خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam0111 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من برای زیست کلاس میرم و جزوه دبیرمون و کتاب همایش زیست شناسی رو میخونم و اگر بخوام جزوه دیگه ای بخونم پیشنهاد شما چیه؟؟؟
      شما تا یه کتاب تست خوب مثل گاج و نشرالگو نخونین جزء شانس های درصد بالا در زیست شناسی محسوب نمیشین.

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sam0111 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من برای زیست کلاس میرم و جزوه دبیرمون و کتاب همایش زیست شناسی رو میخونم و اگر بخوام جزوه دیگه ای بخونم پیشنهاد شما چیه؟؟؟
      فقط به جزوه اتکا نکن
      همون طور که دوستمون گفت حتما یکی از کتابای گاج یانشرالگو رو تهیه کن
      حرف ندارن

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      غیر از کتاب همایش نشر دریافت کتاب دیگه ای هست که درسنامه های خوب و خلاصه داشته باشه؟؟؟؟
      نظرتون درباره ی چکیده زیست شناسی یا زیست شناسی در یک نگاه چیه؟

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      دوستانی که گاج دارن ایا این کتاب درسنامه هم داره یا فقط تسته؟؟
      در بیابان گر به شوق کعبه، خواهی زد قدم

سرزنش‌ها گر کند خار مغیلان، غم مخور

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meva نمایش پست ها
      فقط تست و پاسخ تسته

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meva نمایش پست ها
      پاسخ های تشریحیش رو بخونی خودش میشه درسنامه!!!

7. Top | #37
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بستگی به علاقه فرد داره... خیلیا به ریاضی علاقه ندارن.. صد سال هم اگه کلاس برن نمیفهمن چی به چیه.

زیست هم همینطوریه .... فقط علاقه مندان واقعی زیست میتونن در این درس خوشمزه به موفقیت برسن.
      بنظر من زیست رو نباید ناقص خوند... دلیل هم نباید بیارید که کتاب هم همینجوریه...شما مجبورن یکم از کتاب دور بشین و به مطالبی برسید که در کتاب درسی به اون اشاره ای نشده...خیلی سبز از این نظر بسیار عالی بوده
      هم مباحث کنکوری رو پوشش داده و هم مباحث خارج از کنکور....این مطالب خارج از کنکور درسته در کنکور نمیان ولی باعث میشه آدم بر مطالب درسی هم مسلط بشه

جزوه دبیر و کتاب درسی زیاد منبع خوبی نیستند... در مراحل اولیه مطالعه میشه روشون حساب کرد ولی وقتی آدم کم کم گرم میشه دیگه باید وسعت مطالعش رو افزایش بده.

یادتون باشه این زیستی که امروز میخونید باید پایه ای باشه برای سال های بعد در رشته های پزشکی...پس هرچند که بخونید به نفعتونه چه مربوط به کنکور چه نامربوط

منبع پیشنهادی من خیلی سبز و کتاب نموداری مهر و ماه ( برای دوره کردن عالیه!!!) و همچنین کتاب لغتنامه زیست کنکور مهر و ماه.

یه سری کتاب دیگه هم هستن که خودم مطالعه میکنم برای تسلط بیشتر هرچند شاید بدرد بعضیا نخوره: بافت شناسی ( تالیف و چاپ دانشگاه تهران) و کتاب زیست شناسی سلولی-ملکولی "لودیش"

تشکور

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها
      بستگی به علاقه فرد داره... خیلیا به ریاضی علاقه ندارن.. صد سال هم اگه کلاس برن نمیفهمن چی به چیه.

زیست هم همینطوریه .... فقط علاقه مندان واقعی زیست میتونن در این درس خوشمزه به موفقیت برسن.
      بنظر من زیست رو نباید ناقص خوند... دلیل هم نباید بیارید که کتاب هم همینجوریه...شما مجبورن یکم از کتاب دور بشین و به مطالبی برسید که در کتاب درسی به اون اشاره ای نشده...خیلی سبز از این نظر بسیار عالی بوده
      هم مباحث کنکوری رو پوشش داده و هم مباحث خارج از کنکور....این مطالب خارج از کنکور درسته در کنکور نمیان ولی باعث میشه آدم بر مطالب درسی هم مسلط بشه

جزوه دبیر و کتاب درسی زیاد منبع خوبی نیستند... در مراحل اولیه مطالعه میشه روشون حساب کرد ولی وقتی آدم کم کم گرم میشه دیگه باید وسعت مطالعش رو افزایش بده.

یادتون باشه این زیستی که امروز میخونید باید پایه ای باشه برای سال های بعد در رشته های پزشکی...پس هرچند که بخونید به نفعتونه چه مربوط به کنکور چه نامربوط

منبع پیشنهادی من خیلی سبز و کتاب نموداری مهر و ماه ( برای دوره کردن عالیه!!!) و همچنین کتاب لغتنامه زیست کنکور مهر و ماه.

یه سری کتاب دیگه هم هستن که خودم مطالعه میکنم برای تسلط بیشتر هرچند شاید بدرد بعضیا نخوره: بافت شناسی ( تالیف و چاپ دانشگاه تهران) و کتاب زیست شناسی سلولی-ملکولی "لودیش"

تشکور
      شوخی نکن

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JoKeR نمایش پست ها

تشکور
      زیست نموداری مهروماه ویرایش نشده .موقع خوندن ادم کلافه میشه که کجاش حذف شده یا تغییر کرده

10. Top | #40
      کاربر فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      شوخی نکن
      آقا شما این اسم منو نمخونی؟؟ هان؟ احتیاج به گفتن داره؟؟؟

زیست نموداری مهروماه ویرایش نشده .موقع خوندن ادم کلافه میشه که کجاش حذف شده یا تغییر کرده
      حذفیات و اضافات 92 رو داره حالا نمیدونم 93 هم تغییر کرده باشه یا نه.

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      درسته نداره ، ولی تو پاسخ نامه ش مشخص کرده کدوم سالا چیا رو بزنن. مثلا سوال 61 . 62 فصل 11 سال سوم

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zibamehr1376 نمایش پست ها
      درسته نداره ، ولی تو پاسخ نامه ش مشخص کرده کدوم سالا چیا رو بزنن. مثلا سوال 61 . 62 فصل 11 سال سوم
      مال من سوال 61 و 62 نداره:yahoo (21):

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)