خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 82
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      داداش مونده به خودت
      من چد تا تاپیک گفتم !
      امسال کل دوستام رفتن کلاس استاد های شاخ تهران ! ریاضی آریان و هندسه علی منصف شکری و فیزیک مسعودی و قضاتی !
      ولی خیلیاشون الان برنامه چیدن واسه 95
      من خودم رفتم پیش معلمایی که خودم صلاح میدیدم ! اونا دنبال اسم و شهرت بودن ! که اقای فلانی مثلا 50 تا کتاب نوشته و ..

همین الان 90درصدشون پشیمونن !

2. Top | #32
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      خب هر چند من رشته ام ریاضی هسته و نمیتونم در مورد زیست چیز خاصی بگم! فقط شنیدم میگن عمارلو که خیلیا پیشش میرن جالب نیس
      برای شیمی ابولقاسمی خوبه و پور حسینی هم میگن کار خاصی نمیکنه ولی در مورد طایفه نمیدونم
      برای فیزیک که برو پیش نادری
      در مورد ریاضی هم که شرافتی رو میپسندم ولی بابک سادات هم تعریفشو شنیدم البته چون بیشتر مال تجربیهاست کلاسشو نرفتم
      البته بزودی که دوستامو ببینم ازشون یکم بیشتر اطلاعات میگیرم

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasul.professional نمایش پست ها
      داداش مونده به خودتمن چد تا تاپیک گفتم !امسال کل دوستام رفتن کلاس استاد های شاخ تهران ! ریاضی آریان و هندسه علی منصف شکری و فیزیک مسعودی و قضاتی ! ولی خیلیاشون الان برنامه چیدن واسه 95 من خودم رفتم پیش معلمایی که خودم صلاح میدیدم ! اونا دنبال اسم و شهرت بودن ! که اقای فلانی مثلا 50 تا کتاب نوشته و ..همین الان 90درصدشون پشیمونن !
      مرسی از جوابتون، ،اما من گفتم فارغ التحصيل هستم، ودردرسای تخصصی ضعیفم.. دنبال شهرت استاد نیستم فقط خوب

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      یه پیام خصوصی براتون فرستادم یه سری توضیحات نوشتم امیدوارم بدردتون بخوره

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها
      سلامیه پیام خصوصی براتون فرستادم یه سری توضیحات نوشتم امیدوارم بدردتون بخوره
      سلام،، مرسی ازراهنماییتون،،خب فیزیک نادری نژاد تعریفشو زیاد شنیدم و در آموزشگاه دانشوران،،،میدونم هزینه کلاسا از موسسات دیگ بيشتره،، الان بنظرتون چه کار میشه کرد!؟

6. Top | #36
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط javad.sh نمایش پست ها
      سلامخب هر چند من رشته ام ریاضی هسته و نمیتونم در مورد زیست چیز خاصی بگم! فقط شنیدم میگن عمارلو که خیلیا پیشش میرن جالب نیس برای شیمی ابولقاسمی خوبه و پور حسینی هم میگن کار خاصی نمیکنه ولی در مورد طایفه نمیدونمبرای فیزیک که برو پیش نادریدر مورد ریاضی هم که شرافتی رو میپسندم ولی بابک سادات هم تعریفشو شنیدم البته چون بیشتر مال تجربیهاست کلاسشو نرفتمالبته بزودی که دوستامو ببینم ازشون یکم بیشتر اطلاعات میگیرم
      مرسی اگه ممکن شیوه تدریس شون و هر اطلاعاتی که مربوط به این اساتید بهم بگید

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drsetareh1373 نمایش پست ها
      سلام،، مرسی ازراهنماییتون،،خب فیزیک نادری نژاد تعریفشو زیاد شنیدم و در آموزشگاه دانشوران،،،میدونم هزینه کلاسا از موسسات دیگ بيشتره،، الان بنظرتون چه کار میشه کرد!؟
      نمیدونم والا بستگی به خودتون داره من یه سری توضیحاتی که لازم بود رو بهتون دادم.
      مجددا میگم حواستون باشه این کلاسا شما رو از درس خودتون باز نکنه ها حیفه.
      اشتباهی که سال اول کنکورم خودم کردم همین بود.
      ریاضی و فیزیک و زیست و دینی کلاس میرفتم ولی از اونور بدجور ضرر کردم چون نخوندم.

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دکتر آرام فر کرمان میان یا ن...؟اگه نیاد کلاس عمارلو می ارزه برم؟ ببینید دوستان اکثر این اساتید تهران واصفهانم هستند بچه های تهران و اصفهان هم میتونن وارد بحث بشن

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من میگم عمارلو بهتر از ارامفره.

عمارلو رو درس رو قشنگ میکنه تو مخ دانش اموز و اگه اون دانش اموزم یکمی زرنگ باشه میتونه بهترین بهره رو از کلاس ببره.

10. Top | #40
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه میتونی ریاضی و شیمی رو حتما برو گزینه 2..چون طایفه عالیه ساداتم خیلی خوبه....فیزیکش بد نیست ولی زیست افضلی اصن خوب نیست یا پیش ارامفر برو یا عمارلو

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیست عمارلو و ریاضی خلیلی
      دو معلم واقعا فوق العاده و منظم و در من تحول ایجاد کردند
      بقیه رو نمیدونم ولی در مورد ریاضی خلیلی و زیست عمارلو شک نکن

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط drsetareh1373 نمایش پست ها
      سلام دوستان من امسال میخاام برم کلاس کنکور،،فارغ التحصيل هستم ودر درسای تخصصی مشکل دارم، رشته م تجربی... بین 3تا.. آموزشگاه گیرم،، آموزشگاه مطهری :زیست عمارلو. شیمی ابوالقاسمی، ریاضی شرافتی، فیزیک سیفی آموزشگاه دانشوران:زیست آرام فر (البته قطعی نشده)، شیمی پور حسینی،، ریاضی خلیلی، فیزیک نادری نژاد گزینه دوم:زیست افضلي،، شیمی طایفه،، ریاضی بابک سادات، فیزیک مدرسه دوست توروخدا هرکدوم با استادا آشنایی دارین راهنماییم کنید، من از شهرستان میخاام بخاطر کلاس برم کرمان
      زیست اگه بتونی با اخلاصمند برداری که عالیه. سخت کلاس میده اما اگه بده خوبه. و البته خیلی زیاد به خودتون بستگی داره.
      شیمی اطلاعی ندارم.
      فیزیک هم عباس مقدم که خودش کرمانیه بهترین استاده. توی کلاس های خصوصیش نکته های بی نظیری میگه. اینو برید با تصمین من ( خودم قبلا میرفتم کلاسشو. اگه اینو رفتید خبرم کنید کاری باهاتون دارم . )
      ریاضی هم شرافتی خیلی خوبه. رتبه های 10 و 15 کنکور تجربی 92 شاگردش بودن. البته سختگیره ولی می ارزه.
      این استادا تو کرمان شاخن

13. Top | #43
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminreza_star نمایش پست ها
      من میگم عمارلو بهتر از ارامفره.

عمارلو رو درس رو قشنگ میکنه تو مخ دانش اموز و اگه اون دانش اموزم یکمی زرنگ باشه میتونه بهترین بهره رو از کلاس ببره.

مرسی من از آرامفر اینقدر تعریف شنیدم که واقعا برازنده ایشون هست،،، دوست کرجیم زیست رو 84%زد الان پزشکی شهید بهشتی، استادان آرام فر، سادات، یحیوی، بودن

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hazrat نمایش پست ها
      زیست عمارلو و ریاضی خلیلیدو معلم واقعا فوق العاده و منظم و در من تحول ایجاد کردند بقیه رو نمیدونم ولی در مورد ریاضی خلیلی و زیست عمارلو شک نکن
      مرسی از راهنماییتون

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hazrat نمایش پست ها
      زیست عمارلو و ریاضی خلیلیدو معلم واقعا فوق العاده و منظم و در من تحول ایجاد کردند بقیه رو نمیدونم ولی در مورد ریاضی خلیلی و زیست عمارلو شک نکن
      نقل قول نوشته اصلی توسط sin fc نمایش پست ها
      زیست اگه بتونی با اخلاصمند برداری که عالیه. سخت کلاس میده اما اگه بده خوبه. و البته خیلی زیاد به خودتون بستگی داره.شیمی اطلاعی ندارم. فیزیک هم عباس مقدم که خودش کرمانیه بهترین استاده. توی کلاس های خصوصیش نکته های بی نظیری میگه. اینو برید با تصمین من ( خودم قبلا میرفتم کلاسشو. اگه اینو رفتید خبرم کنید کاری باهاتون دارم . )ریاضی هم شرافتی خیلی خوبه. رتبه های 10 و 15 کنکور تجربی 92 شاگردش بودن. البته سختگیره ولی می ارزه.این استادا تو کرمان شاخن
      مرسی میشه بگیید در چ موسسه ای میشه پيداشون کرد آدرس یا شماره ای

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن