خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Unhappy به مشكل من و برنامم كمك كنيد

سلام دوستان
      چن وقتي هست كه ميخوام يه برنامه دو ماهه واسه امتحان نهايي بريزم ولي نميدونستم چجوري؟ يه فكري هم خودم داشتم ولي گفتم بزار كارنامه نوبت اولم بياد و با توجه به اون يه برنامه بريزم و از شما ها هم مشورت بگيرم نمره هاي كتبي من اينان:
      ديني : 20 _ زبان فارسي 17 _ ادبيات _ 20 _عربي 17 _ زبان انگليسي 20 _ فيزيك 16 _ شيمي 17 _ رياضي 17/5 _زيست 16/5_ زمين شناسي20

همون طور كه ميبينين اختصاصي هام ضعيفه و نميدونم واسشون چيكار كنم ؟ ميگم خصوصي بگيرم خوبه؟ ‍ژنتيك زيستم هم خيلي ضعيفه و قراره يكي بياد از اول ژنتيك باهام كار كنه و جلسه اي 70 ميگيره و از اين 27 و 28 ساله هايي كه تو اين آموزشگاه ها درس ميدن. خوبه بگم بياد؟ يا از فرد با تجربه تري استفاده كنم؟ واسه فيزيك هم دنبال يه نفر ميگردم ولي كسي رو سراغ ندارم و كسايي كه تو تهران زندگي ميكنن دبير فيزيك با تجربه سراغ ندارن؟ عربي هم هيچي حاليم نيست چون از پايه ضعيفم و زود مطالبش يادم ميره و در حد شب امتحاني ميخونم كه يه نمره اي
      بگيرم

برنامه خودم اينه : ميخوام اين دو ماهي كه تا عيد مونده رو درس هاي نيمسال دوم رو خوب كار كنم و بعد عيد رو بزارم واسه جمع بندي نيمسال اول ولي هر كاري ميكنم برنامم درست نميشه و هميشه عقب ميمونم و نميرسم همه درسا بخونم.
      كلا نظر شما چيه ؟ ارزش داره واسه درسايي كه ضعيفم خرج كنم و خصوصي بگيرم؟ چون بخدا نميدونم چرا هرچي ميخونم و تلاش ميكنم بي فايدست چون دوستامو ميبينم كه حالا نميدونم راست ميگن يا دروغ كه ميزان مطالعشون كمه و هيچي كتاب ندارن ولي خب چوري موفق ميشن؟ يعني شما ميگين راست ميگن ؟ چون دوست من همش سر كلاس زيست خوابه و با خودش نقاشي ميكشه ولي نمره زيستش هميشه بالاي 19ست. و كلا همه نمره هاش اينجوريه ها ولي من بدبخت هرچي ميخونم ميخونم ميخونم آخرش هيچي:yahoo (19): والا نميدونم اينا تو خونه چيكار ميكنن كه اينجوري ميان بالا

اگه راهنماييم كنين ممنون ميشم چون خيلي اعصابم خورد شده دركم. ميكنيين كه؟ :yahoo (19):

با تششششششششششششششششكر

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از امروز ظهر تا حالا كسي يه نظر هم نذاشته بابا بياين ديگه نياز دارم به كمكتون

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره بگیر از کتاب های کمک اموزشی هم استفاده کن اون موقع کسی نبود اینارو به ما بگه ولی من الان بهت میگم واسه امتحان نهایی اصلا یه لحظه هم از دست نده سوالات واقعا سخته خودت فک کن قراره 25 درصد شایدم تا موقع شما 35 درصد کنکور بشه یا بیشتر پس فقط شب و روز بخون و فقط به 20 فکر کن موفق باشی

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

واسه زبان فارسی پرسمان گاج فیزیک و ریاضی نمیدونم شیمی هم مبتکران واسه زیست هم فقط بخون و تکرار بقیه که 20 بیستی....

واسه زبان فارسی پرسمان گاج فیزیک و ریاضی نمیدونم شیمی هم مبتکران واسه زیست هم فقط بخون و تکرار بقیه که 20 بیستی....

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلااااام دوست عیز...
      خوب برای زنتیک بهتپیشنهائ میدم کتاب دکتر ارمفرو تهیه کنی....خیلی خوبه...تمام تلاششو کرده ک خیلی اسون توضیح بده...د صورتی ک برات قابل فهم نبود...کتاب زرف اندیشان زنتیکشو بگیر....اونم الیه.....مدرسه ای....
      واس شیمی کتابای اموزشی مبتکران هس...اونارو تیه کن...عالین...ببین وقتی استاد مصلایی ک حرف اولو میزنه میگه انقلابی ک تو شیمی بوجود امدرو اقای بازرگان بوجود اورد...
      واس فیزیک میتونی گاج نقره ای اونم خوبه..
      عربی ک حرف اولو فعلا تو کنکور استاد واعظی میزنه...حتما ب اون برو...عالیه...اینقد تکرار میکنه ک مطالب ملکه ذهنت بشن
      اینایرو ک گفتم انجام بد حتما قوی میشی...
      ب حرف دوستاتم گوش نده....خیلیا حرف الکی میزنن...من از این دوستا داشتم
      موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      یه توضیحی هم در مورد درسا بهت بدم من
      من خودم سومم نمره هامم مثه توئه یکی دو تا درسامم بالاتر
      برا فیزیک فقط و فقط گاج قرمز(البته برا امتحان نهایی)....هرروز که معلمتون درس میده همون روز تمریناشو از رو گاج قرمز حل کن...تو فرجه ی امتحانیت هم سوالایی که برات سخت بودنو حل کن....مطمئن باش بیست رو شاخته...یه کتاب گاج نقره ای فیزیک پایه هم کنار دستت باشه واسه تست فعلا ستاره داراشو بزنی کافیه

برای زیست هم یه روش فوووق تکنیکی بلدم حال ندارم الان تایپ کنم....خستم...میفهمی...خسته.....d :....اگه خواستی پ خ بده
      و برای ژنتیک....شما برو کتاب خودآموز ژنتیک قلمچی از آقای کرامت رو بخون.....عمرا تو ژنتیک مشکلی برات پیش بیاد دیگه....من خودم برا المپیاد نتونستم معلم بگیرم....ژنتیکو همشو از رو همین خوندم.....واقعا بعد حل کردن چن تا تست و مسله میتونم بگم مشکلی تو ژنتیک ندارم

موفق باشید

یه توضیحی هم در مورد درسا بهت بدم من
      من خودم سومم نمره هامم مثه توئه یکی دو تا درسامم بالاتر
      برا فیزیک فقط و فقط گاج قرمز(البته برا امتحان نهایی)....هرروز که معلمتون درس میده همون روز تمریناشو از رو گاج قرمز حل کن...تو فرجه ی امتحانیت هم سوالایی که برات سخت بودنو حل کن....مطمئن باش بیست رو شاخته...یه کتاب گاج نقره ای فیزیک پایه هم کنار دستت باشه واسه تست فعلا ستاره داراشو بزنی کافیه

برای زیست هم یه روش فوووق تکنیکی بلدم حال ندارم الان تایپ کنم....خستم...میفهمی...خسته.....d :....اگه خواستی پ خ بده
      و برای ژنتیک....شما برو کتاب خودآموز ژنتیک قلمچی از آقای کرامت رو بخون.....عمرا تو ژنتیک مشکلی برات پیش بیاد دیگه....من خودم برا المپیاد نتونستم معلم بگیرم....ژنتیکو همشو از رو همین خوندم.....واقعا بعد حل کردن چن تا تست و مسله میتونم بگم مشکلی تو ژنتیک ندارم

موفق باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)