خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 14 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 197
    1. Top | #46
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط miladkh1375 نمایش پست ها
      سلام ...اگه دی وی دی میخوای فقط دی وی دی جمع بندی واعظی رو از رهپویان دانش بگیر ..عربیمو از 0 رسوند به 90،80 واقعا فوق العاده است ...کلا 10 ساعت هم تدریسش طول نمیکشه ..قیمتشم واقعا مناسبه 40 تومن
      سلام
      منظورت اینه واعضی

2. Top | #47
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوستان منظور ایشون همین لینکی هست که دادم؟کسی خبر نداره، من عجله دارم لطفا
      رهپویان دانش و اندیشه | اردوی جمع بندی عربی واعظی

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza.IQ نمایش پست ها
      دوستان منظور ایشون همین لینکی هست که دادم؟کسی خبر نداره، من عجله دارم لطفا
      رهپویان دانش و اندیشه | اردوی جمع بندی عربی واعظی
      اره همینه ...ولی موجود نیست...یه زنگ بزن پشتیبانی برات میفرستن

4. Top | #49
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب طبق معمول اول ترجمع و درک مطلب رو کار کنید.من از خیلی سبز جامع خوندم هم قواعد هم ترجمه رو خوب توضیح داده بود.البته تو قواعد نکات اضافه هم داشت که زیاد توجهی بهشون نکردم.
      و تو آهسته آهسته بلند میشوی
      و راه می افتی و می روی
      و در این راه رفتن دست و بالت بارها زخمی می شود
      اما آبدیده می شوی
      و می آموزی که از جاده های ناشناس نهراسی
      از مقصد بی انتها...از نرسیدن نهراسی
      و تنها بروی و بروی و بروی...

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها.من عربی منفی میزنم یعنی نزنم سنگین ترم چیکار کنم؟ ی چیزی ی کتابی دی وی دی ک مث مبتکران خیلی تاکید میکنه و برا یه شخص آماتور در عربی حتا زیر آماماتور اصن منفیه آماتور بگین.. اصن ولش کن عربی نابودم کرد
      I wanna thank me for believing in me

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon_chashman نمایش پست ها
      بچه ها.من عربی منفی میزنم یعنی نزنم سنگین ترم چیکار کنم؟ ی چیزی ی کتابی دی وی دی ک مث مبتکران خیلی تاکید میکنه و برا یه شخص آماتور در عربی حتا زیر آماماتور اصن منفیه آماتور بگین.. اصن ولش کن عربی نابودم کرد
      عربی ناصح زاده ی آلا درستت میکنه

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Question مشکل در عربی

سلام،یک مشکل عجیبی دارم توی درس عربی با اینکه منبع آموزشی و تستی بسیار مشهور و خوبی برای این درس دارم
      اما هر کاری میکنم نمی تونم قواعد عربی رو توی تست و سوالات پیاده کنم مثل پیدا کردن حال، تمییز ، مفعول ها و...
      متاسفانه عربی از پایه مشکل دارم ، بعضی نوشته بودن از عربی یک باید شروع کرد ، خوندم اما نشد که نشد دوستان
      لطفا راهنمایی کنید واقعا کارم گیره
      .(ممنون)

8. Top | #53
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط viot123 نمایش پست ها

سلام،یک مشکل عجیبی دارم توی درس عربی با اینکه منبع آموزشی و تستی بسیار مشهور و خوبی برای این درس دارم
      اما هر کاری میکنم نمی تونم قواعد عربی رو توی تست و سوالات پیاده کنم مثل پیدا کردن حال، تمییز ، مفعول ها و...
      متاسفانه عربی از پایه مشکل دارم ، بعضی نوشته بودن از عربی یک باید شروع کرد ، خوندم اما نشد که نشد دوستان
      .(ممنون)
      سلام
      اوایل عادیه که اینجوری بشه . سعی کنید تستی که توش مشکل دارید رو با کتاب مطابقت بدید یا با رجوع به درسنامه تست بزنید ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام.
      یه چیزی که خیلی خیلی می تونه بهت کمک کنه و شاید راه حل مشکلت
      باشه،ترجمست.ترجمه چه تو سوالات مربوط به ترجمه و چه تو سوالات قواعد
      خیلی بهت کمک می کنه.بقیش هم تست زیاد بزن،ایشالا قوی میشی

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

.(ممنون)
      به نظرم قواعد رو خوب بخونین و برین سراغ تمرین کتاب حتی مثال های ساده رو هم بخونین

بعد شروع به تست زنی کنین....

موفق باشین

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

11. Top | #56
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام...

شما نیاز دارین حتما درسنامه ها رو ازکتاب درسی وچه بهتر که از یک منبع قوی درزمینه ی آموزش مثل خیلی سبز وکامل گاج که خیلی خوب قواعد رو خیلی خوب وروان از ابتدا درس داده کارکنین.

عربی برخلاف انگلیسی بر پایه ی قواعد میچربه تا ترجمه پس حتما تواین قسمت بیشتر کارکنین.

این قسمتهایی که بهشون اشاره کردین «منصوبات »چون ازمباحث چالشی (ازنظر اینکه باید تست بیشتری بزنین تابا انواعشون بیشتر آشنا بشین)عربی هستش پس نیاز داره بیشتر روشون وقت بذارین.

پس بعداز مسلط شدن کامل روی قواعد حتما تست بیشتری کارکنین.

قوی شدن تو درس عربی نیازمنده گذشت زمان هستش بخصوص که به گفته ی خودتون پایه قوی ندارین.

اصلا نگران نباشین مطمئن باشین اگه از الان واسه ی عربی وقت بذارین ان شاءالله شاهد پیشرفتتون خواهید بود...
      Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل با عربی

دوستان من فیلم های ایادفیلی آفبا و تاجبخش رهپویان و همچنین کتاب های خیلی سبز و گاجو دارم ولی باز هم مشکل دارم مثلا بعد از یاد گرفتن فعل معلوم و مجهول تو اکثر تستا میگن چون کنکور اعراب گذاری نمیکنه پس باید از رو معنی تشخیص بدیم
      من معنی لغت زیاد بلد نیستم و ترجمم خوب نیست
      چیکار کنم؟بشینم معنی لغت حفظ کنم؟آخه عربی مثل انگلیسی نیست که بتونی راحت حفظ کنی و هر چقدر هم که حفظ کنی ممکنه باز لغتی بیاد که بلد نباشی!

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.MR.96 نمایش پست ها
      دوستان من فیلم های ایادفیلی آفبا و تاجبخش رهپویان و همچنین کتاب های خیلی سبز و گاجو دارم ولی باز هم مشکل دارم مثلا بعد از یاد گرفتن فعل معلوم و مجهول تو اکثر تستا میگن چون کنکور اعراب گذاری نمیکنه پس باید از رو معنی تشخیص بدیم
      من معنی لغت زیاد بلد نیستم و ترجمم خوب نیست
      چیکار کنم؟بشینم معنی لغت حفظ کنم؟آخه عربی مثل انگلیسی نیست که بتونی راحت حفظ کنی و هر چقدر هم که حفظ کنی ممکنه باز لغتی بیاد که بلد نباشی!
      سلام برای عربی حداقل لعت ها مثل لغات درسی سال سوم یادتون باشه برای ترجمه کافیه آنچنان هم نیازی نیست ، همچنین همین مجهول باید از کلمات قبل و بعدش
      متوجه بشید راه حل : خوندن قواعد و تا جان در بدن داری تست بزن ،کسایی لغت میخونن که میخوان عربی رو 100 بزنن (اونم در مواقعه ای)

14. Top | #59
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام برای عربی حداقل لعت ها مثل لغات درسی سال سوم یادتون باشه برای ترجمه کافیه آنچنان هم نیازی نیست ، همچنین همین مجهول باید از کلمات قبل و بعدش
      متوجه بشید راه حل : خوندن قواعد و تا جان در بدن داری تست بزن ،کسایی لغت میخونن که میخوان عربی رو 100 بزنن (اونم در مواقعه ای)
      ممنون
      دوستان نظر دیگه ای ندارید که کمکم کنه؟

15. Top | #60
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

عربی ندوس

عربی ندوس

.............................................
      عربی غزال و برغمدی و خط ویژه موجود بید
      ناصح آلا رو هم خیلی گوش دادم، ولی اینم زیاد راضی نبید
      در کل راضی نبید

.........................................
      پاسخ تشریحی راضی نبید
      متوجه اشکال کارم نمیشم

صفحه 4 از 14 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

فقط، فیلم، فرق، ممنون، من، مهدی، میکنن، میگه، میتونم، میتونی، میخوام، میره، میرسم، ماه، مبحث، متنفرم، مشکل، مشکلم، مشکلی، معنی، معرفی، نقره، نمیتونم، نوشته، چیزی، نیست، نیستم، ناصح، ندارم، نداره، چطور، نظری، هم، همه، همراه، ها، های، هرروز، هست، وقتی، ولی، واسم، واسه، یندی، یه، یک، یاد، یعنی، کمتر، کنم، کنم؟، کنید، کنکور، که، کامل، کتاب، کتابی، گاج، ۹۴، پیاده، پیشرفت، پست، آموزی، آخر، آزمون، اما، انقد، اون، ای، اینجاست، اگه، اتاق، ادغام، از، ازش، اساسی، اصلا، اصن، بـا، بلد، بچه، به، بهش، بگم، بگید، با، ببین، بخونم، بخرم، بدون، برم، بشه، تقریبا، تموم، تنفس، تو، توضیح، تابستون، تخته، تخته سیاه، تست، تعریف، جمله، جواب، جایی، حفظی، حالا، خوب، خیلی، دقیقه، دوستان، دارم، دارم،، دارن، داره، دارید، در، درس، درصد، رو، روزی، راحت، زمین، زنگ، زاده، سفید، سوالی، سیاه، ساعت، ساعتی، شدم، شده، صورت، ضعیف، علاقه، عین، عربی، عربی کنکور، عربی ، مشکل ، قواعد، عربیه، عصبی، غلط

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن