خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 459 از 459 نخستنخست ... 359449458459
    نمایش نتایج: از 6,871 به 6,875 از 6875
    1. Top | #6871
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad 22 نمایش پست ها
      خو اخه تو نمودار ها ( مثلا از ناحیه x بگذره یا نگذره .... دوریشه مثبت و ...) میخواد قاعده هاشو بدونی
      میگم شما تجربی ها منطق ریاضی ندارین همینه دیگه با یه شکل ساده حل میشه.شما نمودار مختصاتی رو میکشی بعد تمام حالات با شکل حل میکنی.
      in September 2014:Electrical Engineering in Ferdowsi University of Mashhad,,,,,passed and left
      in September 2015:Veterinary Medicine in Ferdowsi university of Mashhad,,,,passed and left without registration
      in September 2016:Medical student In Mashhad University of Medical Science.....passed and accepted it.....
      september 2017 ????Only God Knows....

2. Top | #6872
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad96 نمایش پست ها
      میگم شما تجربی ها منطق ریاضی ندارین همینه دیگه با یه شکل ساده حل میشه.شما نمودار مختصاتی رو میکشی بعد تمام حالات با شکل حل میکنی.
      چی میگیییییییییییی
      سر صبح یه نخ سیگار تا چشما باز شد ...
      روی میز تیکت با پول نقد و پاسپورت
      یه کبریت، یه بنزین، یه رویا، یه خونه
      یه کوله خاطره که باید جا بمونه...

3. Top | #6873
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      بطور مثال:میلاد جان عزیز دل برادر!وقتی میگه ریشه مضاعف داره شما چطور شکل میکشی.مماس بر محور طول
      in September 2014:Electrical Engineering in Ferdowsi University of Mashhad,,,,,passed and left
      in September 2015:Veterinary Medicine in Ferdowsi university of Mashhad,,,,passed and left without registration
      in September 2016:Medical student In Mashhad University of Medical Science.....passed and accepted it.....
      september 2017 ????Only God Knows....

4. Top | #6874
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad96 نمایش پست ها
      اینجوری نیس ک منطق ریاضی نخوان داشته باشن
      مشکل اینه ک هیچ جا این منطق توضیح داده نشده
      هم توی کتاب
      هم معلم
      البته ما یه استادی داشتیم فقط پایه رو بهمون گفت ک هیچی یادمون نموند و فوق العاده درس میداد...
      یعنی تمام فرمول های سنگین ریاضی رو از پایه میگفت برات کامل میفهمیدی بعد نیازی به فرمول زیادی نداشتی...
      هر شـــــب... دلم دریــــای آتیـــــشه
      از این بدتر مگه میـــــــــــــــــــــشه ؟؟
      حــــال هیچکی تو دنـــــــــــــــــــــــ یا
      بدتر از حـــــال مــــــــن نــــــــــیست
      درد رو زمین، بدتر از همیــــــــــــــــن
      درد تنها شدن نیســــــت..............

5. Top | #6875
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها بنا به یه سری دلایل تاپیک رو بستم و جدید با همین عنوان باز کردم. قوانین جدید:
      1- اسپم ممنوع
      2-حاشیه ممنوع
      3- تشکر دکمش پایینه براش پست ندید.
      4-سلام و خدافظی و شب بخیر خالی ممنوع
      4-کل کل الکی ممنوع
      همینا ایشالا که دیگه این مسائل پیش نیاد.هرگونه اسپمی بدون اطلاع حذف خواهد شد. باشد که رستگارشویم به امید موفقیت همه دکترای ورودی 94 اینم لینک تاپیک جدید:
      http://forum.konkur.in/thread18115.html#post315212
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

صفحه 459 از 459 نخستنخست ... 359449458459

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن