خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

انتشارات الما

سلام
      کسی از کتابای انتشارات الما استفاده کرده
      چطورن ؟؟؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگر منظورت کتابای دکتر محمد هاشمیه ... الحق و الانصاف ....از این کتابا چرت تر ندیده ام و نخواهم دید ...
      بابا این آقای هاشمی جوگیره . سرکلاسش میگفت
      کتابای من اینجا

نشر الگو
      خیلی سبز

آبی قلمچی

گاج

یعنی فکر کرده از نشر الگو و خیلی سبز بهتره.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما یا اصلا نمدونی زیست چیه یا سطح علمیت خیلی پایینه.من با کلاسها و کتابای دکتر محمد هاشمی زیست کنکور 94 رو 82 درصد زدم.سواد دکتر محمد هاشمی از همه اساتید دیگه بالاتره و این از مدرک تحصیلیشون مشخصه.شما بد نیست اساتید دیگه رو ببینی بعد نظر بدی البته اگه سواد کافی داشته باشی.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما با کتابای دیگه نصف درصدمو هم نمیتونی بزنی.وقتی شما شیرخوار بودی محمد هاشمی رتبه کنکورش شد 17@!! همین واست کافیه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      ای کاش همیشه و به خصوص در این انجمن مودبانه تر صحبت کنیم

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دکتر محمد هاشمی دیدگاهمو نسبت به زیست عوض کرد.استاد سال قبلم اقای عمارلو بودن که باعث شد توی کنکور زیست گیج باشم.البته محمد هاشمی به درد شاگردای خنگ نمیخورن.هر جا هستن به عنوان استاد دستشونو میبوسم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      متاسفم واسه کسی که توی عمرش هیچ کار مفیدی نکرده بیاد به کتاب شخصی بگه چرت.من و دوستام توی فرزانگان به محمد هاشمی ایمان داشتیم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط المیرا المیرا نمایش پست ها
      دکتر محمد هاشمی دیدگاهمو نسبت به زیست عوض کرد.استاد سال قبلم اقای عمارلو بودن که باعث شد توی کنکور زیست گیج باشم.البته محمد هاشمی به درد شاگردای خنگ نمیخورن.هر جا هستن به عنوان استاد دستشونو میبوسم
      شما با کتابای دیگه نصف درصدمو هم نمیتونی بزنی.وقتی شما شیرخوار بودی محمد هاشمی رتبه کنکورش شد 17@!! همین واست کافیه
      شما یا اصلا نمدونی زیست چیه یا سطح علمیت خیلی پایینه.من با کلاسها و کتابای دکتر محمد هاشمی زیست کنکور 94 رو 82 درصد زدم.سواد دکتر محمد هاشمی از همه اساتید دیگه بالاتره و این از مدرک تحصیلیشون مشخصه.شما بد نیست اساتید دیگه رو ببینی بعد نظر بدی البته اگه سواد کافی داشته باشی.
      باشه دادا گرفتیم

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      متاسفم واسه کسی که توی عمرش هیچ کار مفیدی نکرده بیاد به کتاب شخصی بگه چرت.من و دوستام توی فرزانگان به محمد هاشمی ایمان داشتیم

از تعداد نوشته هات و زمان ثبت نامت تو انجمن ، من میگم شما اصلا تبلیغ ایشونو نمیکنی.کاملا حق رو میگین.خدا خیرت بده.
      تو ی لکه نور نشونم بده ، تا من دنیا بسازم از انفجار و تابشش...

10. Top | #10
      500
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sako نمایش پست ها

از تعداد نوشته هات و زمان ثبت نامت تو انجمن ، من میگم شما اصلا تبلیغ ایشونو نمیکنی.کاملا حق رو میگین.خدا خیرت بده.
      بعلاوه تشابه اسمی المیرا المیرا با آلما
      ویرایش توسط 500 : 16 دی 1394 در ساعت 21:41

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

دختر خوب حالا چرا اینقد تند میشی؟؟؟؟؟؟؟

یه خورده آرومتر خاهر من .

ایشون هم فقط نظرشون رو دادن .

فک کنم از چیزی ناراحت بودین بعد نظر دادین . البته فک میکنم .
      ویرایش توسط ah.at : 29 فروردین 1395 در ساعت 16:17

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

فک نمیکنی اگه آرومتر هم اینا رو میگفتی بهتر بود یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این جا کسی با کسی جنگ که نداره .

شما یه خورده به اعصابت مسلط باش .

اینجا ما اومدیم به هم کمک کنیم ، نه به هم دیگه توهین کنم .

مطمئن باشید اون دوست عزیزمون هم فقط قصدش کمک بوده نه چیز دیگه .

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز این همه انتشارات مشهور که امتحان شونو پس دادن حالا چرا رفتی سراغ این انتشارات گمنام...الان زمونه ای شده هر کی برا خودش کتاب مینویسه و انتشارات میزنه...اعتماد نکن گاج و الگو و خیلی و تخته بهترینن مطمئن باش

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Maghror
      نمایش مشخصات
      خیلیا نه از کتابای هاشمی استفاده کردن نه کلاسشو رفتن و درصد زیستشونم از شما بیشتر بوده گفتم که گفته باشم که بدونی...بعدشم اگه استادت واقعا استاد بود 82 نمیزدی 100 میزدی...البته اینجا دو بحث جداگانه پیش میاد 1. یا اینکه استاد شما در حد 100 زدن بلد نیس تدریس کنه و 2. اینکه شما در حد درصد 100 نبودی که نتونستی بزنی .... البته چون اشاره کردی ایشون شاگرد خنگ ندارن پس فرض اول رو قبول میکنیم ...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19behnma91 نمایش پست ها
      خیلیا نه از کتابای هاشمی استفاده کردن نه کلاسشو رفتن و درصد زیستشونم از شما بیشتر بوده گفتم که گفته باشم که بدونی...بعدشم اگه استادت واقعا استاد بود 82 نمیزدی 100 میزدی...البته اینجا دو بحث جداگانه پیش میاد 1. یا اینکه استاد شما در حد 100 زدن بلد نیس تدریس کنه و 2. اینکه شما در حد درصد 100 نبودی که نتونستی بزنی .... البته چون اشاره کردی ایشون شاگرد خنگ ندارن پس فرض اول رو قبول میکنیم ...
      جسارتن هرکی "خنگ نباشه" باید زیستو 100 بزنه ؟!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن