگه کمک میکنی یه 4تا جزوه توپ بزار رو انجمن بچه ها استفاده کنن
      آره والا !!راست میگین جزوه های دستنویس خودتون رو بدین ملت استفاده کنن واستون دعا کنن

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نمیتونم امید الکی بدم ولی کسی رو هم نا امید نمیکنم .. خودم شاید 2 ماه در گیر این قضیه بودم و کلی کارنامه بررسی کردم

ولی تاثیر این معدل حدود 15 16 بیشتر تو رتبه های 4 رقمی به بعده .. یعنی اینطوری بگم با این معدل اگه باید 6 هزار بشی میشی 11 هزار .. ولی دیگه وقتی درصد رتبه 100 رو میزنی تاثیرش خیلی خیلی کمتره و دیگه رتبه چند برابر نمیشه .. مثلا دوست من طبق تخمین قلمچی باید 6500 میشد که با معدل 16 شد 12 هزار درصداشم قابل مقایسه با بقیه 12 هزاریا نبود ولی درعین حال تو همین انجمن بودن که با معدل 15 پزشکی دزفول و اینا قبول شدن با درصدای نرمال و نه چندان عجیب .. پس با درصدای خوب با همین معدل هم میشه هر رشته تو هر دانشگاهی قبول شد

الا ایحال تلاش کن و توکل کن به خدا .. قبولی

9. Top | #24
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      عزیز الان قرن 17 نیست که یه حرفی بزنی مردم هم باور کنن. الان دفترچه رو همه دانلود کردن بازش میکنن میخونن میبینن اشتباه میگی
      اوه اوه از قرن 17 خاطره بد داری یاا؟؟؟ بمیرم(ی) برات(م) الهییی .....

جمله رو قشنگ بخون بعد....

من نمیگم اگه کنکور قبول شدی معدلت زیر فلان بود رات نمیدننننن
      من میگم اینا کاری کردن که اصلا قبول نشی....

شما که بچه 2 ساله نیستین... همتون 17 - 18 سالتونه چرا قبول نمیکنین بین این همه معدل بیست برای یه معدل زیر 17 یا 16 یا 15 جا نیست؟
      سال 93 چندین هزار نفر مثل شما با معدل کم شرکت کرد پس چرا کسی قبول نشد؟ من برام عجیبه که کسی که سال سوم معدل کتبیش 20 یا 19 شده با کسی که سال سوم خورده و خوابیده ( به اصطلاح مریض بوده) قرار تو یه رده و یه رتبه قرار بگیرن.

200 300 هزار نفر برا رتبه زیر 1000 نقشه کشیدن...رقابت خیلی سخته با معدل پایین قبول نمیشییییییییییییییییییییی یییییییییییییین.
      میدونم الان فکر میکنین من اومدم روحیتون رو خراب کنم ولی لعنت بر روحیه ای که پشتیت تفکر و دور اندیشی نباشه.
      هرکی خواست جواب بده منطقی جواب بده الکی نگه من میتونم یا میشه بره یه کارنامه قشنگ برام بیاره که بگه با معدل زیر 15 کسی رتبه زیر 500 اورده؟

حوصله کل کل هم ندارم مثل آدم منطقی حرف بزنید بیخودی به مردم امید واهی ندین...

راستی یه تقسیم المثل جدید هست که میگه: " اصلا به من چه ..." من میرم درسمو میخونم شما رو تاثیر معدل کل کل کنید شاید رستگار شوید

ازما گفتن از شما فحش دادن...

هو عرض دیگه ای نداروم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      اوه اوه از قرن 17 خاطره بد داری یاا؟؟؟ بمیرم(ی) برات(م) الهییی .....

جمله رو قشنگ بخون بعد....

من نمیگم اگه کنکور قبول شدی معدلت زیر فلان بود رات نمیدننننن
      من میگم اینا کاری کردن که اصلا قبول نشی....

شما که بچه 2 ساله نیستین... همتون 17 - 18 سالتونه چرا قبول نمیکنین بین این همه معدل بیست برای یه معدل زیر 17 یا 16 یا 15 جا نیست؟
      سال 93 چندین هزار نفر مثل شما با معدل کم شرکت کرد پس چرا کسی قبول نشد؟ من برام عجیبه که کسی که سال سوم معدل کتبیش 20 یا 19 شده با کسی که سال سوم خورده و خوابیده ( به اصطلاح مریض بوده) قرار تو یه رده و یه رتبه قرار بگیرن.

200 300 هزار نفر برا رتبه زیر 1000 نقشه کشیدن...رقابت خیلی سخته با معدل پایین قبول نمیشییییییییییییییییییییی یییییییییییییین.
      میدونم الان فکر میکنین من اومدم روحیتون رو خراب کنم ولی لعنت بر روحیه ای که پشتیت تفکر و دور اندیشی نباشه.
      هرکی خواست جواب بده منطقی جواب بده الکی نگه من میتونم یا میشه بره یه کارنامه قشنگ برام بیاره که بگه با معدل زیر 15 کسی رتبه زیر 500 اورده؟

حوصله کل کل هم ندارم مثل آدم منطقی حرف بزنید بیخودی به مردم امید واهی ندین...

راستی یه تقسیم المثل جدید هست که میگه: " اصلا به من چه ..." من میرم درسمو میخونم شما رو تاثیر معدل کل کل کنید شاید رستگار شوید

ازما گفتن از شما فحش دادن...

هو عرض دیگه ای نداروم
      خیلی از معدلین 20 هم بودن که قبول نشدن.و رتبه های بالای10000 اوردن.فقط یه طرف قضیه نیست.

11. Top | #26
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamyr_success نمایش پست ها
      خیلی از معدلین 20 هم بودن که قبول نشدن.و رتبه های بالای10000 اوردن.فقط یه طرف قضیه نیست.
      مطمئنن همینطوره.

حرف حسابم اینکه:
      بخونید حتی اگر معدلتون 10 ولی انتظار رتبه خوبو نداشته باشین.

یه سناریو مطرحه اینجا:

در یک مسابقه ماشین رانی چندین شرکت کننده داریم .... ماکسیموم سرعت همه ماشین ها 100.. خوب ولی بعضی از شرکت کنندگان دارای محدودیت سرعت اند یعنی از 75 بیشتر نمیتونن بیشتر برن.. اینا شانس برنده شدنشون نصف بقیست... به قول شما بعضیااصلا محددیت سرعت ندارن و بدلیل تاثیر مثبت حتی میتونن 150 هم برن ولی در بیشتر مواقع میبینیم اینا برنده نمیشن ( دلیل که زیاد داره).... این سناریو رو برای این مطرح کردم که دوستان درک کنند و هی نگن ما رتبه خیلی عالی میاریم...

عزیزان شما سعیتون رو بکنید ولی انتظار رتبه و رشته تاپ رو نداشته باشید... شما محدودیت "منطقی" دارید و با احساس نمیشه این محدودیت رو کنار زد....

بزرگ ترین مشکل شما سربازی ... اگر مشکل خدمت نداشته باشین با یه دیپلم مجدد محدودیتتون ور داشته میشه.....

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      مطمئنن همینطوره.

حرف حسابم اینکه:
      بخونید حتی اگر معدلتون 10 ولی انتظار رتبه خوبو نداشته باشین.

یه سناریو مطرحه اینجا:

در یک مسابقه ماشین رانی چندین شرکت کننده داریم .... ماکسیموم سرعت همه ماشین ها 100.. خوب ولی بعضی از شرکت کنندگان دارای محدودیت سرعت اند یعنی از 75 بیشتر نمیتونن بیشتر برن.. اینا شانس برنده شدنشون نصف بقیست... به قول شما بعضیااصلا محددیت سرعت ندارن و بدلیل تاثیر مثبت حتی میتونن 150 هم برن ولی در بیشتر مواقع میبینیم اینا برنده نمیشن ( دلیل که زیاد داره).... این سناریو رو برای این مطرح کردم که دوستان درک کنند و هی نگن ما رتبه خیلی عالی میاریم...

عزیزان شما سعیتون رو بکنید ولی انتظار رتبه و رشته تاپ رو نداشته باشید... شما محدودیت "منطقی" دارید و با احساس نمیشه این محدودیت رو کنار زد....

بزرگ ترین مشکل شما سربازی ... اگر مشکل خدمت نداشته باشین با یه دیپلم مجدد محدودیتتون ور داشته میشه.....
      بله.ولی حرفتون ناامید کنده ست برای داوطلبان.ولی میشه.البته نه معدل زیر11.دیپلم مجددم فقط سایر رشته هاست.

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      مگه معدل چقدر تاثیر داره؟
      25 درصد مگه نیست؟اونم نمره پایانی همون درسه نه خود معدل.
      خب اگر همه اون 25 درصد رو هم از دست بدیم بازم 75 درصد کنکور می مونه برای خودمون.غیراز اینه؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)