خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات

نقش دی وی دی های کمک اموزشی در پیشرفت تحضیلی چقدره به نظرتون....؟؟

سلام....به نظر شما دی وی دی های کمک اموزشی چقدر میتونه مفید باشه واسه یه دانش اموز!!!کسی که به معلم درسی درستو حسابی دسترسی نداره و فقط کتاب کمک اموزشی باید چیکار کنه؟؟!!!و الان مثلا من خودم با وجودی که فارغ التحصلیلم ولی توی خیلی از مباحث حتی از روی کتاب کمک اموزشی هم که میخونم باز مشکل دارم ومعلم درست حسابی هم ندارم !!!به نظرتون این دی وی دی ها میتونه کمک کننده باشه و چقدر اثر داره ؟؟کسایی که دی وی دی دارن اصلا وقت میکنن دی وی دی ها رو دقیق نگاه کنن یا نه و عایا اثر مثبت داره یا نه؟؟!

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      سلام....به نظر شما دی وی دی های کمک اموزشی چقدر میتونه مفید باشه واسه یه دانش اموز!!!کسی که به معلم درسی درستو حسابی دسترسی نداره و فقط کتاب کمک اموزشی باید چیکار کنه؟؟!!!و الان مثلا من خودم با وجودی که فارغ التحصلیلم ولی توی خیلی از مباحث حتی از روی کتاب کمک اموزشی هم که میخونم باز مشکل دارم ومعلم درست حسابی هم ندارم !!!به نظرتون این دی وی دی ها میتونه کمک کننده باشه و چقدر اثر داره ؟؟کسایی که دی وی دی دارن اصلا وقت میکنن دی وی دی ها رو دقیق نگاه کنن یا نه و عایا اثر مثبت داره یا نه؟؟!
      اقا اونایی که dvd استفاده میکنن بگن لطفا منم همین سوالو دارم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سوال خیلی هاست.انگار کسی نیست...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام اینطور که شما میگی دسترسی به دبیر نداری با تحقیق و دیدن تدریس استاد ها خیلی میتونه کمکتون کنه ولی بشتر تلاش خودت هستش واقعابعضی هاشون عالی هستند و بعضی هاشون چندان جالب نیس با تحقیق بخر تو بگو کدوم میخوای اگه دیده باشم و شنیده باشم راهنمایی میکنم موفق باشی

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      جدا از این که وققتتو زیاد میگیره،تنبلت میکنه.حداقل واسه من اینجوری بود :\

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من خودم كلي درسامو با دي وي دي پيشرفت كردم
      اگه استاد خوبي باشه قطعا موثره

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa92 نمایش پست ها
      من خودم كلي درسامو با دي وي دي پيشرفت كردم
      اگه استاد خوبي باشه قطعا موثره
      شما از کدوم دی وی دی ها و چه درسایی رو استفاده کردی و پیشرفتتون در چه حد بوده؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عربي ماهيني پيشرفت عربي از منفي پنج به ٣٠ با دو تا دي وي دي كلا عربي ماهيني عالي ترين و بهترينه
      اينو واقعا پيشنهاد ميكنم
      رياضي منتظري فقط احتمال رو ديدم و تونستم تمام تستايي ك ٩٣ اوند بزنم
      شيمي بازرگان +شيمي افبا
      زبان كه ديگه تو بازار نيس ي زماني بود كل تستاي گرامرو از اون ج ميدم و تو كنكورم گرامرو صد درصد ج دادم
      فيزيك امير مسعودي (ي سري مباحث خاص جمع بندي)البته اينو كلاسم ميرم
      زيست جزوه عمارلو از ٢٪به ٧٠٪
      ادبيات افبارو هم دارم نديدم نميتونم نظر بدم

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      عربي ماهيني پيشرفت عربي از منفي پنج به ٣٠ با دو تا دي وي دي كلا عربي ماهيني عالي ترين و بهترينه
      اينو واقعا پيشنهاد ميكنم
      شيمي بازرگان +شيمي افبا
      زبان كه ديگه تو بازار نيس ي زماني بود كل تستاي گرامرو از اون ج ميدم و تو كنكورم گرامرو صد درصد ج دادم
      راستی شیمی افبا چه جوریه...بعضیا خیلی تعریشو میکردن و بعضیا میگفتن شعاریه همش!!ریای منتظری هم خیلی تعریفشو شنیدم...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alexizz نمایش پست ها
      راستی شیمی افبا چه جوریه...بعضیا خیلی تعریشو میکردن و بعضیا میگفتن شعاریه همش!!ریای منتظری هم خیلی تعریفشو شنیدم...
      من مال منتظری داشتم چند تای اول رو دیدم گیج گیجه گرفتم دیگه بقیشو سفارش ندادم اصلا خوب نبود
      حجمش هم خیلی زیاده

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      به نظر من کتاب اموزشی خیلی مفید تره..من خودم با کمک کتاب درسی و کتاب و جزوه اموزشی خیلی از درسامو قوی کردم البته هر کسی نظرش فرق میکنه و نحوه یادگیری ها هم متفاوته

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط لیلا نمایش پست ها
      به نظر من کتاب اموزشی خیلی مفید تره..من خودم با کمک کتاب درسی و کتاب و جزوه اموزشی خیلی از درسامو قوی کردم البته هر کسی نظرش فرق میکنه و نحوه یادگیری ها هم متفاوته
      تو دروس عمومی کتاب کمک درسی بهتره اما تو ریاضی و فیزیک اول باید مطلب کامل بفهمی بعد بری سراغ کتاب البته تو عمومی ها هم عربی دی وی دی می تونه کمک کنه من عربی ماهینی گاج و پژوهندگان استفاده کردم راضی بودم ریاضی هم مسعودی و دربندی فیزیک هم مسعودی ریاضیات منتظری برای کسی که صفر اونم برای فهم اولیه خوبه یعنی برای ادامه کار باید از یکی دیگه استفاده کنید وقت گیر هستند ولی چاره ای نیست الان که اول سال بخصوص برای فارغ تحصیل ها تو کنکور تا یه مطلب خوب نفهمیده باشی و خوب تست نزده باشی هیچ فایده ای نداره قانون صفر وصد کسی که یه مطلب 99 درصد فهمید با 0 برابری می کنه وحتی کمتر چون جواب میده ومنفی می خوره کلا اگه می خواید کلاس یا دی وی دی استفاده کنه باید همین حالا استفاده کنه چون هر چه به اخر سال نزدیک میشه باید تست بیشتر و جمع بندی و مرور کنی نه تازه به این برسی که تو یه مبحث مشکل داری اگه کسی دی وی دی با قیمت پایین خواست پ.خ خصوصی

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      واسه هر فرد متفاوته ... یکی یا دی وی دی خیلی راحته و خوب درس میخونه و قوی میشه ... یکی نمیشه
      کتاب هم همینطوره .

ولی خب 100% درصد اون تاثیری که معلم رو دانش اموز میذاره هیچ کس دیگه ای نمیذاره

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اينو واقعا پيشنهاد ميكنم
      شيمي بازرگان +شيمي افبا
      ماشالله به زیست

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شيمي افبا يكم سطح بالا درس ميده براي كسي با پايه صفر مناسب نيس ولي براي كسي كه ميخواد تستاي سخت شيمي رو نابود كنه مناسبه

رياضي منتظري هم من جمع بنديشو دارم يعني درس ميده و تستاي كنكور سالهاي قبل رو جواب ميده كه اين روش باعث شده چيزاي اضافه و الكي رو نگه و كل احتمال رو توي سه ساعت ياد بگيري+تمام تستاي كنكورش
      قفل دارن بايد اورجينال تهيه كني
      من پك ١٥و١٦ رو خريدم ٢٠٠
      بنظر من كه خوبه (گفتم قفل دارن باز نيان شايعه بسازن كه مهسا ميخواس دي وي دي هاشو قالب كنه!!)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)