خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 202 1211101 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 3028
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

آغازی دوباره(فارغ التحصیلان تجربی)

دوباره سلام.بچه ها بنا به یه سری دلایل تاپیک رو بستم و جدید با همین عنوان باز کردم. قوانین جدید:
      1- اسپم ممنوع
      2-حاشیه ممنوع
      3- تشکر دکمش پایینه براش پست ندید.
      4-سلام و خدافظی و شب بخیر خالی ممنوع
      4-کل کل الکی ممنوع
      5- بحث های غیرمرتبط در گپ خونه
      همینا ایشالا که دیگه این مسائل پیش نیاد.هرگونه اسپمی بدون اطلاع حذف خواهد شد. باشد که رستگارشویم به امید موفقیت همه دکترای ورودی 94

اینم جزوه های آقا محمد:

دینامیک 1 عکسی کار خودم
      https://www.dropbox.com/sh/d9vp4xeoo...GST3_M_Ja?dl=0
      دینامیک 1 اسکنی
      https://www.dropbox.com/sh/d57ntm9fi...fBl2VK3Xa?dl=0
      دینامیک 2
      https://www.dropbox.com/sh/h0ih6w7go...BePKX8lKa?dl=0
      جریان
      https://www.dropbox.com/sh/zdaxg0izx...qTiHyrqqa?dl=0
      شیمی کووالانسی و الی
      https://www.dropbox.com/sh/unk4oulv0...wOfkVxbCa?dl=0
      نور
      https://www.dropbox.com/sh/drkmht35o...ubfHuoFNa?dl=0
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

ویرایش توسط angel : 30 آبان 1393 در ساعت 23:29

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان از این به بعد اینجا پست بدید منتها نه به شکل گپ خونه و غیردرسی و از هر دری سخنی. خیلی ها اعتراض داشتن توی پ.خ و توی تاپیک هم اعلام کرده بودن.با صحبتایی که با مدیریت جناب @Araz شد بناشد اون رو ببندم و جدید باهمین عنوان بازبشه.امیدوارم قوانینش رو رعایت کنین و جو درس دوباره برگرده.دلیل ایجاد تاپیک دوباره هم این بود که اسپم ها رو میتونم حذف کنم درجا و مدیریتش باخودمه که دیگه انشالا مشکلات قبلی پیش نیاد. به امید موفقیت همه.بسم الله
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

ویرایش توسط angel : 27 آبان 1393 در ساعت 00:48

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      @milad22 برای درجه 2 و اینایی که پرسیده بودی فقط کافیه یه سری قواعد کلی رو بدونی و اصلا نیازی به حفظ همشون نیست. همه رو میشه با رسم شکل فهمید.مثلا وقتی میگه از 4 ناحیه بگذره اونقد شکل بکش و باهاش کلنجار برو که بکشی شکلش رو بعد از روی شکل ویژگی هاش رو پیدا کن مثه دلتا و s , p و اینا. 2 دور دقیق کوله رو مثال به مثال حل کن کامل مسلط میشی رو درجه 2.
      لطفا با تامل ببینید...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها .انجل زحمت کشیده تایپیکو درست کرده پس خواهشا بیاید تمرکز کنیم رو مطالب درسی به خدا اگه به پیشرفت هم کمک کنیم جو رقابتی راه بندازیم مثه اقا محمد جزوه هامونو به اشتراک بزاریم مثه انجل همو راهنمایی کنیم مثه خیلی از بچه هایی که کمک میکنند باشیم به جای ضرر سودم میبریم و اخرشم با کمک هم قبول میشیمو خاطره خوبی میشه پس همه به انجل کمک کنیم تا اینجا بهترین تایپیک درسی باشه و همه به هم کمک کنیم و انرژی زا باشه تا انرژی خواه.مرسی.

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آخ بچه ها داشت یادم میرفت یه سوال خیلیییییی قشنگ(البته ازنظرخودم) مال زیست سوم فصل 5 هستش میذارم روش فک کنین خودم که گفتم به طراحش فتبارک الله احسن الخالقین:yahoo (94): اینم سوال:
      درمرحله ی s چرخه ی سلولی سلول پوششی معده چند دوراهی همانند سازی در هسته ی سلول دیده می شود؟
      1) 9200 2) 9108 3) 4554 4) 2277
      با دلیل. بچه ها خیلی سوال توپیه روش فک کنین.
      لطفا با تامل ببینید...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

music only arash

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      بچه ها ی کتاب برای آموزش فیزیک پیش میشناسین که یکم ساده تر گفته باشه؟ هر چی تست میزنم غلطه :yahoo (19):
      Mutlu olmayı yarına bırakmak, karşıya geçmek için nehrin durmasını beklemeye benzer... Nehir asla durmaz...duran siz akan hayat olur...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niloojoon نمایش پست ها
      بچه ها ی کتاب برای آموزش فیزیک پیش میشناسین که یکم ساده تر گفته باشه؟ هر چی تست میزنم غلطه :yahoo (19):
      نیلو فار خوبه

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      انجل بیا بگو چیارو خوندی من 3روزو از دست دادم دپرسم؟محمد توام بگو

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niloojoon نمایش پست ها
      جزوه های محمد خوب بودن ها. گاج اگه داری اونم بد نیست ها. الگو هم من خیلی تعریفش رو شنیدم. خیلی سبز جامع هم خودم دارم اما نگاهش نکردم نمیدونم چطوریه
      لطفا با تامل ببینید...

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      انجل بیا بگو چیارو خوندی من 3روزو از دست دادم دپرسم؟محمد توام بگو
      بهزاد جان بنده هم 3 روز از دست دادم.چی میگی انجل.چه کنیم؟

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط angel نمایش پست ها
      جزوه های محمد خوب بودن ها. گاج اگه داری اونم بد نیست ها. الگو هم من خیلی تعریفش رو شنیدم. خیلی سبز جامع هم خودم دارم اما نگاهش نکردم نمیدونم چطوریه
      الگو رو من زمانی خوندم که فیزیکم توپ بود.اصولا فیزیک الگو به تازه کارها توصیه نمیشه وگرنه بسیار توپ میباشد.
      in September 2014:Electrical Engineering in Ferdowsi University of Mashhad,,,,,passed and left
      in September 2015:Veterinary Medicine in Ferdowsi university of Mashhad,,,,passed and left without registration
      in September 2016:Medical student In Mashhad University of Medical Science.....passed and accepted it.....
      september 2017 ????Only God Knows....

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      @mohammad96 , @bbehzad من فصل 5 زیست سوم با هندسه فصل 3 با ریاضی درجه 2 با کمی دینامیک خوندم با شیمی دوم فصل اول. خب به نظرمن اول مباحثی رو که جدید هستن برای این آزمون مثه فصل 4 دوم یا هندسه و از این قبیل رو بخونین و اول تمرکزتون رو بذارین رو پایه چون این آزمون بیشتر مباحث پایس تاپیش. دو روز سنگین بریزین برنامه ( بالا 10) که برسونین. اصلا هم استرس و نگرانی و انرژی منفی به خودتون ندین میرسین
      لطفا با تامل ببینید...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه سوال؟
      به نظرتون اگه من بتونم در طول روز 12 13 ساعت رو خوب بخونم میتونم آخر شب یک فیلم یا یک قسمت از سریال های هفتگی رو نگاه کنم؟یا بده؟

music only arash

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه ها من امشب ادبیات موضوعی رو خریدمش.هرکس داره بیاد یه توضیحی بده چطوری بخونمش و برسونم به آزمون. حجمش وحشتناک بود ماشالا. واژه ها و املا و تاریخ ادبیات رو از الان از رو اون بخونم یا بذارم برا بعد عید عایا؟ هرکس داره بیاد یه اطلاعاتی بده مرسی
      لطفا با تامل ببینید...

صفحه 1 از 202 1211101 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 39 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 39 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن