خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه مشاور خوب کسیه که شما بعد از چند ماه کار کردن باهاش حس خوبی بهت دست بده ...
      ولی بدترین چیز اینه ما هر هفته یه مشاور جدید می گیریم و این باعث افت ما میشه
      خلاف قوانین
      ویرایش شده.

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkuriha نمایش پست ها
      یه مشاور خوب کسیه که شما بعد از چند ماه کار کردن باهاش حس خوبی بهت دست بده ...
      ولی بدترین چیز اینه ما هر هفته یه مشاور جدید می گیریم و این باعث افت ما میشه
      با شما 100% موافقم
      خدایا...

من... اینجا...

دلم سخت معجزه میخواهد
      ...

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      پیرو تکمیل صحبت های رضا! باید بگم! عزیز من تنها کسی که صلاحیت مشاوره رو داره یک دانشجوی با تجربه برتره!

نه اون کسی که سال 60 دیپلمش رو از مدرسه نظامی گرفته و با پارتی بازی استخدام آموزش پرورش شده!!!

کی آپدیت تره؟ معلم دهه هفتاد؟ یا دانش آموز دهه نود؟

شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ یکی که مثلا یه درسو اینقد زده و به شریف رسیده!

یا یکی که تو آموزشگاه فلان در فلان جا درس تدریس میکنه!!!!!

اصلا مشاوره یه چیزیه که به نظرم فقط دانشجوی خوب میتونه انجام بده! کسی که تو اون شرایط بوده و تجربش کرده!

شما بیا به مشاور مدرسه هییی بگو! بابا زیست سخت شده پدر آدمو در میارن! اون نمیفهمه! چون سوالای دهه هفتادی رو جواب داده که واقعا آدم خندش میگیره!

مدرس و مشاور فقططط دانشجو های برتر والسلام!!!

من واسه مدرس یا مشاوری که به غیر از تهران درس خونده باشه تره هم خورد نمیکنم!))
      پسر من عاشقتم-
      خراب جمله ی آخرتم.
      تازه چند شرط داره :
      1- سال اول کنکور قبول شده باشد.
      2- جرو دانشگاه های خوب تهران باشد.
      3- رشته ی دانشگاهیش در شاخه ی خودش (ریاضی،تجربی،انسانی) جز رشته های پرطرفدار باشد.
      آقای ..... به من چندین بار ایمیل زده که وارد کار مشاوره نشم وولم نمیکنه. بهم میگه به هم نفر معرفی کنیم! میگن تربیت بدنی خونده!!
      مثل اینه علی دایی به مسی بگه من 2 برابر تو فوتبال بازی کردم و ..... بهتر از تو هستم.
      مثل اینه دایی بگه من 4 کتاب روانشناسی فوتبال خوندم و مسی جان تو نخوندی اینارو.
      آقا جان این مشاوری که خودش یک تپه را نتونسته بالا بره اونم تازه ان سال پیش-چطور به تو هیمالیا فتح کردن را یاد بده؟
      به نظر شما کسی که رتبه ی برتر میشه اینقدر مغزش کار نمیکنه که یک کنکوری را درک کنه و باتوجه به سطح علمی و شرایط اون کنکوری برنامه پیشنهاد بده بهش؟
      هاا؟؟؟؟؟یعنی رتبه های برتر نمیفهمند که بقیه ممکنه با اونها فرق داشته باشند؟؟و ممکن نیست یکی از دوستاشون مثل تو بوده باشه؟ حداقل تو یک رقابت علمی برابری که انواع اقسام سوالات و چالش ها و... هست خودش را ثابت کرده
      لحظه به لحظه ی سال کنکور را حس کرده و با موفقیت سپری کرده ولی توی مشاور هرچی بلدی از همین رتبه برترها یادگرفتی و فقط یادگرفتی با بازی با واژه ها و جو دادن خودتو بکشی بالا. تو هیچی نمیفهمی از کنکور-فقط لحظات و شرایط رتبه برتر ها را داری نقل میکنی
      و تو مشاور عقده ای چه مدرکی برای ارایه دارید؟
      آقای رضا ایران پور و تکفیر جان عزیز دوستتون دارم.
      همیشه 18 قدر 19 را می داند. و 13 نمره ی 19 را مسخره می کند.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه سوال دارم یه نوعی مشاورس
      سوالای امسال گاج رو از کجا میشه تهیه کرد میگن سوالاتش خیلی خوبه

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

کسی نبود؟؟؟

5. Top | #20
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      اکثر بچه‌ها واقعا نیاز به مشاوره ندارن. حقیقت قضیه اینه که خیلیا چون حوصله درس خواندن ندارند، مشاور گرفتن رو راهی برای فرار از درس خوندن قرار میدن. مشاور رو کسی نیاز داره که یک مشکل جدی داره. کسی که واقعا نمیدونه باید چی بخونه، چطور بخونه و ... . کسی که مثلا با ساعت خواب و تایم مدرسه و ایناش واقعا مشکل داره ؛ انگیزه نداره و ... .

بنابراین هر زمان که فکر کردید میخواید مشاور بگیرید، قبلش به این فکر کنید که واقعا، نیاز به مشاور دارید، یا دارید برای فرار از درس خوندن دنبال راه های میانبر میگردید؟
      مشاور رو عموماً دو دسته میگیرن.
      1. کسی که درس میخواند و نتیجه نمیگیرد.
      2. کسی که درس نمیخواند چون انگیزه ندارد.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن