خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      مخالفم!
      من فقط نظرمو گفتم نظرسنجی نذاشتم !

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط talentstudent نمایش پست ها
      من فقط نظرمو گفتم نظرسنجی نذاشتم !
      ببینید من متوجه نشدم شما گفتید اول منبع رتبه برتر رو بگیریم یا منبع خودمون!

شاید منبع خودمون منبع رتبه برترم بود

بعد چیکار کنیم؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شما برو یه منبع که رتبه 1 خونده بگیر از 0 با اون استارت بزن درصورتیکه همون اول نمیتونی باهاش ارتباط برقرار کنی اگه موفق شدی بیا اینجا بگو
      ما استقبال میکنیم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خوش به حالش...من نهایت آرزوم اینه که پزشکی استان خودمون قبول بشم:yahoo (21):ولی خب بازم سخته چون مدرسه عادی درس میخونمکاش منم مثل ایشون بودم:yahoo (19):

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      شما برو یه منبع که رتبه 1 خونده بگیر از 0 با اون استارت بزن درصورتیکه همون اول نمیتونی باهاش ارتباط برقرار کنی اگه موفق شدی بیا اینجا بگو
      ما استقبال میکنیم
      اول منبع رتبه برتر رو بگیریم ببینیم میتونیم باهاش کار کنیم بعد اگه نتونستیم منبع دیگه بگیریم با اون کار کنیم بعد حرفه ای شدیم بریم سمت منبع رتبه برتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟ منظورتون اینه احیانا؟

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اول منبع رتبه برتر رو بگیریم ببینیم میتونیم باهاش کار کنیم بعد اگه نتونستیم منبع دیگه بگیریم با اون کار کنیم بعد حرفه ای شدیم بریم سمت منبع رتبه برتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟ منظورتون اینه احیانا؟
      تقریبا
      شما که از طرفداران کسانی هستی که این موقع سال دنبال منبع نمیگردن
      برام عجیبه چیز به این سادگی رو متوجه نمیشید!

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      تقریبا
      شما که از طرفداران کسانی هستی که این موقع سال دنبال منبع نمیگردن
      برام عجیبه چیز به این سادگی رو متوجه نمیشید!
      من فقط قصدم یاد گرفتن تئوریش بود

ور نه تو رشته ما اصلا نیازی به منبع نیست به جز عربی و ریاضی و ادبیات

فقط کتابِ درسی

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من فقط قصدم یاد گرفتن تئوریش بود

ور نه تو رشته ما اصلا نیازی به منبع نیست به جز عربی و ریاضی و ادبیات

فقط کتابِ درسی
      تئوریش :yahoo (94):اینه که شما اول تحقیق کنی ببینی دوستانی که از منابع مختلف نتیجه گرفتن یا رتبه برترها یا مشاورها کدوم رو پیشنهاد میکنن بعد بری اونارو بررسی کنی با هرکدوم راحت تر بودی شروع کنی و در پایان اگه خواستی منبع دوم انتخاب کنی بری و یکی از همونا که بهت پیشنهاد زیادی کردن بخری و بزنی
      اونوقت میبینی زودتر از منبع اول و راحتتر تموم میشه چون مباحث و نکات تکراری توشه و تو با تسلط نسبی رفتی سراغش نه همون اول که هیچی ازش نمیفهمی:yahoo (94):امیدوارم متوجه شده باشین البته امیدوارم

9. Top | #24
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      talentstudent
      من باهاش موافقم
      این حرفشون نشونه ی تجربه است من خودمم توی این مدت کنکور دادن به این تجربه رسیدم
      واقعا اینکه شما روی یک کتاب تسلط محض پیدا کنید واقعا برتر از اینه که چندین کتابو یکبار سطحی بزنین
      شما نکات یک منبع رو خوب یاد بگیرین
      عین همون جمله ی ایشون که گفت منبعو که یادگرفتین بعدا برین سراغ یک منبع دیگه چون واقعا از منبع عوض کردن نه طرح تستتون عوض میشه و نه نکات اضافه میشن و نه مبحثی هست که تو قبلی نباشه
      منبع عوض کردن صرفا برای آشنایی با عقاید و الگوهای
      ممکن طرح تست میباشد نه اینکه فکر کنین منبع عوض کنید به بار علمیتون افزوده میشه!
      اگرچه در درسی مثله ریاضی پس از یکبار مرور منبع کامل زده شده ی تست میتونید برید سراغ منابع دیگه (چون تو ریاضی واقعا لازمه که با 90 درصد عقاید طرح تست آشنا باشید)
      وگرنه در بقیه ی دروس شما برید منبعتونو عوض کنید میبینید 60 درصدش عینا مطالب قبلی است(اون 40 درصدشم تالیفی یا ماله آزاده!)
      تکفیر جان حالا امیدوارم منظور دوست عزیزمون رو گرفته باشی
      دوست عزیزمون تلنت استیودنت شما هم درصورت امکان یکم ملایم تر پست بزن یه نموره حرفاتون کنایه آمیزه (البته قصد جسارت ندارما!)

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تئوریش :yahoo (94):اینه که شما اول تحقیق کنی ببینی دوستانی که از منابع مختلف نتیجه گرفتن یا رتبه برترها یا مشاورها کدوم رو پیشنهاد میکنن بعد بری اونارو بررسی کنی با هرکدوم راحت تر بودی شروع کنی و در پایان اگه خواستی منبع دوم انتخاب کنی بری و یکی از همونا که بهت پیشنهاد زیادی کردن بخری و بزنی
      اونوقت میبینی زودتر از منبع اول و راحتتر تموم میشه چون مباحث و نکات تکراری توشه و تو با تسلط نسبی رفتی سراغش نه همون اول که هیچی ازش نمیفهمی:yahoo (94):امیدوارم متوجه شده باشین البته امیدوارم
      اره منم موافقم...هرکس با یه کتابی راه میوفته و ارتباط برقرار میکنه
      مثلا یه کتاب مثل زیست دوم خیلی سبز برای من خیلی خوبه و میتونم با خوندنش 80 بزنم، درحالی که یه نفر دیگه بخونه حتی نمیتونه 10 بزنه...عوض میره یه کتاب دیگه رو میبینه، میفهمه با اون میتونه ارتباط برقرار کنه و با اون خودشو میرسونه تا 80
      هرکسی از یه نگارش و یه قلمی خوشش میاد و راحته
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر لولو نمایش پست ها
      talentstudent
      من باهاش موافقم
      این حرفشون نشونه ی تجربه است من خودمم توی این مدت کنکور دادن به این تجربه رسیدم
      واقعا اینکه شما روی یک کتاب تسلط محض پیدا کنید واقعا برتر از اینه که چندین کتابو یکبار سطحی بزنین
      شما نکات یک منبع رو خوب یاد بگیرین
      عین همون جمله ی ایشون که گفت منبعو که یادگرفتین بعدا برین سراغ یک منبع دیگه چون واقعا از منبع عوض کردن نه طرح تستتون عوض میشه و نه نکات اضافه میشن و نه مبحثی هست که تو قبلی نباشه
      منبع عوض کردن صرفا برای آشنایی با عقاید و الگوهای
      ممکن طرح تست میباشد نه اینکه فکر کنین منبع عوض کنید به بار علمیتون افزوده میشه!
      اگرچه در درسی مثله ریاضی پس از یکبار مرور منبع کامل زده شده ی تست میتونید برید سراغ منابع دیگه (چون تو ریاضی واقعا لازمه که با 90 درصد عقاید طرح تست آشنا باشید)
      وگرنه در بقیه ی دروس شما برید منبعتونو عوض کنید میبینید 60 درصدش عینا مطالب قبلی است(اون 40 درصدشم تالیفی یا ماله آزاده!)
      تکفیر جان حالا امیدوارم منظور دوست عزیزمون رو گرفته باشی
      دوست عزیزمون تلنت استیودنت شما هم درصورت امکان یکم ملایم تر پست بزن یه نموره حرفاتون کنایه آمیزه (البته قصد جسارت ندارما!)
      ما اینجا با دوستان زیاد مزاح میکنیم وگرنه من خودم چند مدت پیش راجب همین منبع و ... داشتم از takfir میپرسیدم و این هم انگار داشتم درس پس میدادم و مزاح بود
      ولی کلا چشمدر ضمن ایشون اصلا نیازی به اطلاعات من ندارن که
      سر همین خندم گرفت
      خودشون استادن

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nitah نمایش پست ها
      اگه 1 از مدرسه برمیگشته تا 2 هم استراحت و ناهار ، میتونسته تا 12 شب 8ساعت بخونه!! اینجور افراد عاشق مطالعه و خستگی ناپذیرند. من افرادی رو دیدم اونقدر غرق در مطالعه میشن که گذر زمان رو متوجه نمیشن اصلا .
      اون مدرسه دولتی هایی که ساعت 1 تعطیل میشن مال خنگاس
      نمونه تعطیلیش ساعت 2/5 غیرانتفاعی ها هم یه هفته 2 یه هفته3روزش ساعت1

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Am7r نمایش پست ها
      دست شما درد نکنه...:yahoo (19):مدرسه منم ساعت 1 تعطیل میشه ... درسته که توی تیزهوشان و یا حتی توی نمونه درس نمیخونم ولی توی آزمون ها نتیجه ی خیلی خوبی به دست میارم..درسته که مدرسه هم خیلی تاثیرگذاره ولی خود شخص هم مهمه..درست نیست که فکر کنید همه ی دانش آموزهای مدارس عادی مثل هم هستن من هرگز نمیتونم مثل دانش آموزهای مدارس تیزهوشان رتبه تک رقمی بیارم ولی مطمئنم رتبه ای میارم که که بتونم پزشکی قبول بشم...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Am7r نمایش پست ها
      هم استانی گرامی! لطف کن و یکم ادب را پیشه پاسخگویی خود کن!!

ربطی نداره خیلی معلم های خوبی هستن که مدارس دولتی تدریس میکنن و دانش آموزان خیلی خوبی هم هستن که تو این مدارس تحصیل میکنن و رتبه های آینده هستن...
      تو همه چیت تکمیله !

منم میکنم فقط به آدمای "تک" پیله !

15. Top | #30
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      بله میشه...اول بگم که زیستو خود کتابو بیش از 200 دور خونده و مرور کرده و کاملا به کل مباحث کتاب مسلط شده و بعد رفته سراغ تست و...ولی منابعش...همگامان...خیلی سبز...نشر الگو...ژنتیک خوداموز کانون...ژنتیک تخته سیاه...دبیران پر مخاطب کرامت...نشر دریافت البته فقط واسه حل تستاش و رفع اشکال بعضی مبحث های که بلد نبوده از دریافت استفاده میکرده...و در اخر نزدیکای بهمن هم که گاج نقره ای جلد یکش منتشر شده بود نصف بیشتر گاج نقره ای رو زده تا بعد از عید....من این ها رومیدونم..در اخر هم نقش دبیرشون که بهترین دبیر شهرشون رو داشتن و خودش میگفت یک جلسه هم کلاس خصوصی نرفته...اخرش هم که دبیر زیستشون یک پراید بهش هدیه داد چون زیستو 100 زده بود!!!البته این منابعو از دوم خونده تا تابستون سال چهارم اکثرشو تموم کرده بوده...کلا ادم زرنگی بوده خیلی خر خون بوده بابا...خخخخ
      من واسه همه درسام اینقد منابع نمیخونم!!! وااای ینی بدبختیم دیگه! اخه چرا بعضیا اینجوری تا حد......میخونن و ما هم مجبور میشیم مث اونا بخونیم :yahoo (19):
      STOP SAYING IWISH
      START SAYING IWILL

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن